Hoşgeldiniz!

danny deckchair nerede

danny deckchair 02:17
danny deckchair 1.013 izlenme - 7 yıl önce sıradan hayatına eğlence katmak için çevresindekilere ilginç ve sulu şakalar yapan danny bir gün kaza eseri helyum dolu balonların bağlı olduğu bir sandalye ile arkadaşlarının şaşkın ve çaresiz bakışları içinde havalanır ve kasabanın üzerinde süzülür. bir süre sonra gürültülü bir iniş yapar ve yepyeni bir hayata başlar... ta ki eski hayatı onu yakalayıncaya kadar.
danny deckchair fragmanı 3 02:14
danny deckchair fragmanı 3 98 izlenme - 7 yıl önce sıradan hayatına eğlence katmak için çevresindekilere ilginç ve sulu şakalar yapan danny bir gün kaza eseri helyum dolu balonların bağlı olduğu bir sandalye ile arkadaşlarının şaşkın ve çaresiz bakışları içinde havalanır ve kasabanın üzerinde süzülür. bir süre sonra gürültülü bir iniş yapar ve yepyeni bir hayata başlar... ta ki eski hayatı onu yakalayıncaya kadar.
danny deckchair fragmanı 1 02:17
danny deckchair fragmanı 1 90 izlenme - 7 yıl önce sıradan hayatına eğlence katmak için çevresindekilere ilginç ve sulu şakalar yapan danny bir gün kaza eseri helyum dolu balonların bağlı olduğu bir sandalye ile arkadaşlarının şaşkın ve çaresiz bakışları içinde havalanır ve kasabanın üzerinde süzülür. bir süre sonra gürültülü bir iniş yapar ve yepyeni bir hayata başlar... ta ki eski hayatı onu yakalayıncaya kadar.
danny deckchair fragmanı 2 00:41
danny deckchair fragmanı 2 39 izlenme - 7 yıl önce sıradan hayatına eğlence katmak için çevresindekilere ilginç ve sulu şakalar yapan danny bir gün kaza eseri helyum dolu balonların bağlı olduğu bir sandalye ile arkadaşlarının şaşkın ve çaresiz bakışları içinde havalanır ve kasabanın üzerinde süzülür. bir süre sonra gürültülü bir iniş yapar ve yepyeni bir hayata başlar... ta ki eski hayatı onu yakalayıncaya kadar.