Hoşgeldiniz!

Damla Aslanalp Videoları İzle

Damla Aslanalp Serbest Vuruş Gafı 02:38
Damla Aslanalp Serbest Vuruş Gafı 3.265 izlenme - 2 yıl önce Damla Aslanalp Okan Bayülgen'in sorusunu yanlış anladı :) Okan Bayülgen Dada Dandinista Star Tv 27.12.2014
Güzel oyuncunun 'Serbest Vuruş' şaşkınlığı 02:33
Güzel oyuncunun 'Serbest Vuruş' şaşkınlığı 434 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dada Dandinista programına konuk olan güzel oyuncu Damla Aslanalp, 'Serbest Vuruş' muhabbeti sırasında gaf yaptı.
Çizgi Film Karakterlerine Benzeyen Ünlüler 01:21
Çizgi Film Karakterlerine Benzeyen Ünlüler 127 izlenme - 2 yıl önce Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu 'nun da yer aldığı listede Ivana Sert, Damla Aslanalp, Öykü Çelik ve Begüm Kütük gibi ünlü isimler yer alıyor. Siz de en çok hoşunuza giden benzetmeyi yorum yapmayı unutmayın. 5 ) She-ra | IVANA SERT 4 ) Ariel - Damla Aslanalp 3 ) Hugo'dan Cadı Sila - Öykü Çelik 2 ) Frozen / Karlar Ülkesi Anna - Begüm Kütük 1 ) Brave / Cesur Merida - Elçin Sangu Elçin Sangu'nun Brave ( Cesur ) animasyon filminden Elçin Sangu'ya benzetildiği listede birçok kadın ünlü çizgi film karakterlerine benzetiliyor. Masal kahramanlarına benzetilen bu ünlüler ise ivana sert, Öykü Çelik, Damla Aslanalp ve de Begüm Kütük.
Burada Laf Çok   29 Aralık 2015 01:36:10
Burada Laf Çok 29 Aralık 2015 67 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 29 Aralık Pazartesi gecesi Onur Tuna, Damla Aslanalp, Aslızen, Murat Başoğlu konuk oldu.
Güzel oyuncunun 'Serbest Vuruş' şaşkınlığı 02:33
Güzel oyuncunun 'Serbest Vuruş' şaşkınlığı 24 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dada Dandinista programına konuk olan güzel oyuncu Damla Aslanalp, 'Serbest Vuruş' muhabbeti sırasında gaf yaptı.