Hoşgeldiniz!

Danny DeVito

Guguk Kuşu - Filme Alınmayan Sahneler 14:08
Guguk Kuşu - Filme Alınmayan Sahneler 1.805 izlenme - 3 yıl önce Özgün adı One Flew Over the Cuckoo's Nest olan filmin yönetmeni Milos Forman'dır. 1962'de Ken Kesey tarafından yazılan aynı isimli romandan sinemaya uyarlanmıştır. Filme alınmayan sahneleri ve extra olarak Simpsons'larda filme yapılan gönderme sahnesini izliyoruz. Film hakkında bazı bilgiler: R.P. McMurphy karakterini oynaması için film ekibinin aklına gelen ilk kişiler Marlon Brando Gene Hackman'dır. Film ekibi oyuncu seçimi için 3000 kişiyi gözden geçirmiştir. Filmdeki Harding karakterini canlandıran William Redfield'e filmin çekildiği zaman aralığında lösemi teşhisi konuyor ve Redfield film yayımlandıktan sonra bir yıl sürmeden vefat ediyor. Filmdeki Doktor Dean R. Brooks karakteri ve diğer birkaç doktor filmin çekildiği Oregon Devlet Hastanesinde çalışan gerçek doktorlardır. Doktor Dean R. Books filmin sonlarına doğru Billy Bibbit karakterinin intiharını, Bibbit'in annesinden korkusundan dolayı değil de, McMurphy'e, yani en yakın saydığı dostuna ihanet ettiğinden dolayı yaptığını yorumlar. Yat ile denize açılma ve filmin son sahnesinde şefin kaçışı ardından diğer hastaların uyanması sahneleri üzerine düşünüldükten sonra ekstra olarak filme eklenmiştir. Douglas'lar bir görüşme sırasında Milos Forman'a Guguk Kuşu kitabından ve kitabı filme çekeceklerinden bahsetmiş. Milos Forman'da severek filmi yönetebileceğini söylemiş. Douglas'lar bir süre sonra kitabı Milos Forman'a yollamış fakat Milos Forman'dan hiç ses çıkmamış. Aradan on yıl geçtikten sonra Douglas'lar Milos Forman ile tekrar iletişime geçiyor ve neden geri dönüş yapmadığını soruyor ve Milos Forman onlara kitabın eline hiç geçmediğini, kendisinin de yıllardır kendisine yollanacak kitabın bir kopyasını bekledğini söylemiştir. Filmdeki Şef Bromden karakteri gerçek hayatta oyuncu değildir ve sıradan bir günde, film ekibi uzun boylu bir kızılderili ararken şans eseri yolda bulunmuştur ve şefin bir atı kısa bir süre kaçırdığına dair ufak bir sabıkası vardır. Film çekimine hastanedeki hastalardan birkaçı da yardımcı olmuştur ve filmdeki karakterler, gerçekten oynadıkları karakterlere bürünebilmeleri için hastalarla vakit geçirmiş, hatta hastanede uyumuşlardır.
The Comedian (2016) Fragman 02:31
The Comedian (2016) Fragman 575 izlenme - 1 yıl önce Oyuncular: Robert De Niro, Leslie Mann, Danny DeVito Yönetmen: Taylor Hackford 2016 yapımı The Comedian filminin fragmanı.
Ufaklık - Fragman (1994) 02:06
Ufaklık - Fragman (1994) 1.165 izlenme - 3 yıl önce 'İmkansız diye birşey yoktur' Kimin bebeği olacağını asla tamin edemezsiniz. İnsanlık tarihinde bir ilk gerçekleşmek üzere. Deneysel bir ilaç içen Schwarzenegger hamile! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102050/dogum-sancisi-ceken-erkekler ve http://kaanil.blogcu.com/hamile-adam-karisindan-bir-turlu-bosanamiyor/13317361 aklıma esti bu linkleri ekledim çünkü konu hemen hemen bu video ve haberle aynı...
Matilda - Fragman (1996) 01:43
Matilda - Fragman (1996) 899 izlenme - 3 yıl önce Birçoğumuzun zamanında etkilendiği filmlerden olduğunu düşündüğüm fantastik çocuk filmimiz Matilda. Olağanüstü güçlere sahip kitap kurdu kızımız Matildanın ilginç hikayesi. Hatırlayalım alkışlarla yaşatalım.
It's Always Sunny in Philadelphia - Çetenin Ürün Reklamları (Türkçe Altyazılı) 01:19
It's Always Sunny in Philadelphia - Çetenin Ürün Reklamları (Türkçe Altyazılı) 427 izlenme - 3 yıl önce Absürdün babası güzide dizinin 5. sezon 8. bölüm sonundaki reklamlar, iyi seyirler.
Aydaki Adam'ın Filmi 03:57
Aydaki Adam'ın Filmi 271 izlenme - 3 yıl önce Nevi şahsına münhasır Andy Kaufman'ın gerçek yaşam hikayesinden esinlenilerek sinemaya uyarlanan Aydaki Adam (Man on the Moon-1999) filminden bir kesit izleyeceğiz. Bir film ismiyle bu kadar uyumlu olabilir... Andy Kaufman kendine özgü mizah anlayışı ve hayata bakışı düşünüldüğünde bu dünyada eşi benzeri olmayan bir adamdır. Anlaşılamamasına rağmen insanlara enteresan gelen gösterileri vesilesiyle 1970'li yıllarda ününün zirvesine çıkmış bir komedyen olmuştur. Bu enteresan karakteri jim carey başarıyla canlandırmış ve görüşüme göre kariyerinin en başarılı rolünü üstlenmiştir. Kesinlikle seyretmenizi tavsiye ederim. İzleyeceğimiz videoda Andy Kaufman, bize az sonra izleyeceğimiz filmi anlatacak:)
All the Wilderness (2015) Fragman 02:13
All the Wilderness (2015) Fragman 241 izlenme - 3 yıl önce Yapımı : 2014 - ABD Tür : Dram Yönetmen : Michael James Johnson Oyuncular : Isabelle Fuhrman , Danny DeVito , Virginia Madsen , Kodi Smit-McPhee , Evan Ross Senaryo : Michael James Johnson Yapımcı : Jonathan Schwartz , Andrea Sperling Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://goo.gl/dHs73 Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt All the Wilderness Official Trailer #1 (2015) - Danny DeVito, Kodi Smit-McPhee Movie HD James (Kodi-Smit-McPhee) has shut himself off from his surroundings, falling into a world of imagination and darkness. Visits with his psychiatrist (Danny Devito) have proven unhelpful – though he takes a liking to fellow patient, Val (Isabelle Fuhrman). As James begins to rebel against his single mother (Virginia Madsen), he ventures into the night where he meets a mysterious kid (Evan Ross) who welcomes him into an eccentric city. Relationships are put to the test as James navigates unfamiliar territory, wrestling with the reality of his own personal wilderness. The Movieclips Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Movieclips team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Movieclips, we love movies as much as you! "all the wilderness" "all the wilderness movie" "all the wilderness trailer" drama "kodi smit-mcphee" "danny devito" "isabelle fuhrman" "virginia madsen" "evan ross" psychiatrist patient vchan
Arnold'un Sylvester'la Kafa Buluşu - Twins 00:21
Arnold'un Sylvester'la Kafa Buluşu - Twins 129 izlenme - 3 yıl önce Danny DeVito ve Arnold Schwartzaneger'in oynadığı komedi filmi olan 1988 yapımı Twins'te süper insanı oluşturmak için bilim adamları 6 farklı alanında en başarılı insandan alınan spermlerle bir projeye başlarlar fakat anne karnında yumurta ikiye ayrılır ve tüm iyi özellikler Arnold'da toplanırken kötü özelliklerse ikizi olan Danny'de toplanır. Arnold ömrü boyunca bir adada uzmanlar tarafından edebi, spor ve fizik alanında eğitim görür. Kardeşi ise projede başarısız olarak görülür ve yetimhaneye verilir. Arnold bir ikiz kardeşinin olduğunu öğrendiğinde Amerika'ya doğru yola çıkar bu onun gerçek dünya ile karşılaşmasıdır yolda Sylvester Stallone'nin Rambo film afişini görür ve ufaktan dalga geçer. Filmi bu akşam izledim izlerken bu kısımda çok eğlendim sizlerle paylaşmak istedim umarım sizde benim kadar eğlenirsiniz :)
The Lorax 02:31
The Lorax 234 izlenme - 5 yıl önce Dr. Seuss'un çocuk kitabından esinlenen filmde umudun sonsuz gücünü insanlarla paylaşan orman cini Lorax başrolde... Animasyon tekniğiyle hazırlanan filmin diğer bir karakteri de hoşlandığı kızın dikkatini çekebilmek için uğraşan bir çocuğun maceraları anlatılıyor. Rüyalarının kızını elde edebilmek için çocuk, önce dünyasını korumak için savaşan sevimli yaramaz Lorax’ın öyküsünü keşfetmeli
The Lorax 02:31
The Lorax 194 izlenme - 5 yıl önce Dr. Seuss'un çocuk kitabından esinlenen filmde umudun sonsuz gücünü insanlarla paylaşan orman cini Lorax başrolde... Animasyon tekniğiyle hazırlanan filmin diğer bir karakteri de hoşlandığı kızın dikkatini çekebilmek için uğraşan bir çocuğun maceraları anlatılıyor. Rüyalarının kızını elde edebilmek için çocuk, önce dünyasını korumak için savaşan sevimli yaramaz Lorax’ın öyküsünü keşfetmeli