Hoşgeldiniz!

dağ yolu

dağ yolunda axor aragaz 08:53
dağ yolunda axor aragaz 2.160 izlenme - 4 yıl önce axor.aragaz.dagyolu
City Car Driving (Wolkswagen Touareg) Dağ Yolu 01:02
City Car Driving (Wolkswagen Touareg) Dağ Yolu 366 izlenme - 2 yıl önce cıty car drıvıng oyununda yer alan dağ yolunda Wolkswagen Touareg ile yapılan en iyi sürş deneyimi.
Dağ Yolunda inanılmaz Drift (Yanlama) 02:00
Dağ Yolunda inanılmaz Drift (Yanlama) 494 izlenme - 4 yıl önce Dağ Yolunda inanılmaz Drift (Yanlama)
Yanlayarak Dağı Tırmanmak - Kenneth Moen 03:37
Yanlayarak Dağı Tırmanmak - Kenneth Moen 566 izlenme - 5 yıl önce Kenneth Moen'dan dağ yolunu yanlayarak çıkmak.
Japonyada Çok Tehlikeli Dağ Yolu 00:39
Japonyada Çok Tehlikeli Dağ Yolu 346 izlenme - 4 yıl önce Japonyada Çok Tehlikeli Dağ Yolu
Longboard ile İncecik Yolda Hız Yapmak (Beklenen Sonlu) 02:56
Longboard ile İncecik Yolda Hız Yapmak (Beklenen Sonlu) 49 izlenme - 1 yıl önce Bu arkadaşlarımız almışlar longboardlarını takmışlar kafalarına go prolarını göt kadar yolda uçak gibi gidiyolar. İyi ki çıkmadan önce gusullerini almışlar diyoruz.
KEŞİF İZMİT SAMANLI DAĞLARI 4  BÖLÜM HD 40:04
KEŞİF İZMİT SAMANLI DAĞLARI 4 BÖLÜM HD 120 izlenme - 2 yıl önce İzciteam bu bölümde İzmit'in Samanlı dağlarında. Yuvacık barajının muhteşem kuşbakışı seyrinin ardından, toz ve 38 derece sıcaklığa rağmen yollara düşen ekip hararet yapan araçlar ile mücadelesinin ödülünü muhteşem bir manzara ve bu manzara karşısında lezzetli mi lezzetli bir güveç ile sonlandırıyor.
Motosiklet ile Nefes Kesen Dağ Yolundaki Sürüş Keyfine Ortak Olun 04:28
Motosiklet ile Nefes Kesen Dağ Yolundaki Sürüş Keyfine Ortak Olun 60 izlenme - 1 yıl önce Max Wrist'in hazırladığı bu nefes kesen videoda BMW S1000RR motosikleti ile İtalya'da bir dağ yolunda sürüç yapan bir adamı izliyoruz.
Nefes Kesen Dağ Yolundaki Sürüş Keyfine Ortak Olun 04:28
Nefes Kesen Dağ Yolundaki Sürüş Keyfine Ortak Olun 40 izlenme - 1 yıl önce Max Wrist'in hazırladığı bu nefes kesen videoda BMW S1000RR motosikleti ile İtalya'da bir dağ yolunda sürüç yapan bir adamı izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Üç Tekerli Bisikletlerle Dağ Yolunda Drift Yapmak 01:03
Üç Tekerli Bisikletlerle Dağ Yolunda Drift Yapmak 27 izlenme - 1 yıl önce Dağ yolunda üç tekerli bisikletler ile eğlencenin dibine vuran kafadarların o anlarına tanıklık ediyoruz. 8.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Üç Tekerli Bisikletlerle Dağ Yolunda Drift Yapmak ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üç Tekerli Bisikletlerle Dağ Yolunda Drift Yapmak 01:03
Üç Tekerli Bisikletlerle Dağ Yolunda Drift Yapmak 33 izlenme - 1 yıl önce Dağ yolunda üç tekerli bisikletler ile eğlencenin dibine vuran kafadarların o anlarına tanıklık ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 03:22
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 46 izlenme - 2 yıl önce Nerde olduğunu yazmayan kafadarların, siklerinin dikine gitmeleri konusunda yaşanan bir göt olma anı, ben diyim bok çuvalı, siz diyin salça.
Erdinç Türkel 05:01
Erdinç Türkel 28 izlenme - 4 yıl önce maden sarmaya giderken