Hoşgeldiniz!

Dansöz

Dansözden Vücut Kontrolünün Dibine Vuran Gösteri 02:20
Dansözden Vücut Kontrolünün Dibine Vuran Gösteri 4.853 izlenme - 4 gün önce Göbeğine demir paraları sıralayıp muhteşem bir gösteriye imza atan dansözü izliyoruz efendim. Bu dansöz göbeğini kontrol etmesini çok iyi biliyor.
Cami Mahyasında Dansöz Oynatılması - Mısır 00:44
Cami Mahyasında Dansöz Oynatılması - Mısır 4.967 izlenme - 7 gün önce Sisi diktatörlüğü altında yaşayan Mısır'da cami mahyasında dansöz oynatıldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.
Oryantallere Taş Çıkartan Zenne 02:22
Oryantallere Taş Çıkartan Zenne 6.658 izlenme - 4 hafta önce Zenne orta oyununda, kadın giysileri giyip kadın rolüne çıkan erkek oyuncu demektir. Ancak bu zenne işi profesyonelliğe taşımış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cami Mahyasında Dansöz Oynattılar 00:44
Cami Mahyasında Dansöz Oynattılar 124 izlenme - 7 gün önce Sisi diktatörlüğü altında yaşayan Mısır'da cami mahyasında dansöz oynatıldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.
Asena'nın Yap Yap Kanalına Oryantal Dersi Vermesi! 21:17
Asena'nın Yap Yap Kanalına Oryantal Dersi Vermesi! 12.173 izlenme - 2 ay önce Meşhur Yap Yap kanalı yeni videosunda Asena ile oryantel öğreniyorlar. Bizde onlarla beraber öğreniyoruz efendim.
Acı Hayat - Terzinin Dansöz Kıyafeti Giymesi 07:13
Acı Hayat - Terzinin Dansöz Kıyafeti Giymesi 6.068 izlenme - 2 ay önce bir dönem gönlümüzde taht kuran acı hayat dizisinde kosavalı bir bölümde terziye dansöz kıyafeti giydiriyor ve olanlar oluyor.
Bulgar Düğününde Dansözlerin Dans Kapışması 03:12
Bulgar Düğününde Dansözlerin Dans Kapışması 41.034 izlenme - 6 ay önce Eğlencenin doruklara ulaştığı Bulgar düğününün birinde iki dansöz çalan müzik eşliğinde birbirlerine karşı olanca hünerlerini sergiliyorlar.
Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli 03:41
Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli 1.401.260 izlenme - 3 yıl önce Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli Şahane Bir Müzik Eşliğinde Kuğu Gibi Bir Dansöz..,çiftetelliye Devam..
Mezuniyet Gecesinde Döktüren Dansözler 01:57
Mezuniyet Gecesinde Döktüren Dansözler 8.583 izlenme - 3 ay önce Liseyi bitiren öğrenciler bir mezuniyet gecesi düzenlemiş ve geceyi daha eğlenceli kılmak için dansöz çağırmışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Coşan Zenneler 03:19
Düğünde Coşan Zenneler 6.655 izlenme - 4 ay önce Davet edildikleri düğünde piste çıkan zenneler olanca hünerlerini sergilemişler. Şimdiye kadar izlediğimiz bir çok kadından da iyi oynamışlar.
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 04:08
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 7.697 izlenme - 4 ay önce Göz zevkini bozmak isteyen vatandaşlarımıza dev hizmet! Teyzenin bir ara kameraya yanaşıp, bir gülüşü var ki kelebek görse ters gelir.
Düğünde Harika Oynayan Dansöz 04:33
Düğünde Harika Oynayan Dansöz 6.619 izlenme - 4 ay önce Bulgaristan'da yapılan bir düğünde sahne alan dansöz meslektaşlarına taş çıkartan cinsten. Sahnede adeta yıldızlaşıyor.
Sütyensiz Arap Hatunun Dans Ederken Coşması 04:09
Sütyensiz Arap Hatunun Dans Ederken Coşması 13.114 izlenme - 5 ay önce Elbisesinin içine sütyen giymeyen arap hatun bir tiyatro etkinliğinden çalan müzik eşliğinde sahnede coşmuş.
Sulukule Eğlence Geceleri 10:13
Sulukule Eğlence Geceleri 16.488 izlenme - 9 ay önce Sulukulenin eğlence alemi ve dans eden bağyanları izliyoruz.
Komik Video Dansöz Burun ??? 00:36
Komik Video Dansöz Burun ??? 420 izlenme - 1 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCA9rtqjHJewtSPDLpVAPG7g linki tıklayarak you tube Hesabımıza Abone olabilirsiniz
Dansözleri Gölgede Bırakan Adam 02:59
Dansözleri Gölgede Bırakan Adam 14.904 izlenme - 7 ay önce Romanya'da katıldığı düğünde dansözlerin yanına oynamaya çıkan adam dansözlerden daha iyi oynayınca dansözleri gölgede bıraktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Dansözlerden İyi Göbek Atan Adam 02:44
Düğünde Dansözlerden İyi Göbek Atan Adam 8.703 izlenme - 6 ay önce Bulgar düğünlerindeki eğlence hiç bir düğünde yoktur herhalde. Yine bir Bulgar düğününde piste çıkan iki dansöze eşlik eden adamı izliyoruz.
Genç Kız Düğünü Gölgede Bıraktı 02:52
Genç Kız Düğünü Gölgede Bıraktı 154.759 izlenme - 3 yıl önce Gittiği düğünde darbuka eşliğinde dans eden genç kız, performansıyla paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor. Düğünler dünyanın her yerinde çok eğlenceli olur. Bu eğlenceye renk katan unsurlardan biri de hiç şüphesiz ki dans eden ve güzel oyunlar sergileyen kızlardır. SALONDAKİLERİ BAŞINA TOPLADI Nerede çekildiği bilinmeyen ancak sosyal medyada en çok izlenenler arasına giren bir videoda, genç kızın düğün salonundaki performansı büyük beğeni topluyor. Oynamaktan büyük zevk aldığı gözlenen genç kız, salondaki herkesi başına toplamayı başarıyor. GELİNE DİKKAT Videoda dikkat çeken bir başka detay da gelin adayının yüz ifadeleri... Salondakilerin genç kızın başına toplanmasından rahatsız olan gelin, çevresindekilere durumdan duyduğu memnuniyetsizliği anlatmaya çalışıyor.
Bayram'ın Dansözü Assolist Yapması - Gırgıriye 01:38
Bayram'ın Dansözü Assolist Yapması - Gırgıriye 6.179 izlenme - 5 ay önce Gırgıriye'de Cümbüş Var filminin komik bir sahnesi. Müjdat Gezen, adı meçhul (bulan site üyeleri olacaktır) dansöz kadınla basılma sahnesi. Sürprizlere solu, komik anlar.
Bulgar Düğününde Dansözlerin Şovu 03:12
Bulgar Düğününde Dansözlerin Şovu 6.090 izlenme - 6 ay önce Bulgar düğününde karşılıklı gelen dansözler hünerlerini sergilemeye başlıyor.. Dansöz savaşları çevredekilerin Büyük beğenisini topluyor
Arap Dansöz 00:50
Arap Dansöz 76.031 izlenme - 3 yıl önce Arap dansöz
Sibel Can 16 Yaşında Sahnede Döktürüyor 01:18
Sibel Can 16 Yaşında Sahnede Döktürüyor 14.081 izlenme - 11 ay önce Sevilen sanatçı Sibel Can'ın yıllar öncesi dansözlük yaparken çekilmiş görüntüleri karşımızda. Bakalım dansözlüğümü daha iyi şarkıcılığımı?
Dansöz Görünce Devreleri Yanan Amca 00:50
Dansöz Görünce Devreleri Yanan Amca 8.116 izlenme - 9 ay önce Katıldığı düğünde sahneye çıkan dansöze eşlik etmeye çalışan amca sizleri güldürecek. Amcanın çabası ve ilginç hareketleri görülmeye değer. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korkunç Oryantal! 04:03
Korkunç Oryantal! 145.756 izlenme - 3 yıl önce Arabic Iraqı Super Hits Belly Dance
Fahri İlker - Hacivat 03:13
Fahri İlker - Hacivat 38 izlenme - 2 hafta önce Fahri İlker'in, RMS Müzik etiketiyle yayınlanan "Hacivat" albümünde yer alan "Hacivat" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Fahri İlker Müzik: Serter Çaybaş Düzenleme: Barış Engürlü Yönetmen: Mustafa Özen
Dansözlere Taş Çıkartan Zenne 01:00
Dansözlere Taş Çıkartan Zenne 1.965 izlenme - 6 ay önce Zenne ortaoyununda, kadın giysileri giyip kadın rolüne çıkan erkek oyuncu demektir. Ancak bu zenne işi profesyonelliğe taşımış.
Oryantal  Didem 06:56
Oryantal Didem 108.959 izlenme - 3 yıl önce Oryantal Didem
Serdar Ortac - Binlerce Dansöz Var 2013 ( Sound Remix ) Hd Digital 05:54
Serdar Ortac - Binlerce Dansöz Var 2013 ( Sound Remix ) Hd Digital 114.480 izlenme - 3 yıl önce Sound Remix
Beyaz Show - Japon Dansöz Milya Meg Herkesin İlgi Odağı Oldu 03:04
Beyaz Show - Japon Dansöz Milya Meg Herkesin İlgi Odağı Oldu 3.025 izlenme - 6 ay önce Çok uzaklardan gelip burada profesyonel olarak oryantal dansı yapmaya başlayan Japon Milya Meg, herkesin ilgi odağı oldu.
Bulgar Usulü Düğün Dernek 03:06
Bulgar Usulü Düğün Dernek 18.230 izlenme - 1 yıl önce Ne güzel de oynuyorlar kedi canlarınızı sizin , efem Bulgar düğünlerinden bir kare izliyoruz...