Hoşgeldiniz!

Dağcılar Videoları İzle

Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Yund Dağları - Dağcılar Zeybeği 01:43
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Yund Dağları - Dağcılar Zeybeği 1.503 izlenme - 5 yıl önce
Uçurumdaki Korkusuz Dağcılar 02:16
Uçurumdaki Korkusuz Dağcılar 499 izlenme - 3 yıl önce Bu dağcılarda yükseklik korkusu yok. İşte uçurum kenarında adrenalinin tavan yaptığı anlar...
Bu  Dağcılar  Çıldırmış Olmalı :)) 00:29
Bu Dağcılar Çıldırmış Olmalı :)) 1.250 izlenme - 7 yıl önce :))
DAĞCILAR SPOR KLUBÜ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU 03:43
DAĞCILAR SPOR KLUBÜ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU 480 izlenme - 3 yıl önce DAĞCILAR SPOR KLUBÜ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU
dağcılar eğirdir 00:46
dağcılar eğirdir 887 izlenme - 8 yıl önce
Dağcılar Harmankaya Kanyonunu Keşfetti 01:10
Dağcılar Harmankaya Kanyonunu Keşfetti 69 izlenme - 8 ay önce Uludağ Dağcılık Kulübü üyesi 5 dağcı, Bilecik’in Yenipapazar ilçesinde bulunan ve bu zamana kadar vatandaşların geçmediği kanyonu teknik malzemeleriyle geçerek, doğa harikası kanyonun güzelliklerine şahit oldu. 3 kilometrelik kanyona halatlar yardımı ile inen dağcılar, Harmankaya kanyonunu yer yer boylarını aşan suların içinde kat etti. İçinde oluşan traverten taşlarıyla görenleri kendine hayran bırakan kanyonu geçen 5 dağcı, “Burası doğa harikası bir yer. Burayı sadece teknik malzemesi olan kişiler geçebilir. Zorlu ve bir o kadar harika bir parkur. Yaklaşık 3 kilometrelik kanyonu 7 saatte geçtik. İnanılmaz bir güzelliğe sahip kanyonu geçerken gördüğümüz güzellikler karşısında kendimizi kaybettik” diye konuştular.
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Dağcılar Zeybeği 00:44
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Dağcılar Zeybeği 391 izlenme - 5 yıl önce
Evereste Dağcıları 00:39
Evereste Dağcıları 516 izlenme - 9 yıl önce everesin tam zirvesin 5 dagcı tarafından dikilen şanlı türk bayragımız
Ölümcül Yol 03:14
Ölümcül Yol 153 izlenme - 3 yıl önce Himalaya'nın eteğindeki bu aşırı tehlikeli yolda bırakın arabayla gitmek, yürüyerek geçmek bile cesaret ister!
Dağa Tırmanan Sporcuları Patlayan Yanardağın Karşılaması 01:29
Dağa Tırmanan Sporcuları Patlayan Yanardağın Karşılaması 143 izlenme - 2 yıl önce Japonya'nın orta kesimlerindeki Ontake Yanardağı patlayarak kül püskürtmeye başladı. Patlama anında tırmanışta olan dağcıların büyük panik yaşadığı bölgede 250 kişi kurtarılmayı bekliyormuş efendim. Patlamada 7 kişinin ağır yaralandığı açıklanmış, haber alınamayan 5 tane dağcının olduğu belirtiliyor. Ortaya da böyle resmen kan döndüren görüntüler çıkmış efendim. Yorum sizin artık, izleyelim..
dağcılar kulübü yeryüzü sofrası etkinliği-izmir-cenk çetin-vine 00:49
dağcılar kulübü yeryüzü sofrası etkinliği-izmir-cenk çetin-vine 23 izlenme - 9 ay önce dağcılar kulübü yeryüzü sofrası etkinliği-izmir-cenk çetin-vine
Erzurum Dağcılar Törene Gitti, Çadırları Kar Altında Kaldı 00:55
Erzurum Dağcılar Törene Gitti, Çadırları Kar Altında Kaldı 24 izlenme - 1 yıl önce Dağcılar törene gitti, çadırları kar altında kaldı Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) Başkanlığının kış eğitim kampına katılan 127 dağcı, Gümüşhane'nin Torul İlçesi sınırlarındaki Zigana Dağı'nda 25 Ocak 2009 tarihinde meydana gelen çığ felaketinde hayatını kaybeden 10 dağcı için düzenlenen törene gidip döndüklerinde, kar ve tipinin çadırlarını örttüğünü gördü.
Cenazeleri bidonlarla taşıdılar 03:54
Cenazeleri bidonlarla taşıdılar 42 izlenme - 4 yıl önce Cenazeleri bidonlarla taşıdılar
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Dağcılar Zeybeği 00:44
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Dağcılar Zeybeği 43 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Anadolu Halk Oyunları 3 Çıkış Tarihi: 10.10.2007 Enstrümental
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Yund Dağları - Dağcılar Zeybeği 01:43
Enstrümantal - İzmir Yöresi Zeybekleri / Yund Dağları - Dağcılar Zeybeği 41 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Anadolu Halk Oyunları 1 Çıkış Tarihi: 10.10.2007 Enstrümental
Buzul Mağaralarına Zorlu Yolculuk 05:18
Buzul Mağaralarına Zorlu Yolculuk 6 izlenme - 1 yıl önce Dağa tırmanan sporculardan genel görüntüler, Karlı bölgede dağcıların zorlu tırmanışı, Dağcıların eğlenmesinden görüntü, Kulübün yönetim kurulu üyesi Ömer Demez ile ropörtaj, Dağcılarla röportaj, Zorlu buzul mağarası yolculuğu, Mağaraya ulaşma ve buzulda tırmanış eğitimi verilmesi, Buzullardan görüntüler.
İzmir'de Mahsur Kalan Dağcılara Ulaşıldı 01:30
İzmir'de Mahsur Kalan Dağcılara Ulaşıldı 14 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in Ödemiş ilçesindeki Bozdağ'da mahsur kalan 19 dağcıya, yaklaşık 15 saat sonra ulaşıldığı bildirildi.