Hoşgeldiniz!

dalgıç

Denize Dalıp Yukarı Çıkana Kadar 31 Kilo Alan Balıkçı 00:56
Denize Dalıp Yukarı Çıkana Kadar 31 Kilo Alan Balıkçı 24.841 izlenme - 10 ay önce Perulu balıkçı, denize daldıktan sonra yüzeye hızlı çıktığı için vücudu deforme olarak ilginç bir görünüşe büründü. Vücudu şişen adam saniyeler içinde 31,7 kilo aldı. Perulu balıkçı Alejandro Ramos esrarengiz bir olayla karşı karşıya kaldı. İddiaya göre; Ramos denize daldıktan sonra vücudu şişmeye başladı. Dalış kazası sonrasında Ramos'un vücudundaki şişkinlik dört yıl boyunca hiç inmedi. Doktorlar, bu ilginç durumun arkasında ne yattığını araştırıyor. 31,7 KİLO ALARAK YUKARI ÇIKTI Ramos, deniz canlısı toplamak için denizin dibine daldığını ancak yukarı çıkarken 31.7 fazla kiloyla döndüğünü söyledi. Ramos'un yaptığı ölümcül hata yukarıya çok hızlı çıkmak oldu. Böylece kandaki azot devasa kabarcıklar haline dönüştü. Bu da vücudun şişmesine sebep oldu. YÜZDE 30'UNU VERDİ Geçtiğimiz yıl Alejandro'nun oksijen tedavisi gördüğü ve böylece vücudundaki azotun yüzde 30'unun boşaltıldığı açıklanmıştı. Ancak hala vücudu eski formuna kavuşamadı. ACI ÇEKİYOR Doktorlar, azotu Alejandro'nun vücudundan çıkarmak için ameliyatı düşündüler ancak ameliyatın çok zor olacağından korktukları için vazgeçtiler. Doktorlar, dört yıl geçmesine rağmen hala hastalığı araştırıyorlar. Alejandro, acı çekiyor ve kazadan dolayı zorla yürüyor. Ayrıca ciddi hipertansif hastalıklardan da muzdarip.
Köpekbalığıyla Karşılaşan Mızraklı Dalgıcın Paniği 02:36
Köpekbalığıyla Karşılaşan Mızraklı Dalgıcın Paniği 5.338 izlenme - 2 ay önce Florida'da gerçekleşen olayda dalgıç köpekbalığını mızrakla bekleyen adam suyun üstüne çıktığında tekneyi göremeyince korkudan panikleyerek bağırmaya başladı.
Dalgıçların Karşılaştığı 8m Uzunluğunda Tuhaf Deniz Solucanı 02:40
Dalgıçların Karşılaştığı 8m Uzunluğunda Tuhaf Deniz Solucanı 3.656 izlenme - 2 ay önce İki dalgıç, sekiz metreden uzun bir uzunluğa sahip ve yüz binlerce organizmadan oluşan bir derin deniz solucanı ile karşılaştılar. 25 Ekim'de, Yeni Zelanda'daki Beyaz Ada'daki stratovolkan olan Whakaari sahillerindeki dalışlrında jelatinimsi solucanı keşfettiler.
Yılan Balıklarının Ölüm Kalım Savaşı 02:27
Yılan Balıklarının Ölüm Kalım Savaşı 1.595 izlenme - 1 ay önce Kosta Rika'nın kuzeybatısında yer alan Guanacaste şehrinde bulunan körfezde denize giren bir dalgıç iki yılan balığının kapışmasını görüntülemiş.
Bahamalar'da Dalgıca Köpek Balığı Saldırdı 01:16
Bahamalar'da Dalgıca Köpek Balığı Saldırdı 2.414 izlenme - 2 ay önce Bahamalar'da dalış sporu yapan ve balık yakalamak isteyen sporculardan biri, arkadan yaklaşan köpek balığının saldırısına uğradı. 29 yaşındaki sporcuya yaklaşan köpek balığı direkt olarak sporcunun kafasına saldırdı.
Murat Dalgıç--- Kasaba 04:02
Murat Dalgıç--- Kasaba 67.908 izlenme - 10 yıl önce murat dalgıç--- kasaba video klip
Japonya’nın balıkçı dalgıç nineleri 01:20
Japonya’nın balıkçı dalgıç nineleri 771 izlenme - 2 ay önce Japonya’nın balıkçı dalgıç nineleri, denizin derinliklerinden kabuklu deniz ürünlerini çıkartırken, kendilerini izleyenleri hayrete düşürüyor.…
Radyasyon Kıyafetli Bok Temizleyicisi 18:05
Radyasyon Kıyafetli Bok Temizleyicisi 4.141 izlenme - 9 ay önce çernobilde radyasyon giderinin tıkanması sonucu bokun altında nefes almada uzman bok ekibi çağırılır.
Dünyanın En Güzel Süprizi 02:13
Dünyanın En Güzel Süprizi 21.767 izlenme - 6 yıl önce 6 Aydır Ailesinden Uzak Olan Baba , Geri Döndüğünden Habersiz Olan Ailesinin Karşısına Bakın Nerede Ve Nasıl Bir Şekilde Çıkıyor.
Kancaya Takılan Köpekbalığını Kurtaran Dalgıç 00:42
Kancaya Takılan Köpekbalığını Kurtaran Dalgıç 1.049 izlenme - 3 ay önce Kancaya takılan köpekbalığı, çekim dalgıçları tarafından kurtarıldı. 51 yaşındaki Troy Illoski, Bahamalar'da bir ada olan Grand Bahama Adasının etrafında gezerken köpekbalığı görüntülerini aldı.
Camekandaki Dalgıca Saldırmaya Çalışan Köpekbalığı  04:57
Camekandaki Dalgıca Saldırmaya Çalışan Köpekbalığı 4.156 izlenme - 12 ay önce Guadalupe adasında, köpekbalıkları etrafında dönmeye başladığında bir dalıcı kafeste idi. O ana kadar ciddi bir şey yoktu, ancak kapı açılmaya başladı ve dalgıç büyük bir korku yaşadı.
Havuzda Çıplak Kadın Şakası 01:45
Havuzda Çıplak Kadın Şakası 6.432 izlenme - 2 yıl önce Havuza dalma deneyimini yaşayan erkeklerin bir anda karşılarında gördükleri çıplak kız ile zor imtihanları.
Dalgıçlar Tarafından Ağdan Kurtarılan Kambur Balina 04:00
Dalgıçlar Tarafından Ağdan Kurtarılan Kambur Balina 670 izlenme - 2 ay önce Karayipler'de yer alan Trinidad açıklarında Kaptan Faizel ve Dive lideri Jeannot, dalış noktalarına giderken üzerine balık ağı dolanmış bir anne kambur balinayı farketmiş. Hayvan dostu kaptan ve arkadaşları anne kambur balinayı balık ağından kurtararak o anları kameraya kaydetmiş.
Kelebek ve Dalgıç 02:18
Kelebek ve Dalgıç 19.590 izlenme - 11 yıl önce Kelebek ve Dalgıç fragman
Dalgıç Kamerasına Yansıyan Keskin Kuyruklu Balık 01:15
Dalgıç Kamerasına Yansıyan Keskin Kuyruklu Balık 87 izlenme - 2 hafta önce Endonezya'da bulunan Bali adasında dalış yapan bir dalgıç keskin kuyruklu Sharptail Mola balığı ile karşı karşıya gelmiş ve muhteşem görüntüleri kayda almış.
sondaj çalışması 1 00:54
sondaj çalışması 1 14.155 izlenme - 9 yıl önce daha geniş bilgiler için bize wwwtimsmakinacom dan ulaşabilirsiniz
Guillaume Nery'nin Su Altı Uçurumunda Atlayışı 04:17
Guillaume Nery'nin Su Altı Uçurumunda Atlayışı 7.478 izlenme - 5 yıl önce Denizin içindeki bir çukura atlayış deneyimine hazır olun.
Denize Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? 01:33
Denize Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? 14.588 izlenme - 6 yıl önce 7/24 test servisi olarak üşenmedik denedik! Yeni çıkan Sony Xperia'yı denize fırlatıp çaldırarak bulmaya çalıştık! XperiaZ suda çalıştı mı, Turkcell suyun al...
 Köpek Balığının Hayatını Kurtaran Dalgıç 02:15
Köpek Balığının Hayatını Kurtaran Dalgıç 456 izlenme - 4 ay önce Avustralya yaptığı bir dalış sırasında Inaki Aizpun isimli tüplü dalış eğitmeni yaklaşık 2 metre uzunluğunda olan köpek balığının ağzında ip ve ağı farketmiş. Kendi hayatını tehlikeye atarak hayvana yardım elini uzatan eğitmen PETA tarafından ödüllendirilmiş.
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 00:53
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 3.407 izlenme - 2 yıl önce Okyanus derinliğinde manta vatozlarıyla yüzen adrenalin tutkunu kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Köpekbalığına Sarılan Yürek Yemiş Dalgıç 01:00
Köpekbalığına Sarılan Yürek Yemiş Dalgıç 2.343 izlenme - 3 yıl önce Korkusuzca köpekbalıklarının arasına giren dalgıç, onlara duyduğu yakın ilgiyi böyle gösterdi.Köpekbalığını kucaklayan, elleriyle ağzını açan adam kameralara hem samimi hem de tehlikeli pozlar verdi.
Dalgıç ve Köpek Balıklarının Aynı Akvaryumda Buluşması 02:00
Dalgıç ve Köpek Balıklarının Aynı Akvaryumda Buluşması 1.553 izlenme - 1 yıl önce İtalya'daki Cattolica kentindeki akvaryumda dalgıçlar, içinde köpek balıkları olan bir akvaryuma girerek, Noel düzenlemesi kapsamında bir resmi, kolona yerleştirdi. Cattolica akvaryumunda 700 bin litre tuzlu suda beş kaplan köpek balığı ve diğer balık türleri bulunuyor.
Kendi Ölümünü Çeken Dalgıç 07:15
Kendi Ölümünü Çeken Dalgıç 4.375 izlenme - 3 yıl önce Dalış yaparken ekibi kaybedip dibe batan maalesef ölen Yuri Lipski son görüntüleri...
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 01:28
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 1.861 izlenme - 3 yıl önce Okyanusun derinliklerinde böyle bir işe kalkışan koca yürekli dalgıç abiyi saygıyla alkışlıyoruz.
Su Altında Ahtapot Yüzüne Böyle Yapıştı 01:45
Su Altında Ahtapot Yüzüne Böyle Yapıştı 1.995 izlenme - 2 yıl önce Ahtapot denizde yüzen şahsa böyle yapıştı. Yunanistan’da genç bir adam, denize girmiş suyun altındakileri görüntülüyordu. Bu sırada harekete geçen ahtapot, şahsın yüzüne yapıştı.
Su Altında Oltayla Balık Tutmak 01:52
Su Altında Oltayla Balık Tutmak 3.368 izlenme - 4 yıl önce Dalgıcın su altına oltayla balık yakalayıp geri saldığı an. Bir nevi ağır işsizlik ve trollük izleyeceksiniz.
Suyun İçinde Timsahla Yakınlaşan Dalgıç 00:49
Suyun İçinde Timsahla Yakınlaşan Dalgıç 133 izlenme - 2 ay önce Almanya'nın Münih kentinde çalışan Florian Fischer isimli adam, okyanus içinde üç metre uzunluğundaki tuzlu su timsahı ile korkusuzca yakınlaşıyor.
Deniz Dibindeki Kara Deliğe Daldı! 02:55
Deniz Dibindeki Kara Deliğe Daldı! 4.197 izlenme - 5 yıl önce Su altında sonu nerede bittiği bilinmeyen uçsuz bucaksız kara deliğe uçurumdan atlar gibi dalan dalgıç. İyi Seyirler...
Kendisine Saldıran Köpekbalığını Komaya Sokan Adam 02:15
Kendisine Saldıran Köpekbalığını Komaya Sokan Adam 837 izlenme - 1 yıl önce Tuna balığı avlayan dalgıç karşısında bir anda kendisine doğru gelmekte olan köpekbalığı gördü.Dalgıça helal olsun başkası olsa ölmüştü
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 02:22
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 3.443 izlenme - 3 yıl önce Hayvan sever dalgıç, balon balığının ağzına takılan büyük kancayı çıkarmakta yardım ediyor.