Hoşgeldiniz!

Daffy Duck

Daffy Duck Tavşan Sezonu Ördek Sezonu  (Çizgi Film) 07:11
Daffy Duck Tavşan Sezonu Ördek Sezonu (Çizgi Film) 51.842 izlenme - 7 yıl önce Daffy Duck ve Bugs Bunny'nin en ünlü filmlerinden birisidir "Av Sezonu". Bugsy zekasıyla Elmar C Saftirik'i her defasında kandırıp Daffy'i kündeye getiriyor. "Elmar sezonu açıldı!"
Daffy Duck 4. Bölüm (Çizgi Film) 06:24
Daffy Duck 4. Bölüm (Çizgi Film) 14.329 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck Bugs ve Daffy 06:11
Daffy Duck Bugs ve Daffy 9.017 izlenme - 10 yıl önce Daffy Duck Bugs ve Daffy
Daffy Duck Kovboy Kasabası (Çizgi Film) 06:59
Daffy Duck Kovboy Kasabası (Çizgi Film) 11.641 izlenme - 7 yıl önce Daffy Duck Kovboy Kasabası (Çizgi Film) Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış.
Daffy Duck Senaryo Nerde (Çizgi Film)  06:40
Daffy Duck Senaryo Nerde (Çizgi Film) 8.011 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış.
Daffy Duck 5. Bölüm (Çizgi Film) 08:48
Daffy Duck 5. Bölüm (Çizgi Film) 5.612 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Tavşan Sezonu - Ördek Sezonu (Türkçe) 07:11
Tavşan Sezonu - Ördek Sezonu (Türkçe) 4.639 izlenme - 7 yıl önce Daffy Duck ve Bugs Bunny'nin en ünlü filmlerinden birisidir "Av Sezonu". Bugsy zekasıyla Elmar C Saftirik'i her defasında kandırıp Daffy'i kündeye getiriyor. "Elmar sezonu açıldı!"
Daffy Duck Kovboy Kasabası (Türkçe) 06:36
Daffy Duck Kovboy Kasabası (Türkçe) 2.449 izlenme - 6 yıl önce Daffy Duck Kovboy Kasabası (Çizgi Film) Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış. Takipte Kalın !! İyi Seyirler.. :)
Daffy Duck 1. Bölüm (Çizgi Film) 07:27
Daffy Duck 1. Bölüm (Çizgi Film) 2.954 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış. Ve ayrıca Cartoon Network'te yayınlanıyordu.
Daffy Duck Altın Yumurtlayan Tavuk (Çizgi Film) 06:37
Daffy Duck Altın Yumurtlayan Tavuk (Çizgi Film) 2.657 izlenme - 7 yıl önce Daffy Duck Altın Yumurtlayan Tavuk (Çizgi Film) Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış.
Daffy Duck 6. Bölüm (Çizgi Film) 09:04
Daffy Duck 6. Bölüm (Çizgi Film) 2.030 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck 2. Bölüm (Çizgi Film) 07:18
Daffy Duck 2. Bölüm (Çizgi Film) 2.028 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış. Ve ayrıca Cartoon Network'te yayınlanıyordu.
Daffy Duck Çeşitlemesi (Türkçe) 06:40
Daffy Duck Çeşitlemesi (Türkçe) 1.182 izlenme - 7 yıl önce Daffy Duck'ın en bilinen bölümlerinden birisidiri "Daffy Duck Çeşitlemesi".Filmin sonundaki sürpriz işin içini daha iyi anlamamızı sağlıyor.
Daffy Duck 9. Bölüm (Çizgi Film) 09:04
Daffy Duck 9. Bölüm (Çizgi Film) 1.287 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck 7. Bölüm (Çizgi Film) 05:11
Daffy Duck 7. Bölüm (Çizgi Film) 1.260 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck 14. Bölüm (Çizgi Film) 07:57
Daffy Duck 14. Bölüm (Çizgi Film) 1.241 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck - Cucaracha 00:30
Daffy Duck - Cucaracha 1.067 izlenme - 7 yıl önce La Cucaracha adlı Meksika halk türküsünün dünya üzerindeki gelmiş geçmiş en mükemmel yorumu.
Daffy Duck ve Sylvester 06:45
Daffy Duck ve Sylvester 1.328 izlenme - 7 yıl önce Bu sefer kahramanımız Daffy'ye Sylvester da eşlik ediyor. Yekta Kopan ve Sungun Babacan'ın asıl kahramanlarımız olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.
Daffy Duck - Cucaracha ( Tam Porsiyon ) 02:08
Daffy Duck - Cucaracha ( Tam Porsiyon ) 1.827 izlenme - 7 yıl önce Looney Tunes'un 1946 yapımı ''Book Revue'' (Kitap Revüsü;Revü:bkz:TDK) adlı çizgi filminin tamamı sizlerle. Sitemizde çizgi filmin içinde geçen ''Cucaracha'' şarkısının yalnızca başı vardı ancak asıl şarkının olduğu kısım eksikti. İstedim ki o güzel bölümü siz de seyredebilesiniz. İlk önce aradım araştırdım ve şarkının tamamını buldum ancak daha sonra çizgi filmin tamamının yüklenmesinin daha iyi olcağına karar verip kısa bir araştırmadan sonra size İngilizce versiyonunu buldum.Türkçe olanını bulup bu güzel eseri tadından yenmez bir hale getirmek isterdim ama olmadı.Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler sevgili sitedaşlarım. Kısa versiyomu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1263/daffy-duck---cucaracha
Daffy Duck 11. Bölüm (Çizgi Film) 08:48
Daffy Duck 11. Bölüm (Çizgi Film) 1.014 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck 10. Bölüm (Çizgi Film) 00:31
Daffy Duck 10. Bölüm (Çizgi Film) 997 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Dave Mustaine - Duffy Duck 03:03
Dave Mustaine - Duffy Duck 1.272 izlenme - 7 yıl önce Efsane gitarist ve vokal Dave Mustaine Duffy Duck çizgi filminin bir bölümünde çizilmiş. Uzaylılara karşı savaşta Duffy Duck'a yardım etmiş. Belki böyle bir bölümde çizilmesinin sebebi kendisinin uzaylı takıntısı ve Hangar 18 şarkısı etkili olmuştur. Megadeth'in yeni albümünün çıkmasına az bir süre kala sizleri bu efsane grubu alkışa davet ediyorum! \m/
Daffy Duck 3. Bölüm (Çizgi Film) 06:47
Daffy Duck 3. Bölüm (Çizgi Film) 992 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir. Uygulama halinde arka. Neredeyse her uyarıcı erkek kardeşleri animatoru, Daffy'da onun kendi dönmesinin, birinde delice bir koruma görevlisi kısa olabilen karakteri eğdiğini koyar, ama başka bir tanede açgözlü bir gloryhound. Jones'in beraberce, bu ikisinin geniş kullanımını karakterin çok farklı uyarlamasına yaptığı Bob Clampett ve çıkış. Ve ayrıca Cartoon Network'te yayınlanıyordu.
Daffy Duck - Book Revue 07:01
Daffy Duck - Book Revue 1.045 izlenme - 7 yıl önce 1946 yılı tarihli Book Revue çizgi filmi karşınızda. Looney Tunes'in en sevilen kahramanlarından Daffy Duck'ın efsanevi La cucaracha şarkısnın bulunduğu bölüm. Sitede sadece şarkının olduğu kısım vardı. Bölümün tamamıdır, iyi seyiler!!!
Daffy Duck - Duck Tracy 07:36
Daffy Duck - Duck Tracy 994 izlenme - 7 yıl önce Nerden esti şöyle açıklayayım.. Efendim yakın tarihte değerli bir arkadaşımız tarafından yüklenen Daffy Duck ile ilgili içeriği izlerken aklıma çocukluğum geldi.. ''Şöyle bir kurcalayayım bakayım bunun gibi birşey daha vardı sanki'' derken o içerikle aynı lezzet ve frekanstaki bu eski nostaljik bölümü buldum.. Çocukluk hatıralarımıza kısa bir yolculuk yapıyoruz, izliyoruz efendim.. (bu arada bölümün orjinal ismini de vereyim : Daffy Duck- The Great Piggy Bank Robbery)
Daffy Duck - The Great Piggy Bank Robbery 07:36
Daffy Duck - The Great Piggy Bank Robbery 1.181 izlenme - 7 yıl önce Yine 1946 yılı tarihli başka bir Daffy Duck macerasıyla karşınızdayız. Bu bölümü hepiniz hatırlar. Kahramanımız dedektif olup çalınan domuz kumbarasının peşine düşer. Dedektiflik macerasında ilginç kötü adamlarla karşılaşır. Türkçesini çok aradım maalesef bulamadım. İyi seyirler!!!
Daffy Duck 19. Bölüm (Çizgi Film) 04:41
Daffy Duck 19. Bölüm (Çizgi Film) 860 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck - Altın Yumurtlayan Tavuk (Türkçe) 06:37
Daffy Duck - Altın Yumurtlayan Tavuk (Türkçe) 917 izlenme - 7 yıl önce Altın yumurtlayan tavuk hikayesini bir de Daffy Duck tarzında izleyelim.
Daffy Duck 8. Bölüm (Çizgi Film) 05:11
Daffy Duck 8. Bölüm (Çizgi Film) 1.005 izlenme - 7 yıl önce Arsız Daffy veya Daffy Duck, (Ördek Daffy) Warner Bros'un çizgi film dizileri olan Looney Tunes ve Merrie Melodies'deki bir çizgi film karakteridir. Daffy, 1930'lu yılların sonunda Mickey Mouse ve Temel Reis gibi geleneksel sade karakterlerin yerini almak için ortaya çıkan tatlı kaçık karakterlerinin yeni türünün ilkidir. Daffy, Bugs Bunny'nin en iyi arkadaşı ve bazen de rakibi olarak bilinir.
Daffy Duck - The Wizard 03:59
Daffy Duck - The Wizard 513 izlenme - 8 yıl önce Çocukluğumuzdan beri sevdiğimiz daffy duck rol yapma oyununa kendisini fazla kaptırmış olacak ki fantastik dünyasında gündelik hayatını büyücü karakterinin üzerine kurguluyor.Öyle büyük bir hayal gücü var ki karanlık diyarlardan farklı dünyalara seyahat edip yaratıklara kafa tutuyor.Altyazısını aradım fakat hiç bir yerde bulamadım.Alttan gelen kanınızı kaynatan müzikte eklenince kendini gerçekten sıkmadan izlettiriyor.