Hoşgeldiniz!

Dalga Dublaj Videoları İzle

DDT Dalga Dublaj Takımı - Reklamlar 14:39
DDT Dalga Dublaj Takımı - Reklamlar 2.594 izlenme - 3 ay önce Üsame ve Sadık Ağırbaşlı kardeşlerin reklam çalışması.
Kara Şimşek Dublajı 02:05
Kara Şimşek Dublajı 4.483 izlenme - 2 yıl önce Babasından gizli arabasının önüne yanar dönerli kırmızı lamba taktıran Mike, kendisini ispiyonlayan elektrikçi arkadaşıyla kavga edip, ortak girecekleri karpuz işinden vazgeçer.Ağırbaşlı Kardeşler' in resmi sitesi olan aktuelnet.net' e duble teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
öss - dalga dublaj takımı ) 02:01
öss - dalga dublaj takımı ) 4.254 izlenme - 8 yıl önce harika olmuş
Dalga Dublaj Takımı - Faraza 02:23
Dalga Dublaj Takımı - Faraza 947 izlenme - 2 yıl önce Üsame-Sadık Ağırbaşlı kardeşlerin son bombası Faraza'da kardeşler hayat felsefelerini açıklıyor. 2 Ga Guralı: Garanlıkla Galabalığa girmeyecen.
şom ağızlılar-star trek-dublaj 07:30
şom ağızlılar-star trek-dublaj 3.431 izlenme - 8 yıl önce dalga dublaj takımı star trek binbirgece
Maykıl Nayt Ve Dayısı (Dublaj) 01:58
Maykıl Nayt Ve Dayısı (Dublaj) 1.467 izlenme - 2 yıl önce Michael Knight abimiz Konya'da adres sormaya giriyor. Olaylar gelişiyor. Üsame ve Sadık Ağırbaşlı kardeşlerden kült bir yapım.
Öss - Dalga Dublaj Takımı 00:53
Öss - Dalga Dublaj Takımı 891 izlenme - 2 yıl önce Dalga Dublaj Takımı'ndan Öss'ye girecek arkadaşlara George Clooney tabanlı nasihat, ekstra ince mesajlar, ilginç ve bir o kadar da fantastik bir atasözü içeren muazzam dublaj.
Ya Nasip 09:20
Ya Nasip 1.064 izlenme - 2 yıl önce Dublaj işinin küfürsüz ne kadar mükemmel ve daha komik yapılacağını herkese gösteren Dalga Dublaj Takımı'nın sanatının zirve noktası. Her bir cümlesi dillere pelesenk olacak, otobüste "bacanak salyan akmış" lafı aklınıza geldikçe deli gibi kendi kendinize gülmenize sebebiyet verecek sanat eseri. Alkışlar Ağırbaşlı Biraderlere.
Dalga Dublaj Takımı - Ayarsız 08:19
Dalga Dublaj Takımı - Ayarsız 715 izlenme - 2 yıl önce Tom Hanks ve Philip Seymour Hoffman'ın oynadığı Charlie Wilson's War'a Konya şivesi, nar ekşisi, hacı dede ve kıldan ince kelime oyunları Ağırbaşlı kardeşleri alkışlatıyor. Şiveyle dalga geçmeyen, aşağılamayan ama seven site! alkışlarlayaşıyorum.com! Kişisel favorilerim: Tüyü bitmemiş betimleme, "vatanın tüm kaleleri zaptedilmiş, tüm tersanelerine girilmiş deyince senin aklına sadece Tuzla mı geliyor, başka anlamlar çıkarıyon mu?".
Sanayici Çırağı - Dalga Dublaj Takımı 04:30
Sanayici Çırağı - Dalga Dublaj Takımı 606 izlenme - 2 yıl önce Sadık ve Üsame Ağırbaşlı kardeşlerin ilk dublaj çalışmalarından biri olan sanayici çırağını izliyoruz. İyi seyirler ...
Dalga Dublaj Takımı - Toplum Destekli Polis 06:11
Dalga Dublaj Takımı - Toplum Destekli Polis 579 izlenme - 2 yıl önce Usame ve Sadık Ağırbaşlı kardeşlerden güzel bir dublaj daha. Bu sefer halkı Toplum Destekli Polis Büro Amilliği hakkında bilgilendiriyorlar. Kırmızı halılarda halkı bilişlendirmeye çalışan ünlüler her zamanki gibi harika. Özellikle halktan biraz daha fazla bilişli sivil polis iniştesi olan ünlü. Resmi siete www.aktuelnet.net
ayarsız 11:19
ayarsız 1.329 izlenme - 8 yıl önce dalga dublaj takımı'ndan harika bir dublaj
Dalga Dublaj Takımı - Mühür Yok! (Askerlik) 01:59
Dalga Dublaj Takımı - Mühür Yok! (Askerlik) 568 izlenme - 2 yıl önce Yabancı filmleri komik bir şekilde seslendirme sanatından bir örnek daha izliyoruz. Bu örneğimizde arkadaşımız polis arkadaşına gidip, askerlik belgesini götürür. Bu videoda göze çarpan şey ise 1:42 de yer alan Möhüüür yoookh kısmı oluyor. Hepinize iyi seyirler, mutlu yarınlar!
Dalga Dublaj Takımı - Asabi 02:31
Dalga Dublaj Takımı - Asabi 582 izlenme - 2 yıl önce Sadık ve Üsame Ağırbaşlı kardeşlerin ''Şom Ağızlılar'' serisinde gözden kaçanlardan biri olarak nitelediğim bu video şahsi fikrimce en oturaklı 3 çalışma arasına girmelidir. Konuşmalar ve mimikler gerçeğine öylesine oturuyor ki ''adamlar işi biliyor'' dedirtiyor. Sıfır küfürle bir dublaj ancak bu kadar yapılabilir diyorum.
The Jay Leno Show - Dalga Dublaj Takımı 02:37
The Jay Leno Show - Dalga Dublaj Takımı 438 izlenme - 2 yıl önce The jay leno show'da, jay leno ile mel gibson'ın kurban bayramı sohbeti. www.aktuelnet.net
Star Trek - Soba Muhabbeti 02:27
Star Trek - Soba Muhabbeti 301 izlenme - 2 yıl önce Son dönemlerde alkışlarla yöneticilerinin msn muhabbetlerinde sıkça tekrarlanan "Dur ben bi kamuoyunu yoklayayım" cümlesinin yaratıcıları Ağırbaşlı Kardeşler' den "Star Trek - Soba" dublajı.Zafer Abi' yi canından çok seven, Recep yok ben bilmem diyen site gururla sunar efenim. Resmi siteleri: www.aktuelnet.net Önceki Star Trek Serileri: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5629/star-trek-dublaj---100-kufursuz
tarumar 02:00
tarumar 1.056 izlenme - 8 yıl önce dalga dublaj takimi gururla sunar
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 07:30
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 467 izlenme - 2 yıl önce Türkler uzayda geyiğini seneler senesi birçok karikatürist eserlerine malzeme etmiş, birkaç sene evvel Cem Yılmaz filmini dahi çekmiştir amma ve lakin Konya' lı iki cengaver öyle bir dublaj yapmışlardır ki izlerken gülmekten karnına ağrı girmeyen bünyelere bi buçuk adana üstü kelle&paça gerekir... Agırbaşlı kardeşlerin resmi web sitesi aktuelnet.net' e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz efenim.
dalga dublaj takımı - tahtasız 05:58
dalga dublaj takımı - tahtasız 835 izlenme - 7 yıl önce dalga dublaj takımı - tahtasız
(Dalga Dublaj Takımı) Beyaz Show  - Jay Leno 2 04:35
(Dalga Dublaj Takımı) Beyaz Show - Jay Leno 2 377 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden enterelle adlı arkadaşımızın paylaşmış olduğu "Ya Nasip" adlı videodan da bildiğiniz gibi Dalga Dublaj Takımı gerçekten çok başarılı bir ekip ve kufursuz argosuz temiz bir şekilde güldürebilen yegane bir ekip. Bu calışmayı da başarılı bulacağınıza inanıyorum, arkadaşlar.
Dalga Dublaj Takımı - Remisk 3 03:44
Dalga Dublaj Takımı - Remisk 3 273 izlenme - 2 yıl önce Dalga dublaj takımının yaptığı dublajlardan hazırladıkları bir remisk çalışma daha sizlerle..bu defa Ya Nasip adlı dublajdaki 'Neden anlan ya' amcada bizlerle.. diğer dalga dublaj içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=dalga+dublaj
DDT - Uydurma Fragmanı Tarumar 02:00
DDT - Uydurma Fragmanı Tarumar 341 izlenme - 2 yıl önce Dalga dublaj takımının farklı sinema filmlerinin fragmanlarından, alakasız sahneler montajlayıp, üzerine farklı müzik ve efektler eklendikten sonra tamamı kendilerine ait ses ve grafikle bir bütün haline getirdikleri tadından yenmeyecek alkışlarla yaşayacak uydurma fragmanı.
Dalga Dublaj Takımı - Melanet (Malumun İntikamı) 02:35
Dalga Dublaj Takımı - Melanet (Malumun İntikamı) 266 izlenme - 2 yıl önce Sadık ve Üsame Ağırbaşlı'nın eşsiz dublajı. "Tarumar" adlı fragman çok tutunca 2. bir uydurma fragman da gerekliydi bence. İzliyoruz..
Dalga Dublaj Takımı - Seçmen 2 02:14
Dalga Dublaj Takımı - Seçmen 2 301 izlenme - 2 yıl önce Yaptıkları dublajlarla öncelikle yöresinde sonrasında ise ülke genelinde meşhurluk nişanesine erişmiş olan Konyalı arkadaşlarımızın zamanın behrinde yapmış oldukları dublajlardan "seçmen 2" isimli dublajı izleyeceksiniz..
Çay İçecen mi??  İçmem !!! (dublaj) 05:59
Çay İçecen mi?? İçmem !!! (dublaj) 295 izlenme - 2 yıl önce Dalga dublaj takımından Hollywood yıldızlarını birer mahalli kahvehane karakterine dönüştüren, küfürsüz, rafine bir çalışma
oscar 1 01:30
oscar 1 829 izlenme - 9 yıl önce george clooney
Dalga Dublaj Takımı - Çık Çık 02:08
Dalga Dublaj Takımı - Çık Çık 302 izlenme - 2 yıl önce Elin Riçırt'ını, Caşua'sını adeta birer Hamza'ya Memduh'a çeviren efsane ekip dalga dublaj takımından enfes bir çalışma. Gram küfür kullanmadan bizi eşşekler gibi güldüren bu güzel tayfanın (üsame ve sadık ağırbaşlı) resmi web sitesi için: http://www.aktuelnet.net/
Our Boy 2 - Bizim Oğlan 2  (Ddt) 01:46
Our Boy 2 - Bizim Oğlan 2 (Ddt) 238 izlenme - 2 yıl önce "Şiddete kesinlikle karşıyım ve bu görüntülerde yapılanları kesinlikle tasvip etmiyorum." diyenler çıkarsa ayak yapıyordur inanmayın. Birine -hem de öyle yanakları olan birine- bu şekilde tokat atmak istiyorsanız kendinize sakın haksızlık etmeyin. Bu sizin şiddet yanlısı olduğunuzun göstergesi değildir. Haziranın onuuu... Dublajını pek beğenmemiş olsam da fragmanı favorilerimdendir.
Karın Ağrısı 05:55
Karın Ağrısı 283 izlenme - 2 yıl önce al pacino ve keanu reeves'in başrolde oynadığı dalga dublaj team eseri. bir başyapıt. bir internet efsanesi.
Gerçekten Öte Güzel Bir Komedi 06:05
Gerçekten Öte Güzel Bir Komedi 577 izlenme - 9 yıl önce izleyınnnn