Hoşgeldiniz!

dalgası

Alfa Beyin Dalgaları (Alpha 8-12 Hz) 02:59:57
Alfa Beyin Dalgaları (Alpha 8-12 Hz) 12.102 izlenme - 3 yıl önce Uyarı: Belirtilen süreden daha uzun dinlememenizi öneririz. İşe yaraması için kulaklıkla dinlemelisiniz. Alfa dalgalarını rahatlamak için dinleyebilirsiniz. Beyin Dalgalarını Değiştirince Ne Olur? Yapılan araştırmalara göre neurofeedback'te korteks (beyin kabuğu) seviyesinde elektrik aktivitesi değiştirilirken subkortikal yapılarda da değişiklikler oluyor ve beyin daha iyi çalışmaya başlayınca hangi sorun varsa o ortadan kalkıyor. Herhangi bir riski ya da yan etkisi olmayan bu eğitim yönteminde (operant şartlanma) kişi kendi beynini kontrol etmesini öğreniyor. Alfa, rahatlama ve kimilerine göre beynin vücüdü iyileştirmeye başladığı frekans aralığıdır. Yaratıcılık,Rahatlama,Görselleme Alfa durumu Betadan daha fazla fark yaratır. Rahatlama hissi size ,güzel görme ve yaratıcı bir enerji sağlayacaktır. Alfa durumu ortamdan soyutlanma,problem çözmekte ve imgelemede ,yaratıcılınızın çıkış noktası olmasını sağlayacaktır.
Erzurumspor Taraftarından Efsane Meksika Dalgası 00:31
Erzurumspor Taraftarından Efsane Meksika Dalgası 2.617 izlenme - 1 yıl önce 3. Lig Taraftar Rekorunu 30.000 taraftar ile kıran erzurumspor'un efsanelerde yerini almasını beklediğimiz, meksika dalgasını seyrediyoruz.
Raplaz Karadeniz Aşıkları 03:53
Raplaz Karadeniz Aşıkları 24.963 izlenme - 8 yıl önce seni seviyorum aramıza kimler kirerse girsin bunu kimse değiştiremez ben unutmadım seni unutmayada niyetim yok ama kim bilir belkide sen çoktan unuttun beni
Işık Dalgası VelKoz Kostüm Tanıtımı 02:06
Işık Dalgası VelKoz Kostüm Tanıtımı 7.031 izlenme - 3 yıl önce Işık Dalgası Vel'Koz Kostüm Tanıtımı oyun ici Vel'Koz kostüm görüntüsü. Skill kullanimi, öldürme ve üsse geri dönme. Vel'Koz ses efektleri.
Kazım Koyuncu Selimina 04:35
Kazım Koyuncu Selimina 19.363 izlenme - 7 yıl önce SELİMİNA...bu şarkı her ne kadar KAZIM KOYUNCU ile tanınmışda olsa şarkıyı asıl söyleyen kişi GÖKHAN BİRBEN dir şarkının sözleri ise SELİM BÖLÜKBAŞI na aittir, kazım koyuncu nun hayde albümünde yer almıştır, selimina’nın anlamı ise şarkıyı ağıt haline getiren selim bölükbaşı nı ifade eder.. türkçesi ise şu şekildedir:avlunuzun oradan asagi iniyordum gügüm asmis suya gidiyordun o zaman soramadim sen nereye gidiyordun neden yaptin bana böyle ey muratsiz.....
Nasa Geliştirdiği Sessiz Süpersonik Jetin Şok Dalgalarını Fotoğrafladı 03:12
Nasa Geliştirdiği Sessiz Süpersonik Jetin Şok Dalgalarını Fotoğrafladı 236 izlenme - 2 ay önce Süpersonik jetin test aşamasında yakalanan bir fotoğraf bir uçağın ses duvarını aştığında nasıl bir etki yarattığını gözler önüne seriyor. NASA, daha önce aldığı bir kararla süpersonik uçuşlara kısıtlamalar getirmişti. Bunun sebebi olarak ise insanların ses duvarının aşılması sonrasında çıkan gürültülere tepki vermeleri gösterildi. Daha sonra 2016 yılında NASA, QueSST (Sessiz Süpersonik Ulaşım) programı altında Lockheed Martin ile sessiz bir süpersonik jet tasarımı geliştirmeye başladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın en büyük dalgası srf 07:28
Dünyanın en büyük dalgası srf 5.218 izlenme - 6 yıl önce
Isı Kullanmadan Dalga Saçlara Sahip Olmak 05:31
Isı Kullanmadan Dalga Saçlara Sahip Olmak 2.987 izlenme - 3 yıl önce Dalgalı saçlara maşa, fön makinası kullanmadan yani yıpratmadan da ulaşılabiliyor. Hafif ıslak saça uygulanacak bu model ile uyandığınızda saçlarınız istediğiniz dalgalara ulaşabilir.
ses dalgası silahı 02:36
ses dalgası silahı 5.749 izlenme - 8 yıl önce yapılan ses dalgası silahı ile hedefler vurulabiliyor...
Ressamın Gözü Japon Dalgası  (Kanagawa Açıklarında Büyük Dalga) 04:01
Ressamın Gözü Japon Dalgası (Kanagawa Açıklarında Büyük Dalga) 1.619 izlenme - 2 yıl önce Kısa belgesel serimizin bu bölümünde en çok bilinen Japon resmi olan, Katsushika Hokusai'nin Kanagawa Açıklarında Büyük Dalga (daha çok bilinen adı ile Japon dalgası) resmini inceleyeceğiz.
Türkiye - İsveç Maçı Meksika Dalgası 00:25
Türkiye - İsveç Maçı Meksika Dalgası 2.438 izlenme - 4 yıl önce 05.03.2014 tarihinde oynanan Türkiye - İsveç Özel maçında taraftar kamerasından çekilen Meksika dalgası ve harika tezahüratlar. Tribün gruplarının birbirleri ile olan uyumu izleyenleri büyüledi.
Nasıl Yapılır: Deniz Kızı Dalgası 00:50
Nasıl Yapılır: Deniz Kızı Dalgası 2.298 izlenme - 4 yıl önce 2014 güzellik trend'leri arasında gözümüze çarpan denizkızı dalgasını uygulamak aslında çok kolay! Makas Nişantaşı'ndan Emre Arıcan bize bu saç modelinin inceliklerini gösteriyor. Lütfen evde deneyiniz!
Meksika Dalgası 00:54
Meksika Dalgası 2.533 izlenme - 9 yıl önce [süper görüntüler]
Adem Aslandoğan - Ozanlar Tarihi 05:50
Adem Aslandoğan - Ozanlar Tarihi 1.328 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkın Dalgası Çıkış Tarihi: 21.06.2011 Türk Halk Müziği
orduspor 'un şampiyonluk maçında ki süper meksika dalgası 00:34
orduspor 'un şampiyonluk maçında ki süper meksika dalgası 1.009 izlenme - 7 yıl önce orduspor-gaziantep belediye maçındaki süper meksika dalgası
Araba Patlaması Sırasında Oraya Çıkan İnanılmaz Şok Dalgası 01:11
Araba Patlaması Sırasında Oraya Çıkan İnanılmaz Şok Dalgası 383 izlenme - 2 yıl önce MythBusters ekibinden enfes bir ağır çekim patlama videosu. Ekip aracın patlama anında ortaya çıkan şok dalgasını böyle kaydetti.
Coca Cola 3 Boyutlu Meksika Dalgası 02:24
Coca Cola 3 Boyutlu Meksika Dalgası 1.588 izlenme - 8 yıl önce coca cola 3 boyutlu meksika dalgası
Adem Aslandoğan - Dolanı Dolanı 05:12
Adem Aslandoğan - Dolanı Dolanı 717 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkın Dalgası Çıkış Tarihi: 21.06.2011 Türk Halk Müziği
Kaşlarla Meksika Dalgası 00:16
Kaşlarla Meksika Dalgası 904 izlenme - 8 yıl önce kaşlarla meksika dalgası
Galatasaray 01:11
Galatasaray 1.096 izlenme - 10 yıl önce bu da galatasaray dalgası muhtesem ultraslannın alisamiyendegi sovu
Galatasaray Lazio Meksika Dalgası 02:12
Galatasaray Lazio Meksika Dalgası 586 izlenme - 6 yıl önce
Teknolojik Meksika dalgası 01:08
Teknolojik Meksika dalgası 325 izlenme - 2 yıl önce ABD Kolej futbolu ekiplerinden Clemson takımı taraftarları tribünlerde akıllı telefonlarının ışıkları ile yaptıkları Meksika dalgası ile ses getirdi.
Adem Aslandoğan - Ataşın Düştü 03:20
Adem Aslandoğan - Ataşın Düştü 576 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkın Dalgası Çıkış Tarihi: 21.06.2011 Türk Halk Müziği
Deniz Dalgası Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 08:44
Deniz Dalgası Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 292 izlenme - 2 yıl önce Örgü ve Türleri Örgü örmek başlı başına bir zevktir. Bunu daha da zevkli hale getirmek ve daha başarılı modeller için örgü kurallarını bilmek gerekir. Basit bir örgüyü örerken bile bilinmesi gereken bazı örgü kuralları ve teknikleri vardır. Standart örgü çeşitlerinden olan düz örgü, haraşo, lastik gibi örgüleri bilmek gerekir. Bir kazağa ya da bluza başlarken en çok kullanılan örgü tipi lastik örgüdür. 1/1 lastik, 2/2 lastik olabileceği gibi modele göre fantazi lastik, pirinç örgü veya haraşo örgüsü kullanmak gerekir. Ayrıca örgüye başlarken, örgünün düzgün olması için, bir kaç sıra başlangıç örgüsü örmek de gerekebilir. Bunu yapmak şart olmamakla beraber, örüldüğü zaman, örgünün daha düzgün durduğu, buruşma ve sarkma olmadığı da gözlenir. Örgü Türleri : Düz Örgü: 1. sıra: Bütün ilmekleri yüz örün. 2. sıra: Bütün ilmekler ters örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı hep tekrarlayın. Tersten Düz Örgü: (Düz örgünün tersidir) 1. sıra:Bütün ilmekleri ters örün. 2. sıra:Bütün ilmekleri yüz örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı tekrarlayın. Haraşo: Gidiş ve dönüş sıraları hep ters örülür. Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna dek gidin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Çift Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Başlangıç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz örün, ipliği öne alın, 1 ilmeği örmeden tersten alın, ipliği arkaya alın, bu şekilde sıra sonuna dek devam edin. 2. ve sonraki sıralar: Yüz ördüğünüz ilmekleri örmeden tersten alın, örmeden tersten aldığınız ilmekleri yüzden örün. 1/1 Lastik: 1. sıra: 1 ilmeği yüz, 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar bunu tekrarlayın. 2. ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. 2/2 Lastik: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. sıra ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. Selanik Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün. Örgü sonuna dek bu iki sırayı tekrarlayın.
Böbrek taşı nasıl kırılır? 01:11
Böbrek taşı nasıl kırılır? 313 izlenme - 2 yıl önce Böbrek taşı, elektromotor yardımıyla oluşturulan elektrik dalgalarının su içinden geçerek ses dalgasına dönüştürülmesi ve bu dalgaların böbrek taşlarına yansıyarak kırılması prensibine dayanır. Taşlar, bu yöntemle herhangi bir ameliyata gerek duyulmadan kırılır. Taşın kırılamadığı durumlarda endoskopi işlemine veya lazer yöntemine başvurulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çin'de yaşanan gel-git dalgası !!! 01:24
çin'de yaşanan gel-git dalgası !!! 655 izlenme - 8 yıl önce
Evde Nasıl Ombre Yapılır? - Stil Baykuşu- Cilt Bakımı 16:47
Evde Nasıl Ombre Yapılır? - Stil Baykuşu- Cilt Bakımı 307 izlenme - 2 yıl önce
Kocaelispor Taraftarından Süper Lig Takımlarını Kıskandıracak Şov 03:15
Kocaelispor Taraftarından Süper Lig Takımlarını Kıskandıracak Şov 178 izlenme - 2 yıl önce Kocaelispor taraftarından Süper Lig takımlarını kıskandıracak şov Kocaelispor taraftarından Süper Lig'deki takım taraftarlarını kıskandıracak şov Kocaelispor'un Güngörenspor'la oynadığı şampiyonluk kutlaması özelliği taşıyan maçta adeta taraftarlar süper lig takımlarının taraftarlarına taş çıkardı. Kocaelispor Tribünlerinden Meşale Şov Işıklı Meksika Dalgası - Kocaelispor-Güngörenspor
Çok Büyük Dalgalı Saç Modeli 05:52
Çok Büyük Dalgalı Saç Modeli 289 izlenme - 3 yıl önce VPFashion Ombre Extensions! http://goo.gl/7evDLf Get $10-OFF with CODE: tinalee ( open this for more info) Hair tutorial; how to curl your hair to create big, voluminous curls hairstyle. Cute everyday, summer hairstyles for school or work! LIKE if you want a NO-HEAT curl tutorial soon! My NEW INSTAGRAM - ADD ME! http://goo.gl/qqmyNu In this, quick and easy, step-by-step, hair tutorial video, I'm going to show you how to curl your hair with my favorite hair products to create long lasting, big, sexy, soft curls or beach waves, with lots of volume, just in time for the Back-to-School season. I'll be using a 32mm wand but1.5" curling iron will work just as well. This how-to-curl tutorial should work for you, even if you have hard-to-curl, pin-straight hair. Try curling your hair with the method I showed you today to achieve loose, natural looking, voluminous curls.. This 5 minute curly hairstyle hair tutorial is suitable for medium or long hair lengths, whether you have straight, curly, wavy, or kinky hair. Today's Victoria's Secret bombshell inspired, summer beachy waves will look romantic on teenagers as well as us mature girls, because these soft waves will flatter every face shape ; round, square, long, or oval. P R O D U C T INFO Get complete product info here http://goo.gl/tDm5HL My VPFashion Extension Info: VPFashion Ombre Extensions! http://goo.gl/5826oi Get $10-OFF with CODE: tinalee Hair length: 24 inches - 260 g Hair color : Top cusom# (50%) - Bottom (customized with highlight) Hair texture: Silky Wavy FOLLOW VPFashion on Instagram for special promo codes! http://instagram.com/vpfashion Bombay Curling Iron Set http://goo.gl/eCMZJi TINA20 | Get 20% OFF on all hair styling tools! I used the 32mm curling iron from this set. ( More search engine NONSENSE below this point, so this video can get found on the internet ) Cute back-to-school, easy curls hairstyle tutorial. This video is about Back-to-School hairstyles for middle school, high school and college. And easy hair styles for teenagers, cute, hair tutorials, curly hairstyles, curling hair tutorial, curling hair with curling iron tutorial, how to get Victoria's Secret curls video, bombshell hair hairstyle, Kim Kardashians hairstyle, how to make your hair look thicker with no teasing tip, loose waves style, date hair, and wedding wavy hairstyles. A cute bridesmaid's voluminous hairdos, prom HAIR TUTORIALS FOR LONG HAIR, elegant hairstyles for long hair, easy graduation hairstyles, teenage hairstyles for school, long hairstyles for running late, cute looks for teenagers, summer hairstyles, and hairstyles for medium hair for teenagers, and everyone else. In Previous Cute Hair Tutorials; 4 EASY Lazy Girls BACK-TO-SCHOOL HAIRSTYLES http://youtu.be/FU3UpEl56R4 5 EASY SUMMER HAIRSTYLES with TWIST BRAIDS + BUNS http://youtu.be/_eBzoaNdBcw 6 EASY LAZY SUMMER HAIRSTYLES - http://youtu.be/NEcPtNx_frY Starburst braided bun tutorial http://youtu.be/hgeknmnoEj8 Frozen Elsa Braid Hair Tutorial - http://youtu.be/bOIXjK_JZnw Cute spring hairstyles - Crown braid http://youtu.be/7QEWFeH4C-8 How to blow dry your hair for volume - http://youtu.be/o4UYRW7zjS8 KIM KARDASHIAN BIG CURLS TUTORIAL | CUTE LONG HAIRSTYLES | HOW TO BLOW-DRY CURL YOUR HAIR http://youtu.be/_kJjNSCFk6Q Second day Hairstyles http://youtu.be/AyFa1bvnD9o Big Messy Bun Crown Braid http://youtu.be/mhkaCGL3gHM Business Inquiries to : TinaLee@MakeupWearables.com FTC disclaimer: In collaboration with VPFashion. The hair extensions were kindly provided by VpFashion so I could have Ombre hair for the purpose of this beach waves tutorial. I'm not an affiliate of VPFashion, their discount codes are not an affiliate link. They were provided for us as part of the collaboration. Some of the other products used in this video were sent to me from other brands over the months. I'm always honest with you guys, and that won't change. shortlink of this video ; http://youtu.be/wrMK085Zk_0
Beşiktaş - Meksika Dalgası 02:20
Beşiktaş - Meksika Dalgası 332 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş, İnönü Stadyumu Veda Maçında Taraftarın Meksika Dalgası.