Hoşgeldiniz!

dans eğitimi

Ukraynalı Vicdansız Dans Hocası Kseniya Rikun 04:18
Ukraynalı Vicdansız Dans Hocası Kseniya Rikun 3.730 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu aralar sıkça çatışmalarla gördüğümüz cennet vatan Ukrayna'nın Zaporozhye kentindeki bi dans okulundan görüntüler..Lifleri koparırcasına açmalar, yapamayanın saçlarını çekmeler falan..Dikkatle izliyoruz efendim
Dansta Denek Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 02:41
Dansta Denek Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 3.971 izlenme - 4 yıl önce Elemanlar bir eğlence kulübünde çalıan hatunların yancısı olmuş, böyle bi yancılık var mı?
lirik dans provası 02:52
lirik dans provası 5.692 izlenme - 10 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Slow Dans Öğreniyoruz 01:17
Slow Dans Öğreniyoruz 1.787 izlenme - 10 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Slow Dans Provası 00:38
Slow Dans Provası 1.301 izlenme - 10 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Alper Özdemir Dans Eğitmeni 02:59
Alper Özdemir Dans Eğitmeni 25 izlenme - 6 ay önce Nişanlanacak, evlenecek çiftlerin birlikte yapacakları dansları uzman tango hocası Alper Özdemir'in duguntrendy.com takipçeleri için anlattı. https://duguntrendy.com/dugun-dansi-n...
Kolay Dans Kareografi (Chantaje - Shakira ft Maluma) 03:24
Kolay Dans Kareografi (Chantaje - Shakira ft Maluma) 10 izlenme - 2 ay önce Evde dans etmek isteyenler için gayet kolay basitler hareketlerle yağ yaktıran dans videosunu izliyoruz efendim.