Hoşgeldiniz!

dalmak

Denize Dalıp Yukarı Çıkana Kadar 31 Kilo Alan Balıkçı 00:56
Denize Dalıp Yukarı Çıkana Kadar 31 Kilo Alan Balıkçı 4.833 izlenme - 1 gün önce Perulu balıkçı, denize daldıktan sonra yüzeye hızlı çıktığı için vücudu deforme olarak ilginç bir görünüşe büründü. Vücudu şişen adam saniyeler içinde 31,7 kilo aldı. Perulu balıkçı Alejandro Ramos esrarengiz bir olayla karşı karşıya kaldı. İddiaya göre; Ramos denize daldıktan sonra vücudu şişmeye başladı. Dalış kazası sonrasında Ramos'un vücudundaki şişkinlik dört yıl boyunca hiç inmedi. Doktorlar, bu ilginç durumun arkasında ne yattığını araştırıyor. 31,7 KİLO ALARAK YUKARI ÇIKTI Ramos, deniz canlısı toplamak için denizin dibine daldığını ancak yukarı çıkarken 31.7 fazla kiloyla döndüğünü söyledi. Ramos'un yaptığı ölümcül hata yukarıya çok hızlı çıkmak oldu. Böylece kandaki azot devasa kabarcıklar haline dönüştü. Bu da vücudun şişmesine sebep oldu. YÜZDE 30'UNU VERDİ Geçtiğimiz yıl Alejandro'nun oksijen tedavisi gördüğü ve böylece vücudundaki azotun yüzde 30'unun boşaltıldığı açıklanmıştı. Ancak hala vücudu eski formuna kavuşamadı. ACI ÇEKİYOR Doktorlar, azotu Alejandro'nun vücudundan çıkarmak için ameliyatı düşündüler ancak ameliyatın çok zor olacağından korktukları için vazgeçtiler. Doktorlar, dört yıl geçmesine rağmen hala hastalığı araştırıyorlar. Alejandro, acı çekiyor ve kazadan dolayı zorla yürüyor. Ayrıca ciddi hipertansif hastalıklardan da muzdarip.
Bir Devam Filmi - Radara Nasıl Yakalanılır 2 00:15
Bir Devam Filmi - Radara Nasıl Yakalanılır 2 266.437 izlenme - 3 yıl önce Muğla'daki kazada bir araç düz yolda giderken kenardaki radarlı devriye aracına bodoslama dalıyor. Site müdavimleri ise buna benzeyen kazayı hatırlayacaktır: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3091/radara-nasil-yakalanilir
Kızdan Kötü Atlayış 01:15
Kızdan Kötü Atlayış 28.689 izlenme - 8 yıl önce kızdan kötü atlayış
Hendekçilere Destek Verenlere Tek Dalan Adam 01:55
Hendekçilere Destek Verenlere Tek Dalan Adam 13.343 izlenme - 2 yıl önce Kendilerine Özgür Kadın Kongresi (KJA) adını veren bir grup eylemci, bugün saat 15.00 sıralarında ellerindeki pankartla Galata Köprüsü’ne çıkarak, slogan atmaya başladı. Yolu trafiğe kapatan kadınlara, sürücüler korna çalarak tepki gösterdi. Bu sırada trafiğin tamamen durmasına sinirlenen bir vatandaş, kadınlara müdahale etti. Kadınların elindeki pankarta almaya çalışan şahsa eylemci kadınların tepkisi sert oldu.
Kamyonla Mağazaya Giren Sürücünün Açıklamaları 01:21
Kamyonla Mağazaya Giren Sürücünün Açıklamaları 5.860 izlenme - 1 yıl önce Elektronik mağazaya girmeden önce çevredeki vatandaşları uyardığını belirten Torun, “Benim önümde araçlar vardı, ben de dedim ki ‘Abicim çıkın buradan, dönerken çarpabilir’. Arabaları çektirdim. İnsanlara, ’Araba büyük, çarpabilir. Kendinize dikkat edin. Ben acemi şoförüm’ dedim. Ben babamla gidiyordum geliyordum sıkıntı olmuyordu. Babamsız gittim, böyle bir sıkıntı oldu. Şuan babam beni eve almıyor, dışarıda kaldım” diye konuştu.
 Kendi Aracıyla Otomobil Yarışına Dalan Eleman ve Sevgilisi 04:10
Kendi Aracıyla Otomobil Yarışına Dalan Eleman ve Sevgilisi 9.266 izlenme - 4 yıl önce Eleman İngiltere'de düzenlenen bir yarışın ortasına pat diye dalıyor ve arada geiniyor, sonunda eleman 140.000 euro ceza yemiş ve ehliyetine el konulmuş.
Canlı Yayında Dalıp Giden Ümit Karan 00:29
Canlı Yayında Dalıp Giden Ümit Karan 5.168 izlenme - 2 yıl önce 360 ekranlarında yayınlanan Telegol programında yorumculuk yapan Ümit Karan konuşulan konudan kopunca bir anda komik görüntüler ortaya çıktı.
Paraşütle Stadyumun İçine Dalmak 01:59
Paraşütle Stadyumun İçine Dalmak 7.381 izlenme - 4 yıl önce Paraşütle Stadyumun İçine Dalmak 27.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Paraşütle Stadyumun İçine Dalmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Son Anda Dalmaktan Vazgeçince... 00:11
Son Anda Dalmaktan Vazgeçince... 7.940 izlenme - 4 yıl önce Atlama rampasından son anda vazgeçen kızın talihsiz anı.
Donmuş Göle Atlamak 00:09
Donmuş Göle Atlamak 9.286 izlenme - 5 yıl önce Donmuş Göle Atlamak
Putin Karedeniz'e Daldı 02:24
Putin Karedeniz'e Daldı 3.596 izlenme - 3 yıl önce Rus Coğrafya Topluluğu’na ait üç kişilik bir mini denizaltıya binen Putin, 83 metre derinliğe inerek MS 9. yüzyıla ait olduğu sanılan bir Bizans kadırgasının kalıntılarını inceledi.
Çöken Yola Bodozlama Giren Motor Sürücüsü 00:26
Çöken Yola Bodozlama Giren Motor Sürücüsü 604 izlenme - 7 ay önce Telefonuna bakmak yerine yola baksaydın bunlar olmazdı canısı. Yol adeta bir kara delik kadar çökmüş be adam. Bir miktar tebessüm ettirdin ama teşekkürler. Keyifli seyirler...
Dört Kişiye Tek Dalmak - Arda Kural (Kurşun Bilal) 03:15
Dört Kişiye Tek Dalmak - Arda Kural (Kurşun Bilal) 2.329 izlenme - 3 yıl önce Kurşun Bilal 11 Temmuz 2011 tarihinde atv'de başlayan, Hasan Karacadağ'ın yazıp yönettiği polisiye dizidir. Arda Kural'ın 1.Bölümden sonra rol almamasının sebebi de bu yüzdenmiş. Disiplinsiz hareketler sergilediği ve rolü kendi istediği şekilde oynamakta ısrarcı olduğu öne sürülen Kural ile Karacadağ kavga etti. Karacadağ, Kural'la çalışamayacağına karar verdi ve birinci bölümün sonunda senaryoya ilginç bir bölüm ekleyerek aynı rol için Gökhan Mumcu'yla anlaştı. Sinemanın yanı sıra genetik tıp eğitimi de alan Karacadağ, Kurşun Bilal'e 'yüz körlüğü'nü ekledi. Senaryoya göre, ilk bölümde Kurşun Bilal'i canlandıran Arda Kural'ın gerçek olmadığı ortaya çıkacak. İkinci bölümden itibaren onun yerine geçen Gökhan Mumcu'nun, silahlı saldırıda başından vurulduktan sonra yaşadığı yüz körlüğü nedeniyle kendisini aynada Arda Kural gibi gördüğü anlaşılacak.
Mehmet Abi Sistem Dışı - Southpark Sessizliği 00:33
Mehmet Abi Sistem Dışı - Southpark Sessizliği 2.936 izlenme - 3 yıl önce Rize tv de atma türküler programı canlı olarak sunuluyor.O arada içerideki büyük ihtimal reji odasında bangır bangır maç izleniyor.Mehmet abide o esnada transa geçiyor.
Keyif 00:12
Keyif 5.807 izlenme - 12 yıl önce Denizaltında keyif böyle oluyormuş :)
Üstsüz Hatunlar Partisine Amansızca Dalmak - Cüneyt Arkın 01:04
Üstsüz Hatunlar Partisine Amansızca Dalmak - Cüneyt Arkın 2.021 izlenme - 3 yıl önce Parti yapıyoruz ama takım elbiseden vazgeçemeyiz. Cüneyt Abimiz bu amaçsız ve sapkın partiyi basarak etrafı dağıtıyor. İzliyoruz efenim. Film İnsan Avcısı 1975
Tek Nefesle 122 Metre Daldı 01:17
Tek Nefesle 122 Metre Daldı 817 izlenme - 2 yıl önce William Trubridge’un 122 metreye dalarak su yüzüne çıkması 4 dakika 24 saniye sürdü. Tek nefeste 122 metre daldı…Nisan ayının sonunda Bahama Adaları’nda yapılan ‘‘Vertical Blue’’ serbest dalış yarışmasında 122 metreye dalarak yeni bir dünya rekoru kıran Yeni Zelandalı sporcu William Trubridge’in dalış görüntüleri seyredenleri hayran bırakıyor. Tek nefeste 121.92 metrenin altına inen ilk sporcu ünvanını da alan William Trubridge’un 122 metreye dalarak su yüzüne çıkması ise 4 dakika 24 saniye sürdü. Dalış esnasında çekilen 2 dakikalık harikulade video ise sporcunun 60 metreye kadar olan dalışını görüntülüyor.
Tek Nefesle 40 Metreye Dalmak 02:13
Tek Nefesle 40 Metreye Dalmak 167 izlenme - 7 ay önce Dünyanın En Derin Havuzuna tek nefesle dalış yapmak. İzlerken insanın nefesi tükeniyor. İyi seyirler. İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız...
Okyanusun Derinliklerinde Yaşayan İnsan Bajaular 07:56
Okyanusun Derinliklerinde Yaşayan İnsan Bajaular 1.438 izlenme - 3 yıl önce Efendim Bajau dediğimiz bu ırk, bütün ömürlerini okyanusta geçiriyorlar. BBC'nin human planet belgeselindede yayınlanan bu arkadaşlar, insanoğlunun su memelisi mi acaba sorusunu sordurtuyor kendisine. Özellikle sondaki abimizin daldığı derinlik, nefesini tuttuğu süre, deniz dibinse kaldırma kuvveti yokmuş gibi yürümesini dikkatlice izleyin lütfen.
Birden Ayıboğana Dönüşen Kız 00:52
Birden Ayıboğana Dönüşen Kız 1.861 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır kız kavgası görmüyorduk. Özleminizi biraz azaltacak cinsten bir video. Güzel arkadaşımız sabrediyor sabrediyor sonunda gelen iteklemeyle birlikte dayanamıyor ve birden ayıboğana dönüşüyor adeta. Tokat yumruk felan yağdırıp Allah ne verdiyse dalıyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi. İzleyelim..
Freni Boşalan Kamyon Evleri Dümdüz Etmesi 00:24
Freni Boşalan Kamyon Evleri Dümdüz Etmesi 315 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Çin'in Ningxia Hui özerk bölgesinden. Freni boşalan kamyon son sürat yol kenarındaki evlere korkunç bir şekilde dalıyor.
Kick-Boks Turnuvası Düzenleyen Kangurular 00:51
Kick-Boks Turnuvası Düzenleyen Kangurular 1.130 izlenme - 4 yıl önce Efendim Uluslararası Kanguru Kick-Boks turnuvasının bölge elemelerinden bir müsabaka geliyor ekranlarınıza. İyi seyirler..
Canlı Yayında Birbirlerine Masayla Dalan Konuklar 01:18
Canlı Yayında Birbirlerine Masayla Dalan Konuklar 1.213 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de canlı yayında kavga çıktı. Bu kadar komik kavga görülmedi. Canlı yayında masayla saldırdılar. Suriye'de canlı yayın kavgası çıkınca canlı yayın küfür olmasa bile bu kadar komik kavga görülmedi. canlı yayın kavgaları arasında yer alan kavga canlı yayın fena kavga ettiler. İki adam masayı kaldırıp birbirine saldırdı. Haberlere konu olan video. Canlı yayında inanılmaz kavga! Suriye rejimini savunan yorumcu ile rejim karşıtı konuk televizyon programında canlı yayında stüdyoyu birbirine katıyor. Ürdün'de yayın yapan bir televizyon programına katılan Suriye rejimi karşıtı ve onun destekçisi iki konuk arasında ateşli bir tartışma başladı. Konuklardan biri, karşısındakinin Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed'i savunmasına hazmedemedi. Asabi konuklar saniyelerce tartıştıktan sonra fiili müdahaleye geçti ve ortada bulunan masayı söktü.
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 00:37
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 1.068 izlenme - 3 yıl önce efenim konuğu ile meşhur kurucu ustaya giden vedat milor konuğu ile tatlı bir sohbete dalmıştır keyfi yerindedir lakin usta sabırsızlanmaktaymış anlaşılan ki sohbetin ortasında yandan yandan girmiş ve de yüzlerde bir tedirginlik lafları yutup sahbeti unutmalar yaşanış ardında yemeğe geçilmiş artık.
Ralli Aracından Kaçarken Ormana Dalmak 00:13
Ralli Aracından Kaçarken Ormana Dalmak 590 izlenme - 3 yıl önce Bisikletli kardeşimiz arkadan gelen ralli arabasına yol verip usulca ormana dalıyor.
Su Altında Kasap Havası Oynayan Dalgıçlar 00:41
Su Altında Kasap Havası Oynayan Dalgıçlar 263 izlenme - 1 yıl önce Su altında kasap havası oynamak ne kadar marjinal bir olay, ileride torunlarımıza anlatacağımız ilginç hatıralarımızdan biri olacaktır. Muhtemelen Dünya su kıtlığına gireceği için anılarımız çok daha değerlenecektir. Darısı tüm dalgıçların başına...
Bu adam çıldırmış olmalı! 02:19
Bu adam çıldırmış olmalı! 593 izlenme - 3 yıl önce Carlos Gimeno adlı İspanyol sporcu yaptığı yüksek dalışlara bir yenisini ekledi. 25 metre yüksekten bir havuza atlayan adamın hayatı boyunca bu işi yapıp hala sapasağlam duruyor oluşu çok ilginç.
Beşiktaş Atletico Madrid Maçında Sahaya Atlayan Adam 00:16
Beşiktaş Atletico Madrid Maçında Sahaya Atlayan Adam 958 izlenme - 3 yıl önce Tamam arkadaş biz de üzüldük, biz de kahrolduk.Evde maçı izlerken dünyam başıma yıkıldı.Avrupa' da ilk turda elenen takım taraftarlarının laf sokmalarına ve cümle sonuna ekledikleri "yaaaaaaa" eklerine tahamül ettim.Ama canım kardeşim kaleci Cenk'e tepki göstermek için seçtiğin yol nedir öyle? geç kalecinin karşısına dizlerini üzerinde zıpla sonra arkana bakmadan kaç. yok o değil bir madrid'li oyuncu korkudan nasıl kaçtıysa şu an madrid yolunu yarılamış diyorlar. Bi nevi; Kafkas Halk Dansıyla Tepki Göstermek
Arılara Fısıldayan Türk
Arılara Fısıldayan Türk 639 izlenme - 3 yıl önce Arıları kızdırmasına rağmen ilginç bir şekilde birşey yapmıyorlar. Ne sebeple iğnelerini batırmadıklarını merak ettim. Arılardan anlayan varsa bizi aydınlatsın
Ferdi Tayfur  & Can Yelekli Dalgıçların İntikamı 01:21
Ferdi Tayfur & Can Yelekli Dalgıçların İntikamı 956 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Sualtı Federasyonu Başkanı Ferdi Baba yüzme bilmeyen dalgıçların can yeleği ile dalmasını yasaklamıştır amma ve lakin "Yüzme Bilmesek de Her Türlü Dalarız, Yeri Geldimi Göbek de Yalarız" felsefesi ile yetişen dalıcıların intikamı acı olacaktır.