Hoşgeldiniz!

Dans Eğitimi Videoları İzle

Dansta Denek Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 02:41
Dansta Denek Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 3.205 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar bir eğlence kulübünde çalıan hatunların yancısı olmuş, böyle bi yancılık var mı?
Ukraynalı Vicdansız Dans Hocası Kseniya Rikun 04:18
Ukraynalı Vicdansız Dans Hocası Kseniya Rikun 2.464 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu aralar sıkça çatışmalarla gördüğümüz cennet vatan Ukrayna'nın Zaporozhye kentindeki bi dans okulundan görüntüler..Lifleri koparırcasına açmalar, yapamayanın saçlarını çekmeler falan..Dikkatle izliyoruz efendim
lirik dans provası 02:52
lirik dans provası 5.665 izlenme - 9 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Slow Dans Öğreniyoruz 01:17
Slow Dans Öğreniyoruz 1.758 izlenme - 9 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Slow Dans Provası 00:38
Slow Dans Provası 1.285 izlenme - 9 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Beden Atölyesi | Suadiye 01:10
Beden Atölyesi | Suadiye 28 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy'ün Suadiye semtinde bulunan Beden Atölyesi çocuklarınızı geleceğE daha sağlıklı ve zinde hazırlamak için siz bilinçli bireyleri salonlarına davet ediyorlar. Beden Atölyesi Suadiye çocuklarınızın sağlıklı bir hayata merhaba demeleri için biçilmiş kaftandır. Mesleklerinde uzman antrenörler eşliğinde sporu küçük yaşta sevdirmeyi ve spor yapma disiplinini aşılamayı misyon edinmiş kadrosuyla Beden Atölyesi'nin amacı tüm sporların temelinde olan jimnastik ile çocuklara spor daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sunmaktır. Jimnastik, bale, pilates, çocuk yogası, karate, zumba ve tango gibi küçük yaşlarda çocukların gelişiminde büyük etkileri olacak eğitimler verilmektedir. Çocuklarınızı erken yaşa spor yapma bilinci kazandırmak ileri ki yaşlarında sporu bir parçası olarak görmesine etken olacaktır. Onlar Beden Atölyesi Suadiye'de keyifli vakit geçirirken sizlere bu keyiflerine eşlik etmek düşecek. Aktivitler: Yoga, dövüş sporları, dans, jimnastik Kolaylıklar: Havalandırma, soyunma odasıi kilitli dolapş duş