Hoşgeldiniz!

cyborg

Yarı İnsan Yarı Robot! (Cyborg) - Türkçe Minecraft Crazy Craft : Bölüm 10 33:47
Yarı İnsan Yarı Robot! (Cyborg) - Türkçe Minecraft Crazy Craft : Bölüm 10 7.408 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atıp Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın :) Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Mobil Uygulamamı İndirmek için -https://goo.gl/ehtVva Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Crazy Craft : https://goo.gl/KIE9KJ Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Kız Arkadaşım Bir Robot (Cyborg Girl) Fragman 01:52
Kız Arkadaşım Bir Robot (Cyborg Girl) Fragman 5.378 izlenme - 5 yıl önce 2008 yapımı Japon filmi Kız Arkadaşım Bir Robot (Boku no kanojo wa saibôgu) filminin fragmanı
Cris Cyborg Rus Rakibi Yana Kunitskaya'yı Nakavt Etti 09:38
Cris Cyborg Rus Rakibi Yana Kunitskaya'yı Nakavt Etti 49 izlenme - 2 hafta önce UFC'de Cris Cyborg, Rus rakibi Yana Kunitskaya'yı daha ilk rauntta nakavt etmeyi başardı ve bir sonraki rakibi Amanda Nunes'i gözdağı verdi.
Cyborg 01:20
Cyborg 2.986 izlenme - 10 yıl önce Cyborg fragmanı
Bionic Cyborg Zahia - Kısa Ama Etkili Film 03:34
Bionic Cyborg Zahia - Kısa Ama Etkili Film 1.260 izlenme - 3 yıl önce Bilim adamlarının hep devlete yada şirketlere üretip durdukları robotlardan kendilerine zaman ayrıp sadece şahsi uçkurları için geliştirdikleri ve sonunda uçkurlarının nasılda sonlarını da getirdiğini göreceğiz. Ayrıca bu filmde Bionic Zahia'nın öğrenim ve algılama sürecinede tanık olmaktan zevk duyuyoruz.
Amerikan Cyborg: Çelik Savaşçı (1993) Fragman 01:31
Amerikan Cyborg: Çelik Savaşçı (1993) Fragman 910 izlenme - 4 yıl önce
Cyborg 2 01:48
Cyborg 2 1.847 izlenme - 5 yıl önce Cyborg 2
cyborg 08:45
cyborg 1.719 izlenme - 9 yıl önce 1989 yılının en popüler filmi
Sevişgen Robot - From Space Truckers 02:05
Sevişgen Robot - From Space Truckers 513 izlenme - 3 yıl önce 96 yapımı robotlu memesiz bir film ama robot abimiz işini bilyo hatunda güzel tabi e naparsın elektrikli testere hesabı ver yaansın ediyor abimiz gerci o sahne yok. Adminlere saygılar bu video size gelsin...
Cyborg Soldier Fragman 00:44
Cyborg Soldier Fragman 325 izlenme - 4 yıl önce Ülkenin En İyi Bilim Adamları Ve Bulundukları Kentten Sorumlu Şerif, Bir Üretim Fabrikasından Kaçan Robot Askeri Yakalamak İçin İşe Koyulurlar Fafat Bu Hiç Kolay Olmayacaktır. Çünkü Yakalamak İstedikleri Tehlikeli Ve Bir O Kadar Da Güçlü Robottur.
Böceği Cyborg Haline Getirip Telefon Yönetmek 00:38
Böceği Cyborg Haline Getirip Telefon Yönetmek 192 izlenme - 2 yıl önce Bizler tubitak'ın başına hayvanat bahçesi müdürleri geçireduralım, elin adamı böceği robot haline getirip telefon ile yönetsin.
Cyborg Yusufçuk Böceği 00:56
Cyborg Yusufçuk Böceği 26 izlenme - 6 ay önce ABD'li araştırmacılar yusufçuk böceğini cyborg (sibernetik organizma) böceğe dönüştüren bir teknoloji geliştirdi. Bu yöntemle yusufçuk böceğini komutlarla kontrol edebiliyorlar. Amaç ileride en küçük Drone'u yaratmak.
American Cyborg - Fragman (1993) 01:41
American Cyborg - Fragman (1993) 131 izlenme - 3 yıl önce İlk izlediğim zamanlar gece olmamasına rağmen beni inanılmaz germiş ve korkutmuştu. Filmdeki android terminatörün çakmasıydı ve beyaz kan akardı ve terminatörün yarı gücündeydi.
Sinir Sistemine DoğrudanBağlantılı İlk Protez 04:35
Sinir Sistemine DoğrudanBağlantılı İlk Protez 76 izlenme - 3 yıl önce Daha önce eşi benzeri görülmeyen yeni tedavi yöntemi, hastanın kullanacağı protezin bir titanyum çubuk ile üst kol (humerus) kemiğine sabitlenmesi ile başlıyor. İkinci aşamada ise, kasların ve sinirlerin protezin algılama elektrotlarının çevresine cerrahi bir müdahale ile yerleştirilmesi yer alıyor. Sonuçta ortaya çıkan bağ, insanı ve makinayı ortak bir platformda birleştiren nitelikte. Beyinden iletilen kas hareketi sinyallerinin sinir hücrelerine bağlanan elektrotlar aracılığıyla algılanıp, proteze iletilmesini sağlayan sistem, gerçek zamanlı uyartı iletimi sağlıyor. Tabii birazcık gecikme yaşanması gayet normal. Mekatronik ve tıbbın el ele vererek Cyborg teknolojisini gerçek hayata geçirdiği projeye ilişkin videolar sizlerle, iyi seyirler.
Cyborghand 2.0 (denendi 0 çalışıyor) 01:39
Cyborghand 2.0 (denendi 0 çalışıyor) 59 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar, malum son zamanlarda cyborghand lerin sürekli hata vermesi canımızı epey bi sıkmıştı.Bunun nedeni program yapımcısı firmanın sürekli olarak sürüm yenilemesiydi.Fakat Estonyalı hackerlar bununda çözümünü buldu.Cyborghand 2.0 Birçok hatanın giderilmisinin yanında devrim niteliği taşıyan tek tuş özelliği getirilmiş.Böylece önceden kodladığınız komutları tek tuşa basarak yaptırabiliyorsunuz.Ayrıca okeyde taş çalma, mesleki şakalar yapma, etekaltından video çekme, bakkaldan sigara alıp hesaba yazdırma gibi birçok yeni özellik eklenmiş. programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız(rep pls) [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Başlat Tuşu 9.bölüm: Super Cyborg Oynuyoruz 13:08
Başlat Tuşu 9.bölüm: Super Cyborg Oynuyoruz 58 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Survival serisi bölüm 9 ile devam ediyor. Minecraft ... Başlat Tuşu 9.Bölüm: Super Cyborg Oynuyoruz. Kanal: Başlat Tuşu 2 izlenme ...
Sinir Sistemine Doğrudan Bağlantılı İlk Protez 04:35
Sinir Sistemine Doğrudan Bağlantılı İlk Protez 53 izlenme - 3 yıl önce Daha önce eşi benzeri görülmeyen yeni tedavi yöntemi, hastanın kullanacağı protezin bir titanyum çubuk ile üst kol (humerus) kemiğine sabitlenmesi ile başlıyor. İkinci aşamada ise, kasların ve sinirlerin protezin algılama elektrotlarının çevresine cerrahi bir müdahale ile yerleştirilmesi yer alıyor. Sonuçta ortaya çıkan bağ, insanı ve makinayı ortak bir platformda birleştiren nitelikte. Beyinden iletilen kas hareketi sinyallerinin sinir hücrelerine bağlanan elektrotlar aracılığıyla algılanıp, proteze iletilmesini sağlayan sistem, gerçek zamanlı uyartı iletimi sağlıyor. Tabii birazcık gecikme yaşanması gayet normal. Mekatronik ve tıbbın el ele vererek Cyborg teknolojisini gerçek hayata geçirdiği projeye ilişkin videolar sizlerle, iyi seyirler.
Saitek Cyborg PS 38 01:48
Saitek Cyborg PS 38 53 izlenme - 6 yıl önce Saitek Cyborg PS 38
Cyborg Jeff Moon Day Divagation S.e. 1997 04:46
Cyborg Jeff Moon Day Divagation S.e. 1997 76 izlenme - 7 yıl önce cyborg jeff moon day divagation s.e. 1997
Cyborg & Enkazi - Gidesim Var Uzaklara 03:16
Cyborg & Enkazi - Gidesim Var Uzaklara 48 izlenme - 4 yıl önce Cyborg & Enkazi - Gidesim Var Uzaklara
Alvita - Cyborg 03:21
Alvita - Cyborg 23 izlenme - 4 yıl önce Cyborg Music