Hoşgeldiniz!

d100

D100 Karayolunda Makas Atmaya Çalışmak 00:44
D100 Karayolunda Makas Atmaya Çalışmak 1.482 izlenme - 2 yıl önce Bir sürücünün araç kamerasının kaydettiği görüntülerde makas atarak ilerleyen lüks bir otomobil en sağ şeride geçiyor. Hızlı olduğu görülen araç önündeki aracın yavaş gittiğini görünce aniden sola kırıyor. İki aracın arasından geçmeye çalışan sürücü soldaki araca çarparak yoluna devam ediyor. Savrulan otomobil de sağ şeritte giden başka bir otomobile vuruyor. İki araç bir müddet savrularak yolun ortasında duruyor. Kazaya neden olan araç sürücüsü ise hızla olay yerinden kaçıyor. Kameranın bulunduğu otomobildekiler kazayı görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Büyük bir faciaya neden olabilecek kaza iki aracın sürücüsünün hafif yaralanmasıyla sonuçlandı.
D100 Karayolu'nda Bisiklet ile Tehlikeli Yolculuk 00:52
D100 Karayolu'nda Bisiklet ile Tehlikeli Yolculuk 37 izlenme - 3 hafta önce D100 Karayolu'nda bisiklet ile tehlikeli yolculuk Kendi ve diğer sürücülerin canını hiçe saydı O anlar amatör kameralara yansıdıSAKARYA - Sakarya'da D100 Karayolunda bir kamyonun arkasından bisikletiyle hızla ilerlemeye çalışan bisiklet sürücüsünün tehlikeli yolculuğu amatör kameraya yansıdı.
kurşunluda trafik kazası! 4 kişi can verdi... 00:37
kurşunluda trafik kazası! 4 kişi can verdi... 1.987 izlenme - 8 yıl önce sabah saatlerinde kurşunlu tokİ evleri önünde meydana gelen kazada 4 kişi can verdi.
D-100'de Makas Kazası Kamerada 00:50
D-100'de Makas Kazası Kamerada 640 izlenme - 3 yıl önce Hem kendi canını hem diğer sürücülerin canını hiçe saydı. D-100'de 'makas' atarak ilerleyen sürücünün neden olduğu kaza kameraya yansıdı. Zincirlemeye neden olan sürücü ise aracı hasar almasına rağmen hızla kaçtı.
Kızlar El Ele Verelim Haydi Otobana Gidelim 03:28
Kızlar El Ele Verelim Haydi Otobana Gidelim 142 izlenme - 2 yıl önce Grup Karayolları Genel Müdürlüğü’nün muhteşem singılını paylaşmaktan onur duyuyore, eğlence dünyamıza farklı bir yön veren bu nadide eser uzunmaltepe farkıyla sizlerin huzurunda. Bu arada hadi otobana gidelim ya, hadi öyle bi şey yapalım kafamıza göre, kilitli kapılar açılsın otobana çıkılsın.
 D100 Karayolunda Makas Atmaya Çalışmak 00:44
D100 Karayolunda Makas Atmaya Çalışmak 134 izlenme - 3 yıl önce Bir sürücünün araç kamerasının kaydettiği görüntülerde makas atarak ilerleyen lüks bir otomobil en sağ şeride geçiyor. Hızlı olduğu görülen araç önündeki aracın yavaş gittiğini görünce aniden sola kırıyor. İki aracın arasından geçmeye çalışan sürücü soldaki araca çarparak yoluna devam ediyor. Savrulan otomobil de sağ şeritte giden başka bir otomobile vuruyor. İki araç bir müddet savrularak yolun ortasında duruyor. Kazaya neden olan araç sürücüsü ise hızla olay yerinden kaçıyor. Kameranın bulunduğu otomobildekiler kazayı görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Büyük bir faciaya neden olabilecek kaza iki aracın sürücüsünün hafif yaralanmasıyla sonuçlandı.
Bahçelievler'de 2 Feci Kaza: 3 Kişi Can Verdi 00:39
Bahçelievler'de 2 Feci Kaza: 3 Kişi Can Verdi 5 izlenme - 8 ay önce Bahçelievler D100 karayolunda otomobilin yol kenarındaki bariyerlere ve yön levhası direğine çarpması sonucu 2 kişi öldü. Park halindeki kamyonete arkadan çarpan araçta ise bir kişi can verdi.
Reşadiye Müftülüğü'nden Yolculara İftar Sürprizi! [canlı Yayın] 07:53
Reşadiye Müftülüğü'nden Yolculara İftar Sürprizi! [canlı Yayın] 1 izlenme - 2 ay önce
Avcılar'da  D-100 Karayolu Avcılar Mezarlığı Önünde  Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti: 1 Yaralı 01:07
Avcılar'da D-100 Karayolu Avcılar Mezarlığı Önünde Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti: 1 Yaralı 7 izlenme - 1 yıl önce Avcılar'da D-100 karayolu Avcılar Mezarlığı önünde meydana gelen silahlı yol verme kavgasında bir kişi yaralandı.