Hoşgeldiniz!

Dairesi Videoları İzle

Devlet Dairesinde Seks Skandalı 01:38
Devlet Dairesinde Seks Skandalı 33.746 izlenme - 1 yıl önce Güney Amerika ülkesi Bolivya'da devlet dairesinde seks skandalı ortaya çıktı. İki çalışanın mesai saatleri sonrasında cinsel ilişkiye girdiğini gösteren güvenlik kamerası kayıtlarının sosyal medyada yayılmasının ardından skandal patlak verdi. Ouro kentinde yaşanan olaya kıdemli bir devlet memuru ile eski bir hükümet çalışanının karıştığı bildiriliyor. Miguel Medina isimli sistem mühendisi şefi ile eski bir hükümet çalışanı olduğu belirtilen kadının, sadece Medina'nın ofisinde değil, binada bulunan pek çok farklı odada ilişkiye girdikleri görülüyor. Görüntülerin Facebook'ta yayılmasının ardından kent sakinleri büyük tepki gösterdi. Ancak konuyla ilgili olarak valilik tarafından henüz bir adım atılmadı.
Rafadan Tayfa 6. Bölüm (Kazan Dairesi) 14:13
Rafadan Tayfa 6. Bölüm (Kazan Dairesi) 29.226 izlenme - 2 yıl önce Mahallede saklambaç oynayan Tayfa, oyunda ebe olan Akın'ın kazan dairesine girmek istemesi ile telaşlanır ve bu sırada Akın herkesi sobeler. Saklambaçtan sıkılan Tayfa Basri amcaların sokakta top oynamaya başlayınca macera başlar....
Zootopia'dan Aşırı Gerçekçi Devlet Dairesi Sahnesi 03:41
Zootopia'dan Aşırı Gerçekçi Devlet Dairesi Sahnesi 9.452 izlenme - 1 yıl önce Zootopia isimli Animasyon filmin bir sahnesinde kahramanlarımızın işi bir devlet dairesine düşüyor. Bizlere uzak olmayan bu görüntüler yaşanıyor. Sizde animasyon filmleri seviyorsanız bu filmi kaçırmayın. Gerçekten eğlenceli ve komik bir filmdi.
 Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 04:32
Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 7.675 izlenme - 3 yıl önce Erzurum’un Hilalkent semtinde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmaları amaçlanarak yapılan bir artı bir dairelerde insanlık dramı yaşanıyor. Evlerde ısıtma sistemleri iflas etti, sular buz tuttu. Evlerin içinde 2 metrelik sarkıtlar oluştu. İlk temel atıldığı günden bu yana sıkıntıları hiç bitmeyen Hilalkent, yepyeni problemlerle yine gündemde.Merkezi ısıtma sisteminin tasarlandığı konutlarda,ısıtma giderleri tek faturaya toplanıyor.Hak sahiplerinin bazılarının evleri beğenmeyerek taşındığını söyleyen, ev sahiplerinden Erkan Erte isimli vatandaş, ''Kimileri evlere hiç taşınmadı. Bazıları da kalabalık aile oldukları için sığmadılar. Taşınan 16 aile ise, tüm sitenin giderlerine talip olmuş oldu. 36 dairenin ısıtıldığı binada biz giderleri ödedik. Ama bizim de gelirimiz ortada. Artık elde avuçta olan bitti. Haliyle faturaları ödeyemeyince, su ve gaz kesildi. Tuvaletler patladı. Evlerin duvarları, tabanları kalın buz tabakası tuttu. Ne kadar yere başvurduysak, kimse ilgilenmedi. Komşularımız hep akrabalarının yanlarına taşındılar. Geride 8 aile kaldık. Bizim gidecek yerimiz de imkanımız da yok.Zaten imkanımız olsa bu kenti terk edeceğiz. Bu konutları büyük umutlarla almıştık. Amacımız başımızı sokacak bir yuvaydı. Ama başımıza yıkılsaydı daha iyi olurdu. Biz de kurtarırdık, başımızdakiler de rahat ederdi. Sıfırın altında 20 derecede çoluk çocuk perişan olduk. İki aydır, tam manasıyla tükendik. Her blokta 10 ev boş bekliyor. Parası bizden isteniyor'' şeklinde konuştu. Erkan Efe, “Evimin her tarafı buz tuttu. Eşyalarım hep mahvoldu. Ne oturacak yerim var, ne yatacak yatağım var. Ne kadar eşyam varsa hepsi buza saplandı. Ben kimseye hakkımı helal etmiyorum. Vicdanı olan herkesi buraya evimi görmeye, yaşadıklarımızı görmeye davet ediyorum. Onlarca kapı çalmamıza rağmen kapımı kimse açmadı.'' dedi. Hilalkent’te yaşanan insanlık ayıbı, Osman Aşan adlı ev sahibini de isyan ettirdi. Aşan, ”Yaşadıklarımız dünyanın hiçbir yerinde olmaz. Suriyelilere gösterilen ilgi bize ne yazık ki gösterilmedi. Biz bu memlekette doğduk, burada yaşıyoruz. Gidecek başka yerimiz de yok. Çarelerimiz hep tükendi. Tuvaletimiz yok, evlerimiz tuvalet oldu. Oturacak yerimiz yok, evimiz kapıdan farksız. Geceleri donmamak için sabaha kadar ayakta duruyoruz. Bize bir çözüm bulunsun. Hiç değilse, şu kış günü günahsız çocuklarımıza acısınlar. Nefeslerimizle çocuklarımızı, bebeklerimizi hayatta tutmaya çalışıyoruz. Artık dayanamıyoruz. Kendi memleketimizde mülteci olduk".şeklinde konuştu.
Titanic Kesilen Sahne Makine Dairesinde Öpüşme 01:09
Titanic Kesilen Sahne Makine Dairesinde Öpüşme 2.718 izlenme - 2 yıl önce Titanic'in kesilen ve filme konmayan sahnelerinden birini paylaşmak istiyorum. Yönetmen Rose ile Jack'ın öpüşmesini özel bir ana bırakmak için bu bölümü çıkarmış. Gerçekten yönetmen sezgisi bu olsa gerek. Rose ile Jack'ın ilk öpüşmesi çok özeldi ve böyle bir yerde olmamalıydı. Büyüksün Usta!
Furkan19098-Makine Dairesi 01:34
Furkan19098-Makine Dairesi 4.631 izlenme - 6 yıl önce sadece merak edip gitmiştim.gitmez olaydım /
Mickey Fare - Kazan Dairesi 03:36
Mickey Fare - Kazan Dairesi 1.550 izlenme - 2 yıl önce Mickey Fare - Kazan Dairesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eğlendirme Dairesi Yakında / Bkm Online 00:36
Eğlendirme Dairesi Yakında / Bkm Online 1.357 izlenme - 2 yıl önce Eğlencesi bol, kahkahası çok yepyeni bir programla yakında STAR TV'de sizlerleyiz! https://www.facebook.com/eglendirmedairesitv https://twitter.com/EglendirmeD 17.08.2015 günü BKMonline kanalına yüklediğim 'Eğlendirme Dairesi Yakında Star'da!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bkmonline kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mide Değil Mübarek Kazan Dairesi :)) 01:00
Mide Değil Mübarek Kazan Dairesi :)) 2.456 izlenme - 7 yıl önce
Kemal Sunal'ın Ölüm Haberi - İlyas Salman 03:17
Kemal Sunal'ın Ölüm Haberi - İlyas Salman 1.042 izlenme - 2 yıl önce Büyük usta İlyas Salman Kemal Sunal'ın ölüm haberini nasıl aldığını o anda ne düşündüğü kendi yaşamını sürdürdüğü bir kapıcı dairesinde anlatıyor.
elifçe - nikah dairesi 02:59
elifçe - nikah dairesi 1.937 izlenme - 7 yıl önce ayhanca bakışlar08ayhanca06.blogcu.com
Rafadan Tayfa #6 (Kazan Dairesi) 14:13
Rafadan Tayfa #6 (Kazan Dairesi) 372 izlenme - 1 yıl önce Mahallede saklambaç oynayan Tayfa, oyunda ebe olan Akın'ın kazan dairesine girmek istemesi ile telaşlanır ve bu sırada Akın herkesi sobeler. Saklambaçtan sıkılan Tayfa Basri amcaların sokakta top oynamaya başlayınca macera başlar.
Dünya'ya Çok Benzeyen Bir Gezegen Keşfedildi 05:27
Dünya'ya Çok Benzeyen Bir Gezegen Keşfedildi 935 izlenme - 3 yıl önce Gökbilimciler, ilk kez Dünya ile aynı boyutlarda ve bilinen yaşama uygun nitelikte bir gezegen gözlemlendiğini duyurdu. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)’nın ‘gezegen avcısı’ uzay teleskopu Kepler, 500 ışık yılı mesafedeki (1 ışık yılı = 10 trilyon km) gezegenin, kendi yıldızına olan uzaklığı sebebiyle ‘yaşanabilir bölge’ içerisinde bulunduğunu tespit etti. Bu da yüzeyinin ne çok fazla sıcak ne de soğuk olduğu anlamına geliyor. Üzerinde deniz ve okyanuslar yer aldığı düşünülen gezegene ‘Kepler-186f’ adı verildi. BİR YILI 130 GÜN Kepler-186f, Kuğu Takımyıldızı’ndaki Kepler-186 yıldızının çevresinde dönen 5 gezegenden biri. Kepler-186 yıldızı, bizim Güneşimizin yarısı kadar büyüklükte. Daha önce gözlemlenen ‘yaşanabilir’ gezegenler, Dünya’dan en az yüzde 40 daha büyüktü. Bu da onların fiziksel yapılarını belirlemede güçlüklere sebep oluyordu. Ancak Kepler-186f, birçok özelliği ile Dünya’yı andırıyor. Gezegenin büyüklüğü belirlenebilse de kütlesi ve bileşimi henüz bilinmiyor. Karasal bölgelerinin dağlık ve kayalık bir yapısının olduğu tahmin ediliyor. 52,5 milyon kilometre uzaklıkta bulunan kendi yıldızı etrafındaki dönüşünü 130 günde tamamlıyor. Dünya’nın Güneş’ten aldığının üçte biri kadar kendi yıldızından enerji alıyor. Kepler-186f’in yüzeyindeki en aydınlık saatlerde, Dünya’daki günbatımından bir saat önceki kadar gün ışığı görülüyor. NASA’daki bilim insanları, atmosferinde bol miktarda karbondioksit olduğu tahmin edilen gezegen için “Dünya’nın ikizi olmaktan öte onun kuzeni” yorumunu yapıyor. “BÜYÜK BİR ADIM” ABD’nin California eyaletinde yer alan NASA Ames Araştırma Merkezi’nde, Kepler-186f araştırmasını yürüten Elisa Quintana, “Yaşamın var olduğunu bildiğimiz tek gezegen Dünyamız. Güneş Sistemimizin dışında yaşam araştırması yaparken Dünya’nın karakteristik özelliklerini taklit eden gezegenleri bulmaya odaklanıyoruz. Yaşanabilir bölge içerisinde kalan ve Dünya ile aynı boyutta olan bir gezegen bulmak büyük bir adım” dedi. NASA’nın Washington’daki merkezinde Astrofizik departmanı direktörü olan Paul Hertz ise, “Gelecekteki NASA görevleri olan James Webb Uzay Teleskopu ile dış gezegen araştırma uydusu sayesinde uzak gezegenlerin fiziksel yapılarını ve atmosferik koşullarını daha iyi görebileceğiz. İnsanlığın Dünya benzeri gezegen arayışını sürdürebileceğiz” açıklamasını yaptı. 5 YILDA 961 GEZEGEN KEŞFEDİLDİ 2009 yılında uzaya fırlatılan Kepler Uzay Teleskopu, 961 gezegenin gözlemlenmesini sağladı. Bunlardan çok azı bilinen yaşama uygun özellikte. Büyük bir kısmını Jüpiter ve Satürn gibi gaz devleri oluşturuyor. Kepler-186f araştırmasının sonuçları bugün bilim dergisi Science’ta yayınlandı.
Eğlendirme Dairesi  / 5. Bölüm Fragman 00:59
Eğlendirme Dairesi / 5. Bölüm Fragman 258 izlenme - 2 yıl önce Eğlencesi bol, kahkahası çok yepyeni bir programla yakında STAR TV'de sizlerleyiz! https://www.facebook.com/eglendirmedairesitv https://twitter.com/EglendirmeD Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bkmonline kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünya'ya En Benzer Gezegen 600 Işık Yılı Uzakta 00:20
Dünya'ya En Benzer Gezegen 600 Işık Yılı Uzakta 439 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından şimdiye kadar bulunan Dünya'ya en çok benzeyen gezegenin, 600 ışık yılı uzakta olduğu açıklandı. NASA'nın Kepler isimli teleskobu tarafından bulunan Kepler-22b isimli ve bizim güneş sistemimize yakın bir sisteme sahip gezegenin şimdiye kadar bulunan en iyi konumdaki gezegen olduğu kaydedildi. Açıklamada Kepler-22b'de pozisyonu nedeniyle su olma ihtimalinin çok yüksek olduğu fakat daha fazla araştırma yapılması gerektiği belirtildi.
Apartman Dairesine 223 Kök Hint Kenevir Ekmiş 01:38
Apartman Dairesine 223 Kök Hint Kenevir Ekmiş 19 izlenme - 1 ay önce Apartman dairesine 223 kök hint kenevir ekmiş Kurdukları düzenekle daire içinde esrar yetiştirdiler ANTALYA - Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin bir eve düzenlediği operasyonda 1 kilogram 80 gram daralı esrar ile 223 kök kenevir bitkisi ve...
Replikas - Apartman Dairesi 04:17
Replikas - Apartman Dairesi 416 izlenme - 5 yıl önce
Mesai Saatinde Doğum Günü Kutlamak 01:02
Mesai Saatinde Doğum Günü Kutlamak 281 izlenme - 3 yıl önce KKTC'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı Çalışma dairesinde mesai saatleri içerisinde doğum günü kutlaması yapan memurlar, işlem için sırada bekleyen vatandaşları çileden çıkardı.
Kazan Dairesi 02:19
Kazan Dairesi 632 izlenme - 9 yıl önce Kazan Dairesi fragman
Ümit Besen Nikah Dairesi 02:27
Ümit Besen Nikah Dairesi 243 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim İzmir - Konak Belediyesi nikah dairesine Ümit Besen Nikah Dairesi ismini vermiş ve de açılışında da konuk etmiş Ümit Besen'i. Videonun sonunda Ümit Besen'den evlilik reçetenizi almayı da unutmayınız. Konak Belediyesi'ni de kutluyoruz bu vefa dolu, sempatik hareket için...
19.malatya Vergi Dairesi Konseri 05:01
19.malatya Vergi Dairesi Konseri 456 izlenme - 9 yıl önce asdasd
Sözler Köşkü Nasıl Bir Yer ? 00:54
Sözler Köşkü Nasıl Bir Yer ? 290 izlenme - 3 yıl önce Milyonlarca kişinin izlediği SÖZLER KÖŞKÜ nasıl bir yer ? Neleri anlatıyorlar ve amaçları ne ? Sohbetlerde hangi kaynakları kullanıyorlar ? Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . http://youtube.com/user/sozlerkosku?sub_confirmation=1 Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Bisikletle Kuzey Kutup Dairesi ve Avusturya Alpleri 06:05
Bisikletle Kuzey Kutup Dairesi ve Avusturya Alpleri 104 izlenme - 2 yıl önce Bisikleti ile Kuzey kutup dairese giden ilk Türk Bisikletli Gürkan Genç'in sonrasında Avusturya'da gerçekleştirdiği Alp tırmanışı.
Dünya’yı Gece Hiç Böyle Net Görmediniz 01:41
Dünya’yı Gece Hiç Böyle Net Görmediniz 248 izlenme - 5 yıl önce Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)’nın Suomi uydusu, gece karanlığındaki yeryüzünün bulutsuz ve en berrak görüntülerini elde etti.
İl Özel Dairesini Hackleyen Redhack 01:04
İl Özel Dairesini Hackleyen Redhack 155 izlenme - 3 yıl önce Redhackin bu sabaha karşı yaptığı operasyonda il özel dairesi başkanlığı hackledi, il özel dairesi başkanlığı öğle saatlerine doğru sistemi kapatmak zorunda kaldı.
Nikahı Değil, Dairesini Basan Türk Kızları 01:32
Nikahı Değil, Dairesini Basan Türk Kızları 76 izlenme - 2 yıl önce Kız öğrenciler nikah dairesini bastı Ankara'da 4 kız öğrenci, 'öğrenci evleri' ve 'evli öğrencinin öğrenim kredisini bursa çevrilmesi' ile ilgili açıklamalara tepki göstermek için, nikah dairesinin de bulunduğu Çankaya Belediyesi binasının terasında pankart açarak eylem yaptı.
Bülent Ortaçgil & Fikret Kızılok - Memurun Şarkısı 05:45
Bülent Ortaçgil & Fikret Kızılok - Memurun Şarkısı 55 izlenme - 2 yıl önce Fikret Kızılok ile Bülent Ortaçgil'in Çekirdek Dinletisi kayıtlarından biri Memurun Şarkısı. Parçada, Cuma günü hariç diğer tüm günlere bir sesleniş var. Cuma günün yorumunu bizlere bırakmış olmalılar.. Pazartesi acımasız,pazartesi sıkkın Hep aynı şerkıyı söylemekten bıkkın Bir masanın kenarları gibi, buluşmazmışız öyle derler Oysa bütün masalarda dört köşe var Umarsız ve umursamaz günler, gözlerde bir habersizlik var.. Salı, çarşamba çok uzun..Salı, çarşamba sonsuz Hiçbir işe yaramazlar sensiz Bir ağacın yaprakları gibi, özgürmüşüz öyle derler Oysa bütün yapraklar aynı kökten çıkar Umarsız ve umursamaz günler, gözlerde bir habersizlik var.. Perşembe kadar güzelsin,perşembe kadar hızlı Her daim bir cümbüş arasında gizli Bir yıldızın köşeleri kadar, uzakmışız öyle derler Oysa yakından bakınca yıldızlar yuvarlaktırlar Umarsız ve umursamaz günler, gözlerde bir habersizlik var.. Cumartesi, cumartesi sanki bir kış sonrası Küçük renkli bir sofrada, sabah kahvaltısı Bir katarın vagonları gibi özelmişiz öyle derler Oysa bütün vagonlar aynı raydan gider Umarsız ve umursamaz günler, gözlerde bir habersizlik var.. Her son bir umuttur, her başlangıç bir kuşku Eğer günlerden pazarsa, arife keyfi Bir meyvanın çekirdeği gibi atılmışız öyle derler Oysa yaşam meyvadan değil çekirdekten çıkar Umarsız ve umursamaz günler,gözlerde bir habersizlik var..
Suat Fidan - Salihli Vergi Dairesi Kurşunlu Eğlencede 10:03
Suat Fidan - Salihli Vergi Dairesi Kurşunlu Eğlencede 52 izlenme - 3 yıl önce Suat Fidan - Salihli Vergi Dairesi Kurşunlu Eğlencede
Kazan Dairesi - Merkezi Sistem Temizlik Ve Bakım 02:04
Kazan Dairesi - Merkezi Sistem Temizlik Ve Bakım 66 izlenme - 3 yıl önce Merkezi Sistem Bakım Temizlik-Kazan Dairesi Bakım ve Temizlikte sektörde öncüyüz. http://uzmanlartesisat.com
 Güneş’in üzerindeki 'ateş yağmuru' böyle görüntülendi 03:51
Güneş’in üzerindeki 'ateş yağmuru' böyle görüntülendi 100 izlenme - 4 yıl önce Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), Güneş’te meydana gelen büyük bir patlamanın ardından oluşan ‘ateşten yağmurun’ büyüleyici görüntülerini elde etti.