Hoşgeldiniz!

damatlık

Ufak Bi Dokunuşla Başlar Değişim. 01:03
Ufak Bi Dokunuşla Başlar Değişim. 103.244 izlenme - 4 yıl önce *Anlar vardır;yaşama anlam katan. Ve o anların mimarları vardır; hayatları güzelleştirtirmek için çalışan,ufak bir dokunuşla değişimi başlatan.Avea hayatını değiştiriyor, ona tadını çıkarmak kalıyor.
Evlilik Teklifi Fikirleri | Düğün.com 01:58
Evlilik Teklifi Fikirleri | Düğün.com 5.803 izlenme - 3 yıl önce Erkekler nasıl evlenme teklif eder kadınlar nasıl bir teklif ister? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/evlilik-teklifi-fikirleri-129 Evlenme teklifi kafamızı kurcalayan en tatlı telaş… Yıllarca hayali kurulan bu özel teklif için erkekler ne düşünüyor kadınlar neleri hayal ediyor Dugun.com TV ailesi olarak gittik, sorduk, öğrendik! Kadınların geniş hayal gücü, erkeklerinse şaşkın halleriyle verdiği cevaplarda eğlenceli ve ilgi çekici bir teklif için belki de aradığın fikri bulacaksın. Hemen izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Müzikleri Nasıl Seçilmeli? | Düğün.com 01:55
Düğün Müzikleri Nasıl Seçilmeli? | Düğün.com 4.199 izlenme - 3 yıl önce Düğünlerde müzik seçiminde en önemli kriter nedir öğrenmek için hemen izlemeye başlayın! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-muzikleri-nasil-secilmeli-114 Düğün müziği seçmek zahmetli iş! Müzik listelerini hala oluşturamadıysan bak bakalım uzmanlar neler öneriyor! Düğünde çalacak tüm müzikleri öncelikle tarzına göre belirlemelisin. En çok sevdiğin şarkıları mutlaka listene ekle ve eşinle birlikte etkilendiğin şarkılar da listende olsun. Unutma, bu senin en özel günün ve en çok senin eğlenmen önemli! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Giriş Müziğini Nasıl Seçmelisin? | Düğün.com 01:21
Düğün Giriş Müziğini Nasıl Seçmelisin? | Düğün.com 3.937 izlenme - 3 yıl önce Düğün giriş müziği demek salona girer girmez en etkileyici müzikle yürümek demek, nasıl seçeceğini hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-giris-muzigini-nasil-secmelisin-116 Düğün giriş müziğinin öncelikle ihtişamlı ve tüyleri diken diken edecek kadar ilgi çekmesi gerek. Salona girer girmez tüm sevdiklerini ve misafirlerini etkileyecek, hem romantik hem de ihtişamlı bir şarkı seçmelisin. Müzik başlar başlamaz heyecanını doruklarda hissedeceğin müziği seçerken nelere dikkat edeceğin videomuzda, hemen izle! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin ve Damat Anneleri Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 02:48
Gelin ve Damat Anneleri Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 4.412 izlenme - 3 yıl önce Gelin ve damat anneleri düğünde giyecekleri kıyafetleri seçerken nelere dikkat etmeli, hangi renkleri tercih etmeli izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-ve-damat-anneleri-nasil-giyinmeli-102 Düğünde gelin veya damat annesi olarak nasıl bir kıyafet giyeceksin? Artık klasik anne renkleri yerine daha cesur ve farklı renkler tercih etmek isteyen anneler en özel önerimiz birbirine çok yakın renkleri seçmemesi. Yine beyaz renk hariç tüm renkleri tercih etmekte özgürsünüz, yeter ki sınırlarınızı genişletin. Elbise modeli olarak ise anne kıyafeti diye en çok tercih edilen helenistik elbiseler ve dantel detaylar yerine; etek kesimleri gibi elbisenin formlarında farklılıkları tercih edebilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Evlilik Teklifi Sözleri | Düğün.com 01:30
Evlilik Teklifi Sözleri | Düğün.com 3.761 izlenme - 3 yıl önce 'Benimle evlenir misin!'... Tüm evlilik tekliflerinin en özel cümlesi benimle evlenir misin sorusu ama biz klişe bir teklif yerine ilginç, daha romantik, komik ya da hiç duyulmamış sözler söylemek isteyenler için yollara düştük; siz olsanız başka ne söylerdiniz diye sorduk! Sokak röportajımızı izleyin, sıradan bir teklif yerine hangi sözlerin alternatif olabileceğini öğrenin! Daha fazlası için: dugun.com/tv/evlilik-teklifi-sozleri-192 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Tanju Babacandan Düğün.com Takipçilerine Gelinlik Önerileri | Düğün.com 01:23
Tanju Babacandan Düğün.com Takipçilerine Gelinlik Önerileri | Düğün.com 3.802 izlenme - 3 yıl önce Gelinliğin için ünlü modacı Babacan'ın önerilerini izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/tanju-babacandan-gelinlik-onerileri-120 Gelinlik seçerken önemli birçok unsur var. Senin için Tanju Babacan'la gelinlikler alınırken, hazırlanırken nelerin önemli olduğunu konuştuk. Özellikle profesyonellerle ve geniş zaman diliminde çalışmanın önemine vurgu yapan Babacan'ın önerilerini hemen izleyin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kimler Gelinliğini Hazır Almalı Kimler Diktirmeli? | Düğün.com 02:37
Kimler Gelinliğini Hazır Almalı Kimler Diktirmeli? | Düğün.com 2.948 izlenme - 3 yıl önce Hazır gelinlik koleksiyonları ile özel dikilen gelinliklerin farkları neler, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kimler-gelinligini-hazir-almali-kimler-diktirmeli-88 Gelinliğini diktirmek mi yoksa hazır almak mı daha iyi olur sorusu kafanı karıştırıyorsa öncelikli koşulun zaman olduğunu unutma! Eğer düğüne kadar geniş bir zamanın varsa gelinliğini dilediğince tasarlatabilirsin. Çok zamanı olmayan yoğun bir gelin adayıysan ise hazır koleksiyonlardan model beğenip, tarzına uygun olması için bazı detaylarını değiştirebilirsin. Böylece yine sana özel bir gelinliğe sahip olabilirsin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Dansları İçin Hangi Parçalar Seçilmeli? | Düğün.com 02:22
Düğün Dansları İçin Hangi Parçalar Seçilmeli? | Düğün.com 2.383 izlenme - 3 yıl önce Düğün dansın için hangi şarkıyı nasıl seçeceğini dans eğitmenlerimizi izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-danslari-icin-hangi-parcalar-secilmeli-94 Düğün dansları için heyecanla müzik arayışına girmiş olabilirsin ama hangisi ilk dansım ve tüm düğün danslarım için daha iyi olur diye düşünüyorsan ufak önerilerimizi mutlaka izle! Uzman dans eğitmenleri aslında kareografilere özel dans müzikleri yerine kendi sevdiğin ve anlamlı bulduğun müzik parçalarını seçebileceğini söylüyor. Hayallerini sınırlamadan, özgürce dilediğin dans müziği ile düğün dansını sergileyebilirsin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Vücut Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? | Düğün.com 02:41
Vücut Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? | Düğün.com 1.966 izlenme - 3 yıl önce Gelinlik seçiminde vücuduna en uygun gelinliği bulman için tercih etmen gereken detaylar bu videoda, hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/vucut-tipine-uygun-gelinlik-nasil-secilir-87 Gelinlik deneme heyecanının ne kadar özel olduğunu biliyoruz ama doğru denemelerin seni daha çok mutlu edeceğini de biliyoruz! Yapman gereken vücut formlarına uygun ufak detaylara dikkat etmek. Büyük göğüslere sahipsen derin v yaka dekolte bir model seçmenin hayal ettiğin kusursuz görünüme kavuşmanı sağlayacağı gibi... Şimdi izlemeye başla ve kısa boylu gelinlerden geniş omuzlu adaylara kimin nasıl bir gelinlik seçmesi gerektiğini hemen öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünü Fiyatlarını Merak Ediyorsanız Sizi Böyle Alalım!  | Düğün.com 01:56
Kır Düğünü Fiyatlarını Merak Ediyorsanız Sizi Böyle Alalım! | Düğün.com 1.779 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü mü planlıyorsunuz? Nikah kokteylinden yemekli düğüne kadar kır düğünü fiyatları burada! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunu-fiyatlarini-merak-ediyorsaniz-sizi-boyle-alalim-135 Kır düğünü yapmayı düşleyen çiftlerdenseniz hemen videoyu izlemeye başlayın! Kır düğünlerinde; kokteylden yemekli davetlere ortalama fiyatların hangi aralıkta olduğunu öğrenip düğün bütçeni planla! Ayrıca özel seçenekler sunan mekanların her şey dahil düğün paketlerinin bütçen için uygun olacağını unutma! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
 İlk Dans Müziği Nasıl Seçilmeli? | Düğün.com 01:25
İlk Dans Müziği Nasıl Seçilmeli? | Düğün.com 1.423 izlenme - 3 yıl önce Giriş müziği sonrası başlanan ilk dans için seçilecek en doğru müzikler nelerdir izlemeye başla ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ilk-dans-muzigi-nasil-secilmeli-115 Salona girdin; en hareketli parça ile heyecanla gelin yolunda yürüdün, şimdi ne çalacak! Düğün ilk dansın için seçmen gereken bu parça heyecan ve enerji dolu giriş müziğinden sonra romantik bir parça olmalı. Mutlaka çift olarak karar verilmesi gereken bu parçayı; hem sevdiğin hem de senin için anlamlı olan şarkılar arasından seçmen gerektiğini sakın unutma! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Damatlık Almanın Püf Noktaları | Düğün.com 03:26
Damatlık Almanın Püf Noktaları | Düğün.com 1.171 izlenme - 4 yıl önce Düğünden ne kadar önce almalı, hangi modeli seçmeli, ne kadar bütçe ayırmalısın... Uzmana sorduk! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damatlik-almanin-puf-noktalari-18 Damatlığı diktirmek mi, hazır almak mı yoksa kiralamak mı daha mantıklı? Vücut yapına şal yaka mı daha uygun, kruvaze mi? Peki damatlığının gelinlikle ve düğün mekanıyla uyumu nasıl olacak? Tüm bu sorular Muzaffer Çuha & Suare'den İlker Çaha tarafından yanıtlanıyor. Muzaffer Çuha & Suare'nin damatlık modellerini incelemek ve teklif almak için; dugun.com/damatlik/istanbul/muzaffer-caha-suare "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Babalar, Sağdıçlar ve Erkek Kardeşler Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 04:15
Babalar, Sağdıçlar ve Erkek Kardeşler Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 1.160 izlenme - 4 yıl önce Düğün sahipleri nasıl giyinmeli sorusunun cevabı bu videoda! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/babalar-sagdiclar-ve-erkek-kardesler-nasil-giyinmeli-31 Smokin mi, takım mı yoksa ceket - pantolon kombinasyonu mu kullanılmalı? Papyonla birlikte kullanılan gömleğin rengi ne olmalı? Kıyafette alternatif kombinler nasıl yapılmalı?... Tüm soruların cevabını almak için izleyin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
İlk Dans İçin En Çok Tercih Edilen Dans Türleri Neler? | Düğün.com 02:05
İlk Dans İçin En Çok Tercih Edilen Dans Türleri Neler? | Düğün.com 1.342 izlenme - 3 yıl önce Düğün ilk dansı için hangi tür dans etmeyi düşünüyorsun, nasıl karar vereceğini kolayca öğrenmek için hemen izle! Daha fazlası için; dugun.com/tv/ilk-dans-icin-en-cok-tercih-edilen-dans-turleri-neler-91 Düğün ilk dansın için heyecanlandığını biliyoruz. Peki, ilk dans kareografini nasıl seçeceksin? Uzman dans hocalarına en çok tercih edilen düğün dans türlerini ve nasıl seçim yapmak gerektiğini sorduk. İzle ve kolayca karar ver! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Yakınları Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 01:20
Gelin Yakınları Nasıl Giyinmeli? | Düğün.com 1.224 izlenme - 3 yıl önce Gelinin kızkardeşi veya annesi nasıl bir kıyafet seçmeli, düğünde gelinin önüne geçmeden nasıl şık olunur hemen izle ve öğren! Daha fazlası için; dugun.com/tv/gelin-yakinlari-nasil-giyinmeli-96 Gelinin kullandığı renk dışında her rengi tercih edebilir; cüretkar modeller dışında tüm kıyafetleri tercih edebilirsin. Önemli olan ve unutmaman gereken o günün geline özel olduğu! İster kız kardeş, ister anne ister arkadaş rolünde ol ama sakın gelinden rol çalma! Bu özel güne eşlik ederken nasıl giyinmeli, hem güzel olup hem geline nasıl destek olunur izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelinlik Seçerken Nelerede Dikkat Etmeli? | Düğün.com 03:12
Gelinlik Seçerken Nelerede Dikkat Etmeli? | Düğün.com 1.202 izlenme - 3 yıl önce Gelinliğini seçmek için heyecan içindesin ama nelere dikkat etmen gerektiğini bilmiyorsan hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelinlik-secerken-nelerede-dikkat-etmeli-86 Gelinliğinle o gün ne kadar güzel olmak istediğini biliyoruz. Bunun için profesyonel moda tasarımcılarından gelinlik alırken nelere dikkat edilmeli, en önemli detaylar nelerdir gidip öğrendik! Küçük ve hayat kurtaran detayları öğrendikten sonra vucüduna en uygun gelinliği aramaya başlayıp, hayal ettiğin güzelliğe kavuşabilirsin. Vücut proporsiyonlarından, düğün konseptine kadar gelinlik tercihinde önemli her şey bu vieoda! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
After Party İçin Müzik Önerileri | Düğün.com 01:06
After Party İçin Müzik Önerileri | Düğün.com 926 izlenme - 3 yıl önce Son yılların modası after partilerde ne tarz müzikler çalınması gerektiğini öğrenmek için hemen izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/after-party-icin-muzik-onerileri-117 After partilerde önemli olan en eğlenceli, en hareketli parçaları seçmek. After parti müzikleri biraz yorgunluğunu atacağın ama aslında daha çok yorulacağın müzikler demek! Doyasıya dans edip eğleneceğin; en çok sevdiğin şarkıları seçip kutlamanın doruk noktasına ulaşacağın şarkıları seçmelisin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Tarihi Düğün Mekanı İçin Konsept ve Dekorasyon Önerileri | Düğün.com 01:54
Tarihi Düğün Mekanı İçin Konsept ve Dekorasyon Önerileri | Düğün.com 1.106 izlenme - 3 yıl önce Düğünün için tarihi bir mekan seçtin. Peki, düğün konsepti için bir fikrin var mı? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/tarihi-dugun-mekani-icin-konsept-ve-dekorasyon-onerileri-130 Düğün mekanı seçmenin yanı sıra nasıl bir mekan dekorasyonu yani düğün konsepti uygulayacağın da önemli bir mesele. Düğününün kusursuz olmasını sağlayacak en önemli mesele hatta! Tarihi bir mekanda evlenmeyi düşünen çiftlerimize; mekan yapısına uygun olarak hangi konseptte nasıl bir mekan dekorasyonu tercih etmeliler, mekanı ferah ve şık gösterecek özel dekorasyon detayları için neler gerekli gibi profesyonel öneriler aldık. İzlemeye başla ve fikir edin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Arabası Seçerken Dikkat Edilecek 5 Şey! | Düğün.com 01:23
Gelin Arabası Seçerken Dikkat Edilecek 5 Şey! | Düğün.com 1.039 izlenme - 3 yıl önce Gelin arabanı seçerken bilmen gerekenleri izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-arabasi-secerken-dikkat-edilecek-5-sey-108 Gelin arabası; düğün günü hem ulaşımını sağlayacak hem de eğlenceli vakitlerinin şahidi olacak. Gelin konvoyu ile tur atarken ya da nikaha yetişirken yolda kalmak istemiyorsan ve göz alıcı bir araba ile seyahat etmek istiyorsan dikkat etmen gereken detayları net et ve seçimini öyle yap! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Damatlık Modasında Son Trendler | Düğün.com 03:35
Damatlık Modasında Son Trendler | Düğün.com 698 izlenme - 4 yıl önce Damatlıkta en yeni renkler ve stillerden haberdar olun! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damatlik-modasinda-son-trendler-34 Siyahtan sıkılan damatlar hangi renkleri kullanabilirler? Gelin buketine uyumlu renklerde papyonların kullanımı, damatlıkta vintage uygulamasının püf noktaları neler? Erkek giyim konusunda Türkiye'nin en saygın markalarından olan Damat Tween Bölge Müdürü Mine Durmuşoğlu'nun anlatımıyla bu videoda! Damatlık alırken önceliği damadın kendini ne kadar rahat hissedeceği ve tarzına önem verdiklerini söyleyen Mine Durmuşoğlu; gelinin ile uyumlu ol ama istediğin damatlığı seçmekten vazgeçme diyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kişiye Özel Gelinlikler Ne Kadar Sürede Dikilir? | Düğün.com 02:18
Kişiye Özel Gelinlikler Ne Kadar Sürede Dikilir? | Düğün.com 903 izlenme - 3 yıl önce Normal bir kıyafetin dikimi iki üç provada tamamlanırken; bir gelinlik için ne kadar süre lazım! Hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kisiye-ozel-gelinlikler-ne-kadar-surede-dikilir-89 Modacılar gelinlik diktirmenin gelini daha mutlu ettiğini ve düğün mekanında kendinden emin bir duruş sergilediğini söylüyor. Bu öneri sana çok çekici geldiyse gelinliğini diktirmeyi düşünmelisin. Peki, provalara ne zaman başlamalı, düğünden ne kadar süre önce dikime başlanıp bitirilir, kişiye özel gir gelinliğin yapım süreci ne kadardır hepsini öğrenmek için izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Hangi Çiftler Düğün İçin Tarihi Mekan Seçmeli? | Düğün.com 02:02
Hangi Çiftler Düğün İçin Tarihi Mekan Seçmeli? | Düğün.com 809 izlenme - 3 yıl önce Tarihi bir düğün mekanını seçmeni sağlayacak özellikler neler, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/hangi-ciftler-dugun-icin-tarihi-mekan-secmeli-133 Düğün için mekan arayışınıza bir de böyle ışık tutalım dedik. Tarihi bir mekanın sağladığı alternatiflerle neden bu mekanı seçmelisiniz uzmanlardan öneriler aldık. Dekorasyon ve süslemeler için seni yormayacak, kendi ihtişamı ile küçük dokunuşlarla konseptini yansıtabileceğin bu mekanlar butih hizmet vermeleri ve nadir yerler olduğundan özel bir tercihi hak ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Fuat Paşa Yalı'sında Bir Düğün Hikayesi | Düğün.com 02:10
Fuat Paşa Yalı'sında Bir Düğün Hikayesi | Düğün.com 798 izlenme - 3 yıl önce Fuat paşa'da bir düğün sürecinde neler oluyor, mekanın sağladığı tüm avantajları izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/fuat-pasa-yalisinda-bir-dugun-hikayesi-132 Düğün öncesi hazırlık yapabileceğin ışıklandırmasından ergonomisine özel bir gelin hazırlık odasından, düğün sonrası çiftlere özel sundukları ihtişamlı tasarımları ile ilgi çekici balayı odasına kadar kendini gerçekten özel hissedeceğin bir düğün mekanı... Fuat Paşa'nın düğün günü ve sonrasında sunduğu avantajları senin için öğrendik! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Dans Derslerine Ne Zaman Başlanmalı? | Düğün.com 02:27
Düğün Dans Derslerine Ne Zaman Başlanmalı? | Düğün.com 835 izlenme - 3 yıl önce Düğün öncesi dans eğitimine ne zaman başlanmalı, kareografilere nasıl ve ne kadar çalışılmalı hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-dans-derslerine-ne-zaman-baslanmali-95 Hem çok eğleneceğin hem de tüm misafirlerini çok etkileyeceğin bir düğün dansı sergilemek için düğünden ne kadar zaman önce dans derslerine başlaman gerektiğini uzman dans eğitmenlerine sorduk. Zamanı olan olmayan tüm çiftlere pratik çözümler sunan dans eğitmenlerinin önerilerini hemen izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Hangi Düğün Mekanında Hangi Gelinlik Modeli Giyilmeli? | Düğün.com 02:48
Hangi Düğün Mekanında Hangi Gelinlik Modeli Giyilmeli? | Düğün.com 834 izlenme - 3 yıl önce Gelinlik seçerken dikkat etmek gereken büyük bir unsur daha var; düğün mekanı. Hangi mekanda hangi gelinlik giyilir, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/hangi-dugun-mekaninda-hangi-gelinlik-modeli-giyilmeli-90 Gelinliğini neye göre seçeceğini düşünürken göz ardı etmemen gereken en önemli unsur düğün mekanın ve konseptin. Bir balo salonunda evlenirken kısa gelinlikler tercih edilir mi ya da sade ve şık düğün elbiselerini hangi düğün mekanında giymek daha isabetli olur hemen izleyip öğrenin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelinlik Dikimi İçin İdeal Süre Ne Kadardır? | Düğün.com 02:00
Gelinlik Dikimi İçin İdeal Süre Ne Kadardır? | Düğün.com 818 izlenme - 3 yıl önce Düşlediğin gelinlik için ne kadar zamana ihtiyacın olacak, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelinlik-dikimi-icin-ideal-sure-ne-kadardir-122 Gelinliğin için acele etmemelisin. Ne kadar zamanda istediğin gelinliği bulabileceğini Tanju Babacan'a sorduk. Bir gelinliğin dikimi veya hazır bir modeli bulabilmenin ne kadar süre aldığını ve konsepte uygun olsun istediğin gelinlik modeli için nasıl ve ne zaman harekete geçmen gerektiğini hemen izle! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Yuvarlak Yüz Şekline Uygun Gelin Makyajı | Düğün.com 03:17
Yuvarlak Yüz Şekline Uygun Gelin Makyajı | Düğün.com 825 izlenme - 3 yıl önce Instagram yarışmamızı kazanan gelin adayımız Dilde'nin makyajını izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuvarlak-yuz-sekline-uygun-gelin-makyaji-106 Ünlü make-up artisti Erkan Uluç ile gelin adayımız Dilde'ye yuvarlak yüzler için gelin makyajı uygulaması gerçekleştirdik. İzle ve yuvarlak bir yüz için makyaj detayları nasıl olmalı, neler yakışır fikir edin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Tarihi Mekanda Düğün Yapmanın Avantajları | Düğün.com 02:12
Tarihi Mekanda Düğün Yapmanın Avantajları | Düğün.com 786 izlenme - 3 yıl önce Tarihi bir düğün mekanında evlenmenin avantajlarını uzmanlara sorduk, hemen izlemeye başla ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/tarihi-mekanda-dugun-yapmanin-avantajlari-131 Tarihi bir düğün mekanında evlenmeyi çok istiyorsun ama hiç mekan avantajlarını ya da dezavantajlarını düşündün mü? Düğün için butik hizmet sunan tarihi mekanlar bir çok özelliği ile dekorasyon açısından avantajlarla dolu, bir sonraki gün ihtişamlı bir salondan klasik bir eve gitmenin burukluğu haricinde dezavantajı ise yok gibi. Eğer düğün mekanına karar verdiysen şimdi de özelliklerini öğren ve düğün mekanı süslemelerin için ne kadar şanslı olduğuunun farkına var! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Dansı İçin Paket Fiyatları Ne Kadar? | Düğün.com 01:51
Düğün Dansı İçin Paket Fiyatları Ne Kadar? | Düğün.com 752 izlenme - 3 yıl önce Düğün dans desrlerin için ortamala ne kadar bütçe ayırman gerektiğini öğrenmek için hemen izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; http://dugun.com/tv/dugun-dansi-icin-paket-fiyatlari-ne-kadar-92 Düğün dansınızı seçtin ve ders almaya başlayacaksın ama ne kadar masraflı olacağı seni korkutuyorsa sakin ol, yanındayız! Profesyonel dans eğitmenlerine ortalama dans dersi fiyatlarını sorup dans kursları için ne kadar bütçe ayırman gerektiğini öğrendik. Dans dersi fiyatlarını öğrenmek için sen de hemen izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!