Hoşgeldiniz!

Dabi Dabi

Beşik Kertmesi -  Sapık Davulcu Derlemesi 09:52
Beşik Kertmesi - Sapık Davulcu Derlemesi 8.647 izlenme - 3 yıl önce Beşik Kertmesi 2002 yılında yayınlanmış bir komedi dizisidir. Dizi 19. bölümle final yapmıştır. Diziye renk veren karakterlerden olan Davulcu Yaşar'ın birkaç sahnesini derledim. İyi seyirler...
dabi biraderler dabi dabi 04:11
dabi biraderler dabi dabi 254 izlenme - 2 yıl önce 1960larda Kısırköy'de başlayan ve yıllar sonra İstanbul'da hayatları kesişen beşik kertmesi Elmas'la Ferdi'nin komik ve renkli öyküsünü anlatan dizi, hareketli temposu ve esprili hikayesi ile izleyicinin beğenisini kazanıyor. Kısırköy'ün iki aşireti Kısıroğulları ile Çamuroğulları arasında yıllardır kan davası sürmektedir. Sonunda barış imzalamaya ve iki aileden doğacak çocukları beşik kertmesi yaparak kan davasını sonuçlandırmaya karar verirler. Şehmuz Ağa'nın oğlu Ferdi ile Emin Ağa'nın kızı Tekgül'ün beşik kertmeleri kıyılır. Emin Ağa ailesiyle birlikte gurbetçi olarak Almanya'ya gider. Aradan yıllar geçer ve nüfusu çok azalan Kısırköy'ün tek ve son umudu Ferdi büyür. Ancak Emin Ağa ile kızı Tekgül'ün izi bir daha bulunamaz. Bu sırada Kısırköy?den uzakta İstanbul'un en güzel semtinde yaşamakta olan Türkiye'nin bir numaralı süper starı Elmas Mağden film oyunculuğundan TV dizilerine tiyatrodan resme, spordan heykeltraşlığa sanatın ve sporun her dalına yüzeysel vuruşlar yaparak her geçen gün zirveye tırmanmaktadır. Bir televizyon programı sırasında Elmas Mağden'in Kısırköy'deki Ferdi'nin beşik kertmesi Tekgül olduğu ortaya çıkar.
Turgut Karataş - Dabi Dabi 03:17
Turgut Karataş - Dabi Dabi 886 izlenme - 6 yıl önce
Dabi Biraderler / Dabi Dabi 04:11
Dabi Biraderler / Dabi Dabi 509 izlenme - 4 yıl önce Dabi Biraderler Dabi Dabi Beşik Kertmesi
Yayınlanmayan Nazo Reklamı 00:25
Yayınlanmayan Nazo Reklamı 443 izlenme - 3 yıl önce Nazonun 2005 yılında çektiği ama televizyonlarda yayınlamadığı reklam filmi. Dabi dabi mısır çerezi, varmı nazo gibisi ve kolbastı nazo nazo nazo gibi reklamları yaptıran nazlı gıda sanaayini alkışlarla yaşatıyoruz.