Hoşgeldiniz!

damper

Çift Damperli Kamyonun İlginç Yük Boşaltması 01:27
Çift Damperli Kamyonun İlginç Yük Boşaltması 2.260 izlenme - 8 ay önce TIR gibi gözüken kamyonun arkasına başka damper takılarak ilginç yük boşaltma tekniği görüntüleri kameraya böyle yansımış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motor Sürücüsüne Kapak Olan Anlar! 00:21
Motor Sürücüsüne Kapak Olan Anlar! 3.555 izlenme - 11 ay önce Çin’de geri manevra yaptığı sırada damperinin kapağı açılan kamyon, feci bir kazaya yol açtı. Açılan demir kapak, karşı yönden gelen motosikletliye çarptı ve sürücü aldığı darbeyle kendinden geçip yere düştü.
500 Ton Ağırlında Damperli Kamyonun Arabayı Tuzla Buz Etmesi 00:32
500 Ton Ağırlında Damperli Kamyonun Arabayı Tuzla Buz Etmesi 4.980 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir araç galiba deneyelim demişler,arabanın üstünden geçerek dayanıklığını test ettiler.İşe yaradı damperli kamyon resmen parçaladı.
Otoyolu Savaş Alanına Çeviren Damperi Açık Kalan Kamyon 00:38
Otoyolu Savaş Alanına Çeviren Damperi Açık Kalan Kamyon 3.037 izlenme - 1 yıl önce Açık damperle ilerlemeye devam eden kamyon bir süre sonra yol üstü tabelalara çarparak yan yattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
damper dehşeti !! 00:30
damper dehşeti !! 6.048 izlenme - 9 yıl önce sokakta yaptıkları şakayı kameraya alan gençler yaptıklarına kendileri de inanamadı. mobese kamerasındaki kayıtta damper dehşeti an be an görünüyor.
Kamyon Havuz 02:04
Kamyon Havuz 5.065 izlenme - 10 yıl önce
Damperi Açık Unutan Tır Şoförü Üst Geçide Çarptı 00:26
Damperi Açık Unutan Tır Şoförü Üst Geçide Çarptı 186 izlenme - 9 ay önce Kanada’nın Quebec eyaletinde damperi açık unutan tır şoförünün üst geçide çarpması amatör kameraya böyle yansıdı. Tır şoförü şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu.
Bosch Buzdolabı Damper Arıza Sesi 00:58
Bosch Buzdolabı Damper Arıza Sesi 773 izlenme - 8 yıl önce
Thwaites Damper Uygulama 00:45
Thwaites Damper Uygulama 514 izlenme - 5 yıl önce Thwaites Damper Uygulama Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Depremden Koruma Damperleri (Amortisörleri) 00:30
Depremden Koruma Damperleri (Amortisörleri) 314 izlenme - 4 yıl önce Fikir güzel ancak gelistirilmesi gerekir benim fikrimce. Ya enine degilde boyuna sallanirsa sorusu geliyor akla, e tabii bu durumda dikey amortisörlerin birbirini engelleyecekdir. Bir de tabi damperlerin ebati. Neyse zaten icraata gecerse sonraki yüzyil bizim ülkeye ugrar
Thwaites 3 Ton Hi-Swivel Belden Kırmalı Damper - Maden Ve Hafriyat İşleri 02:39
Thwaites 3 Ton Hi-Swivel Belden Kırmalı Damper - Maden Ve Hafriyat İşleri 441 izlenme - 5 yıl önce İngiliz üretimi olan Thwaites 3 ton damper uygulama videosudur. Belden kırmalı ve 4x4 yürüyüş sistemine sahip olan Thwaites damper, Yanmar motora sahiptir. ------------ Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Damperi Havada Unutan Kamyon Şoförünün Sonu 00:12
Damperi Havada Unutan Kamyon Şoförünün Sonu 241 izlenme - 3 yıl önce Damperi Havada Unutan Kamyon Şoförünün Sonu Damperi açık seyir eden kamyon şoförünün kaçınılmaz kazası. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendi Kendine Yükleyen Kamyon 01:30
Kendi Kendine Yükleyen Kamyon 230 izlenme - 3 yıl önce Şöför abimiz yükleyeceği eşyayı kamyonuyla önce dik duruma getirip sonrada kamyonun kasasına yüklüyor.
No Pants Subway Ride 02:43
No Pants Subway Ride 248 izlenme - 4 yıl önce 2002 yılından beri yapılan eylem. new york, paris, berlin gibi büyük metropellerde yılın belli bir gününde sözleşen insanlar metrolarda bir yerden bir yere giderken pantolonlarını çıkarıp donları ile kalıyor ve hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam ediyorlar. anlamı büyük sehirlerdeki monoton yaşamı vurgulamakmış.
Belden Kırmalı Damper Thwaites İngilterede Fabrika Turu 02:51
Belden Kırmalı Damper Thwaites İngilterede Fabrika Turu 128 izlenme - 5 yıl önce Thwaites Damperlerin İngiltere'deki Üretim Tesisine Ait Görüntülerdir. ------------ kale Makina Pazarlama A.ş. 1978 Yılında Kurulmuştur. kale Makina, Uluslararası Otoritelerce Kabul Edilmiş Olan Çeşitli Makina Üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık Gibi Sektörlere Makina Ve Ekipman Hizmeti Vermektedir. kale Makina,1890 Yılından Beri Adı Güvenle Bir Tutulan Japon Mini Ekskavatör Üreticisi Kubota; 150 Yıllık Birikimini Kaliteye Yatıran Amerikan Mini Yükleyici Üreticisi Gehl; Kurulduğu 1873 Yılından Beri Verimlilikte Lider İsveçli Toprak & Asfalt Sıkıştırma Ve Beton Ekipmanları Üreticisi Atlas Copco Ve Gelişkin Tasarımı İle Her İşin Üstünden Gelen İngiliz Belden Kırmalı Mini Damper Üreticisi Thwaites'in Türkiye Distribütörlüklerini Sürdürmektedir. kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen İle Bakım Ve Servis Hizmeti Vermektedir. kale Makina Mini (kompakt) İş Ve İnşaat Makinaları Sektöründe 2008 Yılından Beri Açık Ara İle Satış Lideri 'dir.
Damperi Açık kalan Kamyon Kazaları 02:38
Damperi Açık kalan Kamyon Kazaları 29 izlenme - 1 yıl önce Damperi Açık kalan Kamyon Kazaları
Açık Damperle Yolda İlerleyip Tabelaya Beşlik Çakmak 00:11
Açık Damperle Yolda İlerleyip Tabelaya Beşlik Çakmak 69 izlenme - 3 yıl önce Damperi açık şekilde yolda ilerleyen şoförümüz tabelayı yerle bir ediyor. Kamyonun da devrilme tehlikesi yaşadığı sorumsuzca hareket edilen o anları izliyoruz.
İstanbul'da Yine Damper Kazası 02:05
İstanbul'da Yine Damper Kazası 57 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Kartal TEM bağlantı yolunda damperi açılan hafriyat kamyonu, önce karayolu tabelalarına, sonra üst geçide son olarak da yol kenarındaki bir gecekonduya çarparak durabildi. Kazada can kaybı yaşanmazken gecekondudaki vatandaşlar büyük panik yaşadı.
Ruzgar damper tks olur 01:58
Ruzgar damper tks olur 63 izlenme - 7 yıl önce global avrupa 1 car tks olur
TEM'de Damperin Üst Geçitte Takılı Kaldığı Anlar Kamerada 00:43
TEM'de Damperin Üst Geçitte Takılı Kaldığı Anlar Kamerada 4 izlenme - 8 ay önce İstanbul Sultanbeyli'de seyir halinde damperi açılan kamyon yaya üst geçidine çarptı. Damperin takılıp kaldığı ancak kamyonun ilerlediği kaza güvenlik kameralarında ortaya çıktı.
Damperi Açık Çöp Kamyonunu Görenler Neye Uğradığını Şaşırdı 00:37
Damperi Açık Çöp Kamyonunu Görenler Neye Uğradığını Şaşırdı 3 izlenme - 12 ay önce Damperi açık çöp kamyonunu görenler neye uğradığını şaşırdıŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde damperi açık karayolunda seyreden çöp kamyonu, görenleri şaşırttı.
Açık Unutulan Damper Kazaya Neden Oldu 04:34
Açık Unutulan Damper Kazaya Neden Oldu 4 izlenme - 2 yıl önce Açık unutulan damper kazaya neden oldu MANİSA - Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir tır sürücüsü damperi açık unutunca büyük yön tabelasına çarpıp devrildi.