Hoşgeldiniz!

Dalış Videoları İzle

Tembel Dalışı 00:05
Tembel Dalışı 101.336 izlenme - 3 yıl önce Harbiden Tembel Çıktı Ama :d Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Serbest Dalış Macerası 02:28
Serbest Dalış Macerası 35.903 izlenme - 2 yıl önce Bodrum'daki 3 günlük Serbest Dalış maceramız. / .. Bizi büyük bir fiziksel testin beklediğini biliyorduk ama farkında değildik diğer sporlara nazaran.... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/serbest-dalis Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Larva - Dalış 01:50
Larva - Dalış 39.906 izlenme - 3 yıl önce Larva - Diving (Dalış)
Acısı ve Eğlencesi Bol Karın Üstü Dalış Yarışması 02:02
Acısı ve Eğlencesi Bol Karın Üstü Dalış Yarışması 4.101 izlenme - 6 ay önce Hepimizin başına bir dönem gelen karın üstü suya düşme anını yarışmaya dönüştüren kafadarlar Rio olimpiyatlarından sıkılanlara alternatif oluyor. İzlerken dahi acısını hissedeceğiniz o anlarda çılgın insanlar sonuna kadar eğlenerek ardı ardına havuza atlıyor.
Bir Dalışta Balık Tutmak! 01:27
Bir Dalışta Balık Tutmak! 10.784 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı amca bir dalışta balığı tutup gölden çıkardı.
Boğayla Dalış Dersi 00:16
Boğayla Dalış Dersi 3.306 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da çekilen görüntülerde gölete boğayla dalan adam boğayı jet ski gibi kullanmayı başardı.Boğa resman uçrak daldı adam sönük kaldı boğanın yanında.
Guillaume Nery'nin Su Altı Uçurumunda Atlayışı 04:17
Guillaume Nery'nin Su Altı Uçurumunda Atlayışı 7.457 izlenme - 3 yıl önce Denizin içindeki bir çukura atlayış deneyimine hazır olun.
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 2 05:45
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 2 3.316 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer Hong Kong'dan selam getirdim sizlere a dostlar. Bu arkadaşlar diğer videodaki kız uğruna yapılan iteleme atlayışlardan daha profesyonel kanımca durum böyle oluncada tabi izlemesi de bi ayrı zevkli efenim
Zıpkınla Üzerine Saldıran Köpekbalığına Tek Atan Dalgıç 00:45
Zıpkınla Üzerine Saldıran Köpekbalığına Tek Atan Dalgıç 235 izlenme - 1 ay önce GoPro'su ile birlikte dalış yaparak okyanusun tadını çıkarmak isteyen bir dalgıç, eğer yanında zıpkını olmasaydı belki de canından oluyordu. Queensland kıyılarında diğer dalgıç arkadaşları ile birlikte dalış yapmaya giden 35 yaşındaki Danny Henricks, muhtemelen hayatının en korku dolu anları yaşadı. Keşif dalışı yaparak deniz dibini araştıran Henricks, dalış yaptıkları bölgede köpekbalıklarının bulunduğunu bildiğinden yanına zıpkınını da almış. Kendi halinde suyun içinde takılan Henricks, bir anda üzerine gelen bir şey farketmiş, ardından da adrenalin dolu olay, saniyeler içerisinde gerçekleşmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şanslı Kadın Balinanın Yemek Dalışını Milimlerle Atlattı 01:23
Şanslı Kadın Balinanın Yemek Dalışını Milimlerle Atlattı 1.054 izlenme - 7 ay önce Kaliforniya'nın Half Moon Bay açıklarında denizde paddleboard yapan Viviana Guzman az kalsın balinanın öğle yemeği oluyordu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zıpkınla Balık Avlamak 09:33
Zıpkınla Balık Avlamak 3.920 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde Datçaya Denize Giderken Bir Anda Zıpkın Alıp Avlanalım Diye Arkadaşın Biri Fikir Attı Ortaya Neyse 4 Kişi Para Topladık 50 Şerden 200 E Tam Bır Takım Zıpkın Aldık. 1 Tane Aldık 4 Kişi Dönüşümlü Kullanıcaz. Neyse Serüven Tamamiyle Hayal Kırıklığıyla Sonuçlandı 4 Kişi Tam 5 Saat Boyunca Ugrastık Ama Nafile En Sonunda Balık Satın Alıp Zıpkına Takıp Fotograf Cekılıp Arkadaşlarımıza Gonderdık. bu Videoyu İzlerken Bayaa Kıskandım Gerçi Ama Bildiğin Profosyonel Yapıcak Birşey Yok.
Su Altında Kamp 01:20
Su Altında Kamp 1.387 izlenme - 1 yıl önce Mavi suların altında yaptığımız kamptan görüntüler iyi seyirler alkışlarla yaşıyorum ahalisi.
göremiyorum 02:30
göremiyorum 5.044 izlenme - 6 yıl önce
Serbest Dalış Dünya Rekoru Denemesi 03:55
Serbest Dalış Dünya Rekoru Denemesi 8.001 izlenme - 7 yıl önce
Zıpkınile Balık Avı 11:20
Zıpkınile Balık Avı 9.617 izlenme - 8 yıl önce balık yakalama belgeseli
Tek Nefesle 122 Metre Daldı 01:17
Tek Nefesle 122 Metre Daldı 782 izlenme - 10 ay önce William Trubridge’un 122 metreye dalarak su yüzüne çıkması 4 dakika 24 saniye sürdü. Tek nefeste 122 metre daldı…Nisan ayının sonunda Bahama Adaları’nda yapılan ‘‘Vertical Blue’’ serbest dalış yarışmasında 122 metreye dalarak yeni bir dünya rekoru kıran Yeni Zelandalı sporcu William Trubridge’in dalış görüntüleri seyredenleri hayran bırakıyor. Tek nefeste 121.92 metrenin altına inen ilk sporcu ünvanını da alan William Trubridge’un 122 metreye dalarak su yüzüne çıkması ise 4 dakika 24 saniye sürdü. Dalış esnasında çekilen 2 dakikalık harikulade video ise sporcunun 60 metreye kadar olan dalışını görüntülüyor.
Yılın En Kötü Havuza Dalışı 00:28
Yılın En Kötü Havuza Dalışı 4.644 izlenme - 4 yıl önce Atladığı gibi yüzüyorsa çok yazık
Oltayla Mercan Avı 01:49
Oltayla Mercan Avı 8.729 izlenme - 8 yıl önce turgutreis açıkları, balık avı turları tankaptan. com
yok böyle bir atlayış 00:28
yok böyle bir atlayış 3.523 izlenme - 7 yıl önce brooklyn17
38 metreden yüksek dalış 01:09
38 metreden yüksek dalış 4.093 izlenme - 8 yıl önce 38 metreden yüksek dalış
Kaşta Tüplü Dalış Macerası 01:58
Kaşta Tüplü Dalış Macerası 1.151 izlenme - 2 yıl önce Kaşta Tüplü Dalış Macerası... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Köprüden dalış denemesi kötü bitti 00:46
Köprüden dalış denemesi kötü bitti 2.496 izlenme - 5 yıl önce
İlginç Atlayış 00:30
İlginç Atlayış 1.642 izlenme - 4 yıl önce Diving Girl Awkward Fail [hd]
Yaralı Olarak Kaçabilirsin Ama Saklanamazsın 02:14
Yaralı Olarak Kaçabilirsin Ama Saklanamazsın 2.732 izlenme - 7 yıl önce vadi tadında bi çipura avı
Kendini Köpek Sanan Fok Yavruları 03:19
Kendini Köpek Sanan Fok Yavruları 1.104 izlenme - 2 yıl önce Bir grup dalgıç İngiltere'nin yakınlarındaki Farne Adaları'nda yaptıkları dalış esnasında hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşamışlar. Bir grup fok balığı yavrusu, dalgıçları, çok sıcak karşılamış. Hatta bir köpek gibi karınlarını sevdirmişler (1:57). Videoyu hazırlayanlar buna fokların onayı ismini vermişler. Bence onaydan daha fazlası, foklarla "kanka" olmuşlar
Zıpkınla Balık Avlamak 09:33
Zıpkınla Balık Avlamak 856 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde datçaya denize giderken bir anda zıpkın alıp avlanalım diye arkadaşın biri fikir attı ortaya neyse 4 kişi para topladık 50 şerden 200 e tam bır takım zıpkın aldık. 1 tane aldık 4 kişi dönüşümlü kullanıcaz. Neyse serüven tamamiyle hayal kırıklığıyla sonuçlandı 4 kişi tam 5 saat boyunca ugrastık ama nafile en sonunda balık satın alıp zıpkına takıp fotograf cekılıp arkadaşlarımıza gonderdık. Bu videoyu izlerken bayaa kıskandım gerçi ama bildiğin profosyonel yapıcak birşey yok.
köpek balığıyla yüzmek 04:03
köpek balığıyla yüzmek 2.739 izlenme - 7 yıl önce köpek balıklarıyla yüzen adam
Denize Nasıl Dalınır 01:03
Denize Nasıl Dalınır 2.069 izlenme - 8 yıl önce karar sizin en güzel hangisi
Recep, Dalış Yapıyor - Recep İvedik 1 09:12
Recep, Dalış Yapıyor - Recep İvedik 1 495 izlenme - 1 yıl önce Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini farkeder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek... Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır. Vizyon Tarihi: 22 Şubat 2008 Yapımı : 2008 - Türkiye Tür : Komedi Süre: 90 Dak. Yönetmen : Togan Gökbakar Oyuncular : Şahan Gökbakar , Fatma Toptaş , Lemi Filozof , Hakan Bilgin , Tuluğ Çizgen Senaryo : Şahan Gökbakar , Serkan Altuniğne , Muhammed Ali Kesici Yapımcı : Faruk Aksoy , Mehmet E. Soyarslan "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ahtapot ve Yengeçin Sürpriz Sonlu Kavgası 01:58
Ahtapot ve Yengeçin Sürpriz Sonlu Kavgası 1 izlenme - 3 gün önce Bir dalgıç tarafından kaydedilen bu videoda da olduğu gibi. Dalış esnasında bir yengeç ile ahtapotun kavgasını gören dalgıç, bu kavgayı kaydetmeye başlıyor. Ahtapot üstün taraf olarak gözükse de videonun sonu tam anlamıyla sürpriz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."