Hoşgeldiniz!

Damarlar Videoları İzle

Damar Rap Arabesk Rap 01:55
Damar Rap Arabesk Rap 2.747 izlenme - 6 yıl önce damar rap-arabesk rap &
Damarlar 04:50
Damarlar 970 izlenme - 7 yıl önce damarlar
Orhan Çakir Yaban Gülü 04:33
Orhan Çakir Yaban Gülü 1.218 izlenme - 7 yıl önce orhan çakirdan yİne güzel bİr yorum yaban gülü tüm sevenlere
Bunyamin Topal 09:41
Bunyamin Topal 440 izlenme - 8 yıl önce en güzel damar secmeler
Bela66 04:45
Bela66 148 izlenme - 7 yıl önce damarlar
Kılcal Damarlar Lazerle Nasıl Tedavi Edilir? 01:17
Kılcal Damarlar Lazerle Nasıl Tedavi Edilir? 28 izlenme - 2 yıl önce Kılcal tedavisinde lazer sık kullanılan bir yöntemdir. Lazerin kılcal damar içindeki hedef molekülü kırmızı kan hücreleridir. Uygulandığı alanda belli bir miktar ısı yaratarak damar dokusunun bütünlüğünün bozulmasına neden olur. Doku bütünlüğü bozulan damar, zamanla deri içinde rezole olarak ortadan kaybolur. Lazerle kılcal damar tedavisinde dikkat edilmesi gereken nokta, deri bütünlüğüne zarar vermemektir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küme Baş Ağrısı Nasıl Oluşur? 02:06
Küme Baş Ağrısı Nasıl Oluşur? 33 izlenme - 2 yıl önce Küme baş ağrısı çok nadiren kadınlarda da görülmekle beraber genellikle genç erkeklerde görülür ve diş-çene kompleksindeki olumsuz bir uyaran sonucu meydana gelen tek taraflı bir ağrı türüdür. Ağrı bölgesindeki damarların genişlemesi sonucu ödem meydana gelir ve bölgeye yeterince oksijen sağlanamadığı için doku çok şiddetli ağrı üretir. Ağrının oluştuğu tarafta göz kızarır ve burun deliği tıkanır.
Nefes darlığı hangi hastalıkların habercisi olabilir? 01:30
Nefes darlığı hangi hastalıkların habercisi olabilir? 22 izlenme - 2 yıl önce Nefes darlığı; solunum yolu, kalp ve kan hastalıklarının habercisi olabilir. Aniden ortaya çıkan nefes darlığı, akciğer damarlarında tıkanma ihtimalini düşündürebilir. Bu belirti görüldüğünde hastanın vakit kaybetmeden muayene olması gerekir.
Migren Atağı Nasıl Gerçekleşir? 01:54
Migren Atağı Nasıl Gerçekleşir? 16 izlenme - 2 yıl önce Migren ataklarında ağrının gelişi hissedilebileceği gibi birden birdenbire ve hızlanarak kendini gösterebilir. Ağrılar on beş-yirmi dakika içerisinde çok şiddetlenir ve genellikle tek taraflıdır. Migren atağı sırasında damarlar genişlediğinden şiddetli ağrı ve başı sıkıştırma ihtiyacı belirdiği gibi bağırsak hareketleri de yavaşladığından kusmaya varan bulantılar meydana gelir. Atak bittiğinde bitkinlik ve dinlenme isteği ya da yeniden doğmuş gibi bir rahatlama olur.
Bypass ameliyatı olanlara ritmik masaj tedavisi (EECP) uygulanabilir mi? 03:02
Bypass ameliyatı olanlara ritmik masaj tedavisi (EECP) uygulanabilir mi? 12 izlenme - 2 yıl önce Bypass ameliyatı kalp damarlarında ciddi darlıkların olduğu durumlarda yeni damar parçaları ile köprüler oluşturarak darlığın ilerisine kan akımı sağlayan bir ameliyat. Bypass uzun süren, ciddi bir ameliyat. Bypass darlığın oluşturduğu problemi bir süreliğine ortadan kaldırı. Kişide damar sertliğine yatkınlık varsa yeniden darlıklar ortaya çıkabilir. Ritmik masaj tedavisiyle bypass ameliyatı bu nedenle birbirlerini tamamlayıcı tedavilerdir.
Tansiyon İle Migren Arasında Bağlantı Var Mı? 01:20
Tansiyon İle Migren Arasında Bağlantı Var Mı? 8 izlenme - 2 yıl önce Tansiyon ve migren farklı hastalıklar gibi dursalar da benzerlik gösterirler. İnsanların zonklama şeklindeki baş ağrıları da aynı tansiyon yükselmesinde olduğu gibi damarların genişlemesinde kaynaklanır. Tansiyonun farkı vücuda yayılmış olması ve migren kadar ağrılı olmamasıdır. Her iki hastalık da otonom sinir sistemi ağının çalışmasın aksaması sonucunda meydana gelir.