Hoşgeldiniz!

Danla Bilic

Aleyna Tilki Ve Danla Bilic'in Fotoğrafları 04:53
Aleyna Tilki Ve Danla Bilic'in Fotoğrafları 26.693 izlenme - 3 yıl önce Şarkıcı Aleyna Tilki ve Youtuber Danla Bilic'in sosyal medyada yayınlan görüntüleri şaşkınlık yarattı.
Danla Bilic: Kaşarlık Yaparak Adımı Duyurdum 00:29
Danla Bilic: Kaşarlık Yaparak Adımı Duyurdum 25.381 izlenme - 4 yıl önce Çektiği makyaj videolarıyla tanınan ve fenomen olan Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ile birlikte yaptığı programda nasıl ünlü olduğunu en kısa şekilde anlatmış.
Periscope'te Kestirdiğini Söyleyen İkoncan 00:08
Periscope'te Kestirdiğini Söyleyen İkoncan 28.557 izlenme - 7 yıl önce Danla Bilic'i periscope'ta erkeksin diye delirtmişler. malum kişiyi instagram'da ünlülere mesaj atıp, sonra bu mesajları ifşa etmesinden hatırlıyorsunuz.
Yine Yoksun Yanımda Süper Ask-Rap Sarkı 02:36
Yine Yoksun Yanımda Süper Ask-Rap Sarkı 28.397 izlenme - 14 yıl önce yine yoksun yanımda süper ask-rap sarkı
Danla Bilic'in Kilolu Kızla Dalga Geçmesi 00:26
Danla Bilic'in Kilolu Kızla Dalga Geçmesi 5.872 izlenme - 4 yıl önce Sokakta kendi halinde duran bir kadının, kilosu ve kalçalarından dolayı Danla Bilic tarafından espri malzemesi yapılmasını izliyoruz.
Canım Eniştem Diyen Kız Makyajı 13:34
Canım Eniştem Diyen Kız Makyajı 7.937 izlenme - 6 yıl önce Dün öğle arasında şirketteki bağyan arkadaşlarımız bir videoya katıla katıla gülüyorlardı..Ben de merak ettim bana da izlettirdiler. Herneyse makyaj bahane, videodaki arkadasımızın samimi ve doğal tavrı çok hoşuma gitti sizinle de paylaşıyım dedim. Bu youtuber arkadaşımızın garip konseptlere sahip makyaj videoları varmış."Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Okuyan Kız Makyajı" , "Kaybettiğin Kıza Dön De Bir Bak Makyajı" , "Yeditepe Üniversitesi P Burslu Kız Makyajı" vs.. Bu videodaki makyaj ise baslıkta da adının geçtiği gibi canım eniştem diyen, yakın arkadaşının sevgilisine göz diken kadın makyajıymış. Bu arada dostlar makyajın gücünden korkun çünkü kız,pazarda don satan abladan bir anda popcu Hadise'ye dönüştü.İyi seyirler.
İlk Buluşmada Ne Yapılmaz? (Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz Cevaplıyor) 25:42
İlk Buluşmada Ne Yapılmaz? (Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz Cevaplıyor) 5.017 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medya fenomenleri Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz bir sosyal medya kanalı için kamera karşısına geçmiş ve ilk buluşmada ne yapılmaz sorusunu cevaplamış.
Danla Bilicin Kütahya'ya Karşı Yaptığı Terbiyesizlik 01:00
Danla Bilicin Kütahya'ya Karşı Yaptığı Terbiyesizlik 4.920 izlenme - 4 yıl önce 18 sene boyunca Kütahya'nın ekmeğini suyunu içen Danla Piliç Youtube kanalından paylaştığı videoda yerli yersiz Kütahyayı küçük düşürücü sözler söylüyor.
Yavşak Ne Demek Öğrenen Danla Bilic 00:14
Yavşak Ne Demek Öğrenen Danla Bilic 5.287 izlenme - 5 yıl önce Ünlü makyaj youtuber'ı Danla Bilic,bir videosunda geçen yavşak kelimesinin anlamını bize açıklıyor
Dünyanın Yuvarlak Olduğunu Kanıtlayana 10.000 Lira Vereceğim 03:47
Dünyanın Yuvarlak Olduğunu Kanıtlayana 10.000 Lira Vereceğim 6.768 izlenme - 5 yıl önce Resmi Düz Dünya Derneğimize üye olabilirsiniz: https://www.facebook.com/DuzDunyaDern... /// Tüm #DüzDünya ve #NASA videolarım için tıklayınız: /// https://www.youtube.com/user/EvlenBen... /// ya da: http://www.DogukanOzkan.com /// http://www.instagram.com/01dgkn :) /// http://www.twitter.com/DGKN /// e-mail: DGKN@msn.com Merhaba! Ben Doğukan Özkan... Dünya'nın "DÜZ" olabileceği benim de aklımdan geçmemişti hiç! Bu işin içine nasıl girdim, anlatsam inanmazsınız! :) Fakat işin içinde olduğumdan beri de gerçek anlamda "dünyam değişti" Ben gerçeği gördüm! Bunu hep biliyordum aslında!!! Sadece isimlendiremediğim bir şeydi! Tıpkı Matrix gibi... Ben "hakikat"i gördüm ve şimdi de sıra sizde!!! Yapmanız gereken sadece tek bir şey var; DÜŞÜNMEK..! Er ya da geç gerçeği görmeniz dileğiyle... Saygılarımı ve Sevgilerimi sunuyorum, Doğukan ÖZKAN / ADANA :)
Aşkım Kapışmak'tan Danla Bilic Analizi 08:32
Aşkım Kapışmak'tan Danla Bilic Analizi 6.473 izlenme - 5 yıl önce Kırmızı Koltuk serisinin 2. bölümünde Danla Bilic'in beden dili ve kişilik analizini yapan Aşkım Kapışmak'ı izliyoruz efendim.
Yeditepe Üniversitesi P Burslu Kız Makyajı 10:00
Yeditepe Üniversitesi P Burslu Kız Makyajı 7.113 izlenme - 6 yıl önce Kendisinden yakın zamanda 0 burslu çift anadal yeditepe kızı makyajı da bekliyoruz. Kanalını takip etmeyi unutun lütfen herkese iyi günler.
Danla Bilic Aslında Kim? 04:05
Danla Bilic Aslında Kim? 3.241 izlenme - 6 yıl önce Kısa sürede yüzbinlerce aboneye, milyonlarca izlenmeye ulaşan Danla Bilic'in başarısının sırrı ne? Danla Bilic nasıl benzerlerinin önüne geçti?
Danla Bilic'ten Ekrem İmamoğlu'na Gülümseten Soru 09:19
Danla Bilic'ten Ekrem İmamoğlu'na Gülümseten Soru 1.552 izlenme - 2 yıl önce İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik Zor Sor programında bu hafta Ekrem İmamoğlu, Danla Bilic ve kadınlar bir araya geldi. Programda İmamoğlu'na sorularını yönelten Danla Bilic o sorusuyla Ekrem İmamoğlu'na kahkaha attırdı.
Danla Bilic'in Hunharca Şarkı Söylemesi 00:35
Danla Bilic'in Hunharca Şarkı Söylemesi 2.166 izlenme - 6 yıl önce Aşırı fenomen Danla Bilic Ece Seçkin'in şarkısını bağıra çağıra delice söylüyor. Abartmış hakketen hayretle izliyoruz
Danla Bilic'in Şeyma Subaşı Taklidi 00:54
Danla Bilic'in Şeyma Subaşı Taklidi 1.844 izlenme - 5 yıl önce Danla Bilic, son videosunda Şeyma Subaşı'dan bahsettiği bir makyaj videosu yayınlamış videoda da Şeyma Subaşı'yı taklit etmeyi unutmamış. Peki acaba Şeyma Subaşı, buna bir cevap verecek mi?
Danla Bilic ile Ziynet Sali'den Evde Kalmış Kız Makyajı 25:25
Danla Bilic ile Ziynet Sali'den Evde Kalmış Kız Makyajı 2.041 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada paylaştığı makyaj videoları ile fenomen olan Danla Bilic bu kez Ziynet Sali ile eğlenceli bir makyaj videosuna imza atmış.
Danla Bilic'den Üst Dudağı Olmayan Kız Taklidi 00:59
Danla Bilic'den Üst Dudağı Olmayan Kız Taklidi 1.646 izlenme - 5 yıl önce Danla Bilic'in üst dudağı olmayan kız taklidini izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Danla Bilic ve Ece Seçkin'den Cehennemin Dibine Giden Kız Makyajı 22:56
Danla Bilic ve Ece Seçkin'den Cehennemin Dibine Giden Kız Makyajı 1.442 izlenme - 5 yıl önce Makyaj paylaşımları ile sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic bu sefer yanına Şarkıcı Ece Seçkin'i almış. Ortaua değişik bir video çıkmış.
Danla Bilic Kamera Arkası 00:59
Danla Bilic Kamera Arkası 1.333 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in Yeditepe ÜniversitesiP Burslu Kız Makyajı, Instagram Profilinde ' Kün Feyekün ' Yazan Kız Makyajı, Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Okuyan Kız Makyajı gibi eğlenceli videolarının kamera arkasını izliyoruz.
Sevgilisinden Ayrılıp Hemen Yeni Sevgili Bulan Kız Makyajı 20:03
Sevgilisinden Ayrılıp Hemen Yeni Sevgili Bulan Kız Makyajı 1.265 izlenme - 6 yıl önce Sevgiliainden ayrılıp anında yenilerine yelken açan kızların makyajını izliyoruz. Tabii ki Danla Bilic farkıynan. YÜZ; Kryolan vitacolor Smashbox photo finis primer Mac soft&gentle Sephora micro smooth powder Abh cream contour kit GÖZ; Sephora262/261/251 Mac no 34 eyelashes
Danla Bilic'in Küfür Yağdırması 01:05
Danla Bilic'in Küfür Yağdırması 1.226 izlenme - 5 yıl önce Youtuber Danla Bilic, açtı ağzını yumdu gözünü! Yılbaşı'nda Amsterdam'a giden Youtuber Danla Bilic, tramvayda karşılaştığı Türklerin sosyal medya hesabından kendisini yaptığı yorumları görünce, Instagram hesabından adeta küfür yağdırdı izliyoruz
Danla Bilic Gerçek İsmini İlk Kez Açıkladı (Magazin D 24 Ocak Çarşamba) 02:36
Danla Bilic Gerçek İsmini İlk Kez Açıkladı (Magazin D 24 Ocak Çarşamba) 1.245 izlenme - 5 yıl önce Çektiği makyaj videolarıyla kısa sürede fenomen olan Danla Bilic, hakkında merak edilenleri ilk kez Magazin D'de açıkladı!
Danla Bilic'in Enes Batur İle Dalga Geçmesi 00:15
Danla Bilic'in Enes Batur İle Dalga Geçmesi 1.024 izlenme - 5 yıl önce Sunuculuğunu Ayça Ayşin Turan ve Cem Davran‘ın üstlendiği 44.Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu yıl ilk kez oylamaya açılan En İyi YouTuber/Instagrammer kategorisinde aday gösterilen Enes Batur, ödülün sahibi oldu.Ödülü alan Enes Batur, Danla Bilic'in diline düştü.
Eyelinerı Vicdanına Kadar Çeken Kız Makyajı 17:08
Eyelinerı Vicdanına Kadar Çeken Kız Makyajı 810 izlenme - 6 yıl önce YÜZ; Kryolan vitacolor Nyx hd concealers Nyx hd finishing powder ABH glow kit GÖZ; Nyx pigment gli 08 The Balm eyeliner H&M Lashes DUDAK; Kylie Cosmetics Lipliner Lipmax Lipstick
Danla Bilic'in Özge Ulusoy'a Survivor'da Nereye Sıçıyordunuz Diye Sorması 01:40
Danla Bilic'in Özge Ulusoy'a Survivor'da Nereye Sıçıyordunuz Diye Sorması 796 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada paylaştığı makyaj videoları ile fenomen olan Danla Bilic yotube kanalında için beraber bir video çektiği Özge Ulusoy'a bomba bir soru sormuş.
Danla Bilic'den Cadılar Bayramı Makyajı 16:55
Danla Bilic'den Cadılar Bayramı Makyajı 466 izlenme - 4 yıl önce Çektiği makyaj videoları ile fenomen olan Danla Bilic şimdi de cadılar bayramı makyajı yapmış. Bakalım ortaya ne çıkmış.
Nargile İçerken Snap Atan Kız Makyajı - Danla Bilic 15:53
Nargile İçerken Snap Atan Kız Makyajı - Danla Bilic 772 izlenme - 6 yıl önce Nargile mekanlarında topuklularıyla, ağır makyajlarıyla dikkat çeken kız grubu için çektiği videoyu gururla sunan Danla Bilic'i izliyoruz.
Danla Bilic ile İlişkilerde Tuvalet Sorunsalı 20:42
Danla Bilic ile İlişkilerde Tuvalet Sorunsalı 543 izlenme - 5 yıl önce Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya'da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir'dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır.