Hoşgeldiniz!

dağıtma

dağıtma saçlarını mustafa yıldızdoğan 03:29
dağıtma saçlarını mustafa yıldızdoğan 51.606 izlenme - 8 yıl önce dağıtma saçlarını mustafa yıldızdoğan
Kendi Yürür Yem Karma Makinası - Faresin 06:47
Kendi Yürür Yem Karma Makinası - Faresin 8.393 izlenme - 3 yıl önce Kendi Yürür Yem Karma Makinesi İşletmenize Büyük Oranda Kar Ve Fayda Sağlayacaktır.hayvanlarınızın İhtiyacı Doğrultusunda Kullanmak İstediğiniz Silaj Vb. Ürünleri Kendi Yürür Yem Karma Makinesinin Frezesi İle Otomatik Olarak Yükleyebilirsiniz. Hem Kesicili Hem Yükleyicili Özel Aparatı Sayesinde Kesilen Silaj Yüzü Düzgün Durmakta Ve Çürümeyi Önlemektedir.
çomak besicilik yem saati 06:13
çomak besicilik yem saati 13.022 izlenme - 6 yıl önce çomak besicilikte akşam yem dağıtımı
Sanalika - Gazete Dağıtma Görevi Nasıl Yapılır? 11:08
Sanalika - Gazete Dağıtma Görevi Nasıl Yapılır? 1.761 izlenme - 4 yıl önce Sanalika'da Gazete Dağıtma Görevini Bilmeyen Arkadaşlarımız İçin Bir Video Hazırladım.. iyi Seyirler.
Tipimde Ne Var Lan Kız Versiyonu 00:17
Tipimde Ne Var Lan Kız Versiyonu 1.197 izlenme - 2 yıl önce Savaş reyisin kız arkadaşımı yoksa hatun versiyonumu bilemedim ama benziyolar gerçekten. Orijinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80475/abi-senin-tipinle-neden-dalga-geciyorlar-kufur-icerir
Sanalika İspanyaya Gazete Dağıtma Görevi 02:58
Sanalika İspanyaya Gazete Dağıtma Görevi 1.324 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen: Okan Kaya 6767
Mustafa Yıldızdogan - Dağıtma Saçlarını 03:43
Mustafa Yıldızdogan - Dağıtma Saçlarını 1.482 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri : Dağıtma saçlarını bahar rüzgarlarına Gül diye koklayan olur Kıyamam.. Bakma öyle uzağa gözün gurbet yaratır Yol diye bekleyen olur Kıyamam..
Polistin Gençleri Dağıtma Taktiği Ters Tepti: Dans Kapışmasını Kaybeden Evine Gider 00:53
Polistin Gençleri Dağıtma Taktiği Ters Tepti: Dans Kapışmasını Kaybeden Evine Gider 351 izlenme - 12 ay önce Kavga eden gençleri ayırmaya gelen polisin olayın sakinleşmesinden sonra evlerine gitmelerini istediği gençlere sözlerini geçiremedi. Daha sonra aralarından Adore Liyah isimli 17 yaşındaki kız telefonundan açtığı şarkıyla dans etmeye başladı. Durumu gören polis memuru ise ondan daha iyi dans ettiğini söyleyerek bir dans kapışması anlaşması yaptı ve kaybeden evine gider dedi. Ancak kendisi pek kazanmış gibi durmuyor...
Şike Paralarının Dağıtılma Görüntüleri 03:02
Şike Paralarının Dağıtılma Görüntüleri 535 izlenme - 1 yıl önce Aziz Yıldırım Fan Kulüp üyelerinin ısrarla reddettiği şikenin kameralara yansıyan görüntüleri. Geçtiğimiz hafta paylaştığım Sivas kalecisi Korcan'ın yediği hatalı gollerin en açıklayıcı özeti bu görüntüler. 400 Bin lira dağıtılmış ve kaleci Korcan da hakkına düşeni almış. Hala daha AKpartinin Fener'i bitirme çabası diyenler bir siktirsin gitsin,Akboylar gibi tapelere de montaj desin. Hadi Akparti'nin Fener'i bitirme çabaları diyoruz da bu görüntüleri Ak Parti silah zoru ile mi yaptırdı. Yöneticiniz İlhan'ın para dağıtmaktan başı dönmüş. CAS ve UEFA da mı Akparti ile ortak çalışıyor! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208462/fenerbahcenin-kaleci-korcana-attigi-saibeli-goller
3D Motorla Pizza Dağıtma Oyunu Nasıl Oynanır 03:41
3D Motorla Pizza Dağıtma Oyunu Nasıl Oynanır 986 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/3d-motorla-pizza-dagitma.html 3D Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ 3D görsellik kalitesi ile oynayacak olduğunuz oyun içerisinde oldukça eğlenceli vakit geçireceğiniz dair emin olduğumuzu söylemek istiyoruz.
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 03:35
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 882 izlenme - 3 yıl önce Sanalika Gazete Dağıtma Görevi
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 03:52
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 576 izlenme - 2 yıl önce
Yem Karma Makinası - Faresin 04:06
Yem Karma Makinası - Faresin 1.546 izlenme - 3 yıl önce Kendi Yürür Yem Karma Makinesi İşletmenize Büyük Oranda Kar Ve Fayda Sağlayacaktır.hayvanlarınızın İhtiyacı Doğrultusunda Kullanmak İstediğiniz Silaj Vb. Ürünleri Kendi Yürür Yem Karma Makinesinin Frezesi İle Otomatik Olarak Yükleyebilirsiniz. Hem Kesicili Hem Yükleyicili Özel Aparatı Sayesinde Kesilen Silaj Yüzü Düzgün Durmakta Ve Çürümeyi Önlemektedir.
şanzelize night club 02:16
şanzelize night club 1.607 izlenme - 6 yıl önce şanzelize night club muhteşem dans gösterileri ile hergece sizlerle..
Arthur - Dikkat Dağıtma 12:01
Arthur - Dikkat Dağıtma 353 izlenme - 2 yıl önce Arthur Dikkat Dağıtma
Sanalika Fındık Dağıtma 03:21
Sanalika Fındık Dağıtma 567 izlenme - 5 yıl önce sanalika haberleri.
Kuşçu Köyü Bayramlaşma 02:36
Kuşçu Köyü Bayramlaşma 1.002 izlenme - 7 yıl önce yüzyillardir süre gelen gelenek...
Ali Hoca 03:28
Ali Hoca 462 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlarla Bir Efkar Dağıtma Gecesi.
Saç Baş Dağıtan Araba Bass'ı 00:52
Saç Baş Dağıtan Araba Bass'ı 271 izlenme - 2 yıl önce Saçların havada uçuştuğu güçlü araba bass'ı
Dağıtma Saçlarını.. 03:41
Dağıtma Saçlarını.. 532 izlenme - 6 yıl önce Saçların güzelliğini doğallığını rengini anlatan bir slayt.Doğal bir ortam.Saçlar üzerine düzenlenmiş en güzel Mustafa Yıldızdoğan imzalı eseri.
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 01:45
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 316 izlenme - 3 yıl önce Sanalika Oynama:http://adf.ly/1Om3Ov
Noel Baba Hediye Dağıtma Oyununun Oynanış Videosu 01:30
Noel Baba Hediye Dağıtma Oyununun Oynanış Videosu 270 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/noel-baba-hediye-dagitma.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Yılbaşı gecesi hediyelerini dağıtmaya çalışmakta olan Noel Baba karakterimize sizlerde yardımcı olabilir ve onunla birlikte çocuklara hediyeleri dağıtabileceksiniz.
Sanalika - Gazete Dağıtma Görevi 09:58
Sanalika - Gazete Dağıtma Görevi 323 izlenme - 4 yıl önce Sanalika - Gazete Dağıtma Görevi
Düğünler İçin Parasavar 00:26
Düğünler İçin Parasavar 139 izlenme - 2 yıl önce Bu silahı kim ne için yapmış bilmiyorum ama gerçekten bence bu aşiret düğünlerinde sahte para ve 1 Dolarlık banknotlar için çok ideal gerçekten.
Mustafa Yıldızdoğan - Dağıtma Saçlarını 03:40
Mustafa Yıldızdoğan - Dağıtma Saçlarını 142 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Yıldızdoğan - Dağıtma Saçlarını
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 01:13
Sanalika Gazete Dağıtma Görevi 177 izlenme - 4 yıl önce Burda Sanalika Gazete Dağıtma Görevini Anlatıyor Talimatları Okuyarak Yapın Görüşmek Üzere Sanalika Halkı
Wifi Alıp Dağıtma Nasıl Yapılır? | Türkçe Sesli Anlatım 05:02
Wifi Alıp Dağıtma Nasıl Yapılır? | Türkçe Sesli Anlatım 57 izlenme - 1 yıl önce Yeni kanalımdaki ilk videoma hoşgeldiniz.. Bu videomda; Herhangi bir wifi ağına bağlanıp, bağlandığımız ağı tekrardan dağıtma işleminin nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştım. Umarım faydalı olmuştur. Video hoşunuza giderse beğenmeyi unutmayın! Yükleyeceğim videolarımdan daha çabuk haberdar olmak için abone olabilirsiniz, *Videolarımı beğenip görüşlerinizi de yorum olarak yazarsanız katkı sağlamış olursunuz. MyPublicWifi Resmi İndirme Linki http://www.mypublicwifi.com/downloads... Ayrıca Yedek Link Olarak Benim Upload'ım https://docs.google.com/file/d/0B2qLx... Abone olmak için; http://bit.ly/SubCrabizo Bağış yapmak isterseniz; http://crabizo.g2a.com/ Ayrıca; Facebook: http://bit.ly/Crabizo Twitter: http://bit.ly/CrabTwit Mail: thecrabizo@gmail.com Skype: crabizo
Nelson Mandela İçin Mevlid Okutturmak 03:24
Nelson Mandela İçin Mevlid Okutturmak 51 izlenme - 2 yıl önce Hayatını kaybeden Güney Afrika lideri Nelson Mandela için Malatya'da bir esnaf mevlid okutup çikolata dağıtmış, geçenki Paul Walker olayından sonra şaşırmadım.
Fat Boy Slim - Push The Tempo 04:51
Fat Boy Slim - Push The Tempo 39 izlenme - 2 yıl önce Müslüman Professor X Mastermind videosunu ( http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind ) izlerken aklıma gelen ve o videonun back roundında bu müzüğin çalması gerektiğini düşündüğüm ve yönetmenin hangi kafa ile yaptığını bilmediğim bu klip bilinmeyen bir yerden gelen kasetteki şarkıyla kendineden geçen insanların garip dansları ve bu kasetten para kazanmaya çalışmaları üstüne yapılan bir şaheser.
Manisa'da 50 Yıl Önce Mesir Macunu Dağıtma Görüntüleri 02:20
Manisa'da 50 Yıl Önce Mesir Macunu Dağıtma Görüntüleri 49 izlenme - 3 yıl önce Manisa'da 50 Yıl Önce Mesir Macunu Dağıtma Görüntüleri