Hoşgeldiniz!

Dağçeşmespor Videoları İzle

Amatör Maçta Kavga 02:07
Amatör Maçta Kavga 313 izlenme - 1 yıl önce Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde amatör küme maçında kaleci ile taraftarın tartışması kavgaya neden oldu. Tavşanlı 2. Amatör Küme'de mücadele eden Güzelyurtspor-Dağçeşmespor karşılaşmasında Güzelyurt kalecisi Mahmut Güçlü ile taraftarın tartışması sonucu olaylar çıktı. Güvenlik güçleri taraftarların arasına girerek kavganın büyümesini önledi. Karşılaşma, 1-0 Dağçeşmespor'un üstünlüğü ile sona erdi. (CİHAN HABER AJANSI)
Kütahya - Amatör Maçta Kavga 03:16
Kütahya - Amatör Maçta Kavga 17 izlenme - 1 yıl önce Amatör maçta kavga Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde Güzelyurtspor- Dağçeşmespor 2'nci Amatör futbol maçında taraflar arasında kavga çıktı.
Maç Sahada Başladı Karakolda Bitti 02:01
Maç Sahada Başladı Karakolda Bitti 6 izlenme - 1 yıl önce Kütahya'da olaylar çıkan amatör maç karakolda son buldu. Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Karakova sahasında oynanan 2. Amatör Küme karşılaşmasında kavga çıktı. Tavşanlı 2. Amatör Küme maçlarından hakem Bekir Atık’ın yönettiği Güzelyurtspor - Dağçeşmespor karşılaşmasında çıkan kavga karakolda son buldu. Karşılaşma şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulması ile başladı. Karşılaşmanın uzatma dakikalarında her iki takımın futbolcuları tribün önünde çarpışarak yere düştü. Hakem bu sırada oyunu durdurarak sağlıkçıları çağırdı. Bu sırada taraftarlardan birinin Güzelyurtspor kalecisine küfür ettiği iddia edildi. Kaleci ve futbolcuların taraftarla tartışması sonucu kavga büyüdü. Güvenlik güçleri taraftarların arasına girerek kavganın büyümesini önledi. Karşılaşma Sinan Seven’in 81. dakikada attığı gol ile 1-0 Dağçeşmespor’un üstünlüğü ile sona erdi. Yaşanan olayların ardından karakola giden taraftar ve futbolcular şikayetten vazgeçti.