Hoşgeldiniz!

Da Vinci's Demons

Bayezid Otranto'ya Yürüyor (Türkçe) - Da Vinci's Demons 02:05
Bayezid Otranto'ya Yürüyor (Türkçe) - Da Vinci's Demons 4.828 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Papa'nın kendisini dımdızlak edip sokaklarda süründürmesinin üzerine küplere binen Şehzade II. Bayezid intikam için geliyor.
İngilizcesi Türkçesinden İyi Olan II. Bayezid - Da Vinci's Demons 01:42
İngilizcesi Türkçesinden İyi Olan II. Bayezid - Da Vinci's Demons 5.624 izlenme - 3 yıl önce Da Vinci's Demons açıklama ise; II. Bayezid için Türkçe konuşan birini koymuşlar diziye ama gel gör ki adam İngilizceyi kendi dilinden iyi biliyor. Altyazı yok demezsiniz artık.
Da Vinci's Demons Fragman 02:01
Da Vinci's Demons Fragman 4.123 izlenme - 4 yıl önce Da Vinci's Demons Fragman
Da Vinci's Demons Bölüm 204 Fragman 00:30
Da Vinci's Demons Bölüm 204 Fragman 2.251 izlenme - 4 yıl önce Da Vinci's Demons Bölüm 204 Fragman
Osmanlı Devleti'nin Gücüne Birde Yabancı Diziden Bakın 04:14
Osmanlı Devleti'nin Gücüne Birde Yabancı Diziden Bakın 1.353 izlenme - 2 yıl önce Dizide osmanlı barış tarafındayken papa tarafından savaş çıkırılıyor. Dizide osmanlı ordusunun gelmiş geçmiş en güçlü ordu olduğu anlatılıyor. Dizide osmanlıdaki silah teknolojisinin da vinciden bile ilerde olduğu anlatılıyor. Dizide Osmanlı ve Türk teması sürekli geçiyordu, bize karşı olan korkularından ve bizim gücümüzden sürekli bahsediliyodu.
Yılın Dizisinde Skandal Türk! 02:01
Yılın Dizisinde Skandal Türk! 2.773 izlenme - 5 yıl önce Da Vinci's Demons İsimli Dizinin İlk Bölümü Yayınlandı. Dizide 'türk' Olarak Geçen Ve Olayların Tam Da Ortasında Yer Alan Karakter Dikkati Çekti.
 Bayezid Otranto'ya Yürüyor (Türkçe) - Da Vinci's Demons 02:05
Bayezid Otranto'ya Yürüyor (Türkçe) - Da Vinci's Demons 2.187 izlenme - 4 yıl önce Daha önce Papa'nın kendisini dımdızlak edip sokaklarda süründürmesinin üzerine küplere binen Şehzade II. Bayezid intikam için geliyor.
Da Vinci's Demons dizisine 2. Beyazıt'ın Türkçesi damga vurdu 03:16
Da Vinci's Demons dizisine 2. Beyazıt'ın Türkçesi damga vurdu 788 izlenme - 4 yıl önce Dünyaca ünlü Da Vinci’s Demons dizisinde 2. Beyazıt karakterinin kötü Türkçesi dikkat çekti. 2. Beyazıt’ın İngilizcesinin daha iyi olduğu görüldü. Televizyonlarda ikinci sezonu yayınlanan Da Vinci’s Demons, Türklere yaptığı göndermelerle tepki çekiyor. Önceki bölümünde Osman Gazi’nin kılıcının orijinalini Vatikan’da gösteren dizinin yayınlanan son bölümünde ise Fatih Sultan Mehmed’in oğlu şehzade 2. Beyazıt’ın konuştuğu Türkçe ve görünüşü eleştirilere sebep oldu.
  Osman Gazi'nin Kılıcı - Da Vinci's Demons 02:55
Osman Gazi'nin Kılıcı - Da Vinci's Demons 1.011 izlenme - 4 yıl önce ir Amerikan dizisi olan Da Vinci's Demons'un bu haftaki bölümünde Osman Gazi'nin olduğu iddia edilen kılıç, kilit bir rol üstlendi. Bir takım şifreleri olduğu iddia edilen kılıcın ne için kullanılacağını ileriki bölümlerde göreceğiz.
En Popüler 10 Yabancı Dizi 07:22
En Popüler 10 Yabancı Dizi 806 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en popüler yabancı dizilerini sizler için derledim. Listeye sokmadığım bir kaç seri var. Bunları izledikten sonra listeye alabilirim. Fakat zaten siz bunları yazmışsınız. Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 Evdeki Oyuncu Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Bana göre en popüler 10 yabancı diziyi sizler için hazırladım. 1 - Game of Thrones (İzliyorum) 2 - Da Vinci's Demons (İzliyorum) 3 - Walking Dead (İzliyorum) 4 - Supernatural (İzlemedim, çok öneren oldu) 5 - Arrow (İzliyorum) 6 - Dexter (5. sezondayım) 7 - Breaking Bad (3. sezondayım) 8 - Rome (İzledim) 9 - Vikings (İzliyorum) 10- Lost (İzlemedim, bir zamanların en popüler dizisi) Listeye koymadığım ama popüler dizilerin arasında yer alan Spartacus serisi: Spartacus Blood and Sand Spartacus Gods of the Arena Spartacus Vengeance Spartacus: War of the Damned Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
Da Vinci's Demons 1.Sezon Starz İlk Bakış 01:30
Da Vinci's Demons 1.Sezon Starz İlk Bakış 443 izlenme - 5 yıl önce Da Vinci's Demons 1.Sezon Starz İlk Bakış
Da Vinci's Demons - Osmanlı Savaş Sahnesi (Osmanlı'nın Gücü) 06:03
Da Vinci's Demons - Osmanlı Savaş Sahnesi (Osmanlı'nın Gücü) 36 izlenme - 9 ay önce Da Vinci's Demons-Ottoman Empire Acımasız Osmanlı Tiranları Anısına Tigir:Er Müzik : https://www.youtube.com/watch?v=xcQxM...