Hoşgeldiniz!

dalak

ameliyatta hapşurursanız ne olur :) 00:39
ameliyatta hapşurursanız ne olur :) 21.857 izlenme - 8 yıl önce ameliyat masasında hapşurursanız ne olur :) cevap: kötü şeyler olur :d
Şanlıurfa Sokak Lezzetleri - Ciğer Kebabı 04:31
Şanlıurfa Sokak Lezzetleri - Ciğer Kebabı 3.622 izlenme - 3 yıl önce Ciğer kebabı bir çok yöreye aittir aslında ama Şanlıurfamızınki ap ayrıdır. Kuzudan ciğerleri kuşbaşı doğranıp kuyruk yağları ile ince şişlere 3 er 5 er takılır çok fazla pişirilmez ki suyu kaçmadan servis edilsin. Lavaş ekmeğin arasında kırmızı acı biber,soğan ve maydonoz eşliğinde afiyetle yenilir. Çoğu urfa ciğercisinde dalak,böbrek,yürek beraber satılsa da bu videomuz tamamen ciğer üzerinedir.
Bomba Gibi Patlayan Balina 00:14
Bomba Gibi Patlayan Balina 1.301 izlenme - 3 yıl önce Ölü olarak bulunan balinanın şiş karnını açmak isteyen bir adam, patlamanın etkisiyle neye uğradığını şaşırdı. Balinayı bulan adam, yaklaşık 50 ton ağırlığında olan balinanın şiş karnını kesmek isterken bir anda balinanın karnı bomba gibi patladı.
Game Of Thrones - Khal Drogo Kavga Sahnesi 01:49
Game Of Thrones - Khal Drogo Kavga Sahnesi 1.086 izlenme - 3 yıl önce Hazır anasayfada Khal Drogo abimizi anmışken bilmeyenler için paylaşmak istedim. Gram ingilizcem yok ne oluyor amk diyenler için: Sarışın ablamız yengemiz oluyor. Bu Mago denen dingil yengemizi tersliyo sen bana emir veremezsin diyo. Yengemizde ben buranın en taşaklı adamının karısıyım sana emir veririm diyo ve bir kadın daha en yakın arkadaşların arasını açılmasına sebep oluyor. Ne vardı alttan alaydın ha?
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 26:13
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 449 izlenme - 2 yıl önce Küçükken az mı izlerdik hey gidi günler. Her bölüm bi yerimizi tanıtırdı. tarihi filmleri vardı. Jeneriğini bile duyunca efkarlandım. Organlarımızı gösteren filmi her izlediğimde doktor olmak isterdim. Olmadı.
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 23:44
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 426 izlenme - 2 yıl önce Sıra geldi sindirime. En sevdiğim bölümümü izliyoruz. İnsan vücudunu tanımaya devam edelim.
Beyaz Dar Kesim Gömlek 00:25
Beyaz Dar Kesim Gömlek 1.222 izlenme - 10 yıl önce
Knight Online Diyalogları - Uzmanlar Uyarmıştı (+18) 02:24
Knight Online Diyalogları - Uzmanlar Uyarmıştı (+18) 389 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle bilmeyenler için anlatalım; Knight Online hem dünya çapında hem de ülkemizde oldukça meşhur bir MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game)'dir. Bu tip oyunlarda anlık etkileşim ve haberleşme ziyadesiyle önemli olduğu için "team speak" olarak anılan çeşitli programlar kullanılır. Bu programların genel mantığı bas-konuş tarzı olmasıdır ve şu an için en yaygın kullanım alanına sahip team speak programı Ventrillo'dur. Anlayabildiğimiz kadarıyla dinleyeceğiniz Ventrillo kaydında, oyun içinde karakterinin şifresi başkaları tarafından bir şekilde ele geçirilmiş taraf ile karakteri çalmakla suçlanan diğer taraf arasındaki sevgi, saygı, dostluk ve uzlaşı tabanlı konuşmayı dinleyeceğiz. Son olarak kullanılan kısaltmaları da açıklayıp sizi bu muhteşem kayıtla başbaşa bırakalım ; Vent = Ventrillo Çar = Character = Karakter Nepe = NP (National Point) = Oyun içi bir puanlama sistemi için gerekli puan. Banlamak = Karakteri oyundan silmek, engellemek vs. İtem = Karakterinizi güçlendiren ıvır zıvırlar.
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 24:40
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 308 izlenme - 2 yıl önce Nasıl üretilmişiz birde ona bakalım.
Dalak Ne İşe Yarar? - Sokak Röportajı 04:02
Dalak Ne İşe Yarar? - Sokak Röportajı 165 izlenme - 2 yıl önce Dalak Ne İşe Yarar? - Sokak Röportajı Dalak nedir ve vücudun neresinde bulunur? Dalak, mor renkte bütün bir guddedir. Yoğunluğu açısından yumuşak ve elastikidir. Bulunduğu yer, kaburga kafesinin altında ve sol üst karın bölgesinin arka kısmındadır. Yaklaşık olarak uzunluğu 12,5 santim, genişliği 7,5 santim ve kalınlığı ise 5 santimdir. Dalağın görevi nedir? Kan hücrelerinin depolanması, demir metabolizması ve kan hücrelerinin üretimi ve yok edilmesiyle ilgili bir kan lenf-guddesidir. Cenin gelişirken dalak hem kırmızı hem de beyaz kan hücrelerini üretmektedir. Doğumdan sonra bu görev kemik iliği tarafından üstlenilir ve dalak çalışmalarını bazı tür beyaz hücre üretimi ve yorgun düşmüş kırmızı hücreleri yok etmekle sınırlandırır. Ayrıca kan dolaşımının getirdiği bakterileri ve hareketsiz zerreleri de yok eder. Büyük miktarda kan depolar ve bunu zorlama ve üzülme hallerinde salgılar. Bazı genel dalak hast
Gençlikte Pilavdan Gravdan Affetmeyin (Küfür İçerir) 00:40
Gençlikte Pilavdan Gravdan Affetmeyin (Küfür İçerir) 140 izlenme - 3 yıl önce Zamanında önünde açan kabak çiçeklerini, bostan güzellerini dalından koparmadan sadece koklamış, en fazla kurumasın diye etin suyunu mahsülün üstüne sıkmış abimizin pişmanlığını anlatan "Ben yiyemedim sen ye" tadında bir belgesel izliyoruz.