Hoşgeldiniz!

cyprus

İlber Ortaylı - Kıbrıs'a Doğuluların Yerleştirilmesi Yanlıştı 03:56
İlber Ortaylı - Kıbrıs'a Doğuluların Yerleştirilmesi Yanlıştı 3.914 izlenme - 5 ay önce İlber Ortaylı'nın Kıbrıslılar'ın kökeni ve daha sonra Kıbrıs'a yerleştirilenlerle ilgili tespitleri.
Lipstick Night Club Cyprus. 00:53
Lipstick Night Club Cyprus. 37.220 izlenme - 9 yıl önce ciko sunar.. :)
İvi Adamou - La La Love (Cyprus Eurovision 2012) 03:05
İvi Adamou - La La Love (Cyprus Eurovision 2012) 8.190 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Hayalet Şehir Kapalı Maraş - Kıbrıs 19:18
Hayalet Şehir Kapalı Maraş - Kıbrıs 1.606 izlenme - 11 ay önce Kapalı Maraş olarak bilinen bu yerin rumca adı Varosha'dır. Rumca yerleşim yerinden uzak anlamında kullanına Varosha günümüzde bizim dilimizde kötü anlamda varoş, varoşlar olarak geçmiştir. Sivil vatandaşların girmesi yasaktır. İçeride sadece kızlara ait TSK yurdu, Gazimagusa Orduevi ve Birlesmis Milletler binasi vardır. Bir zamanlar dünyanın en büyük eğlence noktalarında biriydi adeta Akdeniz'in Las Vegas'ı olarak nitelendiriliyordu. Bu konuda biz Türkler kendimizi genelde överiz ama o dönemlerde Türklerin bulunduğu kısımlarda gençler için tek eğlence noktası kahvehaneler ve bir kaç sinema iken Rumların yönetiminde olan Maraş'ın nasıl dünyacı ünlü bir eğlence merkezine dönüştüğü ve oradaki binaların mimari güzellik olarak durumu vs bizim o sıralarda köy kültürünü aşamamış olmamız halk olarak vizyonsuz olduğumuzdan kaynaklanıyor bunu es geçmek istemiyorum. Kıbrıs Harekatı sırasında Rum Askeri BM'in gözü önünde Türkleri katledince Maraş'ta yaşayan Rumlar, Türk Askeri buraya doğru geliyor onlarda bizi öldüreceklerdir diyerek şehiri aceleyle konvoylar halinde terk ediyorlar. Türkiye ise bu noktayı fazla zorlanmadan alıyor, bunun nedeni ise savaş sonrası elimizde bulunduracağımız bir koz olması ve adanın ekonomik olarakta önemli getirisi olan bir noktası olması. Neyse işte şavaş bitiyor derken orası aynen kalıyor adeta Çernobil gibi herşey 70'lerden kalma, terk edilmiş hayalet bir şehir gibi. İleride ne olacağını bilinmez ama Kıbrıs konusunda bile ilerleme olmazken burası yüzyıllarca böyle kalacak gibi duruyor. Yapımcının notu: Bu belgesel Erciyes Universitesi Iletisim Fakultesi Radyo, Televizyon ve Sinema bolumu ogrencileri tarafindan 2013-2014 yilinda yapilmistir. Amator belgesel dalinda bir cok yarismada finalde yarışmıştır.
Yunan Ordusundan TSK'ya Mesaj (Aç Kabadayı İçerir) 03:35
Yunan Ordusundan TSK'ya Mesaj (Aç Kabadayı İçerir) 4.234 izlenme - 2 yıl önce Efendim biliyorsunuz 21 yy aç kabadayısı Yunanistan askeri gücü üzerinden Türkiye'ye mesaj yollamış, izleyelim takdir ordumuzun...
İki Yılanın Doğayla Dansı Böyle Görüntülendi! 01:22
İki Yılanın Doğayla Dansı Böyle Görüntülendi! 2.782 izlenme - 3 yıl önce İki Yılanın Doğayla Dansı Böyle Görüntülendi!
Cyprus-Ke 02:50
Cyprus-Ke 5.613 izlenme - 6 yıl önce
Christos Mylordos - I Loved You Like An Angel 02:59
Christos Mylordos - I Loved You Like An Angel 1.200 izlenme - 6 yıl önce cyprus
Kıbrıs Çiftetellisi / North Cyprus Çiftetelli ; Tennar 05:18
Kıbrıs Çiftetellisi / North Cyprus Çiftetelli ; Tennar 3.137 izlenme - 6 yıl önce www.ziza.net/web/lefkosa kıbrıs çiftetellisi / north cyprus çiftetelli - kktc devlet türk müziği topluluğu akm konseri - www.uzaq.org - www.ziza.net/web/gazimagusa
Dj Murat Uyar Party Girne Cyprus 02:22
Dj Murat Uyar Party Girne Cyprus 995 izlenme - 3 yıl önce Facebook Dj Murat Uyar Fan Sayfasi Daha Yakindan Takip Etmek İcin Begeniniz ..http://www.facebook.com/djmuratuyar
Kıbrıs Barış Harekatı 39:40
Kıbrıs Barış Harekatı 796 izlenme - 2 yıl önce Dünya da eşi benzeri görülmemiş, bir yok yabancı devletin harp okullarında ders olarak okutulmuş olan, Kıbrıs Barış Harekatı anlatan belgeli izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. iyi seyirler.
National Geographic İslands Cyprus 45:04
National Geographic İslands Cyprus 1.173 izlenme - 6 yıl önce
ricardo querasma portugal - cyprus 00:29
ricardo querasma portugal - cyprus 955 izlenme - 7 yıl önce ricardo querasma portugal - cyprus
Anna Vissi - Pseftika (1994 Konser Kaydı) 05:30
Anna Vissi - Pseftika (1994 Konser Kaydı) 385 izlenme - 2 yıl önce Anna Vissi, Kıbrıs'ın Larnaka'ya yakın bir bölgesi olan ve hala daha Türkler ile Rumların beraber yaşadığı Pile'de doğmuş, Kıbrıslı Rum Ses Sanatçısı'dır.. Kendisi, Kıbrıs ve Yunanistan adına bir kaç kez Eurovision'a katılmış ama dereceye girememiştir. Kıbrıslı olmasından dolayı, ayrı bir sempati duyuyorum kendisine.. Kıbrıs'ın Yunanistan'ın Ajda Pekkan'ı olarak bilinir. Sayısız estetik geçirmiş ve genç erkeklerle flört etmeyi seven biri olarak tanınmıştır. Eski eşi, müzisyan-şarkıcı ve söz yazarı Nikos Karvelas sayesinde, müziğin en zirve noktasına çıkmış, dünyanın bir çok ülkesinde evleri olan ve paraya para demeyen biri olmuştur. Türkiye'de çok hayranları olmasına rağmen, 1974 mutlu Barış Harekatı'nı işgal olarak nitelendirdiğinden, Türkiye'ye konser vermeye gelmemiştir. Bir ara gelmeyi düşünmüştür aslında fakat Kıbrıs'taki hayranları ve Kıbrıs Rum Hükümeti buna sert tepki verince, vazgeçmiştir.
Cyprus-Ke Kairos Sultans Ss Movie 03:57
Cyprus-Ke Kairos Sultans Ss Movie 581 izlenme - 7 yıl önce cyprus-ke sultans ss movie saygılarla
Kıbrıs Daü Üniversitesi Eylemleri 09:37
Kıbrıs Daü Üniversitesi Eylemleri 1.179 izlenme - 9 yıl önce kıbrıs daü üniversite yönetiminin öğrencilerin harçalrını biranda 0 zamlandırması isyana yolaçtı. ayaklanan öğrenciler toplu olarak kayıtlarını sildireceklerini söylediler.
Feza - Metal Kanatlar 06:19
Feza - Metal Kanatlar 1.011 izlenme - 9 yıl önce feza rock grubunun gece isimli son ep'lerinde yer alan metal kanatlar isimli parçanın klibi.
Kıbrıs Barış Harekâtı (Siyah-Beyaz Belgesel) 54:39
Kıbrıs Barış Harekâtı (Siyah-Beyaz Belgesel) 169 izlenme - 2 yıl önce Sitede aradım taradım(tabikide google kullandım, sitenin arama motoru malum) Kıbrıs Harekatının nostaljik versiyonunu bulamadım. E bari uzun zamandır ilk defa bir içeriğim kabul ediliyor, bir tane daha atayım dedim.
mücahit arat 03:33
mücahit arat 536 izlenme - 7 yıl önce mücahit arat muay thai champion
Ahmet Davutoğlu: Kıbrıs'ta Bir Fırsat Penceresi Açık 01:23
Ahmet Davutoğlu: Kıbrıs'ta Bir Fırsat Penceresi Açık 279 izlenme - 4 yıl önce İngiltere Dışişleri Bakanı William Hague ile biraraya gelen Türkiye Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs'ta bir fırsat penceresinin hâlâ açık olduğuna inandıklarını belirtti ve sürecin hızlanması için İngiltere'den çabaları yoğunlaştırmasını istedi.
japon fame azreal  dillirga kızı - kaldır eller 03:23
japon fame azreal dillirga kızı - kaldır eller 477 izlenme - 6 yıl önce japon fame azreal dillirga kızı - kaldır elleri [hd]
Güney Kıbrıstan Sevgilerle 02:17
Güney Kıbrıstan Sevgilerle 133 izlenme - 2 yıl önce Son 3 senedir Güney Kıbrıs'ın turizm popüleritesi iyice arttı. Kuzey Kibris kos kos oturup ambargo altinda kendini kumara vermisken Guney Kibris her turlu kop kopa yol vermis tatillerin eğlence mekanı olmuş durumda. Rus Ivanlar Sergeylerde adada geçirdikleri tatilden bize kesitler sunmakta. Yaza az kaldi planları yapın beyler..
Cyprus Network Brav3 07:44
Cyprus Network Brav3 296 izlenme - 9 yıl önce
Haynechte Vs Brithynoos 06:16
Haynechte Vs Brithynoos 221 izlenme - 8 yıl önce vs movie
keygen ft azreal - adını sen koy beat by rapmix 03:03
keygen ft azreal - adını sen koy beat by rapmix 428 izlenme - 6 yıl önce keygen ft azreal - adını sen koy beat by rapmix
Gangnam Style Omorfo (kıbrıs) 04:09
Gangnam Style Omorfo (kıbrıs) 204 izlenme - 5 yıl önce
Dj Onur Yıldız - Ayıa Napa , Cyprus - Senior Frog's Bar 02:22
Dj Onur Yıldız - Ayıa Napa , Cyprus - Senior Frog's Bar 184 izlenme - 4 yıl önce Dj Onur Yıldız - Ayıa Napa , Cyprus - Senior Frog's Bar
0nelasthing Cyprus Bir Kaç Ss 01:08
0nelasthing Cyprus Bir Kaç Ss 107 izlenme - 7 yıl önce kimseye karşı bi tawırımız yoktur iyi seyirler
Kütahya Macar Evi [part 2] 02:16
Kütahya Macar Evi [part 2] 472 izlenme - 9 yıl önce eskişehir’den kütahya’ya yolculuk sonrada kütahya’daki macar evi’ni ziyaret..
salamis / voiceover : yekta bahattin sayar 02:24
salamis / voiceover : yekta bahattin sayar 340 izlenme - 8 yıl önce kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti’nin gezilip görülmesi gereken salamis antik kentine ait belgeselin fragmanı.