Hoşgeldiniz!

Dağ Bisikleti

Salzburg Sokaklarında Downhill Bisiklet Sürüşü 05:09
Salzburg Sokaklarında Downhill Bisiklet Sürüşü 1.745 izlenme - 3 hafta önce Ağır arazi bisikletiyle -hard sürüş- yapma eylemi olan 'downhill'i Avusturya sokaklarının tozunu attırarak yapan arkadaşı izliyoruz.
Dağ Bisikletiyle Meksika Sokaklarında Heyecan Verici Bir Yolculuk 03:20
Dağ Bisikletiyle Meksika Sokaklarında Heyecan Verici Bir Yolculuk 2.835 izlenme - 9 ay önce Büyük şehirlerde işe yetişmek için böyle bir yol tercih etmek oldukça heyecanlı olabilir. Meksika'da düzenlenen bir yarışta dağın tepesinden başlayan serüven şehrin dar sokaklarından merkezine doğru ilerliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sakat Bisikletçinin Tekrar Bisiklete Binmesini Sağlayan Arkadaşları 04:46
Sakat Bisikletçinin Tekrar Bisiklete Binmesini Sağlayan Arkadaşları 3.504 izlenme - 2 yıl önce 2013'te sakatlanan Martyn Ashton, arkadaşlarının desteğiyle birlikte tekrar bisiklet sürme şansını yakalamış. Aksiyon dolu bu video ile herkese iyi haftalar dilerim efendim.
Dağ Bisikleti İle Adrenalin Yaşamak 02:01
Dağ Bisikleti İle Adrenalin Yaşamak 2.100 izlenme - 2 yıl önce Kendisini çok başarılı buldum, bisiklet ile orman içinde türlü türlü hareketler yapan bu bayanı izliyoruz, efendim.
En Zorlu Dağ Bisikleti Parkurları 04:27
En Zorlu Dağ Bisikleti Parkurları 2.041 izlenme - 4 yıl önce tepe aşşağı yarışan dağ bisikletçileri
Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası 03:34
Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası 570 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası'nda mücadele eden sporculardan detay Yarışlarda bisikletten düşerek yaralanan sporculara 112 Acil Servis ekiplerinin müdahale etmesi Dereceye giren sporculara ödül verilmesi Sağlık Bakanlığı tarafından verilen 15 bisikletin kurayla dağıtılması Vali Hüseyin Avni Coş'un çekilişle bisiklet kazanan çocuklarla tur atması Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası Elit kadınlarda Esra Kürkçü, elit erkeklerde Rusya'dan Anton Sıntsov birinci oldu Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası (MTB Cup Class 1) Sakarya'da koşuldu.
Kelly McGarry - Backflip 02:03
Kelly McGarry - Backflip 806 izlenme - 2 yıl önce Kelly McGarry, Red Bull Rampage 2013 yarışmasındaki performansıyla ikincilik elde etmiş. HD HERO3+ headcam ile kaydedilmiş görüntüler Kelly abinin taşşak hacmi hakkında bilgi veriyor.
Dağ Bisikleti İle Adrenalin Yaşamak 02:01
Dağ Bisikleti İle Adrenalin Yaşamak 626 izlenme - 4 yıl önce Kendisini çok başarılı buldum, bisiklet ile orman içinde türlü türlü hareketler yapan bu bayanı izliyoruz
Arıkmusa'da Dağ Bisikleti Turları 17:36
Arıkmusa'da Dağ Bisikleti Turları 648 izlenme - 4 yıl önce Güzel Köyümüzde Ve Yaylamızda Bisiklete Binmek Çok Harikaydı, Birde Böyle Tadını Çıkaralım Dedik. Kendi İmkannlarımız Dahilinde Çekimleri Ve Düzenlemeyi Tamamladım. Amacımız Doğayla Başbaşa Kalmak Ve Dağ Bisikletiyle Yaylamızda Spor Yapmanın Keyfıne Varmak.herşey Cok Harikaydı, Bir Daha Ki Sefere Kadar En İyisi Bu :)
Dağ Bisikletinde Şok Kaza! 02:04
Dağ Bisikletinde Şok Kaza! 300 izlenme - 3 yıl önce Red Bull'un Düzenlediği Dağ Bisikleti Gösterisi Esnasında, Uzun Bir Parkurdan Karşıya Uçan Bisikletçi, İnişi Düzgün Yapamayınca Yere Çakıldı. Neyse Ki Olay Ucuz Atlatıldı...
1. Pertek Dağ Bisikleti Festivali 00:38
1. Pertek Dağ Bisikleti Festivali 425 izlenme - 3 yıl önce Pertek Kaymakamlığınca düzenlenen 1. Dağ Bisikleti Festivali, sağanak altında gerçekleştirilen yarışlarla sona erdi. Pertek Cumhuriyet Meydanı'ndaki etkinlikte konuşan Vali Osman Kaymak, festivalin, Tunceli ve Pertek için bir ilk olduğunu söyledi. Bisiklet kullanımının Avrupa'da ve Uzakdoğu'da yaygın olduğunu belirten Kaymak, Türkiye'de ise doktorlar tarafından önerilmesine rağmen bisikletin kullanılmadığını kaydetti. Bu tür faaliyetlerin, halkın bisiklet kullanmaya alışmasını ve Pertek'in bölgede ön plana çıkmasını sağlayacağını dile getiren Kaymak, "Pertek, Keban Baraj Gölü'nün kenarında güzel ve şirin bir ilçemiz. Diğer faaliyetlerle, özellikle Elazığ ve Malatya'daki vatandaşlarımızın uğrak yeri olacağını düşünüyorum. Bu tür faaliyetler ve ileride yapacağımız etkinliklerle turistik anlamda Pertek'in önünü açmaya çalışıyoruz. İnşallah barış sürecinin devam etmesi halinde bölgemiz, gelecekte çok daha güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak" diye konuştu. Kaymakam Memiş İNAN ise kötü ve elim olaylarla anılan bölgede farklı bir etkinlik yapmak ve ilçenin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla 1. Pertek Dağ Bisikleti Festivali'ni düzenlediklerini söyledi. Etkinliğin, Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklendiğini belirten İnan, "Bisiklet sporunun doğası gereği yaşanacak zorluklara rağmen güzel bir yarış olacağına inanıyorum. Hayırlı Uğurlu olsun. Bütün sporculara başarılar diliyorum" dedi. Konuşmaların ardından, yarışlara geçildi. Sağanak altında gerçekleştirilen yarışlara 64 sporcu katıldı. Elit erkekler kategorisinde Bayram Eroğlu, elit kızlar kategorisinde Esra Kürkçü, master 30 erkekler kategorisinde Kamil Akal, U-17 erkekler kategorisinde Rami Can Balcı, master 40 erkekler kategorisinde Mustafa Yıldız ve genç erkekler kategorisinde Seyfullah Ersin Cömert birinci oldu. Kategorilerinde dereceye girenlere para ödülü ve madalya verildi. İlçede dün başlayan festival, yarışlarla sona erdi.
Meksika Sokaklarında Dağ Bisikletiyle Heyecan Verici Bir Yolculuk 03:20
Meksika Sokaklarında Dağ Bisikletiyle Heyecan Verici Bir Yolculuk 54 izlenme - 9 ay önce Büyük şehirlerde işe yetişmek için böyle bir yol tercih etmek oldukça heyecanlı olabilir. Meksika'da düzenlenen bir yarışta dağın tepesinden başlayan serüven şehrin dar sokaklarından merkezine doğru ilerliyor.
Downhill Dağ Bisikleti 1 02:43
Downhill Dağ Bisikleti 1 228 izlenme - 4 yıl önce Downhill Dağ Bisikleti 1
Baş Döndürücü Güzellikteki Tron Stili ile Dağ Bisikleti Sürme: Darklight 07:22
Baş Döndürücü Güzellikteki Tron Stili ile Dağ Bisikleti Sürme: Darklight 108 izlenme - 2 yıl önce Baş Döndürücü Güzellikteki Tron Stili ile Dağ Bisikleti Sürme: Darklight Darklight'ta, sıradışı anlar yaratmak için en iyi bisikletçilerden muhteşem bir gösteri.
10 Efsanevi Hız Rekoru 02:26
10 Efsanevi Hız Rekoru 193 izlenme - 2 yıl önce Evet efenim şimdi dünyada şu ana kadar gördüğümüz en ilginç ve haberlere konu olmuş 10 adet "hızlı" izleyeceğiz. Benim en çok Usain Bolt ve kara aracının hızları ilgimi çekti. İyi seyirler.
Aaron Gwin'in Unutulmaz Bir Dağ Bisikleti Performansı 02:49
Aaron Gwin'in Unutulmaz Bir Dağ Bisikleti Performansı 71 izlenme - 2 yıl önce Aaron Gwin'in unutulmayacak performansı ve ardından gelen dünya şampiyonluğu. Aaron genç yaşına rağmen yaptıklarıyla adını Dağ Bisikleti Dünya Kupası tarihine yazdırmayı başarmış nadir insanlardan... Üstelik yarış sırasında bisikletinin zincirinin kopmasına rağmen...
9. Uluslararası Kapadokya Dağ Bisikleti Festivali 03:53
9. Uluslararası Kapadokya Dağ Bisikleti Festivali 226 izlenme - 8 yıl önce 26 haziran 2009 da ürgüpte start alan dağ bisikleti festivali ve yasrışı başladı ve 3 gün sürecek
Şampiyon Doktor Milli Olmak İstiyor 04:15
Şampiyon Doktor Milli Olmak İstiyor 6 izlenme - 1 ay önce Şampiyon doktor milli olmak istiyor Adana'da kan kanserlerinin teşhisini yapan Temel İmmünoloji branşında doktor olan ve Türkiye Downhill Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda Türkiye birinciliğini elinde bulunduran Selim Merdan, hedefinin ülkesini yurt dışında temsil etmek olduğunu söyledi Merdan:...
İmkansız Şeyleri Dağ Bisikletiyle Yapan Acayip Adam 06:23
İmkansız Şeyleri Dağ Bisikletiyle Yapan Acayip Adam 17 izlenme - 9 ay önce Danny MacAskill, dağ bisikleti üzerinde fizikçilerin bile muhtemelen imkansız var sayabileceği şeyler yapıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Hızlı Dağ Bisikleti Rekoru 02:30
Dünyanın En Hızlı Dağ Bisikleti Rekoru 7 izlenme - 4 ay önce 56 yaşındaki Eric Barone, dağ bisikleti ile 227,720 km hız yaparak dünyanın en hızlı dağ bisikleti hız rekoruna ulaştı.
Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası 02:52
Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası 5 izlenme - 2 ay önce Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Uluslararası Sakarya Dağ Bisikleti Kupası (MTB Cup Class 1) Sakarya'da koşuldu.
Dağ Bisikleti Yarışı 00:59
Dağ Bisikleti Yarışı 40 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/dagbisikletiyarisi.htm Eğlencelei ve maceralı olan bu bisiklet oyunumuz sizlerle.Bahsinizi ortaya koyun ve yarışı galip bitirin paraları kapın.Bu şekilde yarışları kazanarak bisikletizini yenileyebilir daha hızlı yapabilirsiniz.Yön tuşlarını kullanarak bisikleti kontrol edebilir ve X tuşu ile daha hızlı pedal çevirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Dağ Bisikleti Yenice Kupası Yarışları Başladı 00:40
Dağ Bisikleti Yenice Kupası Yarışları Başladı 51 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Karabük'ün Yenice ilçesinde düzenlenen "Dağ Bisikleti Yenice Kupası" yarışları başladı.Yenice ilçe merkezinde gerçekleştirilen organizasyonda "Sondan Kaçma" disiplini bin metrelik kriteryum parkurunda 20 sporcu yarıştı.
Dağ Bisikleti: Kye's Cooker 00:47
Dağ Bisikleti: Kye's Cooker 46 izlenme - 4 yıl önce Dağ Bisikleti: Kye's Cooker
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 03:22
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 53 izlenme - 2 yıl önce Nerde olduğunu yazmayan kafadarların, siklerinin dikine gitmeleri konusunda yaşanan bir göt olma anı, ben diyim bok çuvalı, siz diyin salça.
5. Uluslararası Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu - Antalya 03:03
5. Uluslararası Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu - Antalya 3 izlenme - 4 ay önce 5. Uluslararası Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapıldı.
Ahlat Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı 03:26
Ahlat Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı 15 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yarışın başlaması- Parkurdan görüntüler- Türkiye Bisiklet Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Üyesi Celal Siper Özdöl ile röportaj Ahlat Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı- Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenen yarışın son etabı tamamlandı Dünya Bisiklet Birliği, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Salcano tarafından Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenen Ahlat Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı'nın üçüncü ve son etabı tamamlandı.
Uluslararası Dağ Bisikleti Festivali 03:26
Uluslararası Dağ Bisikleti Festivali" Başladı 9 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vali Ali Fidan'ın stantları gezmesi, - Vali Ali Fidan'ın açıklamaları, - Bisiklet yarışlarından detaylar, "Uluslararası Dağ Bisikleti Festivali" Düzce'de başladı Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Topuk Yaylası'nda düzenlenen "Uluslararası Dağ Bisikleti Festivali" başladı.
 Dağ Bisikletcisi Petr Kraus 01:56
Dağ Bisikletcisi Petr Kraus 23 izlenme - 4 yıl önce Petr Kraus greenland parkurlarunda
Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası Yarışları Sona Erdi 03:25
Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası Yarışları Sona Erdi 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası yarışları- Erciyes Dağının genel görüntüsü- Yarışan yarışmacılar - Ödül töreni - Türkiye Bisiklet Federasyonu Kayseri İl Temsilcisi Mehmet Lüzumlar'ın konuşması - Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı konuşması - Tekir Yaylası'nda gerçekleştirilen yarışlarda dereceye girenlere madalya ve çeşitli para ödülleri verildi Dünya Bisiklet Federasyonu (UCI), Türkiye Bisiklet Federasyonu, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes AŞ organizasyonu ve Salcano'nun sponsorluğunda Erciyes Tekir Yaylası'nda gerçekleştirilen Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası yarışları sona erdi.