Hoşgeldiniz!

dalgıçlar

köpek balına yemek veren dalgıçlar 01:19
köpek balına yemek veren dalgıçlar 2.043 izlenme - 8 yıl önce köpek balına yemek veren dalgıçlar ölümle oyun oynuyolar....
Dalgıçlar Bodrum'da 05:00
Dalgıçlar Bodrum'da "deniz Dibi Temizliği" Yaptı - Sualtı Kamerası Görüntüleri 120 izlenme - 8 ay önce Deniz temizliğinden görüntü -Çıkan malzemelerden görüntü -Vatandaş röportajı -Mehmet Kocadon ile röportaj -Detaylar -Sualtı kamerası görüntüleri Bodrum ilçesinde bir grup dalgıç tarafından denizin dibi temizlendi.
Kahraman Dalgıçlar 01:49
Kahraman Dalgıçlar 228 izlenme - 4 yıl önce Bir grup dalgıç, bu balina köpekbalığının hayatını kurtarıyor. Biraz yaralanmış ama yine de en azından kurtulduğuna sevinmek gerek!
Dalgıçlar İletişim-Kumluca 02:01
Dalgıçlar İletişim-Kumluca 166 izlenme - 4 yıl önce Kumluca / Antalya
Sivaslı Dalgıçlar Batık Dalışında 24:24
Sivaslı Dalgıçlar Batık Dalışında 169 izlenme - 4 yıl önce Sivaslı dalgıç eğitmenlerimiz ve arkadaşlarımızla mersin taşucundaki batık dalış videomuz..
Kambur Balinanın Ağlamasına Tanıklık Eden Dalgıçlar 00:49
Kambur Balinanın Ağlamasına Tanıklık Eden Dalgıçlar 33 izlenme - 10 ay önce Kambur balinaların birkaç katil balina tarafından saldırıya uğradığı bilgisine ulaşan baba oğul dalgıç soluğu anında yollarının üzerinde olan Roca Partida'da aldı. Oraya ulaştıklarında ise duygusal bir an ile karşılaştılar. Kambur balina ailesine saldıran katil balinalar yavru kambur balinayı öldürmüşlerdi ve anne kambur balina bu duruma yas tutuyordu. Erkek kambur balina ise nazik dokunuşları ile anneyi teselli etmeye çalışıyordu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hazıra Konan Balık 00:34
Hazıra Konan Balık 100 izlenme - 2 yıl önce Dalgıç avcıların zıpkınla balığı yakaladıkları anda ortaya çıkan büyük balık, hazıra kondu ve ellerindeki balığı kaptı.
Fethiyeli Dalgıçlar Atatürk'ü Deniz Altında Andı 02:06
Fethiyeli Dalgıçlar Atatürk'ü Deniz Altında Andı 42 izlenme - 3 yıl önce Fethiyeli Dalgıçlar, Atatürk’ün Ölümünün 75. Yıldönümü Nedeniyle Deniz Altında Bir Anma Etkinliği Düzenledi.