Hoşgeldiniz!

Damat Ferit Videoları İzle

Hababam Sınıfı Whatsapp’ta 01:40
Hababam Sınıfı Whatsapp’ta 8.021 izlenme - 1 yıl önce Yayınlanan ilk Hababam Sınıfı filminin üzerinden tam 40 sene geçti. Bu 40 senede çok şey değişti belki ama bazı şeyler hiç değişmedi. Hala onları kahkahalarla izliyor, içtenliklerine hayran kalıyor, repliklerini kullanıyoruz. Bu video o zamanın efsane diyaloglarının bu zamanın iletişim aracına uyarlanmasıyla ortaya çıktı. Ve karşınızda 40. yılında #HababamSınıfıWhatsappta Sanırım Ömer Nacaklı adlı arkadaş hazırlamış videoyu çünkü onun kanalından aldım, ben izlerken keyif aldım. Hazırlayanın ellerine sağlık.
Tarık Akan Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:46
Tarık Akan Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 895 izlenme - 4 ay önce Usta oyuncu Tarık Akan'ı vatandaşlara sorduk. Kimi onu "Yeşilçam'ın direği" olarak nitelendirdi, kimi de "Gençliğimin aşkı" diye anlattı. Bakalım Akan giderken arkasında neler bırakmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arabeskin*-*kralı 03:30
Arabeskin*-*kralı 20.320 izlenme - 9 yıl önce FERDİ BABA SÖYLESİN ARABESKÇİLER DİNLESİN??!!
Kavak*-*yelleri 04:00
Kavak*-*yelleri 14.375 izlenme - 9 yıl önce ACEMİCE ÇALIŞIYORUM,FARKINDAYIM,AMA BUDA BENİM TARZIM OLSUN??!!!
Miroğlu*-*yasaları 02:32
Miroğlu*-*yasaları 14.299 izlenme - 9 yıl önce AKŞAM KURTLAR VADİSİNİ İZLEYİPTE SABAH Bİ PALTO GİYİP POLATLIK TASLAYAN ZBİDİLER??!!GECEGÜNDÜZ O DİZİYLE YATIP KALKIPTA ELİNE ÇAKI ALIP ADAM KESEN KÖR CAHİLLER??!!İZLEYİNDE GÖRÜN??!!NE ÇETE NE MAFYA??!!ADAM TEK BAŞIN Bİ DÜNYA??!!
BENİM GENÇLİĞİM:):):) 03:46
BENİM GENÇLİĞİM:):):) 13.367 izlenme - 9 yıl önce TÜRK SİNEMASI BÖYLESİNİ GÖRMEDİ??!!
Sevdim Hocam - Damat Ferit 00:48
Sevdim Hocam - Damat Ferit 2.645 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı serisinin ilk filminden efsane bir diyalog. Evli ve bir de kızı olan Damat Ferit bu nedenle okuldan sık sık kaçmaya başlayınca yıl sonuna kadar olan izinleri iptal edilir ve Mahmut Hoca tarafından göz hapsine alınır. Çocuğunu da bırakacak başka bir yeri olmadığı için okula getirmek zorunda kalan Ferit en sonunda Mahmut Hoca'ya derdini anlatır.
Hababam Sınıfı - Yarışma 04:14
Hababam Sınıfı - Yarışma 2.975 izlenme - 2 yıl önce Ortak hafızamızda sarsılamaz bir yere sahip Hababam serisinin (1980 sonrası çekilenler hariç elbette) en güzel sahnelerinden biri.Damat Ferit, Güdük Necmi, İnek Şaban triosu kız lisesine karşı.''Oraya bi 10 puan daha yazmanızı rica ediciim'.Güzel olanı mütemadiyen hatırlatan site.
Hababam Sınıfı - Tuvalette Baskın 01:52
Hababam Sınıfı - Tuvalette Baskın 1.004 izlenme - 2 yıl önce Hababamın o unutulmaz sahnelerinden biri olan baskın sahnesini hep beraber izleyelim.Mahmut Hocanın hışmından kaçacak delik arayan hababam yine kurtulamaz ve Kel Mahmut İnek Şabanı kenefte enseler.. Bu arada ağır bir rahatsızlık geçiren Münir Özkul'ada (Mahmut Hoca) acil şifalar dileyelim...
Hababam Sınıfı - Mahmut Hocayla Tanışma 04:20
Hababam Sınıfı - Mahmut Hocayla Tanışma 1.317 izlenme - 2 yıl önce işte 1975 yılında Rıfat ılgazın hababam sınıfı adlı eserinden sinemaya uyarlanan ertem eğilmezin yönetmeni olduğu filmden hababam sınıfıyla mahmut hocanın ilk tanışmaları..
Hababam Sınıfı (1975 / 85 Dakika) 01:25:08
Hababam Sınıfı (1975 / 85 Dakika) 407 izlenme - 1 yıl önce Rıfat Ilgaz tarafından yazılan, 1975 yılında Ertem Eğilmezin filme uyarladığı muhteşem serinin ilk filmi. Hala her kanalda döner, döndükçe izletir kendini. Kanımca Hababam Sınıfı filmlerini en az 2-3 kere izlemeyen Türk insanı yoktur dünyada.
Hababam Sınıfı - Solan Aşkımızın Mektuplar ı(Restorasyonlu) 01:21
Hababam Sınıfı - Solan Aşkımızın Mektuplar ı(Restorasyonlu) 518 izlenme - 2 yıl önce Efsane Hababam sınıfı serisinin ikinci filminde yer alan mektup sahnesini restorasyonlu haliyle izliyoruz iyi seyirler.
Hababam Sınıfı Mahmut Hocayla Tanışıyor (Restorasyonlu) 03:55
Hababam Sınıfı Mahmut Hocayla Tanışıyor (Restorasyonlu) 398 izlenme - 2 yıl önce Sitede vardı bu sahne ama restorasyonlusu yoktu. Bu versiyonunun da sitede olması gerektiğini düşünüyorum, hem bu bahaneyle büyük ustaları hatırlamış göçüp gidenleri de yâd etmiş oluruz. "Okuldan kaçıyormuşsunuz kaçırtmam, Gördüm ön bahçede top oynuyorsunuz oynatmam. Sigara da içiyorsunuzdur herhalde." iyi seyirler.
Hababam Sınıfı - At Sineği 01:53
Hababam Sınıfı - At Sineği 359 izlenme - 2 yıl önce Bu içeriği aradım, at sineği dedim, sessiz gemi dedim, yahya kemal dedim, bulamayınca çok şaşırdım, sonra baktım site mahrum kalmasın bu güzellikten. Yetiştirebilseydim 1 nisan için güzel içerik olurdu vesselam ammavelakin mümkün olmadı. Bu sinek olayını biz farklı açıdan yaklaşmıştık. Önce bir sineği bayıltıp ayağına ip bağladık.Sonra sinek kendine gelince iple uçuruyorduk derste güzel oluyordu öyle manyaktık biz.
damat ferit beyyy 03:32
damat ferit beyyy 644 izlenme - 9 yıl önce ufuk
Sümeyye Erdoğan'a Aşık Olan Ak-lover 02:08
Sümeyye Erdoğan'a Aşık Olan Ak-lover 147 izlenme - 2 yıl önce Vatanı için Ak parti için Sümeyye Erdoğan'ı Allah'ın emri peygamberin kavli ile kendine istemiş.Ancak neden Chp binasını seçmiş ben anlamadım.Aslına bakarsanız anlamadığım birçok şey var en iyisi susayım.
Özgegüven 06:26
Özgegüven 63 izlenme - 5 yıl önce