Hoşgeldiniz!

damat aday

Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 01:25
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 32.221 izlenme - 3 yıl önce Damat adayının kamera karşısında değişen mimiklerini izliyoruz.
Mala Bağlayan Damat Adayı 03:13
Mala Bağlayan Damat Adayı 4.684 izlenme - 3 yıl önce "Mala" ya da mala bağlamak... Olayı özetliyor aslında.. Teeey Adanalardan kendisi için kalkıp gelen, ve şivesiyle güzelliğini bir level düşüren kadındaki sıcaklığı hisseden damat adayı, hissettiği sıcaklığı karşısında görünce mala bağlıyor. Kurduğum cümleyi okuduğumda bir an ben de mala bağlamış gibi hissediyorum.. UU beybi güzel bir hareketlenme oldu bende..
Talip Olduğu Gelin Adayı Arkadaşının Sevgilisi Çıkması 04:01
Talip Olduğu Gelin Adayı Arkadaşının Sevgilisi Çıkması 947 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında, ilginç bir olay yaşandı. Damat adayı, talip olduğu gelin adayı, arkadaşının eski sevgilisi çıkınca aşkından ayrılmak zorunda kaldı.
İç Güveysi Gitmek İsteyen Damat Adayı - Su Gibi 03:22
İç Güveysi Gitmek İsteyen Damat Adayı - Su Gibi 694 izlenme - 3 yıl önce Yurtlarda büyüdüğünü söyleyen Rasim Bey talip olduğu gelin adayından, "Ben bu yaştan sonra ev kuramam, bir şey yapamam. İç güveysi olursam kafam rahat olur. İç güveysi olarak evlenmek istiyorum" şeklinde bir talepte bulundu.
Damat adayı canlı yayında uyuya kalırsa! 00:06
Damat adayı canlı yayında uyuya kalırsa! 358 izlenme - 3 yıl önce Evleneceksen Gel programında Damat adayı ercan bey canlı yayında uyuya kaldı. Kameralar o anı böyle görüntüledi.
Zampara Damat Adayı Kötü Yakalandı (Esra Erol'la) 19:30
Zampara Damat Adayı Kötü Yakalandı (Esra Erol'la) 374 izlenme - 4 yıl önce Fox TV'de yayınlanan Esra Erol'la bugün herkesi şaşırtacak gelişmelere sahne oldu.
Ahlaksız Teklif Damat Adayını Çıldırttı 02:58
Ahlaksız Teklif Damat Adayını Çıldırttı 293 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'un FOX TV'de yayınlanan evlilik programında 'ahlaksız teklif' kavgası çıktı. Uzatmalı damat adayı Hakan Bey , İranlı nişanlısına ahlaksız teklif yapıldığını öne sürdü. Stüdyoya elinde cep telefonu ile gelen Hakan sinirli bir şekilde öğrendiklerini canlı yayında ifşa etti. Nişanlısına locadaki isimlerden birinin 'ahlıksız bir şekilde' talip olmaya çalıştığını öne süren Hakan, şunları söyledi; -"Bir iki gün önce öğrendim. Bundan Seba'nın hiç haberi yok. Locada aramızda olanlardan birisi malesef Seba Hanım'a, benim eşim olacak olan kişiye talip olmak istemiş. Bunu farklı bir şekilde yapmış. Locadan bazı arkadaşlarımızı aracı yaparak talip olmak istediğini söylemiş." ÇOK TERBİYESİZCE YAZIŞMA Hakan'ın iddiasına göre bu kişi daha sonra Facebook üzerinden bir erkekle Seba ve Hakan hakkında 'ahlaksızca' sözler söylemiş. Hakan yazışmaları Esra Erol'a gösterdikten sonra 'Çok terbiyesizce ayıp bir yazı yazılmış. Hakan yarın öbür gün onu (Seba) bırakır demişler. O bırakır biz talip oluruz demiş. Bu çok ahlaksızca..." dedi. O İSİM SERKAN ÇIKTI Hakan'ın evlenmek istediği Seba'ya 'ahlaksız teklifte' bulunan ismin damat adaylarından Serkan olduğu ortaya çıktı. Serkan bu iddia karşısında şaşırdı ve yazışmaları görmek istiyorum dedi. Bunun üzerine Hakan yazışmaları hem Esra Erol hem de Serkan'a gösterdi. Yazışmalara bakan Serkan "Bu ben değilim benim 3-4 tane facebook hesabım var" diyerek iddiayı reddetti. Serkan sahip olduğu facebook hesaplarının şifrelerini başkalarına verdiğini öne sürerek o sözleri kendisinin yazmadığını öne sürdü. Ancak bu iddiası ortalığı daha da karıştırdı ve Hakan stüdyoda çıldırdı.
Espirisine Gülünmeyen Damat Adayı 00:23
Espirisine Gülünmeyen Damat Adayı 168 izlenme - 2 yıl önce Evlenme programında espiri yapmaya çalışan damat adayı trolcü arkadaş aklınca yaptığı espiriye programdakılerin sessiz ürpertici halleri damga vurdu. İzliyoruz.
Esra Erol'u çıldırttı  'Nasıl bir erkeksin sen!' 09:36
Esra Erol'u çıldırttı 'Nasıl bir erkeksin sen!' 190 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medya üzerinden tanıştığı kadın ile evlenme noktasına gelen ancak daha sonra yaşanan anlaşmazlıklar sonra tavrı çirkinleşen damat adayı, telefonda olayları anlatan kadına 'sen iyi bir kadından, tanımadığın erkeğin evinde ne işin var?' sorusunu yöneltince, Esra Erol kendini tutamadı ve damat adayını canlı yayından kovdu. Esra Erol'un bu duyarlı hareketi stüdyodaki izleyiciler tarafından alkışlandı.
Reddedilince Hüngür Hüngür Ağlayan Damat Adayı! 01:43
Reddedilince Hüngür Hüngür Ağlayan Damat Adayı! 86 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu "Evleneceksen Gel" programında damat adayı talip geldiği gelin adayı tarafından reddedilince ağlamaya başlamış. İzleyelim.
Zuhal Topal Dayanamadı Damat Adayını Böyle Kovdu 03:24
Zuhal Topal Dayanamadı Damat Adayını Böyle Kovdu 88 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında Hüseyin Bey'in Adnan Bey ile ilgili söyledikleri karşısında daha fazla dayanamayan Zuhal Topal, damat adayını kovdu. Yeni videolar için kanalıma baone olun
İzdivaç Programı ile Türkiye Onu Tanımıştı! Öldürüldü 00:41
İzdivaç Programı ile Türkiye Onu Tanımıştı! Öldürüldü 9 izlenme - 2 yıl önce Konya'da boş bir arazide yanan otomobilde başından tabancayla vurulmuş halde bulunan yanmış erkek cesedinin, daha önce televizyonlarda evlendirme programına katılan damat adayı 39 yaşındaki Erdal Tursun’a ait olduğu ortaya çıktı. Erdal Tursun’u öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan arkadaşı 31 yaşındaki Mehmet A.’nın ifadesinde, onu, ayrı yaşadığı boşanma aşamasındaki eşi ile aralarında ilişki bulunduğu gerekçesiyle öldürdüğünü söylediği belirtildi.
Kısmetse Olur'un yeni yarışmacısı kim? 03:03
Kısmetse Olur'un yeni yarışmacısı kim? 6 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur'un yeni yarışmacısı kim? Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Kaan, kim için aday olduğunu açıklayacak mı? Yeni damat adayı Kaan, Kısmetse Olur'da!