Hoşgeldiniz!

Damper Videoları İzle

500 Ton Ağırlında Damperli Kamyonun Arabayı Tuzla Buz Etmesi 00:32
500 Ton Ağırlında Damperli Kamyonun Arabayı Tuzla Buz Etmesi 4.384 izlenme - 11 ay önce Yeni bir araç galiba deneyelim demişler,arabanın üstünden geçerek dayanıklığını test ettiler.İşe yaradı damperli kamyon resmen parçaladı.
kamyon arkası sözleri 03:45
kamyon arkası sözleri 22.429 izlenme - 7 yıl önce kamyon arkası sözleri
damper dehşeti !! 00:30
damper dehşeti !! 6.043 izlenme - 7 yıl önce sokakta yaptıkları şakayı kameraya alan gençler yaptıklarına kendileri de inanamadı. mobese kamerasındaki kayıtta damper dehşeti an be an görünüyor.
kamyon havuz 02:04
kamyon havuz 5.054 izlenme - 8 yıl önce
Arslan Damper 06:57
Arslan Damper 1.125 izlenme - 4 yıl önce Arslan Damper tanıtım filmi
Thwaites Damper Uygulama 00:45
Thwaites Damper Uygulama 504 izlenme - 3 yıl önce Thwaites Damper Uygulama Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Havalandırma; Menfez, Banyo - Wc Menfezi, Anemosta 03:08
Havalandırma; Menfez, Banyo - Wc Menfezi, Anemosta 1.856 izlenme - 8 yıl önce havalandırma kapakları, menfez anemostad, panjur ve damperler uygun fiyatla sizlerle... www.tekinbas.net
Damperi Havada Unutan Kamyon Şoförünün Sonu 00:12
Damperi Havada Unutan Kamyon Şoförünün Sonu 233 izlenme - 2 yıl önce Damperi Havada Unutan Kamyon Şoförünün Sonu Damperi açık seyir eden kamyon şoförünün kaçınılmaz kazası. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Thwaites 3 Ton Hi-Swivel Belden Kırmalı Damper - Maden Ve Hafriyat İşleri 02:39
Thwaites 3 Ton Hi-Swivel Belden Kırmalı Damper - Maden Ve Hafriyat İşleri 433 izlenme - 3 yıl önce İngiliz üretimi olan Thwaites 3 ton damper uygulama videosudur. Belden kırmalı ve 4x4 yürüyüş sistemine sahip olan Thwaites damper, Yanmar motora sahiptir. ------------ Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Bosch Buzdolabı Damper Arıza Sesi 00:58
Bosch Buzdolabı Damper Arıza Sesi 391 izlenme - 6 yıl önce
Depremden Koruma Damperleri (Amortisörleri) 00:30
Depremden Koruma Damperleri (Amortisörleri) 173 izlenme - 2 yıl önce Fikir güzel ancak gelistirilmesi gerekir benim fikrimce. Ya enine degilde boyuna sallanirsa sorusu geliyor akla, e tabii bu durumda dikey amortisörlerin birbirini engelleyecekdir. Bir de tabi damperlerin ebati. Neyse zaten icraata gecerse sonraki yüzyil bizim ülkeye ugrar
No Pants Subway Ride 02:43
No Pants Subway Ride 187 izlenme - 2 yıl önce 2002 yılından beri yapılan eylem. new york, paris, berlin gibi büyük metropellerde yılın belli bir gününde sözleşen insanlar metrolarda bir yerden bir yere giderken pantolonlarını çıkarıp donları ile kalıyor ve hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam ediyorlar. anlamı büyük sehirlerdeki monoton yaşamı vurgulamakmış.
Kendi Kendine Yükleyen Kamyon 01:30
Kendi Kendine Yükleyen Kamyon 153 izlenme - 1 yıl önce Şöför abimiz yükleyeceği eşyayı kamyonuyla önce dik duruma getirip sonrada kamyonun kasasına yüklüyor.
Thwaites Damper Test 01:23
Thwaites Damper Test 211 izlenme - 3 yıl önce Thwaites Damper Test Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Açık Damperle Yolda İlerleyip Tabelaya Beşlik Çakmak 00:11
Açık Damperle Yolda İlerleyip Tabelaya Beşlik Çakmak 67 izlenme - 2 yıl önce Damperi açık şekilde yolda ilerleyen şoförümüz tabelayı yerle bir ediyor. Kamyonun da devrilme tehlikesi yaşadığı sorumsuzca hareket edilen o anları izliyoruz.
Belden Kırmalı Damper Thwaites İngilterede Fabrika Turu 02:51
Belden Kırmalı Damper Thwaites İngilterede Fabrika Turu 125 izlenme - 3 yıl önce Thwaites Damperlerin İngiltere'deki Üretim Tesisine Ait Görüntülerdir. ------------ kale Makina Pazarlama A.ş. 1978 Yılında Kurulmuştur. kale Makina, Uluslararası Otoritelerce Kabul Edilmiş Olan Çeşitli Makina Üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık Gibi Sektörlere Makina Ve Ekipman Hizmeti Vermektedir. kale Makina,1890 Yılından Beri Adı Güvenle Bir Tutulan Japon Mini Ekskavatör Üreticisi Kubota; 150 Yıllık Birikimini Kaliteye Yatıran Amerikan Mini Yükleyici Üreticisi Gehl; Kurulduğu 1873 Yılından Beri Verimlilikte Lider İsveçli Toprak & Asfalt Sıkıştırma Ve Beton Ekipmanları Üreticisi Atlas Copco Ve Gelişkin Tasarımı İle Her İşin Üstünden Gelen İngiliz Belden Kırmalı Mini Damper Üreticisi Thwaites'in Türkiye Distribütörlüklerini Sürdürmektedir. kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen İle Bakım Ve Servis Hizmeti Vermektedir. kale Makina Mini (kompakt) İş Ve İnşaat Makinaları Sektöründe 2008 Yılından Beri Açık Ara İle Satış Lideri 'dir.
Depremden Koruma Damperleri (Amortisörleri) 00:30
Depremden Koruma Damperleri (Amortisörleri) 76 izlenme - 2 yıl önce Fikir güzel ancak gelistirilmesi gerekir benim fikrimce. Ya enine degilde boyuna sallanirsa sorusu geliyor akla, e tabii bu durumda dikey amortisörlerin birbirini engelleyecekdir. Bir de tabi damperlerin ebati. Neyse zaten icraata gecerse sonraki yüzyil bizim ülkeye ugrar...
 Damperi açık kamyon Sydney’deki tüneli mahvetti 00:34
Damperi açık kamyon Sydney’deki tüneli mahvetti 112 izlenme - 3 yıl önce Avustralya’nın başkenti Sydney’de tünele giren kamyonun damperi, bir anda açıldı. Damper, tünelin tavanını paramparça etti. Avustralya’da yaşanan bir kaza, yürekleri ağızlara getirdi. Başkent Sydney’de tünele giren kamyonun damperi, bir anda açıldı. Açılan damper, tünelin tavanını paramparça etti. Kaza sonrası tünel uzun süre trafiğe kapatılırken, kamyon vinç yardımıyla tünelden çıkarılabildi.Kazanın, şoförünün yere düşen gözlüğünü almak için eğildiği sırada, damperi kontrol eden kola çarpması sonucu meydana geldiği açıklandı. Kazaya neden olan kamyon sürücü ise 3 ay trafikten men cezasına çarptırıldı.
Thwaites Damper Uygulama 02:12
Thwaites Damper Uygulama 111 izlenme - 3 yıl önce Thwaites Damper Uygulama Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Damperi Açılan Kamyon Üst Geçide Çarptı 01:51
Damperi Açılan Kamyon Üst Geçide Çarptı 46 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da yine damper kazası: Kasası açılan kamyon üst geçide çarptı İlk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan yok…
İstanbul'da Yine Damper Kazası 02:05
İstanbul'da Yine Damper Kazası 49 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Kartal TEM bağlantı yolunda damperi açılan hafriyat kamyonu, önce karayolu tabelalarına, sonra üst geçide son olarak da yol kenarındaki bir gecekonduya çarparak durabildi. Kazada can kaybı yaşanmazken gecekondudaki vatandaşlar büyük panik yaşadı.
Ruzgar damper tks olur 01:58
Ruzgar damper tks olur 61 izlenme - 5 yıl önce global avrupa 1 car tks olur
Faciadan Dönüldü 01:32
Faciadan Dönüldü 6 izlenme - 2 yıl önce Rize'de çay yüklü bir kamyon sürücü aşırı sürat yapınca, benzin istasyonuna daldı... Kaza sırasında işçiler de damperdeydi. Facia kılpayı atlatıldı. 18.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Faciadan Dönüldü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...