Hoşgeldiniz!

Daniele De Rossi

De Rossi kendinden geçti 00:26
De Rossi kendinden geçti 1.567 izlenme - 3 yıl önce İtalya futbolunun yıldız ismi Daniele De Rossi Roma ile Hellas Verona'nın oynadığı ve 1-1 beraberlikle biten maçta oyundan alınınca yedek kulübesinde adeta kendinden geçti.
Daniele De Rossi: 00:08
Daniele De Rossi: "Beni değil Insgine'yi oyuna alın" 55 izlenme - 7 ay önce Daniele De Rossi, İsveç maçında oyun 0-0 devam ederken ısınmaya gönderilmesine isyan etti; "Kazanmaya ihtiyacımız var, neden ben oyuna giriyorum" diyerek oyuna bir hücum oyuncusunun [Insigne] alınması gerektiğini anlatmaya çalışıyor.
Salih Uçan'dan De Rossi'ye asist! 00:20
Salih Uçan'dan De Rossi'ye asist! 120 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'den Roma'ya transfer olan ve bu sezon ilk kez ilk 11'de forma giyen Salih Uçan, Cesena karşısında takımının ilk golünün asistini yaptı.
İtalyan Futbolcu De Rossi, Hocasına Patladı: Beni Neden Oyuna Alıyorsun 01:07
İtalyan Futbolcu De Rossi, Hocasına Patladı: Beni Neden Oyuna Alıyorsun 5 izlenme - 7 ay önce İtalyan futbolcu Daniele De Rossi, kendisini ısınmaya gönderen teknik ekibe patladı: Beni neden oyuna alıyorsun? Beraberliğe değil galibiyete ihtiyacımız var.
De Rossi kendinden geçti 00:26
De Rossi kendinden geçti 21 izlenme - 3 yıl önce İtalya futbolunun yıldız ismi Daniele De Rossi Roma ile Hellas Verona'nın oynadığı ve 1-1 beraberlikle biten maçta oyundan alınınca yedek kulübesinde adeta kendinden geçti.
Salih Uçan, 2019'a Kadar Fenerbahçe'nin 01:41
Salih Uçan, 2019'a Kadar Fenerbahçe'nin 15 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe'nin 2 yıllığına Roma'ya kiraladığı Salih'in 2017'de biten sözleşmesini iki yıl uzattığı ortaya çıktı.
De Rossi çılgına döndü! 00:29
De Rossi çılgına döndü! 2 izlenme - 3 yıl önce İtalya futbolunun yıldız ismi Daniele De Rossi Roma ile Hellas Verona'nın oynadığı ve 1-1 beraberlikle biten maçta oyundan alınınca yedek kulübesinde adeta kendinden geçti.