Hoşgeldiniz!

dağıtmak

Şarkılara Karşı Tiki Olan Çocuk 00:39
Şarkılara Karşı Tiki Olan Çocuk 2.052 izlenme - 3 ay önce Kimi insanın limona, şeftaliye yada herhangi bir meyveye karşı tiki vardır. İşte bu yabancı arkadaşında çalınan şarkılara karşı bir tiki var. İzliyoruz.
Pizza Dağıtıcılığından Milyonerliğe Uzanan Yol - Andi Duli 14:30
Pizza Dağıtıcılığından Milyonerliğe Uzanan Yol - Andi Duli 3.314 izlenme - 1 yıl önce Andu Duli katıldığı bir konferansta,nasıl zengin olduğunu,nerelerden bu zenginliğe ulaştığını anlatmış.İzliyoruz
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 00:53
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 3.020 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da Ralo adındaki bir rap şarkıcısı skandal görüntülere imza attı. Evsiz insanların hayatlarını değiştireceğim diyerek barınakta yaşayan bir grup evsize para dağıttı. Ancak bunu lüks bir otomobilin üzerinde insanların üzerine para atarak yapması tepkilere neden oldu. Rapçi, evsizlerin paraları almak için birbirine girmesini gülerek anlattı. Sosyal medyadan başka sanatçılara çağrı yapan rapçinin evsizlerin hayatını değiştirmek için kampanya hastagi başlattığı da görülüyor. Ancak bu yaşananlar birçok kişi tarafından "çirkin" etiketiyle paylaşıldı.
Göğüsleri Büyüterek Dikkat Dağıtmak - Terminatör 3 01:33
Göğüsleri Büyüterek Dikkat Dağıtmak - Terminatör 3 4.770 izlenme - 2 yıl önce Terminatör serisinin devamı niteliğinde çekilen, yönetmen koltuğunda Jonathan Mostow'un olduğu 2003 yapımı 'Terminator 3: Rise of the Machines' filminden güzel bir sahne.
Göt Baş Dağıtan Amerikalı Gençler 00:42
Göt Baş Dağıtan Amerikalı Gençler 6.252 izlenme - 4 yıl önce Geçen gene Las Vegas barlar sokağında alkolü fazla kaçırmışız arkadaşlarla öyle sokaktan gelen geçene salladığımız anı videoya çekmişiz efendim buyrun.
Nip/tuck - Silvio'nun Yüz Ameliyatı 01:39
Nip/tuck - Silvio'nun Yüz Ameliyatı 4.326 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar yapılmış en sert dizi seçilen efsane dizi nip/tuck'ın psikopat ameliyat sahnelerinden birini izleyeceksiniz.Bu sahneyi tvde sansürsüz şekilde yayınlamışlardı ve izlediğimde şok olmuştum.Sean ve Christian neden böyle bişeyi yaptılar anlam verememiştim.Bu dizinin akıllı işaretler daha çıkmadan önce 18 yaş uyarısıyla yayınlanması gerçekten doğru bir hareket olmuş.
En Hızlı Sandalye Dağıtıcı 00:32
En Hızlı Sandalye Dağıtıcı 1.555 izlenme - 3 yıl önce En Hızlı Sandalye Dağıtıcı Bir düğün salonunda çalışan bu elemanın üst üste konmuş sandalyeleri birbirinden ayırıp dağıtma hızı inanılmaz.
Dans Maksatıyla Kadını Mıncıklamak - Survivor Taner 00:41
Dans Maksatıyla Kadını Mıncıklamak - Survivor Taner 2.951 izlenme - 4 yıl önce Ebru Hekimoğlu ile Her Şey 10'da programına konuk olan Survivor Taner, ortalığı fena dağıtıyor......
Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 05:30
Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 2.226 izlenme - 4 yıl önce Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 07.05.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İrlandalı Şarhoş Kızlar 02:44
İrlandalı Şarhoş Kızlar 1.781 izlenme - 3 yıl önce İrlanda'da çekilen bu görüntüler içkinin insanı düşürdüğü hali gözler önüne seriyor. Bir markete giren kızlar içeriyi dağıtınca görevliler tarafından böyle dışarı çıkarıldı.
Bruce Lee - Baskın Basanındır (Kung fu İçerir) 06:08
Bruce Lee - Baskın Basanındır (Kung fu İçerir) 1.107 izlenme - 3 yıl önce Bruce Lee cool bir şekilde intikam almak için ortama dalmıştır. Asıl hedefi şişe dibi gözlük kullanan Sensei olsa da, bütün bir okulu adam etmek için eşşek sudan gelene kadar dövecektir.
Reza Zarrab'ın Yol Ortasında Para Dağıtması 04:46
Reza Zarrab'ın Yol Ortasında Para Dağıtması 306 izlenme - 3 yıl önce Neden oldugunu bilmediğim ama önce polise uğrayan sonra da sanırım cuma namazını kılan Reza Zarrab ya Rıza Sarraf, artık her neyse, vatandaslara para dağıtmış. Allah bereket versin ne diyelim...
Bayrak Dağıtan Belediye Başkan Vekilini Fırçalayan Vali 03:33
Bayrak Dağıtan Belediye Başkan Vekilini Fırçalayan Vali 261 izlenme - 3 yıl önce "Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çelenk sunumunda bayrak dağıtımı nedeniyle tartıştı." Bence olay büyütülmüş abi ne var yani Türkiye'de yaşıyoruz adamda ne güzel Türk bayrağı dağıtmış ne var bunda baban yaşında adamı ağlatıyosun.
Sadri Alışık ve Zeki Müren Gazinoyu Dağıtmak 02:44
Sadri Alışık ve Zeki Müren Gazinoyu Dağıtmak 203 izlenme - 3 yıl önce Hindistan Cevizi filminden güzel bir sahne. Keşke ikiniz de yaşasaydınız da şimdi starım diye dolaşan tipler gerçek star ne olduğunu görseydi. Alkışlarla yaşatıyoruz üstadları.
Asbir Akülü Araba Dağıttı 01:56
Asbir Akülü Araba Dağıttı 154 izlenme - 4 yıl önce Avrupa Sivaslılar Birliği'nin Düzenlediği Kampanyayla Temin Edilen 68 Adet Akülü Araç Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Danışma Merkezi Tafından Tespit Edilen İhtiyaç Sahiplerine Bugün Kongre Müzesi Bahçesinde Düzenlenen Törenle Verildi
Düğünler İçin Pratik Para Savurma Makinesi 00:26
Düğünler İçin Pratik Para Savurma Makinesi 288 izlenme - 3 yıl önce Zenginlere müjde! Artık elleriniz yorulmadan cebinizde ağırlık yapan paraları dağıtabileceksiniz. Nasıl mı? Yeni icadımız savurmatik sayesinde. Yalnızca içine ağırlık yapan paralarınızı koyuyor tetiğe basıyorsunuz. Her şey bu kadar. Bir telefon kadar yakınız size. Tanıtım bölümü bittiğine göre, iyi seyirler efendim. Yorum sizin.
Alperen Ocakları'nın Doğuya Giden Otobüslerde Gül ve Lokum Dağıtması 01:07
Alperen Ocakları'nın Doğuya Giden Otobüslerde Gül ve Lokum Dağıtması 136 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'daki otogara giden Alperen Ocakları üyeleri, doğu illerine giden otobüsleri durdurup yolculara gül ve lokum dağıttı. En azından birileri akıllanmaya başlamış.
Beat İt Halil & Ahmet - Cevahiri Dağıtmak 06:16
Beat İt Halil & Ahmet - Cevahiri Dağıtmak 381 izlenme - 10 yıl önce beat it halil & ahmet - cevahiri dağıtmak
Canlı Yayında Galatasaray'ın Kekini Yemek - Adnan Aybaba 02:31
Canlı Yayında Galatasaray'ın Kekini Yemek - Adnan Aybaba 165 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın 4. yıldız için düzenlediği etkinlikte yapılan şova ve kek kalıbının içerisine girilmesine sinirlenen Türk tarihinin en sinirli ve en anlaşılmaz adamı Adnan Aybaba'nın dün yayınlanan programında yaptığı bir garipliği daha izliyoruz hep birlikte. Yanında getirdiği keklerle, Türk futboluna her zaman ki gibi sitem eden Adnan Aybaba, kekten herkese ikram etmeyi unutmadı. İzleyelim..
Canlı Yayında Gerçek Bebek Dağıtmak - Pakistan 04:15
Canlı Yayında Gerçek Bebek Dağıtmak - Pakistan 108 izlenme - 3 yıl önce Amir Likuyat Hüseyin’in sunuculuğu yaptığı televizyon programında terk edilmiş bebekler dağıtılıyor. Şimdiye kadar 2 aileye bebek veren Hüseyin’in, geçtiğimiz haftaki son programda bir kız bebeğini, “Bu güzel kız biri tarafından çöpe atılmış. Bakın ne kadar güzel ve masum bir kız” şeklindeki tanıtması eleştirilerin hedefi olmuştu.
Oyun Oynarken Dikkati Asla Dağılmayan Japon 00:44
Oyun Oynarken Dikkati Asla Dağılmayan Japon 153 izlenme - 6 yıl önce Japon güzellerin çabası bu sefer işe yaramadı..
Markete Girip Rafları Dağıtmak 00:33
Markete Girip Rafları Dağıtmak 142 izlenme - 5 yıl önce Markete Girip Rafları Dağıtmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 01:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 132 izlenme - 4 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon'da vatandaşlara bol bol para dağıtmış. Amatör kamera tarafından kaydedilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın para dağıtma anlarını izliyoruz da bu değirmenin suyu ne ola ki?
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 03:07
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 71 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'da, Suriyeli çocuklar, dağıtılan Türk bayraklarından alabilmek için birbirleriyle yarıştı. (DHA)
Kahveyi Paraya Çevirip Evsizlere Dağıtmak 03:37
Kahveyi Paraya Çevirip Evsizlere Dağıtmak 62 izlenme - 3 yıl önce Durumu olmayan vatandaşları seçip yanına giderek kahve dolu bardağı para dolu bardağa çevirip onlara vermeyi tercih etmiş. En son hatırlarsanız verdiği bilete bin dolar çıktı diyip evsiz bir vatandaşa vermiş ve onu mutlu etmişti. İyilik gizli yapılan bişey olduğu zaman daha makbuldur çoğu zaman. Ama onu bile yapmayanlar için bu adama canı gönülden ısındım.
İbrahim Tatlıses İçin Taksim'de Kur'an Dağıtmak 01:24
İbrahim Tatlıses İçin Taksim'de Kur'an Dağıtmak 62 izlenme - 3 yıl önce Kendilerine Türkiye İmparator Grubu adını veren 10 kişilik bir grup, Taksim Meydanı'nda uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavisi devam eden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için bir araya geldi. Taksim Meydanı’nda bir araya gelerek uğradığı saldırı sonrası tedavisi devam eden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için Kur'an-ı Kerim dağıttı.
Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri: Hz. Mehdi (As) İle İslam’ın Üzerindeki Karanlığı Dağıtacaktır 01:07
Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri: Hz. Mehdi (As) İle İslam’ın Üzerindeki Karanlığı Dağıtacaktır 1 izlenme - 2 yıl önce Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri: Hz. Mehdi (as) ile İslam’ın üzerindeki karanlığı dağıtacaktır.