Hoşgeldiniz!

dağ yolu

Çılgın Kadının Hesaba İtiraz Eden Kadını Dağ Yolunda Kovalaması 07:39
Çılgın Kadının Hesaba İtiraz Eden Kadını Dağ Yolunda Kovalaması 558 izlenme - 3 ay önce Nepal'de bulunan Annapurna Dağ yolunda 15 Yaşındaki oğlu ile yürüyüşe çıkan kadın yolda çay içmiş ve gelen hesap üzerine kadını sorgulamaya başlamış. Mekan sahibi kadın sinirlenip çıldırarak sopalarla hesaba itiraz eden kadını kovalamış.
dağ yolunda axor aragaz 08:53
dağ yolunda axor aragaz 2.199 izlenme - 5 yıl önce axor.aragaz.dagyolu
City Car Driving (Wolkswagen Touareg) Dağ Yolu 01:02
City Car Driving (Wolkswagen Touareg) Dağ Yolu 379 izlenme - 3 yıl önce cıty car drıvıng oyununda yer alan dağ yolunda Wolkswagen Touareg ile yapılan en iyi sürş deneyimi.
Dağ Yolunda inanılmaz Drift (Yanlama) 02:00
Dağ Yolunda inanılmaz Drift (Yanlama) 496 izlenme - 5 yıl önce Dağ Yolunda inanılmaz Drift (Yanlama)
Yanlayarak Dağı Tırmanmak - Kenneth Moen 03:37
Yanlayarak Dağı Tırmanmak - Kenneth Moen 567 izlenme - 6 yıl önce Kenneth Moen'dan dağ yolunu yanlayarak çıkmak.
Japonyada Çok Tehlikeli Dağ Yolu 00:39
Japonyada Çok Tehlikeli Dağ Yolu 354 izlenme - 5 yıl önce Japonyada Çok Tehlikeli Dağ Yolu
Longboard ile İncecik Yolda Hız Yapmak (Beklenen Sonlu) 02:56
Longboard ile İncecik Yolda Hız Yapmak (Beklenen Sonlu) 64 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşlarımız almışlar longboardlarını takmışlar kafalarına go prolarını göt kadar yolda uçak gibi gidiyolar. İyi ki çıkmadan önce gusullerini almışlar diyoruz.
KEŞİF İZMİT SAMANLI DAĞLARI 4  BÖLÜM HD 40:04
KEŞİF İZMİT SAMANLI DAĞLARI 4 BÖLÜM HD 123 izlenme - 3 yıl önce İzciteam bu bölümde İzmit'in Samanlı dağlarında. Yuvacık barajının muhteşem kuşbakışı seyrinin ardından, toz ve 38 derece sıcaklığa rağmen yollara düşen ekip hararet yapan araçlar ile mücadelesinin ödülünü muhteşem bir manzara ve bu manzara karşısında lezzetli mi lezzetli bir güveç ile sonlandırıyor.
Motosiklet ile Nefes Kesen Dağ Yolundaki Sürüş Keyfine Ortak Olun 04:28
Motosiklet ile Nefes Kesen Dağ Yolundaki Sürüş Keyfine Ortak Olun 69 izlenme - 2 yıl önce Max Wrist'in hazırladığı bu nefes kesen videoda BMW S1000RR motosikleti ile İtalya'da bir dağ yolunda sürüç yapan bir adamı izliyoruz.
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 03:22
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 53 izlenme - 3 yıl önce Nerde olduğunu yazmayan kafadarların, siklerinin dikine gitmeleri konusunda yaşanan bir göt olma anı, ben diyim bok çuvalı, siz diyin salça.