Hoşgeldiniz!

dalgıç

Denize Dalıp Yukarı Çıkana Kadar 31 Kilo Alan Balıkçı 00:56
Denize Dalıp Yukarı Çıkana Kadar 31 Kilo Alan Balıkçı 24.779 izlenme - 7 ay önce Perulu balıkçı, denize daldıktan sonra yüzeye hızlı çıktığı için vücudu deforme olarak ilginç bir görünüşe büründü. Vücudu şişen adam saniyeler içinde 31,7 kilo aldı. Perulu balıkçı Alejandro Ramos esrarengiz bir olayla karşı karşıya kaldı. İddiaya göre; Ramos denize daldıktan sonra vücudu şişmeye başladı. Dalış kazası sonrasında Ramos'un vücudundaki şişkinlik dört yıl boyunca hiç inmedi. Doktorlar, bu ilginç durumun arkasında ne yattığını araştırıyor. 31,7 KİLO ALARAK YUKARI ÇIKTI Ramos, deniz canlısı toplamak için denizin dibine daldığını ancak yukarı çıkarken 31.7 fazla kiloyla döndüğünü söyledi. Ramos'un yaptığı ölümcül hata yukarıya çok hızlı çıkmak oldu. Böylece kandaki azot devasa kabarcıklar haline dönüştü. Bu da vücudun şişmesine sebep oldu. YÜZDE 30'UNU VERDİ Geçtiğimiz yıl Alejandro'nun oksijen tedavisi gördüğü ve böylece vücudundaki azotun yüzde 30'unun boşaltıldığı açıklanmıştı. Ancak hala vücudu eski formuna kavuşamadı. ACI ÇEKİYOR Doktorlar, azotu Alejandro'nun vücudundan çıkarmak için ameliyatı düşündüler ancak ameliyatın çok zor olacağından korktukları için vazgeçtiler. Doktorlar, dört yıl geçmesine rağmen hala hastalığı araştırıyorlar. Alejandro, acı çekiyor ve kazadan dolayı zorla yürüyor. Ayrıca ciddi hipertansif hastalıklardan da muzdarip.
Köpek Balığı Tarafından Isırılan Adamın Kurtarılması 06:15
Köpek Balığı Tarafından Isırılan Adamın Kurtarılması 30.818 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Florida eyaletinde denizde yüzdüğü sırada karnından hemşire köpek balığı tarafından ısırılan adam arkadaşları tarafından böyle kurtarılmış.
Murat Dalgıç--- Kasaba 04:02
Murat Dalgıç--- Kasaba 67.816 izlenme - 10 yıl önce murat dalgıç--- kasaba video klip
Radyasyon Kıyafetli Bok Temizleyicisi 18:05
Radyasyon Kıyafetli Bok Temizleyicisi 4.102 izlenme - 6 ay önce çernobilde radyasyon giderinin tıkanması sonucu bokun altında nefes almada uzman bok ekibi çağırılır.
Camekandaki Dalgıca Saldırmaya Çalışan Köpekbalığı  04:57
Camekandaki Dalgıca Saldırmaya Çalışan Köpekbalığı 4.078 izlenme - 9 ay önce Guadalupe adasında, köpekbalıkları etrafında dönmeye başladığında bir dalıcı kafeste idi. O ana kadar ciddi bir şey yoktu, ancak kapı açılmaya başladı ve dalgıç büyük bir korku yaşadı.
Dünyanın En Güzel Süprizi 02:13
Dünyanın En Güzel Süprizi 21.767 izlenme - 5 yıl önce 6 Aydır Ailesinden Uzak Olan Baba , Geri Döndüğünden Habersiz Olan Ailesinin Karşısına Bakın Nerede Ve Nasıl Bir Şekilde Çıkıyor.
Havuzda Çıplak Kadın Şakası 01:45
Havuzda Çıplak Kadın Şakası 5.529 izlenme - 1 yıl önce Havuza dalma deneyimini yaşayan erkeklerin bir anda karşılarında gördükleri çıplak kız ile zor imtihanları.
 Köpek Balığının Hayatını Kurtaran Dalgıç 02:15
Köpek Balığının Hayatını Kurtaran Dalgıç 432 izlenme - 1 ay önce Avustralya yaptığı bir dalış sırasında Inaki Aizpun isimli tüplü dalış eğitmeni yaklaşık 2 metre uzunluğunda olan köpek balığının ağzında ip ve ağı farketmiş. Kendi hayatını tehlikeye atarak hayvana yardım elini uzatan eğitmen PETA tarafından ödüllendirilmiş.
Kelebek ve Dalgıç 02:18
Kelebek ve Dalgıç 18.859 izlenme - 11 yıl önce Kelebek ve Dalgıç fragman
sondaj çalışması 1 00:54
sondaj çalışması 1 14.122 izlenme - 9 yıl önce daha geniş bilgiler için bize wwwtimsmakinacom dan ulaşabilirsiniz
Guillaume Nery'nin Su Altı Uçurumunda Atlayışı 04:17
Guillaume Nery'nin Su Altı Uçurumunda Atlayışı 7.478 izlenme - 5 yıl önce Denizin içindeki bir çukura atlayış deneyimine hazır olun.
Dalgıç ve Köpek Balıklarının Aynı Akvaryumda Buluşması 02:00
Dalgıç ve Köpek Balıklarının Aynı Akvaryumda Buluşması 1.543 izlenme - 10 ay önce İtalya'daki Cattolica kentindeki akvaryumda dalgıçlar, içinde köpek balıkları olan bir akvaryuma girerek, Noel düzenlemesi kapsamında bir resmi, kolona yerleştirdi. Cattolica akvaryumunda 700 bin litre tuzlu suda beş kaplan köpek balığı ve diğer balık türleri bulunuyor.
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 00:53
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 3.394 izlenme - 2 yıl önce Okyanus derinliğinde manta vatozlarıyla yüzen adrenalin tutkunu kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Denize Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? 01:33
Denize Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? 14.579 izlenme - 6 yıl önce 7/24 test servisi olarak üşenmedik denedik! Yeni çıkan Sony Xperia'yı denize fırlatıp çaldırarak bulmaya çalıştık! XperiaZ suda çalıştı mı, Turkcell suyun al...
Dalgıca Kendi Sevdiren Sevimli Fok Balığı 07:56
Dalgıca Kendi Sevdiren Sevimli Fok Balığı 69 izlenme - 2 hafta önce İngiltere'de bulunan Northumberland kontluğu bölgesindeki takım adalarında dalgıçların kamerasına yansıyan, cana yakın hayvanların başında gelen fok balığının görüntüsünü izliyoruz efendim.
Köpekbalığına Sarılan Yürek Yemiş Dalgıç 01:00
Köpekbalığına Sarılan Yürek Yemiş Dalgıç 2.261 izlenme - 2 yıl önce Korkusuzca köpekbalıklarının arasına giren dalgıç, onlara duyduğu yakın ilgiyi böyle gösterdi.Köpekbalığını kucaklayan, elleriyle ağzını açan adam kameralara hem samimi hem de tehlikeli pozlar verdi.
Kendi Ölümünü Çeken Dalgıç 07:15
Kendi Ölümünü Çeken Dalgıç 4.054 izlenme - 3 yıl önce Dalış yaparken ekibi kaybedip dibe batan maalesef ölen Yuri Lipski son görüntüleri...
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 01:28
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 1.860 izlenme - 2 yıl önce Okyanusun derinliklerinde böyle bir işe kalkışan koca yürekli dalgıç abiyi saygıyla alkışlıyoruz.
Su Altında Ahtapot Yüzüne Böyle Yapıştı 01:45
Su Altında Ahtapot Yüzüne Böyle Yapıştı 1.968 izlenme - 2 yıl önce Ahtapot denizde yüzen şahsa böyle yapıştı. Yunanistan’da genç bir adam, denize girmiş suyun altındakileri görüntülüyordu. Bu sırada harekete geçen ahtapot, şahsın yüzüne yapıştı.
Dalgıcın Ahtapotla Mücadelesi 02:03
Dalgıcın Ahtapotla Mücadelesi 170 izlenme - 2 ay önce Okyanusun dibinde kendisine ve kamerasına yapışan ahtapot uzunca bir süre uğraşan dalgıcın görüntülerini izliyoruz.
Kendisine Saldıran Köpekbalığını Komaya Sokan Adam 02:15
Kendisine Saldıran Köpekbalığını Komaya Sokan Adam 836 izlenme - 1 yıl önce Tuna balığı avlayan dalgıç karşısında bir anda kendisine doğru gelmekte olan köpekbalığı gördü.Dalgıça helal olsun başkası olsa ölmüştü
Su Altında Oltayla Balık Tutmak 01:52
Su Altında Oltayla Balık Tutmak 3.362 izlenme - 4 yıl önce Dalgıcın su altına oltayla balık yakalayıp geri saldığı an. Bir nevi ağır işsizlik ve trollük izleyeceksiniz.
Deniz Dibindeki Kara Deliğe Daldı! 02:55
Deniz Dibindeki Kara Deliğe Daldı! 4.157 izlenme - 5 yıl önce Su altında sonu nerede bittiği bilinmeyen uçsuz bucaksız kara deliğe uçurumdan atlar gibi dalan dalgıç. İyi Seyirler...
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 02:22
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 3.426 izlenme - 3 yıl önce Hayvan sever dalgıç, balon balığının ağzına takılan büyük kancayı çıkarmakta yardım ediyor.
Korkusuz Dalgıç Köpek Balığının Burnunu Okşadı 00:43
Korkusuz Dalgıç Köpek Balığının Burnunu Okşadı 1.871 izlenme - 3 yıl önce 44 yaşındaki korkusuz dalgıç Eli Martinez kaplan köpek balığının bununu okşadığı anlar kameraya böyle yansıdı.
En Renkli Deniz Salyangozu 00:59
En Renkli Deniz Salyangozu 960 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'nın Kawula Adası'nda denize dalan Michael Wijaya Ishak adlı dalgıç micromelo undatus adını taşıyan bu salyangozun görüntülerini kameraya böyle çekmiş.
Ahtapot Önce Elini Kaptı Sonra da  01:31
Ahtapot Önce Elini Kaptı Sonra da 1.122 izlenme - 4 yıl önce Ahtapot önce elini kaptı, sonra da... Dalgıçın elini dakikalarca bırakmayan ahtapot daha sonra su altı kamerasını kaparak deliğine kaçtı.
Dalgıca Dev Köpekbalığının Saldırı Anı! 04:14
Dalgıca Dev Köpekbalığının Saldırı Anı! 711 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinde, Boca Chica kıyılarında dalmakta olan bir grup genç; yaklaşık 3 metre boyundaki bir köpekbalığının saldırısına maruz kaldı. Korku dolu dakikaların yaşandığı saldırı anbean kaydedilirken; gençler kendilerini zar zor tekneye attılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 01:51
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 2.894 izlenme - 4 yıl önce Brükseldeki NEMO33 yüzme havuzu dünyanın en derin yüzme havuzu olarak Guinness rekorlar kitabındaki yerini koruyor. parkur düzeneğine de sahip olan havuz, genel olarak dalgıçlık eğitimlerinde kullanılmakta..
Fear Factor Uğur 03:37
Fear Factor Uğur 2.606 izlenme - 4 yıl önce Fear Factor efsanesi, en renkli yarışmacı. O tam olarak olmaması gereken yerde. Uğur'un yarıştığı günden kesitler.. Uğur'u olduğu gibi sevenlerin sitesi: alkışlarlayaşıyorum.com