Hoşgeldiniz!

dalkıran

Kadir Dalkıran 04:11
Kadir Dalkıran 2.838 izlenme - 3 hafta önce Kağıt toplarken gördüğü bir tabela ile hayatı değişen genç kardeşimizin hikayesini dinleyeceğiz.
Sevcan Dalkıran & Üzeyir Mehdizade - Ay Balam 04:04
Sevcan Dalkıran & Üzeyir Mehdizade - Ay Balam 389 izlenme - 2 ay önce Tüm şiirler ve bölümler için abone olmayı unutmayınız.
Yağmur Yağmur / Bir Kadın Masal İster 03:59
Yağmur Yağmur / Bir Kadın Masal İster 7.952 izlenme - 8 yıl önce cem Şancı'nın bir kadın masal İster isimli romanı için rahşan İzmirli'nin bestelediği yağmur yağmur şarkısının klibi. yönetmen, biray dalkıran.
Sevcan Dalkıran - Ay Balam (2016 Yepyeni) 03:47
Sevcan Dalkıran - Ay Balam (2016 Yepyeni) 1.072 izlenme - 1 yıl önce Sevcan Dalkıran - Ay Balam (2016 Yepyeni) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel 03:19
Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel 1.049 izlenme - 1 yıl önce Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri: Seni bana beni sana yazmış tanrım Bir tek şey eksik Kaderini kaderime yazmış tanrım Boyun eğmeliyiz Aşkımız sonsuz olacak Evimiz huzur bulacak Mutluluk bizim olacak Evlenmeye gel İster güzel ol ister çirkin önemli değil İster fakir ol ister zengin takıntım değil Kalbin güzel olsun yeter gönlün benim olsun yeter Üç beş çocuk yaparız Evlenmeye gel Evlenmeye gel evlenmeye evlenmeye evlenmeye gel Seni bana beni sana yazmış tanrım Bir tek şey eksik Kaderini kaderime yazmış tanrım Boyun eğmeliyiz Aşkımız sonsuz olacak Evimiz huzur bulacak Mutluluk bizim olacak Evlenmeye gel İster güzel ol ister çirkin önemli değil İster fakir ol ister zengin takıntım değil Kalbin güzel olsun yeter her yanın aşk koksun yeter Üç beş çocuk yaparız Evlenmeye gel Evlenmeye gel evlenmeye evlenmeye evlenmeye gel
Cennet Fragman 02:19
Cennet Fragman 5.190 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Engin Altan Düzyatan yer aldığı komedi romantik türündeki Cennet filminin resmi fragmanı.
Sevcan Dalkıran - Hem Yakın Hem Uzak (2016 Yepyeni) 04:08
Sevcan Dalkıran - Hem Yakın Hem Uzak (2016 Yepyeni) 796 izlenme - 1 yıl önce Sevcan Dalkıran - Hem Yakın Hem Uzak (2016 Yepyeni) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Erkan Çelik ve Sevcan Dalkıran'dan Üzeyir Mehdizade Müjdesi (Ay Balam - Yaxsi Olar) 05:37
Erkan Çelik ve Sevcan Dalkıran'dan Üzeyir Mehdizade Müjdesi (Ay Balam - Yaxsi Olar) 105 izlenme - 2 ay önce Tüm şiirler ve bölümler için abone olmayı unutmayınız.
Gizem Karaca, Barış Kılıç, Biray Dalkıran, Seni Seviyorum Adamım I Ntv Gece Gündüz Programı 18:54
Gizem Karaca, Barış Kılıç, Biray Dalkıran, Seni Seviyorum Adamım I Ntv Gece Gündüz Programı 1.768 izlenme - 3 yıl önce ''Seni Seviyorum Adamım'' diyebilenlerin filmi sinemalarda! Gizem Karaca, Barış Kılıç ile birlikte ''Seni Seviyorum Adamım'' sinema filminin başrollerini paylaşıyor. İçinizi titretecek bir aşk hikayesi anlatan film 21 Kasım 2014'de sinemalarda seni seviyorum diyebilen herkesle buluşacak. Yönetmen Biray Dalkıran Yapımcı Galip Gültekin, Berk Sağlık, Sonku Gültekin Oyuncular Gizem Karaca, Barış Kılıç, Ayşen Gruda, Yıldız Kültür, Serhat Özcan, Asuman Dabak, Orçun Kaptan, Emre Koç, Aslı Omağ, Murat Serezli, Görkem Yeltan, Aslı Bankoğlu, Cemre Burcu Tosun, Hakan Türkşen, Gökçe Suyabatmaz, Kemal Erek, Kubilay Güleçoğlu, Erol Refikoğlu
Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel 03:19
Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel 696 izlenme - 1 yıl önce Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel (Official Music) 2016 Sevcan Dalkıran’ın, ‘’Evlenmeye Gel’’ isimli şarkısının, video klibi sizlerle... Şarkı Sözleri (Lyrics)_____________________________: Seni bana yazmış tanrım Bir tek şey eksik Kaderini kaderime yazmış tanrım Boyun eğmeliyiz... Aşkımız sonsuz olacak Evimiz huzur bulacak Mutluluk bizim olacak Evlenmeye gel...
Sevcan Dalkıran - Ay Balam 03:47
Sevcan Dalkıran - Ay Balam 121 izlenme - 2 ay önce Sevcan Dalkıran - Ay Balam
Yağmur Yağmur - Rahşan İzmirli 04:03
Yağmur Yağmur - Rahşan İzmirli 3.722 izlenme - 8 yıl önce cem Şancı'nın yeni romanı bir kadın masal İster için rahşan İzmirli'nin besetelediği şarkı, yağmur yağmur.
Güzel Günler Gelecek 04:41
Güzel Günler Gelecek 3.347 izlenme - 8 yıl önce hasret türkülerİ 1
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Ayrılığın Ardından  (Karagözlüm Ölesim Var) 04:17
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Ayrılığın Ardından (Karagözlüm Ölesim Var) 82 izlenme - 2 ay önce Tüm şiirler ve bölümler için abone olmayı unutmayınız.
2014e Damga Vuran Filmler Arasındayız... (Show Tv Yılbaşı Sürprizi Programı) 10:42
2014e Damga Vuran Filmler Arasındayız... (Show Tv Yılbaşı Sürprizi Programı) 1.025 izlenme - 3 yıl önce 2014'e damga vuran filmler arasındayız... (SHOW TV YILBAŞI SÜRPRİZİ PROGRAMI) Seni Seviyorum Adamım "Pekmez Hayatımın Aşk"ı :)
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - İçimdeki Cenaze -  (Bana Biraz Zaman Lazım) 03:24
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - İçimdeki Cenaze - (Bana Biraz Zaman Lazım) 66 izlenme - 2 ay önce Tüm bölümler ve şiirler için abone olmayı unutmayınız...
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Her Şey Güzel Olacak 03:26
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Her Şey Güzel Olacak 26 izlenme - 4 hafta önce Tüm bölümler ve şiirler için abone olmayı unutmayınız.
Gizli Türkü 03:27
Gizli Türkü 2.044 izlenme - 8 yıl önce hasret türküleri 6
Lerzan Mutlu Dünya Şampiyonu Kadir'e Kafa Tuttu - Renkli Sayfalar 254. Bölüm (4 Mayıs Perşembe) 01:11
Lerzan Mutlu Dünya Şampiyonu Kadir'e Kafa Tuttu - Renkli Sayfalar 254. Bölüm (4 Mayıs Perşembe) 46 izlenme - 3 ay önce Lerzan Mutlu, Kadir Dalkıran'dan bir iki hareket göstermesini istedi. İkili öne çıkarak canlı yayında dövüş sanatları hakkında yumruk tekniklerini uygulamalı gösterdiler. Lerzan Mutlu'nun korkarak Kadir'e saldırması ise stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşanmasına neden oldu!
Kağıt Toplayan Sporcu Kadir Dalkıran, Karma Dövüşlerde Dünya Şampiyonu Oldu 01:01
Kağıt Toplayan Sporcu Kadir Dalkıran, Karma Dövüşlerde Dünya Şampiyonu Oldu 34 izlenme - 2 ay önce Karma Dövüş Sanatları (MMA) Dünya Şampiyonası'nda, Rus rakibini yenerek dünya şampiyonu olan 18 yaşındaki sporcu Kadir Dalkıran, gündüzleri kağıt toplayarak ailesinin geçimine katkıda bulunuyor.
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran- Anam -  (Annem) 03:24
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran- Anam - (Annem) 19 izlenme - 1 ay önce Tüm bölümler ve şiirler için abone olmayı unutmayınız.
Seni Seviyorum Adamım - Haber Türk Tv'de 02:10
Seni Seviyorum Adamım - Haber Türk Tv'de 513 izlenme - 3 yıl önce "Seni Seviyorum Adamım" Habertürk TV Skala Programında... Daha fazlası için www.izlesene.com/seniseviyorumadamim kanalına abone olabilirsiniz....
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran- Sultanım 05:27
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran- Sultanım 36 izlenme - 2 ay önce Parça: Sultanım Söyleyen: Sevcan Dalkıran Şiir: Erkan Çelik
Yunus Emre Kaplan & Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran & Adnan Yavuzer - Kerbela 07:36
Yunus Emre Kaplan & Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran & Adnan Yavuzer - Kerbela 28 izlenme - 2 ay önce Tüm şiirler ve bölümler için abone olmayı unutmayınız.
Chopin Waltz Vals No 19 İn A Minor Op Post - Coskun Mert Dalkıran 02:30
Chopin Waltz Vals No 19 İn A Minor Op Post - Coskun Mert Dalkıran 700 izlenme - 6 yıl önce chopin waltz no.19 in a minor op.posthumous - coskun mert dalkıran
Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel 03:19
Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel 36 izlenme - 2 ay önce Sevcan Dalkıran - Evlenmeye Gel
Kara Tren İki Gözüm 04:06
Kara Tren İki Gözüm 1.290 izlenme - 8 yıl önce hasret türkülerİ 2
 Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Silemedim İzlerini - (Su Olsam Sensiz Akmam) 03:51
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Silemedim İzlerini - (Su Olsam Sensiz Akmam) 32 izlenme - 2 ay önce Tüm şiirler ve bölümler için abone olmayı unutmayınız.
Sevcan Dalkıran - Hem Yakın Hem Uzak 04:08
Sevcan Dalkıran - Hem Yakın Hem Uzak 34 izlenme - 2 ay önce Sevcan Dalkıran - Hem Yakın Hem Uzak
Gökyüzünde Uçurtmalar Uçmuyor-Gel 03:23
Gökyüzünde Uçurtmalar Uçmuyor-Gel 1.388 izlenme - 8 yıl önce hasret türküleri 5