Hoşgeldiniz!

dağılın

Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 00:13
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 23.860 izlenme - 2 yıl önce İleride gazoz fabrikasın açarsam, televizyona vereceğim ilk reklam aynen bu repliklerden oluşacak. İsteyen herkesin patlatabildiği ve şişeden gazoz içebildiği mutlu bir dünya tek hedefim.
Taksim Gezi Parkı Direnişçileri 02:56
Taksim Gezi Parkı Direnişçileri 4.763 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı adeta yaratıcılıktan geberiyor. Gümüşsuyu barikatlarına müzikal yaklaşımlar.
Hakan Vreskala - Dağılın Lan 05:58
Hakan Vreskala - Dağılın Lan 1.041 izlenme - 6 yıl önce Hakan Vreskala - Dağılın Lan
yuh artık izle kop 00:09
yuh artık izle kop 818 izlenme - 7 yıl önce
Kahramanmaraş - Suriyeli İstemiyoruz 03:51
Kahramanmaraş - Suriyeli İstemiyoruz 701 izlenme - 3 yıl önce Aklıma bir zamanlar TRT daha "özgürken" karamanmaraşlı bir berberle yapılan söyleşide, muhabirin sorusuna verdiği cevabı sizlerle paylaşmak isterim. Muhabirin "6 yıllık AKP zamanında hiç yatırım almamış Maraş'tan AKP yüzde 80 gibi bir oy almış. Bunu neye bağlıyorsunuz" sorusuna Maraşlı berberin "Dindar seviyorug, dindar olsun yeter" cevabı işin özetiydi. Aslında dış strateji ne iç strateji ne bilmeyen adamların fazla olması yani yıllardır yaratılan bilinçsiz halk. almanyadaki demokrasi ile Türkiye'deki demokrasi oranı bence bir değil. işte dünkü yaşanan ve gece devam eden bu hadise, aslında son yıllardır ülkenin içeride kardeşlik ve dışarıda "komşularla sıfır sorun" politikasının ne denli başarılı olduğunu göstermektedir. Her neyse efendim. İşte bu milletin uyanması tabiri ile gerçekleri görmesi aslında geç olduğunun göstergesi. Tv lerde yandaş tvlere çıkıp, yandaş sunucular önünde kendi verdiğin soruları cevaplamak ile olmuyor bu işler.
Barikatta ilginç mini konser! Dağılın lan.. 02:03
Barikatta ilginç mini konser! Dağılın lan.. 876 izlenme - 5 yıl önce Taksim'deki Gezi Parkı protestolarında Gümüşsuyu ilginç görüntülere sahne oldu.
Taksim Gezi Parkı Direnişçileri - Dağılın Lan! 02:56
Taksim Gezi Parkı Direnişçileri - Dağılın Lan! 480 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı adeta yaratıcılıktan geberiyor. Gümüşsuyu barikatlarına müzikal yaklaşımlar.
Parası Neyse Verelim Dağılın! 00:30
Parası Neyse Verelim Dağılın! 328 izlenme - 3 yıl önce Ankara’da Atatürk Parkı’nda bir araya gelen yaklaşık 100 kişilik protestocu grup AK Parti İl Başkanlığı’na yürümek isteyince polisin müdahalesiyle karşılaşmış. Bunun üzerine İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bilgin grubun dağılması için eylemcilerle konuşmaya gitmiş. O esnada Bilgin ile göstericilerden biri arasında ilginç bir diyalog yaşanmış. Eylemcilerden biri Bilgin’e “Sizin maaşınızı biz veriyoruz” diye bağırmış. Bunun üzerine Bilgin de cebinden çıkardığı 50 lirayı eylemciye uzattı ve “Benim maaşımdan senin ödediğin bu al ve dağıl” demiş. yaa bir de polisi beğenmezsiniz lan bakın adam ne kadar da çözüm adamıymış değil mi? Değil!
Dağılın Lan (Hakan Vreskala) 05:58
Dağılın Lan (Hakan Vreskala) 188 izlenme - 6 yıl önce
Hakan Vrekala - Dağılın Lan 05:58
Hakan Vrekala - Dağılın Lan 77 izlenme - 3 yıl önce Müziğin pek çok alanın da pek çok sanatçı halkın sesini haykırışlarını dertlerini dile getirmiş hep bir bakıma seslere ses katma çabası gütmüştür.Bu grupta da müzisyen arkadaşlar pek çok enstrümanı kullanarak çok sesli bir protest müzik oluşturmuşlar.Sözleri ve anlatılmak istenenler oldukça anlamlı ve belki de bugün geldiğimiz noktayı bugüne kadar yaşananları en güzel şekilde dile getiriyorlar.
By Hasancan Alexin Bisikleti 08:06
By Hasancan Alexin Bisikleti 181 izlenme - 6 yıl önce alexin bisikleti kaza ve artistik hareketler ...
Polis Üçlü Çektirdi  - Sarı Kırmızı O Zaman Dağılalım 01:09
Polis Üçlü Çektirdi - Sarı Kırmızı O Zaman Dağılalım 105 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın sahasında Beşiktaş'ı 2-0 mağlup etmesinin ardından Sümer Meydanı'nda toplanan sarı kırmızılı taraftarlar, ellerinde meşale ve bayraklarla sevinç gösterisi yaptı. Gölbaşı Caddesi üzerinden Mimar Sinan Kültür Parkı'na yürüyen taraftarların dağılması için polis aracından megafonla uyarı yapan polisler, kalabalık dağılmayınca üçlü çektirdi. Polislerin 'sarı' anonsuna 'kırmızı' şeklinde cevap veren kalabalık, bir süre kutlama yaptıktan sonra olaysız dağıldı.