Hoşgeldiniz!

Dalga Geçme Videoları İzle

omegle 03:55
omegle 35.614 izlenme - 7 yıl önce omegle saçmalama omegle dalga geçme xd
Yorekok - Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? (Eleştiri) 07:20
Yorekok - Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? (Eleştiri) 1.918 izlenme - 5 ay önce Hey sen küvette kafanı duvara dayayıp ağlamayı bırak, yeni video geldi! Hepimizin çok iyi bildiği gibi büyük içerik üreticisi şirketler hedef kitlesinin ne istediğini her zaman çok iyi biliyorlar! Bakalım Onedio kadınların erkeklerden beklentileri hakkında ne kadar doğru tespitler yapmış? ;D
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - Top 10 12:27
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - Top 10 1.770 izlenme - 3 yıl önce 1 NUMARA : Tipiyle dalga geçilen çocuk ( Ananı mamani.. :D) 2 NUMARA : Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - İsyan 3 NUMARA : Abi Senin Tipinle Neden Dalga Geçiyorla...
Aslanla Dalga Geçmenin Kötü Sonu 00:15
Aslanla Dalga Geçmenin Kötü Sonu 525 izlenme - 1 yıl önce Ziyaretçimi bakıcımı aslanla dalga geçer gibi hopluyo zıplıyo aslanla kafa buluyo,ama kötü sürpriz yaşıyo dalga geçtiği aslan dibinde bitti,
Telefonla Dolandırıcılık Yapanlarla Dalga Geçmek 03:06
Telefonla Dolandırıcılık Yapanlarla Dalga Geçmek 571 izlenme - 1 yıl önce Sabah sabah tel geldi neymiş efendim bedava sağlık hizmeti ve telefon kazanmışım diyerek kandırmaya çalışan arkadaşların dramı cevabım videoda.
Panda Dondurmanın Magnumla Dalga Geçen Reklamı 01:58
Panda Dondurmanın Magnumla Dalga Geçen Reklamı 733 izlenme - 3 yıl önce Hazlı ve Öfkeli
Ölümle Çılgınca Dans Eden Kenyalı Gençler 03:44
Ölümle Çılgınca Dans Eden Kenyalı Gençler 254 izlenme - 2 yıl önce Seyir halinde hızlıca giden bir otobüsmü belediye otobüse hızlı binen kenyalı iki genç ölüme susarcasına çılgınca hareketler sergiliyor
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 00:35
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 378 izlenme - 2 yıl önce Dolmuş tıka basa doluyken sağ şeritten 5 km/saat ile giden minübüsçüdür Volkan Demirel. Yollar babasının tarlasıymış gibi fink atan taksicidir Volkan Demirel. Yolda yürürken omuz atıp "önüne baksana lan" diyen adamdır Volkan Demirel. Sıra numarası almadan "yoo sadocöö bör şöy sorocom yoo" diyip milletin sırasına tecavüz eden adamdır Volkan Demirel. Mahalle arasında köşe başına geçip milletin karısına kızına yazılıp, kendi bacısına yan gözle bakıldığında kavgaya tutuşan adamdır Volkan Demirel. Metroda, belediye otobüsünde bacaklarını açarak oturup yanında oturan tanımadığı kızı rahatsız eden adamdır Volkan Demirel. Günlük hayatımızda çokca karşılaştığımız tiplerden olan, Türkiye gerçeklerinin en canlı örneği Volkan Demirel'e dış basından bir bakış açısı videomuzda. İşte dış basında Volkan Demirel'e verilen tepkiler. Alt yazı yok, anladığım kadarı ile '' "Hem suçlu hem güçlü", "Kirmizi kart bile gormedi" yorumları yapılmış ve Volkan'ın salak davranışları tiye alınmış.
Volkan Demirel ile Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 00:35
Volkan Demirel ile Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 263 izlenme - 2 yıl önce Dolmuş tıka basa doluyken sağ şeritten 5 km/saat ile giden minübüsçüdür Volkan Demirel. Yollar babasının tarlasıymış gibi fink atan taksicidir Volkan Demirel. Yolda yürürken omuz atıp "önüne baksana lan" diyen adamdır Volkan Demirel. Sıra numarası almadan "yoo sadocöö bör şöy sorocom yoo" diyip milletin sırasına tecavüz eden adamdır Volkan Demirel. Mahalle arasında köşe başına geçip milletin karısına kızına yazılıp, kendi bacısına yan gözle bakıldığında kavgaya tutuşan adamdır Volkan Demirel. Metroda, belediye otobüsünde bacaklarını açarak oturup yanında oturan tanımadığı kızı rahatsız eden adamdır Volkan Demirel. Günlük hayatımızda çokca karşılaştığımız tiplerden olan, Türkiye gerçeklerinin en canlı örneği Volkan Demirel'e dış basından bir bakış açısı videomuzda. İşte dış basında Volkan Demirel'e verilen tepkiler. Alt yazı yok, anladığım kadarı ile '' "Hem suçlu hem güçlü", "Kirmizi kart bile gormedi" yorumları yapılmış ve Volkan'ın salak davranışları tiye alınmış.
Karısının Horlama Sesiyle Fena Dalga Geçiyor 00:21
Karısının Horlama Sesiyle Fena Dalga Geçiyor 91 izlenme - 1 yıl önce Komik videoda horlayan karısını oyuncak uçak kullanarak komik şekilde videoya çekmiş. Son zamanlarda izlediğim en komik videolardan biri. 20.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Karısının Horlama Sesiyle Fena Dalga Geçiyor" başlıklı videoyu izleyin.
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 00:35
Volkan Demirel İle Hollanda Spor Programında Dalga Geçilmesi 172 izlenme - 2 yıl önce Dolmuş tıka basa doluyken sağ şeritten 5 km/saat ile giden minübüsçüdür Volkan Demirel. Yollar babasının tarlasıymış gibi fink atan taksicidir Volkan Demirel. Yolda yürürken omuz atıp "önüne baksana lan" diyen adamdır Volkan Demirel. Sıra numarası almadan "yoo sadocöö bör şöy sorocom yoo" diyip milletin sırasına tecavüz eden adamdır Volkan Demirel. Mahalle arasında köşe başına geçip milletin karısına kızına yazılıp, kendi bacısına yan gözle bakıldığında kavgaya tutuşan adamdır Volkan Demirel. Metroda, belediye otobüsünde bacaklarını açarak oturup yanında oturan tanımadığı kızı rahatsız eden adamdır Volkan Demirel. Günlük hayatımızda çokca karşılaştığımız tiplerden olan, Türkiye gerçeklerinin en canlı örneği Volkan Demirel'e dış basından bir bakış açısı videomuzda. İşte dış basında Volkan Demirel'e verilen tepkiler. Alt yazı yok, anladığım kadarı ile '' "Hem suçlu hem güçlü", "Kirmizi kart bile gormedi" yorumları yapılmış ve Volkan'ın salak davranışları tiye alınmış.
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 00:32
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 243 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Mal Kız
 Müslüm Gürses'i Tanımayıp Dalga Geçen Talihsiz Adam 00:27
Müslüm Gürses'i Tanımayıp Dalga Geçen Talihsiz Adam 137 izlenme - 2 yıl önce Müslüm Baba'nın adını bilmediğim bir filminden alınmış komik bir sahne.Bardaki bıyıklı,kumarbaz ve dalgacı abimiz bir zamanlar sahnede fırtına gibi estiren Müslüm Gürses'i tanımaz ve tanımamaklada kalmayıp müslüm babayı makaraya sarmaya çalışır.zaten kafası güzel olan Müslüm babada dertlerin verdiği birikintiyle adam ve arkadaşına Allah ne verdiyse vurur.İzleyelim görelim.
Wolfteam Rakiplerle Dalga Geçme :) 07:16
Wolfteam Rakiplerle Dalga Geçme :) 125 izlenme - 3 yıl önce wolfteam rakiple dalga geçme
Howard'ın Hazin Sonu 00:17
Howard'ın Hazin Sonu 111 izlenme - 2 yıl önce Allen Iverson'a blok koyup alay etmeye çalışan Howard'ın başına gelen pişmiş pivotun başına gelmez. Sen misin efsaneye kafa tutan, hadi koçum daha öğreneceğin çok şey var.
 Kendinden büyüklerle dalga geçme 00:06
Kendinden büyüklerle dalga geçme 97 izlenme - 3 yıl önce Kendinden büyüklerle dalga geçme
Fakirlerle Dalga Geçme Av 06:51
Fakirlerle Dalga Geçme Av 60 izlenme - 5 yıl önce benim çektiğim film ben deadman_33
Şehitlik Ayetini Eleştirmek 01:29
Şehitlik Ayetini Eleştirmek 27 izlenme - 1 yıl önce Mehtap TV'de 'şehitlik ayetini eleştidiler Paralel yapıya yakın televizyon Mehtap Tv'de yayınlanan programda şehitlik ayeti ile ilgili açıklamada skandal sözler sarfedildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a saldırmak uğruna her türlü söylemi mübah sayan paralel yapı, cemaat görünümlü televizyonlarından da her türlü yayını yapıyor. Son olarak Mehtap TV'de Eser Karakaş'ın moderatörlüğünü yaptığı, Şahin Alpay ve Mehmet Altan'ın yorumladığı Akıl Defteri programında Erdoğan üzerinden Bakara Suresi'nin 154. ayetiyle (Allah yolunda öldürülenlere de ölü demeyin. Onlar diridir, ama siz anlamazsınız) alay ettiler. Programın ilk dakikalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlığından şüphe ettiğini ifade eden Eser Karakaş'tan sonra söz alan Şahin Alpay, Erdoğan'ın Bakara Suresi'ndeki ayetin mealine ilişkin yaptığı açıklamayla dalga geçti. Alpay, "(Bizim dinimize göre) dedi.. (Şehitler ölmez, yaşamaya devam ederler) dedi. Bu ne demek yani? Ben çok merak ettim yani.. Bizim bunca askerimizin, polislerimizin aileleri, anneleri, babaları, eşleri, çocukları, kardeşleri.. nasıl karşılıyorlar böyle lafları.. Bu lafın manası şu açıkçası.. Üzülmeyin.. Üzülecek bir şey yok. Onlar zaten yaşıyorlar.. Ölmediler. Cennete gittiler. Yahut yaşıyorlar.. Yahu...." Alpay'ın açıklamalarına destek veren Eser Karakaş ise, bunun ilk günlerde inançlı aileleri rahatlatmak için söylenen şeyler olduğunu ifade etti. Programda yaşanan ayetle dalga geçme skandalını köşesine taşıyan Yeni Akit yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu ise Mehtap Tv'deki açıklamaları şöyle değerlendirdi: "Aman Ya Rabbi!.. Bu kadar mı.. Bu kadar mı küfre saplanacaktı Fetullah Gülen’in televizyonu? Siyasi tartışmaya girersiniz-girmezsiniz. “Ama bize şunu yaptı. Ama bize bunu yaptı” dersiniz-demezsiniz. Ama, Bir âyetin anlamını tekrarlayıp. Sonra da. “Bu ne demek yani” diye tahfif etmeye çalışmak. “Böyle lafları”, “bu lafın manası” gibi ifadelerle, âyeti tahkir etmek. Allah’ın sözünü küçümsemeye kalkışmak. Alayvari ifadelerle. Üzülecek bir şey yok yani” şeklinde, küstahça dalga geçmeler.Tayyip Erdoğan’ı devirmek için, dininize bu kadar mı sırtınızı dönecektiniz, ey Fetullah Gülen ve camiası! Hatırlatayım. Bu sözler sarfedilirken. Televizyonun büyük ihtimalle akşam namazını yeni kılmış elemanları da.“İnsan hayatına verilen önem ve kamusal sorumluluk” alt yazısı ile, sarfedilen dini tahkir cümlelerine destek veriyordu. Zekat paraları ile kurulan. Himmet paraları ile finanse edilen. Şu televizyona bakın. Aman Ya Rabbi. Aman."
Deneme 00:05
Deneme 12 izlenme - 2 yıl önce sdafdsfadfsdf