Hoşgeldiniz!

danino

Çocuklar Düşündüğünüzden Daha Güçlü! 00:42
Çocuklar Düşündüğünüzden Daha Güçlü! 435.428 izlenme - 4 yıl önce Danino bol bol taze süt ve meyvelerden hazırlanır. İçerdiği kalsiyum, protein ve vitaminler sayesinde çocukların sağlıklı büyümelerine yardımcı olur.
Minik Damaklar: Sağlıklı Atıştırmalıklar 04:58
Minik Damaklar: Sağlıklı Atıştırmalıklar 1.017 izlenme - 4 ay önce Minik Damaklar, yeni lezzetler peşinde! MigrosTV mutfağında çocuklar için farklı atıştırmalıklar hazırlandı ve minik damakların beğenisine sunuldu. Menümüzde; zencefilli kurabiye, elma cipsi, baharatlı sebze topları, pestil, Danino milkshake, Danino çıtırdat ve Danino içecek vardı. Bakalım minikler bu sağlıklı atıştırmalıklara nasıl tepkiler verdiler... İşte yorumlar ve çok tatlı anlar! Çocuklarınıza abur cuburlar yerine verebileceğiniz lezzetli ve sağlıklı Danone Sütlü Atıştırmalıklar'ı keşfetmek için tıklayın:www.danonesutluatistirmaliklar.com Minik Damaklar yeni maceralarıyla her hafta Salı Günü MigrosTV'de!
Çocuğunuz için Danino'dan yepyeni Sporcu Dino'lar! 00:12
Çocuğunuz için Danino'dan yepyeni Sporcu Dino'lar! 1.256 izlenme - 3 yıl önce Bol bol kalsiyum, protein ve vitaminli Danino İçecek'ten, birbirinden eğlenceli 14 yeni Sporcu Dino.
Danino Zazaca 01:03
Danino Zazaca 2.515 izlenme - 7 yıl önce danino zazaca
Danino 01:24
Danino 246 izlenme - 6 yıl önce daino yiyen kızz
uzman diyetisyen m. turgay köse doktorum programı 01:32
uzman diyetisyen m. turgay köse doktorum programı 829 izlenme - 7 yıl önce uzman diyetisyen m. turgay köse doktorum programı'nda kemik sağlığı kalsiyum ve d vitamini ilişkisini anlatıyor...
Danone Sütlü Atıştırmalıklar Challenge, Danino Renkli Harfleri İle İsim Bulma | Nubi TV 14:03
Danone Sütlü Atıştırmalıklar Challenge, Danino Renkli Harfleri İle İsim Bulma | Nubi TV 10 izlenme - 5 ay önce Merhaba Arkadaşlar bizi izlerken yorum yapmayı like atmayı unutmayın.. Abone Olmak için... https://goo.gl/SwGQ2I To Subscribe... https://goo.gl/SwGQ2I ??????????? ?? Be... https://goo.gl/SwGQ2I Nubi TV Kanalımızda Neler Var.! Oyuncaklar, oyuncak mağazaları Alışverişi, oyun hamuru, (play-doh), sürpriz yumurta, Legolar, renkli şekerler, hayvan oyuncakları, bebek oyuncakları, çizgi film karakterleri, Oyuncak keşifleri... What's On Our Nubi TV Channel.! Toys Explore, Play, fun, toys, stores ,toys, else ,play surprise eggs ,colored sugars, animal, baby, cartoon, characters..
Danino 23 Nisan 01:09
Danino 23 Nisan 55 izlenme - 4 yıl önce Danino 23 Nisan