Hoşgeldiniz!

danışman

Danışman Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
Danışman Türkçe Altyazılı Fragmanı 29.814 izlenme - 5 yıl önce Efsane yönetmen Ridley Scott'ın yönettiği ve de kadrosunda Brad Pitt, Penélope Cruz ve Javier Bardem gibi efsane oyuncuların bulunduğu 2013 yapımı gerilim filmi The Counselor(Danışman) 'ın fragmanı. Başarılı bir avukat olan Counselor, son zamanlarda yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı adeletin iki yanında da yer alan bir karar verir ve kendisini uyuşturucu ticaretin ortasında bulur. Bu kararıyla birlikte Reiner isminde bir iş adamıyla iş yapamaya başlar. Girdiği ekiple birlikte uyuşturucu sevkiyatı planlar ancak bekledikleri gibi gerçekleşmez ve kendilerini bir can pazarı içerisinde bulurlar.
Danışman Havuz Sahnesi 01:08
Danışman Havuz Sahnesi 15.756 izlenme - 5 yıl önce Penelope Cruz ve Cameron Diaz'ın havuzda yaptığı konuşma sahnesi
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 02:36
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 10.814 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına konuk olan Ahmet İnsel ve MHP milletvekili ve aynı zamanda Bahçeli'nin danışmanı olan Metin Özkan'ın tartışması... Tartışma MHP'nin seçim sonrası HDP'yi görmezden gelme ve HDP ne yaparsa tersini yapma politikası üzerine seyrediyor.
Ziya Yine İş Başında 01:51
Ziya Yine İş Başında 4.443 izlenme - 3 yıl önce Akp 13 yıldır iktidarda ama hala sorunları kendilerinden önceki iktidar ve ekonomik verilere bağlayıp mağdura yatıyorlar. Sinir olmamak elde değil. Son not:paraların nereye gittiğini görmek istiyorsan aynaya bak yiğit efendi.
Bahçeli’nin Danışmanı:  3 Bin Kişilik Şerefsiz Listesi Var 01:20
Bahçeli’nin Danışmanı: 3 Bin Kişilik Şerefsiz Listesi Var 3.298 izlenme - 3 yıl önce MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin danışmanlarından Metin Özkan, 3 bin kişilik 'viski içen şerefsizler' listesinin olduğunu açıkladı. buyrun.
Mini Etekli Seksi Danışman 00:46
Mini Etekli Seksi Danışman 6.949 izlenme - 8 yıl önce
Danışman - Çita Sahnesi 01:07
Danışman - Çita Sahnesi 6.105 izlenme - 5 yıl önce Javier Bardem ve Cameron Diaz'ın başrollerinde yer aldığı danışman filminin çita sahnesi...
Hayalinin Karşısına Hayatını Koymak - Motivasyon Videoları 03:51
Hayalinin Karşısına Hayatını Koymak - Motivasyon Videoları 282 izlenme - 5 ay önce Hayalinin Karşısına Hayatını Koymak - Motivasyon Videoları Lütfen aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayınız. instagram: https://www.instagram.com/danis.man/ YouTubee: https://www.youtube.com/channel/UCdHxZxddllqarH2_Boto3iQ/featured Facebook: https://www.facebook.com/DanismanMuhammetEroglu/
Diriliş Ertuğrul'un Deli Demir'i Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın Basın Danışmanı Çıktı 00:33
Diriliş Ertuğrul'un Deli Demir'i Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın Basın Danışmanı Çıktı 121 izlenme - 3 ay önce Bu dolandırıcıların yanında bir de tanıdık bir yüz vardı.O yüz Mehmet Çevik'ten başkası değildi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın medya ve iletişim danışmanıydı. İşin komik yanı ise; Mehmet Çevik Lise Devriyesi dizisinde polisti ve dizideki görevi saadet zinciri yapan çeteyi oğluyla çökertmesiyle sona ermişti.
4. Murat - 1. Bölüm (TRT-1981) 49:22
4. Murat - 1. Bölüm (TRT-1981) 1.266 izlenme - 2 yıl önce IV. Murat, ilk kez 1981 yılında TRT 1'de yayınlanmış tarihi mini dizi. Turan Oflazoğlu'nun 1970 yılında yazdığı ve o yıl TRT Ödülünü kazanan, daha sonra da 5 yıl süreyle Devlet Tiyatroları tarafından sergilenen IV. Murat adlı eserinin uyarlamasıdır. TRT ile Kültür Bakanlığı'nın işbirliği ile hazırlanan dizinin yapımcılığını Ahmet Bayazıd, yönetmenliğini ise Yücel Çakmaklı yaptı. 35 gün içinde, aralarında Topkapı Sarayı'nın da olduğu doğal ortamlarda çekimleri gerçekleşen dizinin müziklerini Yalçın Tura yaptı. Dizide, IV. Murat'ın bir semaisi ile üç peşrevi yer aldı. İstanbul Radyosu sanatçıları tarafından seslendirilen bu 400 yıllık eserler ilk kez dinletildi.[1] Renkli olarak çekimleri yapılan IV. Murat'ın laboratuvar işlemleri Yugoslavya'da yapıldı Tarihî Senarist Turan Oflazoğlu (eser) Ahmet Bayazıd Yönetmen Yücel Çakmaklı Başrol Cihan Ünal Ayten Gökçer Cüneyt Gökçer Neslihan Danışman Lütfü Seyfullah Muammer Esi Hasan Ceylan Raif Alnıaçık Ekrem Dümer Tema müziği bestecisi Yalçın Tura
The Counselor - Danışman Türkçe Altyazılı Fragman 02:16
The Counselor - Danışman Türkçe Altyazılı Fragman 1.634 izlenme - 5 yıl önce 29 Kasım'da Sinemalarda. Uyuşturucu batağına batan bir avukat, işlerin sarpa sardığını görünce geri çekilmek ister, fakat artık çok geçtir. Olaylar onun boyunu çok aşmıştır... No Country for Old Men, Child of God gibi romanların yazarı Cormac McCarthy'nin senaryosundan Ridley Scott tarafından hayatıa geçirilen film, Hollywood üç önemli Brad Pitt, Michael Fassbender ve Javier Bardem2i bir araya getiriyor. Gerilim türündeki filmin kadrosunda ayrıca Penélope Cruz, Cameron Diaz ve Dean Norris de yer alıyor.
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 02:13
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 1.034 izlenme - 4 yıl önce Yiğit Bulut'un eski konuşmalarını dinleyenlerin, şimdi eriştiği konumu anlamaları bir hayli zor. Y. Bulut kimsenin göremediği bir şey görmüş olacak ki, bugün bir Nihat Genç olacakken şimdi kendisini bambaşka bir kulvarda izliyoruz...
Ruh Eşimizin Kim Olduğunu Nasıl Anlarız? 05:14
Ruh Eşimizin Kim Olduğunu Nasıl Anlarız? 459 izlenme - 4 yıl önce Spiritüel Danışmanı Tuğçe Işınsu ruh eşiniz,ruh ikizi gibi kavramları ve ruh eşimizin kim olduğunu nasıl anlayacağımızı Dr.Ender Saraç'la Sağlıklı Günler'de açıkladı.
Sabır Küpü Şerif Issı 03:33
Sabır Küpü Şerif Issı 409 izlenme - 3 yıl önce Abimiz Almanya'da sosyal hizmetler uzmanı, gurbetçilerin sorularını yanıtlıyo programda. Teyzenin biri bağlanıyo ama ortada yanıtlayacak soru yok. Abiyi fena işletiyolar galiba ama adamcağız farkında mı değil mi bilmiyorum. "evet deyin tamam bitti."
windows 7 yüksletme danışmanı 03:08
windows 7 yüksletme danışmanı 612 izlenme - 7 yıl önce windows 7'ye nasıl yükseltilir. öğrenin!
Ersen Ve Dadaşlar - Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm 04:18
Ersen Ve Dadaşlar - Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm 486 izlenme - 3 yıl önce 1974 senesinde ilk 45'likleri bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm ile türk müzik piyasasındaki yerini vokalde ersen dinleten, gitarda fehiman uğurdemir, basta taner öngür, davulda mehmet gözüpek ve klavyede kılıç danışman kadrosu ile almış olan anadolu rock grubu.
 Trabzon'da süpriz evlenme teklifi 03:31
Trabzon'da süpriz evlenme teklifi 423 izlenme - 5 yıl önce Trabzon'da dün akşam genç kıza yapılan evlenme teklifi renkli görüntülere sahne oldu. Trabzon'un Atatürk Alanı'nda yaşananlar orada bulunanlar tarafından ilgiyle izlenirken, ortaya renkli görüntüler çıktı. Sevdiği genç ile buluşmak üzere Atatürk Alanı'na gelen Merve Danışman (21) arkadaşları ile birlikte yürürken birazdan başına gelecek süprizden habersizdi. Çevresinde yaşananları bir süre şakınlıkla izledikten sonra sevgilisi Selçuk İrhan (23) bir kaç metre ileride kalp şeklinde yapılmış çiçekler ortasında kendisini beklediğini gören genç kız birden koşarak sevgisi Selçuk İrhan'a sarıldı. Sarılmanın ardından Selçuk İrhan köprü üzerinde "Meleğim benimle evlenirmisin" yazısını gösterdikten sonra yere çömelerek cebinden çıkardığı yüzüğü sevgilisine doğru uzatarak "Benimle evlenir misin ?" dedi. Yaşanan bu duygulu sahne karşısında heyecandan titrediği gözlenen genç kız bir süre sonra üzerindeki şoku atarak sevgilisi Selçuk İrhan'a sarıldı. Çevrede bulunan gençlerin arkadaşları da "Mutluluk size" şeklide tezahürat yaparak alkış tutarak moral verdi. Gitar eşliğinde çevrekilerin şaşkın bakışları arasında kalp şeklindeki çiçeklerin ortasında bir süre dans eden çiftleri arkadaşları ile oradan geçenler de tebrik etti.Dansın ardından doğum günü olan Selçuk İrhan'a süpriz doğum günü planladığını belirten Merve Danışman, yaşananların kendisine bir süpriz olduğunu söyledi. KTÜ Makine Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Selçuk İrhan, aynı üniversitenin Kamu Yönetimi 3. sınıfta okuyan Merve Danışman ile 3 yıldır arkadaş olduğunu belirterek "İlişkimiz 3 senedir sürüyor ve Allah nasip ederse ömür boyu da sürecek. Herhalde dün akşam Trabzon'da bir ilki gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Benim için büyük bir evlilik teklifiydi. O gün de benim doğum günüydü. Kendisine farlı bir şey yaşatmak istedim. Güzel bir süprizdi" dedi. Merve Danışman ise kendi doğum gününde sevgilisinin kendisine süpriz yaptığını belirterek, "Çok güzel bir duyguydu. Kelimelerle anlatılacak gibi değil. Çok mutlu oldum. Kendi doğum gününde bana süpriz yaptı" diye konuştu. Öte yandan tüm bu yaşananlar an ve an kamelaralara yansırken, ortaya renkli görüntüler çıktı.
Danışman – The Counselor (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
Danışman – The Counselor (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 708 izlenme - 5 yıl önce Uyuşturucu batağına batan bir avukat, işlerin sarpa sardığını görünce geri çekilmek ister, fakat artık çok geçtir. Olaylar onun boyunu çok aşmıştır… No Country for Old Men, Child of God gibi romanların yazarı Cormac McCarthy’nin senaryosundan Ridley Scott tarafından hayatıa geçirilen film, Hollywood üç önemli Brad Pitt, Michael Fassbender ve Javier Bardem’i bir araya getiriyor. Gerilim türündeki filmin kadrosunda ayrıca Penélope Cruz, Cameron Diaz ve Dean Norris de yer alıyor.
Sınav Kaygısı Yaşayan Öğrenciler Ne Yapmalı.psikot 04:22
Sınav Kaygısı Yaşayan Öğrenciler Ne Yapmalı.psikot 729 izlenme - 8 yıl önce sınav kaygısı yaşayan öğrenciler ne yapmalı.psikoterapist ayla ketre, mersintv gündem programında, sınavı kaygısı ve sınav kaygısı yaşayan öğrenciler neler yapmalı başlıklı konuyu işliyor.www.ayzep.com
Yaglıkuyumcu Köyü 02:12
Yaglıkuyumcu Köyü 1.071 izlenme - 10 yıl önce yaglıkuyumcu köyü
Evde Çay Yok, İstemez Diyen Vatandaşın Bakanı Çaya Çağırması 03:28
Evde Çay Yok, İstemez Diyen Vatandaşın Bakanı Çaya Çağırması 198 izlenme - 4 yıl önce Sağlık Bakanının çay isteğini reddeden ''Evde Çay Yok,İstemez'' diyen vatandaşın kameralar karşısında yaptığı açıklama.
Yiğit Bulut: Türkiye, İsveç ve Fransa'dan Daha Kaliteli Hizmet Veriyor 00:44
Yiğit Bulut: Türkiye, İsveç ve Fransa'dan Daha Kaliteli Hizmet Veriyor 198 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut, Türkiye'nin sosyal devlet anlamında verdiği hizmeti Avrupa ülkeleri ile kıyaslıyor. Ben diyecek birşey bulamadım açıkçası hizmetleri alan zaten hepimiziz yani neyin eğri neyin doğru olduğuna heralde yeterince vakıfızdır diye düşünüyorum ama devletin televizyonundan şu ülke insanlarının aklıyla dalga geçilmesine de açıkçası katlanamıyorum.
Özer Danışman - Seni Seviyorum Çünkü? 06:07
Özer Danışman - Seni Seviyorum Çünkü? 227 izlenme - 4 yıl önce Seni Seviyorum Çünkü? - Özer Danışman [2013] Sahibi: Özer Danışman
Özer Danışman - Sevgiliye Mektup 10:57
Özer Danışman - Sevgiliye Mektup 200 izlenme - 4 yıl önce Sevgiliye Mektup - Özer Danışman 2013 Sahibi: Özer Danışman
Oriflame İşıltılı Dudaklarla Fark Yaratın! 00:30
Oriflame İşıltılı Dudaklarla Fark Yaratın! 706 izlenme - 9 yıl önce dudaklarınızı oriflame'in dudak bakım ürünleri ile şımartın! mükemmel nemlendirici özellikleri ile kendinizi farkettirin... ürünler ve güzellik danışmanlığı hakkında bilgi almak için ve danışman olmak için mutlaka bize ulaşın...
Tarım Danışmanları 05:00
Tarım Danışmanları 147 izlenme - 4 yıl önce Tarım Danışmanları
(V11) Cinler Bedeni 2 Dakikada Yanarak Terk Etti Biiznillah... 09:41
(V11) Cinler Bedeni 2 Dakikada Yanarak Terk Etti Biiznillah... 41 izlenme - 9 ay önce Cinler bedeni 2 dakikada yanarak terk etti biiznillah... (11. video) SOHBET VE SEANSLARIMIZI Beğenip Paylaşanlardan Dua edenlerden #ALLAH c.c. #RAZİ #OLSUN... SAYFALARIMIZA ABONE OLARAK BİZİ TAKİP EDİNİZ... SEANSLARIMIZI VE SOHBETLERİMİZİ BEĞENEREK PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OLUNUZ VE BU UNUTULMUŞ SÜNNETİN RUKYENİN DUYULMASINI SAĞLAYINIZ. EN AZINDAN BİZE DUA EDİNİZ. BİZE VE VİDEOLARDAKİ KARDEŞLERİMİZE DUA EDİNİZ. YORUMLARDA DUALARINIZI GÖRMEK BİZİ MOTİVE EDECEK VE BİZE GÜÇ VERECEKTİR BİİZNİLLAH. ALLAH RAZI OLSUN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. ALLAH BU KARDEŞİMİZİN ŞİFASINI DAİM EYLESİN GİBİ DUALAR EDİNİZ LÜTFEN VE KEREMEN.. Hafız Muhammed Yıldızhan Sürmeli Hoca 0545 374 10 57 WEB SİTEMİZ: www.surmelihoca.net YOUTUBE KANALIMIZ : www.youtube.com/surmelihoca İNSTANGRAM SAYFAMIZ : www.intangram.com/surmeli.hoca FACEBOOK GRUBUMUZ: facebook.com/groups/islamda.rukye FACEBOOK SAYFAMIZ : facebook.com/ surmeli.hoca571 FACEBOOK PROFİLİMİZ : facebook.com/surmeli.hoca69 EMAİL ADRESİMİZ : surmeli.hoca69@gmail.com
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 00:30
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 230 izlenme - 4 yıl önce Şimdilerde Başbakan'ın danışmanı olarak gördüğümüz Yiğit Bulut zamanında koyu ulusalcılarından olduğunu bir kere daha belli etmiş.
Psikoterapist Ayla Ketre- Sınav Kaygısı-Ayzep.com 01:20
Psikoterapist Ayla Ketre- Sınav Kaygısı-Ayzep.com 374 izlenme - 8 yıl önce psikoterapist ayla ketre, mersintv gündem programında, sınavı kaygısı ve sınav kaygısı yaşayan öğrencileri aileler nasıl anlar konusunu anlatıyor.www.ayzep.com
Sınav Kaygısı Ne Kadar Sürede Çözülür. Ayla Ketre. 01:41
Sınav Kaygısı Ne Kadar Sürede Çözülür. Ayla Ketre. 340 izlenme - 8 yıl önce sınav kaygısı ne kadar sürede çözülür? psikoterapist ayla ketre, mersintv gündem programında, sınav kaygısı ve sınav kaygısı yaşayan öğrenciler neler yapmalı başlıklı konuyu işliyor.www.ayzep.com