Hoşgeldiniz!

dada

Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 04:04
Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 126.698 izlenme - 9 ay önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dad programında bayanın teki işte böyle soyunmak istemiş. Okan Bayülgen ise durumu fark ederek hemen toplamış . Bir yandan reytingi asılıda bırakmış, diğer yandan protestoya tam anlamıyla izin vermemiş. Protestonun AKP'yle alakalı olduğu muhakkak. 7 şubat 2016 dada'daki izleyici protestosu
Aydilge - Sen Misin İlacım (Canlı Performans - Dada)  03:41
Aydilge - Sen Misin İlacım (Canlı Performans - Dada) 7.202 izlenme - 8 ay önce Aydilge - Sen Misin İlacım (Canlı Performans - Dada) 27 Şubat Cumartesi 2016 Şarkı Sözleri: Yağmur dinmiyorsa yollar bitmiyorsa Sen üzülme bir gülümse gel benimle Her şey bitti derken Şansım döndü birden Aşk öyle bir mucize Benimle gel gülümse gel Hayat bazen zor olsa da yine güzel Sen misin ilacım Ben kalbinde bir kiracı Yerleşeceğim sımsıkı ben Aşk başladı (gel hemen) Yağmur dinmiyorsa yollar bitmiyorsa Sen üzülme bir gülümse gel benimle Her şey bitti derken Şansım döndü birden Aşk öyle bir mucize Benimle gel gülümse gel Hayat bazen zor olsa da yine güzel Sen misin ilacım Ben kalbinde bi kiracı Yerleşeceğim sımsıkı ben Aşk başladı (gel hemen)
Davut Sulari - Dada 02:42
Davut Sulari - Dada 23.798 izlenme - 5 yıl önce
Mahmut Tuncer - Heavy Cross Coverı 02:01
Mahmut Tuncer - Heavy Cross Coverı 9.182 izlenme - 2 yıl önce Mahmut Tuncer'in Dada için özel olarak seslendirdiği Heavy Cross şarkısı coverı.
Canlı Yayında Muhabbet Grup Sekse Gelince Toparlamaya Çalışmak - Dada (5 Mart Cunmartesi) 02:24
Canlı Yayında Muhabbet Grup Sekse Gelince Toparlamaya Çalışmak - Dada (5 Mart Cunmartesi) 3.887 izlenme - 8 ay önce Star Tv'de yayınlanan Dada programının yeni bölümünde leoparların avlanmasından konuşurken muhabbetin grup sekse gelmesi ile bir anda panik yapan Okan Bayülgen, sözü nasıl toparlayacağını şaşırdı. İşte canlı yayındaki o anlar.
Musallat 01:13
Musallat 32.067 izlenme - 9 yıl önce
Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen) 05:16
Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen) 3.274 izlenme - 12 ay önce Sanat sanat için miydi? Yeşil miydi yoksa saz mıydı? https://tr.wikipedia.org/wiki/Sanat Okan Bayülgen Resmi Sayfaları https://twitter.com/okanbayulgen https://facebook.com/okanbayulgen Nedir? https://www.facebook.com/nedir.tv https://twitter.com/Nedir321 https://instagram.com/nedir321
Okan Bayülgen Konuğunu Fena Bozdu (Dada 14 Mayıs Cumartesi 2016) 02:08
Okan Bayülgen Konuğunu Fena Bozdu (Dada 14 Mayıs Cumartesi 2016) 1.205 izlenme - 5 ay önce Star TV’nin sevilen talk show programı Dada Dandinista’da bu haftaki konuklar arasında yer alan sunucu Hande Sarıoğlu, Okan Bayülgen tarafından ”Gözleriniz şaşı mı?” sorusu üzerine fena bozuldu. Kısa süren gerginliği Okan Bayülgen konuyu değiştirerek bitirdi.
dada ft. sandy  - lolipop - 2009 yeni hq klip 03:16
dada ft. sandy - lolipop - 2009 yeni hq klip 9.962 izlenme - 7 yıl önce dada ft. sandy lolipop - 2009 yeni hq klip
black dada - imma zoe yeni muzik video klip 04:40
black dada - imma zoe yeni muzik video klip 9.127 izlenme - 7 yıl önce black dada - imma zoe yeni müzik video klip
Dada Life Ft. Sebastian Bach - Born To Rage 03:47
Dada Life Ft. Sebastian Bach - Born To Rage 3.274 izlenme - 3 yıl önce Dada Life - Born To Rage ft. Sebastian Bach
Dada Life - Feed The Dada - (Mehmet Tekin Remix) 2014 04:34
Dada Life - Feed The Dada - (Mehmet Tekin Remix) 2014 1.190 izlenme - 2 yıl önce EN YENİSİ !!!! KEYİFLİ DİNLEMELER .. DESTEK İÇİN LÜTFEN PAYLAŞALIM .. DJ MEHMET TEKİN TÜM ÇALIŞMALARINI BU SAYFADA BULABİLİRSİNİZ :https://www.facebook.com/DjMt88 https://www.facebook.com/DISCJCKEY EVENT&BOOKİNG : 0553 231 0554
Leta - Hajde Te Dada 03:57
Leta - Hajde Te Dada 2.916 izlenme - 3 yıl önce Leta - Hajde te dada (Yeni Klip 2013)
Ozan Serdar - Dada Ali 06:35
Ozan Serdar - Dada Ali 2.631 izlenme - 5 yıl önce
dada ft. sandy rivera & trix--lollipop 03:06
dada ft. sandy rivera & trix--lollipop 5.863 izlenme - 9 yıl önce izleyin
Dada Dandinista - Jenerik 04:19
Dada Dandinista - Jenerik 1.065 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Behnan'la yaptığımız çizimler, Kaan'la grafikler, Barış'ın çekimleri, Hakan'ın ve Tolga'nın animasyonları manyakça birleşiyor. Alakasızların birleşmesi iyidir. Alakasız olur!
jet motoru dur bu!!!!! 00:12
jet motoru dur bu!!!!! 3.321 izlenme - 9 yıl önce aaaaaaaaaaaaa
Aydilge - Gel Sarıl Bana (Canlı Performans - Dada) 03:55
Aydilge - Gel Sarıl Bana (Canlı Performans - Dada) 404 izlenme - 8 ay önce Aydilge - Gel Sarıl Bana (Canlı Performans - Dada) 27 Şubat Cumartesi 2016 Şarkı Sözleri: Hiç kıyamam dediklerin Kıyıyor mu hep sana Kırılan hayallerin Batıyor mu ruhuna? Anılar hepsi yalan Anılar hep dört duvar Geceler hepsi duman Geceler hep dört duvar Canına yetti ama Kanıyor durmaz yara Üşüyor yalnızlığı Gel sarıl bana Seni ne yere ne de göğe Koyamam canım diyen Bir vedaya sığdırır Gidiyor mu kalbimden
Yumruk yemeden nakavt oldu 00:27
Yumruk yemeden nakavt oldu 192 izlenme - 4 ay önce Bellator 149'da gecenin maçı olarak lanse edilen Kimbo Slice - Dada karşılaşası ilginç bir nakavta sahne oldu. İki güçlü ismin mücadelesinda Dada maçın sonunda yumruk bile yemeden yere düşerek maçı kaybetti.
Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Programı Giresun-Keşap 10:36
Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Programı Giresun-Keşap 1.416 izlenme - 6 yıl önce kanaltürk dolu dolu anadolu programı giresun-keşap altınpınar yayını ufuk dada
arabalar 01:10
arabalar 859 izlenme - 6 yıl önce
Kıraç: Sanattan Anlamayan Başbakan ve Cumhurbaşkanı - Dada (1 Mayıs Pazar) 01:00
Kıraç: Sanattan Anlamayan Başbakan ve Cumhurbaşkanı - Dada (1 Mayıs Pazar) 170 izlenme - 6 ay önce Okan Bayülgen bu hafta DADA programında konuklarıyla tiyatro gerginliği yaşandı. BÜLENT ŞAKRAK VE OKAN BAYÜLGEN FENA GERİLDİ Tiyatrocu ve sinema oyuncusu Bülent Şakrak ve Okan Bayülgen arasında tiyatronun Türkiye gündeminde gerekli değeri görmediği konusundaki anlaşmazlık programa damga vurdu. Okan Bayülgen yeni filmleri hakkında konuklarıyla yaptığı konuşma sırasında görüş farklılığı yaşadı. Programın sunucusu Bayülgen tiyatroya gereken önemin verilmediği gereken izleyici kitlesine ulaşamadığını ifade etmesi ile konuk Bülent şakrak sert bir dille karşı çıktı. HAKİ BİÇİCİ VE KIRAÇ ARASINDA SİNEMA KAVGASI Diğer bir konuk Haki Biçici ise Kıraç'ın "benim de sinemam vardı ve bir yıl zor dayandı kapattım" sözlerinin ardından Kıraç'a "işiniz olmayan şeye kalkışmışsınız" diyerek karşı çıktı. Kıraç ve Okan programda tiyatronun istenilen yerde olmadığı konusunda ısrar ederken konuklar Bülent Şakrak ve Haki Biçici aksi bir durumun olduğunu ve iyi oyunun izleyici ile buluştuğunda ısrar etti. Kıraç konunun bu şekilde ifade edilse bile sonuca ulaşamayacağı konusunda görüş belirttikten sonra bomba ifadelere yer verdi. DADA'DA KIRAÇ'TAN OLAY YARATAN AÇIKLAMALAR; "Türkiye'de dans etmeyi bilmeyen, klasikleri okumayan, bir çift edebiyatı bilmeyen devlet adamları ile yönetiliyoruz. Sanata değer veren ne bir Başbakan ne de bir Cumhurbaşkanı var. 100 yıl önce tiyatro ve sanatın durumu bugün olduğundan çok daha iyi durumdaydı. Bugün sanat ve tiyatroya dair hiç bir şey yok" sözleriyle geceye ve stüdyoya gündemini vurdu. Seyirciden de yoğun alkış alan Kıraç'ın bu ifadeleri Okan Bayülgen'in zor anlar yaşamasına neden oldu. Programın akışını değiştiren Bayülgen Medya Arkası bölümleri ile konuyu değiştirmekte çare buldu.
Dada Life - Feed The Dada 03:01
Dada Life - Feed The Dada 886 izlenme - 3 yıl önce Dada Life - Feed The Dada
T.o.p - Doom Dada (M-V) 03:39
T.o.p - Doom Dada (M-V) 1.333 izlenme - 3 yıl önce T.O.P - DOOM DADA (M-V) © YG Entertainment Inc. All rights reserved.
Neslihan Yeldan  Dada 00:50
Neslihan Yeldan Dada 141 izlenme - 6 ay önce
Dada Life - Feed The Dada - (Mehmet Tekin Remix) 04:34
Dada Life - Feed The Dada - (Mehmet Tekin Remix) 493 izlenme - 2 yıl önce Dada Life - Feed The Dada - (Mehmet Tekin Remix)
Yumruk yemeden nakavt oldu 00:27
Yumruk yemeden nakavt oldu 279 izlenme - 8 ay önce Bellator 149'da gecenin maçı olarak lanse edilen Kimbo Slice - Dada karşılaşası ilginç bir nakavta sahne oldu. İki güçlü ismin mücadelesinda Dada maçın sonunda yumruk bile yemeden yere düşerek maçı kaybetti.
bülent ersoy kostümlerini nasıl parçalıyor komik 06:04
bülent ersoy kostümlerini nasıl parçalıyor komik 4.078 izlenme - 7 yıl önce bülent ersoy un korkulu ruyası onur akay radyo pink de irfan aslanhan ın sunduğu radyo makinası programına her salı bülent ersoy olarak bağlanıp çarpıcı açıklamalar yapıyor bülent ersoy a en yakın ses onur akay konuşuyor http://www.onurakay.com http://www.radyomakinasi.n et obama abd başkanı tut i mucize guyem ne desem laf değil segah seyir buhurizade mustafa ıtri efendi milli piyango onur akay volkan özler irfan aslanhan radyo pink velet dada radyo makinası hande yener arsız kuşum aydın fatih ü
İlhan Şeşen Yatak Sahnesine Eleştirileri Yorumladı (Dada 7 Mayıs Cumartesi) 02:09
İlhan Şeşen Yatak Sahnesine Eleştirileri Yorumladı (Dada 7 Mayıs Cumartesi) 187 izlenme - 6 ay önce İlhan Şeşen, kendisine yönelik eleştirilerle ilgili Dada'da konuştu. Star TV'de Okan Bayülgen'in sunduğu Dada'nın konukları, yatak sahnesiyle gündem olan "Saklı" filminin oyuncuları İlhan Şeşen ve Türkü Turan'dı. Selim Evci'nin yazıp yönettiği, başrollerini İlhan Şeşen, Türkü Turan, Settar Tanrıöğen ve Pelin Akil'in paylaştığı "Saklı" filminde yoğun eleştiri alan yatak sahnesine değinen Şeşen, bu konuda çok üzgün olduğunu ve üzüntüsünü yeni şarkısında aktardığını belirtti.
dj kantik ft dada - lollipop 2012 04:59
dj kantik ft dada - lollipop 2012 1.935 izlenme - 5 yıl önce dj kantik feat dada - lollipop 2012