Hoşgeldiniz!

Dağcı Videoları İzle

Hakkari Dağ Ve Komando Tugayı 06:01
Hakkari Dağ Ve Komando Tugayı 163.476 izlenme - 9 yıl önce buradan izleyin arkadaşlar daha ekleyeceğim videoları
Bursalı Dağcının Sincap Ailesiyle 6 yıllık Dostluğu 01:06
Bursalı Dağcının Sincap Ailesiyle 6 yıllık Dostluğu 1.425 izlenme - 4 ay önce Bursa'da bir dağcının sincap ailesiyle 6 yıldır devam eden dostluğu görenleri etkiliyor. 6 yıl önce ailenin en büyük üyesi anne sincapla dost olan Bursalı dağcı Tasim Güler, ailenin tüm fertlerini eliyle besliyor. Dağcı Güler'in elinden fındık ve ceviz yiyen anne sincap Cimcime davranışlarıyla da 6 yıllık dostuna adeta teşekkür ediyor.
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 02:53
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 3.422 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şunu söyleyeyim bazıları bu video için ''naamaan sehhdirr et'' diyebilir hatta 500-600 izlenme alacaktır ama nostaljik ve tarihi önemi bir hayli fazladır. Bu sitenin arşivinde bulunması gerekir. George Mallory 1924 yılında Royal Geographic Society'nin Everest'in tepesine varmakla ilgili kurduğu grubun takım tırmanış lideriydi. 1924 yılında yapılan tırmanışta ekibini terk etmiş ve almış başını gitmiştir işte o andan beri haber yoktu kendisinden zirveye vardı mı varmadı mı halen bir muallak ama eğer varmışsa zirveye ilk ulaşan Edmund Hillary'nin 'Sir' unvanı onun hakkıydı. Kankisi Irvine ile yaptıkları ikinci tırmanışta 27000 feette kaldıkları anlaşıldı. İlk olarak 1933te Irvine'in buz baltası bulunmuş 1999'da da her ne kadar Jochen Hemmleb'in araştırma ekibi bulmuş olsa da tahmin edilmeyen yerde bu rastlantı görüntülerde cesedine ulaşılmıştır. Videoda onun cesedinin olduğunu anladıkları an gerçekten çok yürek burkan cinsten. Altyazısı olmadığı için gerçek anlamda özür dilerim ama belgeselinde geçen; aynı seslerin seslendirmesi ve biraz yapmacık kalıyor. Bu hikaye için The Wildest Dream adlı belgesel izlenebilir.
Hayrettin Dağcı Olmak İsterse 00:45
Hayrettin Dağcı Olmak İsterse 2.523 izlenme - 3 yıl önce
Hayvan Dedektifi 2 (Jim Carrey)- Dağcı Filmine Gönderme 02:13
Hayvan Dedektifi 2 (Jim Carrey)- Dağcı Filmine Gönderme 1.517 izlenme - 1 yıl önce Baş rolünü Jim Carrey'nin oynadığı günümüz komedi filmlerinin bile hala üstünde yer alan 1995 yapımı Hayvan Dedektifi 2 (Ace Ventura: When Nature Calls) filminden muhteşem komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275334/hds-kargo-hayvan-dedektifi-jim-carrey
Küçük Dağcı 00:55
Küçük Dağcı 2.891 izlenme - 5 yıl önce Küçük Dağcı
nefes 00:36
nefes 5.023 izlenme - 6 yıl önce komando
Hakan Dağcı - Şeker (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 01:39
Hakan Dağcı - Şeker (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 674 izlenme - 10 ay önce Hakan Dağcı - Şeker | O Ses Çocuklar Türkiye Şarkı Sözleri (lyrics): Elin elimdeyken en sihirli kilit Hep mutluluğa açılır Essin dertler nereden eserse Gülüşünle hepsi dağılır Önce kalbime sonra evime, girdin ya nasıl mutluyum Şeker yapışmış sanki diline, bu en tatlı şey duyduğum Hayat dediğin sanki kaç sene Ama aşklar ölümsüzdür Senin aşkın benim aşkıma Çok yakışacak bir ömür Önce kalbime sonra evime, girdin ya nasıl mutluyum Şeker yapışmış sanki diline, bu en tatlı şey duyduğum Önce kalbime sonra evime, girdin ya nasıl mutluyum. Şeker yapışmış sanki diline, bu en tatlı şey duyduğum Önce kalbime sonra evime, girdin ya nasıl mutluyum. Şeker yapışmış sanki diline, bu en tatlı şey duyduğum Bu en tatlı şey duyduğum "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dağcı - Hata Benim Günah Benim 04:55
Dağcı - Hata Benim Günah Benim 1.401 izlenme - 3 yıl önce Dağcı
Türk Askerinin Komando Andı 01:26
Türk Askerinin Komando Andı 1.155 izlenme - 2 yıl önce Eğirdir Dağ Komando Okulu'nda çekilen ve komutanları öncülüğünde komandolarımızın yapmış olduğu andı izliyoruz..
Dağcıların Görüntülediği Büyük Çığ 00:59
Dağcıların Görüntülediği Büyük Çığ 174 izlenme - 6 ay önce Çığ düşmesi dağcıların kamerasına böyle yansıdı... 05.09.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Dağcıların Görüntülediği Büyük Çığ ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türk dağcılardan Fas'ta zirve tırmanışı 02:15
Türk dağcılardan Fas'ta zirve tırmanışı 677 izlenme - 1 yıl önce Bursa Sınır Tanımayan Dağcılar Spor Kulübü'nden bir grup, Fas'ta bulunan Atlas Dağları'nın en yüksek noktası olan 4 bin 167 metrelik Jebel Toubkal Zirvesi'ne tırmandı. Kulüp başkanı Mehmet Fahir Denizman, yaptığı yazılı açıklamada, daha önce Türkiye'de başta Uludağ ve Ağrı Dağı olmak üzere çok sayıda bölgeye tırmanış gerçekleştirdiklerini hatırlattı.
Dağcılar 01:15
Dağcılar 2.002 izlenme - 9 yıl önce aslan dağcı bunlar
Rus Dağcıdan Erzurum'daki Buz Şelalelerine Tırmanış 03:56
Rus Dağcıdan Erzurum'daki Buz Şelalelerine Tırmanış 366 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Tırmanış alanına bebeğiyle gelişi Rus dağdıcanın tırmanışı Rus dağcı ile röp Rus dağcıdan Erzurum'daki buz şelalelerine tırmanış FAHRETTİN GÖK - Kuzey Kutbu'nu 4 aylık hamile iken yürüyerek tur kayağı ile geçen en genç kadın dağcı Rusyalı Marina Abıldaeva, Erzurum'da düzenlenen festivalde buz şelalelerine tırmanış gerçekleştirdi.
Dyatlov Geçidi Vakası Varsayımları 16:52
Dyatlov Geçidi Vakası Varsayımları 452 izlenme - 1 yıl önce Rus yapımı Dyatlov Geçidinin Sırrı belgeselinden bir kesit. İnsan sosyal bir varlık oldukça doğayı tanımak için kendisini en zorlu koşulların içine atıyor. Maceraperest dokuz Rus gencin 1959'da Sibirya'daki Ural Dağı'na tırmanışlarının amacı da buydu.Ancak deneyimli dağcıların bu macerası, arkasında komplo teorileri bırakan ve tarihe Dyatlov Geçidi olarak geçen bir trajediye dönüştü.Gizemi çözülmeyen bir şekilde ölen gençlerin ölüm nedeni hakkında onlarca teori ortaya atıldı.Ufo,çığ,mansi yerlileri,rus askerlerinin silah deneyleri vb gibi. 2013 Eylül ayında yayımlanan Devil's Pass (Şeytan Geçidi) isimli filme de konu oldu. Amerikalı gençler Ural Dağları'nda hayatını kaybeden dokuz gencin akıbetini araştırmak üzere yola çıkar. Ve tüm teorileri yerle bir eden bir şeyle karşılaşırlar; yaratıklar. Belgeseli izlemek isteyenler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91986/dyatlov-gecidinin-sirri-1bolum http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/92015/dyatlov-gecidinin-sirri-2-bolum
Dağcı Adamdan Kız Arkadaşına Muhteşem Evlilik Teklifi 00:40
Dağcı Adamdan Kız Arkadaşına Muhteşem Evlilik Teklifi 45 izlenme - 2 ay önce Luis Cardona, kız arkadaşı Maddy Thorpe’ye, hayattaki en büyük tutkusu olan dağcılığa uygun bir şekilde evlenme teklifi etti. Maddy tırmanış için yukarı çıktığında önceden planlanan bir şekilde arkadaşları ile alanı ışıklarla ve güllerle süsleyerek muhteşem bir evlilik teklifi yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Everest'e Tırmanan İlk Türk - Nasuh Mahruki 10:29
Everest'e Tırmanan İlk Türk - Nasuh Mahruki 535 izlenme - 2 yıl önce 17 mayıs 1995 tarihinde Nasuh Mahruki'nin bir ilki gerçekleştirdiği; dünyanın en yüksek noktası Everest'e tırmanan ilk Türk ve dünyadaki ilk müslüman dağcı olduğu, bayrağımızın dalgalandığı o unutulmaz dakikalar. İzliyoruz.
dağcı arabaları 00:21
dağcı arabaları 819 izlenme - 8 yıl önce axazaz
Horoz Köyü 09:46
Horoz Köyü 1.269 izlenme - 8 yıl önce ahmet esen 13,07,2009 horoz köyü ulukışla niğde bütün dağçı ve kayak tutkunlarını horoz köyüne davet ederim. fatif sinan çimen'e teşekkür ederim çekimler için.
İnanılmaz Tırmanış 01:45
İnanılmaz Tırmanış 666 izlenme - 7 yıl önce dan osman bu yürür gibi tırmanıyor.
türk dağcı tunç fındık himalayalarda 04:25
türk dağcı tunç fındık himalayalarda 755 izlenme - 8 yıl önce türk dağcı tunç fındık himalayalarda
Buz Tutan Niagara Şelalesi'ne Tırmanan İlk Dağcı 00:44
Buz Tutan Niagara Şelalesi'ne Tırmanan İlk Dağcı 222 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı dağcı ve 'buz tırmanıcısı', 47 yaşındaki Will Gadd, ABD ve Kanada sınırındaki Niagara Şelalesi'ne tırmanan ilk kişi oldu... Niagara'nın buz tutan At Nalı Şelalesi bölümüne tırmanan Gadd, tırmanış sonunda çok üşüdüğünü, çok ıslandığını, vücut ısısının çok düştüğünü söyledi. Elde ettiği başarıdan çok memnun olduğunu ifade eden Gadd, tırmanışın ardından herhangi bir sağlık problemi yaşamadığını belirtti.
Bartınkumlucakirsinler Köyüdağcı Ve Kirsin Yeni 05:22
Bartınkumlucakirsinler Köyüdağcı Ve Kirsin Yeni 604 izlenme - 6 yıl önce bartınkumlucakirsinler köyüdağcı ve kirsin yeni
Donmuş Hali ile Niagara Şelalesine Tırmanan Adam 01:00
Donmuş Hali ile Niagara Şelalesine Tırmanan Adam 185 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel buz tırmanıcısı olan Will Gadd Redbull sponsorluğunda Niagara Şelalesine tırmanış. İhtişamı ile tüm insanlığın beğenisini alan şelalenin donmuş görüntüsünü izlemekte apayrı bir zevk.
Cuma Ercan - Gel Seninle Buluşalım ( Hd ) 03:28
Cuma Ercan - Gel Seninle Buluşalım ( Hd ) 473 izlenme - 5 yıl önce Cuma Ercan - Gel Seninle Buluşalım ( Hd )
 Avusturyalı pilotlar Ağrı Dağı'nın zirvesinde mızıka çaldı 02:06
Avusturyalı pilotlar Ağrı Dağı'nın zirvesinde mızıka çaldı 427 izlenme - 3 yıl önce Avusturya’da özel hava şirketinde görev yapan 11 kişilik pilot ve kabin amiri, Ağrı Dağı’na zirve tırmanışı gerçekleştirdi. Avusturya’da özel hava şirketinde görev yapan 11 kişilik pilot ve kabin amiri, şiddetli fırtınaya rağmen Türkiye’nin en yüksek dağı olan 5 bin 137 metre yüksekliğindeki Ağrı Dağı’na zirve tırmanışı gerçekleştirdi. Pilotların zirve heyecanını ‘mızıka’ çalarak kutladı.Ağrı Dağı Zirve tırmanışını başarıyla gerçekleştiren 11 pilot ve kabin amirinin tırmanışı toplam üç gün sürdü. Dağcılar, ilk olarak 3 bin 200 metre, ikinci gün 4 bin 200 metre kampına ulaştı. Ertesi gün Zirve için yola çıkan Avusturyalı pilotlar, şiddetli rüzgâra rağmen bütün gece yürüyerek sabah saat 06.00’da Ağrı Dağı’nın zirvesine ulaştı.Pilotların Ağrı Dağı’nın 5 bin 137 metre zirvesindeki ‘mızıka’ çalarak kutlamalarının yanı sıra ara kampta yöre köylü çocuklarından bir kız çocuğunun 'yatcaz kalkcaz, yatcaz, kalkcaz, hooop ordayız’ şarkısı renkli görüntülere sahne oldu.Avusturyalı pilotları Ağrı Dağı’na çıkarmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Dağcı Rehberler ”Avusturyalı dağcıları Ağrı Dağı’nın zirvesine çıkarmak kolay olmadı. Zaman zaman fırtına ile el verişsiz hava şartlarına rağmen sağlıklı bir şekilde tırmanışı başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.” dedi.
Hakan Dağcı - Kiraz (Mustafa CECELİ) 02:16
Hakan Dağcı - Kiraz (Mustafa CECELİ) 154 izlenme - 2 yıl önce Kiraz - Hakan Dağcı Ayrıldık ayrılalı dünyam siyah ve beyaz Geçti ömrün baharı bu yaz da olmaz kiraz Düştü yüzüm sensiz gülmüyor cümleler Koşmak ister gönül anılara Olan oldu artık suçlu kimse boş ver Hadi sarılalım birlikte yarınlara Senden vazgeçmek mi düşman başına Bir ömür geçse de düştüm peşine Aşık sevmek ister bakmaz kaşına Genç ol ya da gir 180 yaşına Mustafa CECELİ
Dağcı Komando 03:47
Dağcı Komando 115 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/dagcikomando.htm Cesur komando paraşütü ile karlı dağlara iniyor ve mükemmel bir macera başlıyor. Oyunda sizi yok etmeye çalışan bazı düşmanlar bulunuyor. Kendinizi bu düşmanlara karşı savunmalı ve mücadelenizi sürdürerek yılmamalısınız. W,a,s ve d tuşları ile dağcı komandoyu kontrol edebilir, mouse ile hedeflerinize ateş açabilirsiniz. Ayrıca 1 ve 2 tuşları ile silah değişimi yapmanız mümkündür. İyi eğlenceler..
cliffhanger fragmanı 2 00:31
cliffhanger fragmanı 2 384 izlenme - 6 yıl önce gabe walker yıllar önce deneyimsiz bir dağcının ölümüne sebep olduğunu düşünerek inzivaya çekilmiş ve bir daha dağlara tırmanmamak üzere işini bırakmıştır. ancak gabe dağa düşen bir uçağın enkazına ulaşmak ve sağ kalanları kurtarmak üzere yeniden dağlara dönmek zorunda kalır. ama bu kurtarma çalışması hiçte kolay değildir. çünkü uçağn taşıdığı yük alışıldık bir kargo değildir..
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 59 izlenme - 1 yıl önce Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar