Hoşgeldiniz!

dalga dublaj

Kara Şimşek Dublajı 02:05
Kara Şimşek Dublajı 4.201 izlenme - 2 yıl önce Babasından gizli arabasının önüne yanar dönerli kırmızı lamba taktıran Mike, kendisini ispiyonlayan elektrikçi arkadaşıyla kavga edip, ortak girecekleri karpuz işinden vazgeçer.Ağırbaşlı Kardeşler' in resmi sitesi olan aktuelnet.net' e duble teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
öss - dalga dublaj takımı ) 02:01
öss - dalga dublaj takımı ) 4.240 izlenme - 7 yıl önce harika olmuş
dalga dublaj 02:08
dalga dublaj 3.601 izlenme - 9 yıl önce orijinalleri http://tr.sevenload.com/videolar/C7EcH6m-2zhK/dalga-dublaj adresinde izleyebilirsiniz
Maykıl Nayt ve Dayısı (Dublaj) 01:58
Maykıl Nayt ve Dayısı (Dublaj) 1.300 izlenme - 2 yıl önce Michael Knight abimiz Konya'da adres sormaya giriyor. Olaylar gelişiyor. Üsame ve Sadık Ağırbaşlı kardeşlerden kült bir yapım.
Öss - Dalga Dublaj Takımı 00:53
Öss - Dalga Dublaj Takımı 700 izlenme - 2 yıl önce Dalga Dublaj Takımı'ndan Öss'ye girecek arkadaşlara George Clooney tabanlı nasihat, ekstra ince mesajlar, ilginç ve bir o kadar da fantastik bir atasözü içeren muazzam dublaj.
Dalga Dublaj Takımı - Faraza 02:23
Dalga Dublaj Takımı - Faraza 778 izlenme - 2 yıl önce Üsame-Sadık Ağırbaşlı kardeşlerin son bombası Faraza'da kardeşler hayat felsefelerini açıklıyor. 2 Ga Guralı: Garanlıkla Galabalığa girmeyecen.
Sanayici Çırağı - Dalga Dublaj Takımı 04:30
Sanayici Çırağı - Dalga Dublaj Takımı 503 izlenme - 2 yıl önce Sadık ve Üsame Ağırbaşlı kardeşlerin ilk dublaj çalışmalarından biri olan sanayici çırağını izliyoruz. İyi seyirler ...
ayarsız 11:19
ayarsız 1.329 izlenme - 7 yıl önce dalga dublaj takımı'ndan harika bir dublaj
ddt - karın ağrısı - şeytanın avukatı dublaj 05:55
ddt - karın ağrısı - şeytanın avukatı dublaj 911 izlenme - 5 yıl önce karın ağrısı - şeytanın avukatı dublaj
Dalga Dublaj Takımı - Ayarsız 08:19
Dalga Dublaj Takımı - Ayarsız 617 izlenme - 2 yıl önce Tom Hanks ve Philip Seymour Hoffman'ın oynadığı Charlie Wilson's War'a Konya şivesi, nar ekşisi, hacı dede ve kıldan ince kelime oyunları Ağırbaşlı kardeşleri alkışlatıyor. Şiveyle dalga geçmeyen, aşağılamayan ama seven site! alkışlarlayaşıyorum.com! Kişisel favorilerim: Tüyü bitmemiş betimleme, "vatanın tüm kaleleri zaptedilmiş, tüm tersanelerine girilmiş deyince senin aklına sadece Tuzla mı geliyor, başka anlamlar çıkarıyon mu?".
tarumar 02:00
tarumar 1.055 izlenme - 7 yıl önce dalga dublaj takimi gururla sunar
dalga dublaj takımı - tahtasız 05:58
dalga dublaj takımı - tahtasız 834 izlenme - 6 yıl önce dalga dublaj takımı - tahtasız
Dalga Dublaj Takımı - Mühür Yok! (Askerlik) 01:59
Dalga Dublaj Takımı - Mühür Yok! (Askerlik) 481 izlenme - 2 yıl önce Yabancı filmleri komik bir şekilde seslendirme sanatından bir örnek daha izliyoruz. Bu örneğimizde arkadaşımız polis arkadaşına gidip, askerlik belgesini götürür. Bu videoda göze çarpan şey ise 1:42 de yer alan Möhüüür yoookh kısmı oluyor. Hepinize iyi seyirler, mutlu yarınlar!
Star Trek - Soba Muhabbeti 02:27
Star Trek - Soba Muhabbeti 233 izlenme - 1 yıl önce Son dönemlerde alkışlarla yöneticilerinin msn muhabbetlerinde sıkça tekrarlanan "Dur ben bi kamuoyunu yoklayayım" cümlesinin yaratıcıları Ağırbaşlı Kardeşler' den "Star Trek - Soba" dublajı.Zafer Abi' yi canından çok seven, Recep yok ben bilmem diyen site gururla sunar efenim. Resmi siteleri: www.aktuelnet.net Önceki Star Trek Serileri: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5629/star-trek-dublaj---100-kufursuz
Dalga Dublaj Takımı - Remisk 3 03:44
Dalga Dublaj Takımı - Remisk 3 244 izlenme - 2 yıl önce Dalga dublaj takımının yaptığı dublajlardan hazırladıkları bir remisk çalışma daha sizlerle..bu defa Ya Nasip adlı dublajdaki 'Neden anlan ya' amcada bizlerle.. diğer dalga dublaj içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=dalga+dublaj
Dalga Dublaj Takımı - Toplum Destekli Polis 06:11
Dalga Dublaj Takımı - Toplum Destekli Polis 447 izlenme - 2 yıl önce Usame ve Sadık Ağırbaşlı kardeşlerden güzel bir dublaj daha. Bu sefer halkı Toplum Destekli Polis Büro Amilliği hakkında bilgilendiriyorlar. Kırmızı halılarda halkı bilişlendirmeye çalışan ünlüler her zamanki gibi harika. Özellikle halktan biraz daha fazla bilişli sivil polis iniştesi olan ünlü. Resmi siete www.aktuelnet.net
Şakşakçıı 00:09
Şakşakçıı 1.162 izlenme - 9 yıl önce
Ya Nasip 09:20
Ya Nasip 531 izlenme - 2 yıl önce Dublaj işinin küfürsüz ne kadar mükemmel ve daha komik yapılacağını herkese gösteren Dalga Dublaj Takımı'nın sanatının zirve noktası. Her bir cümlesi dillere pelesenk olacak, otobüste "bacanak salyan akmış" lafı aklınıza geldikçe deli gibi kendi kendinize gülmenize sebebiyet verecek sanat eseri. Alkışlar Ağırbaşlı Biraderlere.
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 07:30
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 407 izlenme - 2 yıl önce Türkler uzayda geyiğini seneler senesi birçok karikatürist eserlerine malzeme etmiş, birkaç sene evvel Cem Yılmaz filmini dahi çekmiştir amma ve lakin Konya' lı iki cengaver öyle bir dublaj yapmışlardır ki izlerken gülmekten karnına ağrı girmeyen bünyelere bi buçuk adana üstü kelle&paça gerekir... Agırbaşlı kardeşlerin resmi web sitesi aktuelnet.net' e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz efenim.
DDT - Uydurma Fragmanı Tarumar 02:00
DDT - Uydurma Fragmanı Tarumar 301 izlenme - 2 yıl önce Dalga dublaj takımının farklı sinema filmlerinin fragmanlarından, alakasız sahneler montajlayıp, üzerine farklı müzik ve efektler eklendikten sonra tamamı kendilerine ait ses ve grafikle bir bütün haline getirdikleri tadından yenmeyecek alkışlarla yaşayacak uydurma fragmanı.
oscar 1 01:30
oscar 1 828 izlenme - 9 yıl önce george clooney
Dalga Dublaj Takımı - Asabi 02:31
Dalga Dublaj Takımı - Asabi 435 izlenme - 2 yıl önce Sadık ve Üsame Ağırbaşlı kardeşlerin ''Şom Ağızlılar'' serisinde gözden kaçanlardan biri olarak nitelediğim bu video şahsi fikrimce en oturaklı 3 çalışma arasına girmelidir. Konuşmalar ve mimikler gerçeğine öylesine oturuyor ki ''adamlar işi biliyor'' dedirtiyor. Sıfır küfürle bir dublaj ancak bu kadar yapılabilir diyorum.
Dalga Dublaj Takımı - Seçmen 2 02:14
Dalga Dublaj Takımı - Seçmen 2 260 izlenme - 2 yıl önce Yaptıkları dublajlarla öncelikle yöresinde sonrasında ise ülke genelinde meşhurluk nişanesine erişmiş olan Konyalı arkadaşlarımızın zamanın behrinde yapmış oldukları dublajlardan "seçmen 2" isimli dublajı izleyeceksiniz..
Dalga Dublaj Takımı - Melanet (Malumun İntikamı) 02:35
Dalga Dublaj Takımı - Melanet (Malumun İntikamı) 212 izlenme - 2 yıl önce Sadık ve Üsame Ağırbaşlı'nın eşsiz dublajı. "Tarumar" adlı fragman çok tutunca 2. bir uydurma fragman da gerekliydi bence. İzliyoruz..
ddt - öss 02:02
ddt - öss 411 izlenme - 5 yıl önce öss muhabbeti dalga dublaj takımı
Çay İçecen mi??  İçmem !!! (dublaj) 05:59
Çay İçecen mi?? İçmem !!! (dublaj) 261 izlenme - 2 yıl önce Dalga dublaj takımından Hollywood yıldızlarını birer mahalli kahvehane karakterine dönüştüren, küfürsüz, rafine bir çalışma
Karın Ağrısı 05:55
Karın Ağrısı 240 izlenme - 2 yıl önce al pacino ve keanu reeves'in başrolde oynadığı dalga dublaj team eseri. bir başyapıt. bir internet efsanesi.
Dalga Dublaj Takımı - Çık Çık 02:08
Dalga Dublaj Takımı - Çık Çık 239 izlenme - 2 yıl önce Elin Riçırt'ını, Caşua'sını adeta birer Hamza'ya Memduh'a çeviren efsane ekip dalga dublaj takımından enfes bir çalışma. Gram küfür kullanmadan bizi eşşekler gibi güldüren bu güzel tayfanın (üsame ve sadık ağırbaşlı) resmi web sitesi için: http://www.aktuelnet.net/
oscar 2 02:16
oscar 2 427 izlenme - 9 yıl önce sinav mi Şinav mi ?
Ünlülerden Yılbaşı Mesajları 01:33
Ünlülerden Yılbaşı Mesajları 123 izlenme - 2 yıl önce Yeni Yıl Yeni Yıl Yeni Yıl Yeni Yıl herkese kutlu olsun... Holivud artislerinden Dalga Dublaj Takımı vasıtasıyla yeni yıl mesajları. Dublaj dediğin böyle olur. Ağırbaşlı Biraderleri(aktuelnet.net) alkışlıyor, yeni yıllarını kutluyoruz.