Hoşgeldiniz!

cv

Google'da İşe Girmek İçin Enteresan Yöntemler Geliştirmek 00:46
Google'da İşe Girmek İçin Enteresan Yöntemler Geliştirmek 4.618 izlenme - 3 yıl önce efendim bildiğiniz gibi gugıl iç dış ticaret aş. sevdiğimiz bir firmamız. burada çalışanların baya iyi ortamlarda çalıştıklarını internetlerden görüyoruz duyuyoruz. bende ilginç bir cv hazırlarsam belki beni işe alırlar düşüncesinden hareketle google a iş başvurusu yapan örneklerin anlatıldığı bir videomuz.
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 02:45
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 2.857 izlenme - 3 yıl önce Özgeçmişinizi hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler. TERFİ HER CUMARTESİ 12:30'DA BLOOMBERG HT'DE... www.terfi.com.tr
yarış arabaları 00:46
yarış arabaları 7.177 izlenme - 9 yıl önce araba severler
Serpil Çakmaklı vs Zampara Seyfettin 00:22
Serpil Çakmaklı vs Zampara Seyfettin 4.354 izlenme - 3 yıl önce Seyfettin, şirketine iş başvurusunda bulunan Ceyda'yı arabasında mülakata almıştır. Tüm gece özgeçmişini ezberleyen ve bir çırpıda okuyan Ceyda, her türlü magazinden hoşlanmasına rağmen Seyfettin'in şakalarına prim vermeyecektir. Özel zevkler bölümüne gelindiğinde ise Seyfettin'in aklına başka bir özel zevk gelmiştir.
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CV 04:23
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CV 2.049 izlenme - 2 yıl önce Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CVYetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CVYetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CVYetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CV
Altay-Mor Ve Ötesi Küçük Sevgilim 03:51
Altay-Mor Ve Ötesi Küçük Sevgilim 4.124 izlenme - 9 yıl önce küçük sevgilimi çaldım umarım beğenirsiniz :):)
görüntülü cv nasıl olur 03:07
görüntülü cv nasıl olur 2.468 izlenme - 6 yıl önce görüntülü cv nasıl olur
rollover 00:19
rollover 2.533 izlenme - 9 yıl önce cip nasıl derildi
Dünyanın En İyi Video Cvsi 01:32
Dünyanın En İyi Video Cvsi 1.327 izlenme - 3 yıl önce Metin yazarı olan Miguel Durao kendisine çok güzel bir video CV yapmış. Sondaki nokta muazzam. İzliyoruz
mastika 01:01
mastika 3.359 izlenme - 9 yıl önce böyle mastika ne gördüm ne duydum :):):) monster bizim için çalışır. çünkü sen bir cv'den daha fazlasın..
Dünyanın En Zor İş Görüşmesi 03:53
Dünyanın En Zor İş Görüşmesi 1.462 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en zor iş görüşmesi adı altında yayınlanan bu video sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor. ABD'de sahte bir iş ilanı hem internette hem gazetelerde yayınlandı. Akabinde yüzyüze görüşmeleri internet üzerinden kamera ile gerçekleştirildi ve bu iş için de operasyon müdürü ünvanı verildi. Yapılan görüşmelerde bu işin için insanlara çok fazla hareket kabiliyeti, yoğun mesai ve en önemlisi de ücret verilemeyeceği söyleniyor. İş görüşmesi yapan kişiler bu kadar ağır bir iş için üstelikte ücret verilemeyeceğini öğrenince de farklı farklı tepkiler veriyor ama en sonunda da bu işin annelik olduğu kendilerine söylenince de tepkileri yerini gülümsemeye bırakıyor.
Mustafa Yılmaz-Cv - Özgeçmiş Bilgileri 03:15
Mustafa Yılmaz-Cv - Özgeçmiş Bilgileri 898 izlenme - 8 yıl önce özgeçmiş
Miray Akovaligil - İş Görüşmesi 02:54
Miray Akovaligil - İş Görüşmesi 734 izlenme - 2 yıl önce İş görüşmesine giden Corporate Elis, kendisi hakkında açıklamalarda bulunmuş, izleyelim.
Görüntülü CV - Buğra Birben 03:07
Görüntülü CV - Buğra Birben 785 izlenme - 3 yıl önce Buğra Birben adlı arkadaşımızın bir iş görüşmesi için çektiği Görüntülü CV. Çok feyzli bir çalışma olmuş, iş dünyasında yankılar yaratmıştır. İzleyelim efendim.
Photoshop Dersleri 95 | CV Hazırlama ( KABA ) 11:09
Photoshop Dersleri 95 | CV Hazırlama ( KABA ) 190 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla dersten haberdar olmak için abone olunuz. ON Twitter : https://twitter.com/Kizilgrafik ON Facebook: https://www.facebook.com/kiziilgrafik cv hazırlama
Bartın Köçek 01:29
Bartın Köçek 796 izlenme - 8 yıl önce gf
Yalancı 05:11
Yalancı 650 izlenme - 9 yıl önce derviş
adamın bisikletin direğe bağlıyor 00:30
adamın bisikletin direğe bağlıyor 682 izlenme - 8 yıl önce ya sonra geldiğinde karşılaştığı manzara çok komik
Kriz Şarkısı - Biz Sizi Ararız 04:07
Kriz Şarkısı - Biz Sizi Ararız 392 izlenme - 2 yıl önce İş görüşmelerinin ve CV bırakanların vazgeçilmezi. Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, Biz sizi ararız nakaratından sonra "Nah ararsınız" cümlesiyle şarkıya katılmaktan mutluluk duyduğum güzel şarkı, pek muhterem Suavi Karaibrahimgil abimizin enterasan çalışması. Kendisi aynı zamanda Nil Karaibrahimgil'in babası oluyor.
kop kop kop 05:10
kop kop kop 473 izlenme - 9 yıl önce heyecan2009@hotmail.com 0546 641 26 73, 0506 540 58 31
Barney Stinson Efsa Bekle - Nevi 00:58
Barney Stinson Efsa Bekle - Nevi 345 izlenme - 4 yıl önce "Annenizle Nasıl Tanıştım?" orjinal adı ile "How I Met Your Mother?" dizisinin 4.Sezon 14. "The Possimpible" adlı bölümünde hayranlık uyandıran karakter Barney Stinson'ın kendi için hazırladığı iş özgeçmiş videosu.O filmin hayranlarına hediyemiz olsun...
Fifa Oyun1 00:28
Fifa Oyun1 406 izlenme - 9 yıl önce oyun severler
CV Hazırlama Eğitimi 00:18
CV Hazırlama Eğitimi 262 izlenme - 4 yıl önce CV Hazırlama Eğitimi - Onlinekariyerokulu
Türkiye'nin İlk İnteraktif CV'si 02:25
Türkiye'nin İlk İnteraktif CV'si 131 izlenme - 3 yıl önce Videoyu Trt Haber'in sosyal medya isimli programında gördüm. Çok da hoşuma gitti. Yapan kişi bir grafikermiş ve zaten çeşitli grafik sitelerine de üyeymiş bobiler gibi...
Böyle Mastika Ne Gördüm Ne Duydum 01:01
Böyle Mastika Ne Gördüm Ne Duydum 570 izlenme - 9 yıl önce monster.com.tr sen bir cv den fazlasın
Oyuncu Showreel, Emrullah Biltaş -2 03:02
Oyuncu Showreel, Emrullah Biltaş -2 58 izlenme - 8 ay önce pek çok dizi, sinema ve tiyatro oyunlarında rol alan genç oyuncu Emrullah Biltaş'ın showreel videosudur.
İsbasvurum.com Görüntülü Özgeçmiş - CV 00:58
İsbasvurum.com Görüntülü Özgeçmiş - CV 549 izlenme - 4 yıl önce Görüntülü Özgeçmiş Nedir ? İnternet dünyasındaki hızlı gelişim iş arama süreçlerini derinden etkilemiştir. Yazılı özgeçmişlerin yanı sıra şirketler işe uygun adayları istihdam etmede birçok değişik yöntem denemektedirler. Referans kontrollerinin yerini sosyal medya araştırmalarının aldığı bir dünyada özgeçmişler de şeklen değişikliğe uğramıştır. İsbasvurum.com çağın gereklerini önceden sezerek Türkiye’de ilk kez iş arayanlara kendilerini görüntülü tanıtma, şirketlere ise günde onlarca mülakat yapmak yerine sistem üzerinden aday ön değerlendirmelerini yapma fırsatı veriyor. Sistem Nasıl Çalışıyor ? Kurumsal Üyeler satın aldıkları paket doğrultusunda veritabanından buldukları ya da yayınladıkları iş ilanına başvuru yapan adayların görüntülü özgeçmişleri izleyebiliyorlar. Adaylar ise bilgisayarlarına kaydettikleri videoyu kendi kullanıcı adı altında Kurumsal Üyelerin görmesi için sisteme yüklüyorlar. Görüntülü Özgeçmiş Formatı Nasıl Olmalıdır? Adayların hazırlayacakları görüntülü özgeçmişin süresi maksimum 1 dakika olabilir. Bu süreyi verimli kullanmanız için aşağıda yer alan maddelere dikkat etmenizi öneririz. Çünkü görüntülü özgeçmişinizi izleyecek olan şirketler hitabet gücünüz, duruşunuz ve kendinize güveninizi öncelikli olarak inceleyeceklerdir. . Görüntülü özgeçmişinizi belden yukarınız net bir şekilde görünecek şekilde çekiniz. . Arka onun açık renk ve aydınlatmanın iyi olmasına dikkat ediniz. . Resmi giyininiz. . Net ve anlaşılır bir şekilde konuşunuz. . Görüntülü özgeçmişin başında adınızı ve soyadınızı belirtiniz. . Yazılı özgeçmişinizde yer alan bilgilerden daha fazla HEDEFLERİNİZ, PROJELERİNİZ, GEÇMİŞTEKİ BAŞARILARINIZ gibi konulardan bahsediniz. Kaydedilen tüm Görüntülü Özgeçmişler yetkililer tarafından kontrol edildikten sonra sisteme kaydedilecektir. Eğer yukarıdaki maddelerin biri ya da bir kaçına uygunsuzluk tespit edilmiş ise sistemden size geri dönüş yapılarak yeni bir görüntülü özgeçmiş yüklemeniz istenecektir. Unutmayınız ki görüntülü özgeçmiş sizin hakkınızdaki ilk izlenimi oluşturacaktır. Bu nedenle mülakata hazırlanır gibi önceden hazırlık yapmanız size yarar sağlayacaktır, yinebu sayede aradığınız işe daha hızlı ulşamış olacaksınız. isbsvurum.com da iş arama sayfasından iş ilanlarını filtreleyebilir kendinize uygun iş ilanlarına görüntülü özgeçmişinizle başvuru yapabilirsiniz.
Serdar Bursalı Cv 03:54
Serdar Bursalı Cv 384 izlenme - 8 yıl önce serdar bursalı kısa tanıtım cv
Erdem Dalfidan - Video CV Tanıtım 01:55
Erdem Dalfidan - Video CV Tanıtım 98 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur yarışmacısı Erdem Dalfidan'ın kendini tanıttığı ve geçmiş kariyerini İngilizce anlattığı resume videosu. Erdem, Melis'le yaşadığı olaylarla konuşuluyor.
becks yönetici adayı 00:30
becks yönetici adayı 528 izlenme - 8 yıl önce becks yönetici arıyor