Hoşgeldiniz!

Dalga Geçme Videoları İzle

omegle 03:55
omegle 35.628 izlenme - 8 yıl önce omegle saçmalama omegle dalga geçme xd
Yorekok - Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? (Eleştiri) 07:20
Yorekok - Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? (Eleştiri) 2.019 izlenme - 9 ay önce Hey sen küvette kafanı duvara dayayıp ağlamayı bırak, yeni video geldi! Hepimizin çok iyi bildiği gibi büyük içerik üreticisi şirketler hedef kitlesinin ne istediğini her zaman çok iyi biliyorlar! Bakalım Onedio kadınların erkeklerden beklentileri hakkında ne kadar doğru tespitler yapmış? ;D
Hindistan'da Hayalet Diye Lanse Edilen Çocuk 01:13
Hindistan'da Hayalet Diye Lanse Edilen Çocuk 76 izlenme - 1 ay önce Hindistan'ın Bihar eyaletinin Nawada bölgesinde yaşayan 16 yaşındaki Mithun Chauhan, nadir görülen genetik bir hastalıktan ötürü bütün vücudu yaralarla kaplı olduğu için normal bir hayat sürdüremiyor. Mithun, kendisine 'hayalet çocuk' lakabı takan arkadaşlarından dolayı zamanının çoğunu evde geçiriyor.
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - Top 10 12:27
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - Top 10 1.772 izlenme - 3 yıl önce 1 NUMARA : Tipiyle dalga geçilen çocuk ( Ananı mamani.. :D) 2 NUMARA : Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - İsyan 3 NUMARA : Abi Senin Tipinle Neden Dalga Geçiyorla...
Aslanla Dalga Geçmenin Kötü Sonu 00:15
Aslanla Dalga Geçmenin Kötü Sonu 525 izlenme - 2 yıl önce Ziyaretçimi bakıcımı aslanla dalga geçer gibi hopluyo zıplıyo aslanla kafa buluyo,ama kötü sürpriz yaşıyo dalga geçtiği aslan dibinde bitti,
Telefonla Dolandırıcılık Yapanlarla Dalga Geçmek 03:06
Telefonla Dolandırıcılık Yapanlarla Dalga Geçmek 625 izlenme - 1 yıl önce Sabah sabah tel geldi neymiş efendim bedava sağlık hizmeti ve telefon kazanmışım diyerek kandırmaya çalışan arkadaşların dramı cevabım videoda.
Panda Dondurmanın Magnumla Dalga Geçen Reklamı 01:58
Panda Dondurmanın Magnumla Dalga Geçen Reklamı 739 izlenme - 3 yıl önce Hazlı ve Öfkeli
Volkan Demirel ile Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 00:35
Volkan Demirel ile Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 512 izlenme - 2 yıl önce Dolmuş tıka basa doluyken sağ şeritten 5 km/saat ile giden minübüsçüdür Volkan Demirel. Yollar babasının tarlasıymış gibi fink atan taksicidir Volkan Demirel. Yolda yürürken omuz atıp "önüne baksana lan" diyen adamdır Volkan Demirel. Sıra numarası almadan "yoo sadocöö bör şöy sorocom yoo" diyip milletin sırasına tecavüz eden adamdır Volkan Demirel. Mahalle arasında köşe başına geçip milletin karısına kızına yazılıp, kendi bacısına yan gözle bakıldığında kavgaya tutuşan adamdır Volkan Demirel. Metroda, belediye otobüsünde bacaklarını açarak oturup yanında oturan tanımadığı kızı rahatsız eden adamdır Volkan Demirel. Günlük hayatımızda çokca karşılaştığımız tiplerden olan, Türkiye gerçeklerinin en canlı örneği Volkan Demirel'e dış basından bir bakış açısı videomuzda. İşte dış basında Volkan Demirel'e verilen tepkiler. Alt yazı yok, anladığım kadarı ile '' "Hem suçlu hem güçlü", "Kirmizi kart bile gormedi" yorumları yapılmış ve Volkan'ın salak davranışları tiye alınmış.
Ölümle Çılgınca Dans Eden Kenyalı Gençler 03:44
Ölümle Çılgınca Dans Eden Kenyalı Gençler 255 izlenme - 2 yıl önce Seyir halinde hızlıca giden bir otobüsmü belediye otobüse hızlı binen kenyalı iki genç ölüme susarcasına çılgınca hareketler sergiliyor
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 00:35
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 380 izlenme - 3 yıl önce Dolmuş tıka basa doluyken sağ şeritten 5 km/saat ile giden minübüsçüdür Volkan Demirel. Yollar babasının tarlasıymış gibi fink atan taksicidir Volkan Demirel. Yolda yürürken omuz atıp "önüne baksana lan" diyen adamdır Volkan Demirel. Sıra numarası almadan "yoo sadocöö bör şöy sorocom yoo" diyip milletin sırasına tecavüz eden adamdır Volkan Demirel. Mahalle arasında köşe başına geçip milletin karısına kızına yazılıp, kendi bacısına yan gözle bakıldığında kavgaya tutuşan adamdır Volkan Demirel. Metroda, belediye otobüsünde bacaklarını açarak oturup yanında oturan tanımadığı kızı rahatsız eden adamdır Volkan Demirel. Günlük hayatımızda çokca karşılaştığımız tiplerden olan, Türkiye gerçeklerinin en canlı örneği Volkan Demirel'e dış basından bir bakış açısı videomuzda. İşte dış basında Volkan Demirel'e verilen tepkiler. Alt yazı yok, anladığım kadarı ile '' "Hem suçlu hem güçlü", "Kirmizi kart bile gormedi" yorumları yapılmış ve Volkan'ın salak davranışları tiye alınmış.
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 00:35
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 172 izlenme - 3 yıl önce Dolmuş tıka basa doluyken sağ şeritten 5 km/saat ile giden minübüsçüdür Volkan Demirel. Yollar babasının tarlasıymış gibi fink atan taksicidir Volkan Demirel. Yolda yürürken omuz atıp "önüne baksana lan" diyen adamdır Volkan Demirel. Sıra numarası almadan "yoo sadocöö bör şöy sorocom yoo" diyip milletin sırasına tecavüz eden adamdır Volkan Demirel. Mahalle arasında köşe başına geçip milletin karısına kızına yazılıp, kendi bacısına yan gözle bakıldığında kavgaya tutuşan adamdır Volkan Demirel. Metroda, belediye otobüsünde bacaklarını açarak oturup yanında oturan tanımadığı kızı rahatsız eden adamdır Volkan Demirel. Günlük hayatımızda çokca karşılaştığımız tiplerden olan, Türkiye gerçeklerinin en canlı örneği Volkan Demirel'e dış basından bir bakış açısı videomuzda. İşte dış basında Volkan Demirel'e verilen tepkiler. Alt yazı yok, anladığım kadarı ile '' "Hem suçlu hem güçlü", "Kirmizi kart bile gormedi" yorumları yapılmış ve Volkan'ın salak davranışları tiye alınmış.
 Müslüm Gürses'i Tanımayıp Dalga Geçen Talihsiz Adam 00:27
Müslüm Gürses'i Tanımayıp Dalga Geçen Talihsiz Adam 152 izlenme - 3 yıl önce Müslüm Baba'nın adını bilmediğim bir filminden alınmış komik bir sahne.Bardaki bıyıklı,kumarbaz ve dalgacı abimiz bir zamanlar sahnede fırtına gibi estiren Müslüm Gürses'i tanımaz ve tanımamaklada kalmayıp müslüm babayı makaraya sarmaya çalışır.zaten kafası güzel olan Müslüm babada dertlerin verdiği birikintiyle adam ve arkadaşına Allah ne verdiyse vurur.İzleyelim görelim.
Wolfteam Rakiplerle Dalga Geçme :) 07:16
Wolfteam Rakiplerle Dalga Geçme :) 125 izlenme - 3 yıl önce wolfteam rakiple dalga geçme
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 00:32
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 247 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Mal Kız
Howard'ın Hazin Sonu 00:17
Howard'ın Hazin Sonu 120 izlenme - 2 yıl önce Allen Iverson'a blok koyup alay etmeye çalışan Howard'ın başına gelen pişmiş pivotun başına gelmez. Sen misin efsaneye kafa tutan, hadi koçum daha öğreneceğin çok şey var.
Karısının Horlama Sesiyle Fena Dalga Geçiyor 00:21
Karısının Horlama Sesiyle Fena Dalga Geçiyor 93 izlenme - 2 yıl önce Komik videoda horlayan karısını oyuncak uçak kullanarak komik şekilde videoya çekmiş. Son zamanlarda izlediğim en komik videolardan biri. 20.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Karısının Horlama Sesiyle Fena Dalga Geçiyor" başlıklı videoyu izleyin.
 Kendinden büyüklerle dalga geçme 00:06
Kendinden büyüklerle dalga geçme 97 izlenme - 4 yıl önce Kendinden büyüklerle dalga geçme
Fakirlerle Dalga Geçme Av 06:51
Fakirlerle Dalga Geçme Av 60 izlenme - 5 yıl önce benim çektiğim film ben deadman_33