Hoşgeldiniz!

dam üstünde

Bana Herşey Yakışır'ın Dekolte Vermese Ölecek Yarışmacısı 03:58
Bana Herşey Yakışır'ın Dekolte Vermese Ölecek Yarışmacısı 36.622 izlenme - 4 yıl önce Bana Herşey Yakışır'ın sıkı yarışmacılarından Bahar Olgun bir yandan doymadım doyamadım teşhire dekolteye şarkısını söylerken diğer yandan sanırım yarışıyor, formata hakim değilim.
Sevcan Orhan - Dam Üstünde Cul Serer 04:01
Sevcan Orhan - Dam Üstünde Cul Serer 12.940 izlenme - 3 yıl önce Sevcan Orhandan Trt Programindan Canli Performans İyi Seyirler dam üstüne çul serer leyli de yar loylu da yar loy loy loy bilmem yar kimi sever nakarat: a leylim nenni de kınalım nenni de belalım nenni de nenni onun bir sevdiği var leyli de yar loylu da yar loy loy loy günde on çeşit giyer (nakarat) al taşı kaldırsalar leyli de yar loylu da yar loy loy loy yılanı öldürseler (nakarat) küçükten yar seveni leyli de yar loylu da yar loy loy loy cennete gönderseler (nakarat)
Güler Duman - Dam Üstünde Uzun Uzun Bacalar (Arguvan) 04:50
Güler Duman - Dam Üstünde Uzun Uzun Bacalar (Arguvan) 9.435 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri / Türkü Sözleri: Dam üstünde uzun uzun bacalar Bizim evde uzun olur geceler (aman aman) (ah gülüm ey aman da güzelim aman aman oy) Sılada nazlı yar dilde heceler Ben ölürsem beni yara bildirin (ah hayın eller eller eller eller eller oy oy) Dam üstünde ufak ufak çızgılar Yüreğime bir ok değmiş sızılar (aman aman) (ah gülüm ey aman da güzelim aman aman oy) Sıladaki yari gönül arzular Ben ölürsem beni yara bildirin (ah hayın eller eller eller eller eller oy oy)
Ayşegül - Dam Üstünde Çul Serer 03:00
Ayşegül - Dam Üstünde Çul Serer 9.229 izlenme - 6 yıl önce
grup dinmeyen - dam üstünde çul serer 05:25
grup dinmeyen - dam üstünde çul serer 9.407 izlenme - 8 yıl önce grup dinmeyen - dam üstünde çul serer
İbrahim Tatlıses - Dam Üstünde Un Eler 03:00
İbrahim Tatlıses - Dam Üstünde Un Eler 1.527 izlenme - 2 yıl önce Dam üstünde un eler Dam üstünde un eler Tombul tombul memeler Zalim oy gelin zalim zalim zalim (Solist) Zalim zalim zalim (ibrahim tatlises) Memeler bai kaldirmii Memeler bai kaldirmii Kavuimuyor düimeler Zalim oy gelin zalim zalim zalim Gökte yildiz ellidir Gökte yildiz ellidir Ellisi de bellidir Zalim oy gelin zalim zalim zalim (Solist) Zalim zalim zalim (ibrahim tatlises) Sevilecek güzelim Sevilecek güzelim Gülüiünden bellidir Zalim oy gelin zalim zalim zalim Bu yol sevdanin yolu Bu yol sevdanin yolu Hankaryalar hep dolu Zalim oy gelin zalim zalim zalim (Solist) Zalim zalim zalim (ibrahim tatlises) Ben burada yar sevmem Ben burada yar sevmem Her yani zalim dolu Zalim oy gelin (
Ruhi Su - Dam Üstünde Çul Serer 05:10
Ruhi Su - Dam Üstünde Çul Serer 1.416 izlenme - 6 yıl önce
Gizli Memiş Kamerası 01:18
Gizli Memiş Kamerası 414 izlenme - 3 yıl önce Nestle firmasının bir çalışması için sütyenine gizli kamera yerleştiren gönüllü kadın, Londra sokaklarında dolaşmış. Süeterinin açık yakasından pembe sutyeni görünen kadının göğüslerine bir günde 36 kişi bakmış.
Kemal Zengin-Grup Canlar - Dam Üstünde Un Eler 01:55
Kemal Zengin-Grup Canlar - Dam Üstünde Un Eler 632 izlenme - 6 yıl önce
Sopayla Fareye Dalan Çocuk 02:03
Sopayla Fareye Dalan Çocuk 296 izlenme - 3 yıl önce Evinizin banyosunda nerden geldiği belli olmayan bir fare ile karşılassanız ne yapardınız? Elinizdeki imkanlarla öldürmek veya birisini çağırıp öldürmesi için yardım istemek seçenekler arasında yer alıyor. Birçok insanın görünce tiksindiği, fillerin bile görünce korktuğu bu hayvana öğrenci evinde rastlayan 2 öğrencinin maceralarını getiriyoruz şimdi: Fare vs Sopalı Çocuk. Not: Küfür ve Fare içerir.
İbrahim Ezmez - Dam Üstünde Un Eler 02:02
İbrahim Ezmez - Dam Üstünde Un Eler 402 izlenme - 6 yıl önce
Mevlüt Kaplan - Dam Üstünde 01:39
Mevlüt Kaplan - Dam Üstünde 286 izlenme - 6 yıl önce
Dam Üstünde 13:30
Dam Üstünde 117 izlenme - 6 yıl önce dam üstünde
Grup Dinmeyen - Dam Üstünde Cul Serer 05:25
Grup Dinmeyen - Dam Üstünde Cul Serer 77 izlenme - 2 yıl önce kazım koyuncu ve arzu görücü'nün de aralarında bulunduğu bir gruptur dinmeyen.sisler bulvarı diye bir albüm çıkarmışlardır sonrasın da dağılmışlardır malesef. bu grubu dinlerken eskileri anımsıyor insan.
Yıldız Tezcan - Dam Üstüne Cul Serer 04:42
Yıldız Tezcan - Dam Üstüne Cul Serer 7 izlenme - 3 ay önce Orjinal 45 lik Plak Kaydı
Tokat Ekibi 4 - Dam Üstünde Un Eler 03:55
Tokat Ekibi 4 - Dam Üstünde Un Eler 8 izlenme - 3 ay önce Tokat Ekibi 4 - Dam Üstünde Un Eler (Bey Plak) Çetin Hanın yorumuyla tokat, erbaa, niksar, akkuş, reşadiye, almus, turhal, zile, ordu, yayla, ünye, fatsa, gölköy,Aybastı,Mesudiye türküleri, oyun havalarını buradan dinleyebilir ,izleyebilirsiniz. Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD kalitesinde İzle!