Hoşgeldiniz!

Dansöz Videoları İzle

Acı Hayat - Terzinin Dansöz Kıyafeti Giymesi 07:13
Acı Hayat - Terzinin Dansöz Kıyafeti Giymesi 4.605 izlenme - 1 hafta önce bir dönem gönlümüzde taht kuran acı hayat dizisinde kosavalı bir bölümde terziye dansöz kıyafeti giydiriyor ve olanlar oluyor.
Mezuniyet Gecesinde Döktüren Dansözler 01:57
Mezuniyet Gecesinde Döktüren Dansözler 7.573 izlenme - 1 ay önce Liseyi bitiren öğrenciler bir mezuniyet gecesi düzenlemiş ve geceyi daha eğlenceli kılmak için dansöz çağırmışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 04:08
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 7.319 izlenme - 2 ay önce Göz zevkini bozmak isteyen vatandaşlarımıza dev hizmet! Teyzenin bir ara kameraya yanaşıp, bir gülüşü var ki kelebek görse ters gelir.
Bulgar Düğününde Dansözlerin Dans Kapışması 03:12
Bulgar Düğününde Dansözlerin Dans Kapışması 38.083 izlenme - 4 ay önce Eğlencenin doruklara ulaştığı Bulgar düğününün birinde iki dansöz çalan müzik eşliğinde birbirlerine karşı olanca hünerlerini sergiliyorlar.
Düğünde Coşan Zenneler 03:19
Düğünde Coşan Zenneler 4.690 izlenme - 2 ay önce Davet edildikleri düğünde piste çıkan zenneler olanca hünerlerini sergilemişler. Şimdiye kadar izlediğimiz bir çok kadından da iyi oynamışlar.
Düğünde Harika Oynayan Dansöz 04:33
Düğünde Harika Oynayan Dansöz 5.982 izlenme - 2 ay önce Bulgaristan'da yapılan bir düğünde sahne alan dansöz meslektaşlarına taş çıkartan cinsten. Sahnede adeta yıldızlaşıyor.
Sütyensiz Arap Hatunun Dans Ederken Coşması 04:09
Sütyensiz Arap Hatunun Dans Ederken Coşması 11.061 izlenme - 3 ay önce Elbisesinin içine sütyen giymeyen arap hatun bir tiyatro etkinliğinden çalan müzik eşliğinde sahnede coşmuş.
Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli 03:41
Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli 1.394.196 izlenme - 3 yıl önce Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli Şahane Bir Müzik Eşliğinde Kuğu Gibi Bir Dansöz..,çiftetelliye Devam..
Düğünde Dansözlerden İyi Göbek Atan Adam 02:44
Düğünde Dansözlerden İyi Göbek Atan Adam 8.536 izlenme - 4 ay önce Bulgar düğünlerindeki eğlence hiç bir düğünde yoktur herhalde. Yine bir Bulgar düğününde piste çıkan iki dansöze eşlik eden adamı izliyoruz.
Bayram'ın Dansözü Assolist Yapması - Gırgıriye 01:38
Bayram'ın Dansözü Assolist Yapması - Gırgıriye 5.666 izlenme - 3 ay önce Gırgıriye'de Cümbüş Var filminin komik bir sahnesi. Müjdat Gezen, adı meçhul (bulan site üyeleri olacaktır) dansöz kadınla basılma sahnesi. Sürprizlere solu, komik anlar.
Dansözleri Gölgede Bırakan Adam 02:59
Dansözleri Gölgede Bırakan Adam 14.593 izlenme - 5 ay önce Romanya'da katıldığı düğünde dansözlerin yanına oynamaya çıkan adam dansözlerden daha iyi oynayınca dansözleri gölgede bıraktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sulukule Eğlence Geceleri 10:13
Sulukule Eğlence Geceleri 15.812 izlenme - 7 ay önce Sulukulenin eğlence alemi ve dans eden bağyanları izliyoruz.
Bulgar Düğününde Dansözlerin Şovu 03:12
Bulgar Düğününde Dansözlerin Şovu 4.811 izlenme - 4 ay önce Bulgar düğününde karşılıklı gelen dansözler hünerlerini sergilemeye başlıyor.. Dansöz savaşları çevredekilerin Büyük beğenisini topluyor
Genç Kız Düğünü Gölgede Bıraktı 02:52
Genç Kız Düğünü Gölgede Bıraktı 154.273 izlenme - 2 yıl önce Gittiği düğünde darbuka eşliğinde dans eden genç kız, performansıyla paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor. Düğünler dünyanın her yerinde çok eğlenceli olur. Bu eğlenceye renk katan unsurlardan biri de hiç şüphesiz ki dans eden ve güzel oyunlar sergileyen kızlardır. SALONDAKİLERİ BAŞINA TOPLADI Nerede çekildiği bilinmeyen ancak sosyal medyada en çok izlenenler arasına giren bir videoda, genç kızın düğün salonundaki performansı büyük beğeni topluyor. Oynamaktan büyük zevk aldığı gözlenen genç kız, salondaki herkesi başına toplamayı başarıyor. GELİNE DİKKAT Videoda dikkat çeken bir başka detay da gelin adayının yüz ifadeleri... Salondakilerin genç kızın başına toplanmasından rahatsız olan gelin, çevresindekilere durumdan duyduğu memnuniyetsizliği anlatmaya çalışıyor.
Dansöz Görünce Devreleri Yanan Amca 00:50
Dansöz Görünce Devreleri Yanan Amca 8.041 izlenme - 7 ay önce Katıldığı düğünde sahneye çıkan dansöze eşlik etmeye çalışan amca sizleri güldürecek. Amcanın çabası ve ilginç hareketleri görülmeye değer. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sibel Can 16 Yaşında Sahnede Döktürüyor 01:18
Sibel Can 16 Yaşında Sahnede Döktürüyor 13.260 izlenme - 8 ay önce Sevilen sanatçı Sibel Can'ın yıllar öncesi dansözlük yaparken çekilmiş görüntüleri karşımızda. Bakalım dansözlüğümü daha iyi şarkıcılığımı?
Dansözlere Taş Çıkartan Zenne 01:00
Dansözlere Taş Çıkartan Zenne 1.912 izlenme - 4 ay önce Zenne ortaoyununda, kadın giysileri giyip kadın rolüne çıkan erkek oyuncu demektir. Ancak bu zenne işi profesyonelliğe taşımış.
Arap Dansöz 00:50
Arap Dansöz 73.708 izlenme - 3 yıl önce Arap dansöz
Beyaz Show - Japon Dansöz Milya Meg Herkesin İlgi Odağı Oldu 03:04
Beyaz Show - Japon Dansöz Milya Meg Herkesin İlgi Odağı Oldu 2.984 izlenme - 4 ay önce Çok uzaklardan gelip burada profesyonel olarak oryantal dansı yapmaya başlayan Japon Milya Meg, herkesin ilgi odağı oldu.
RTÜK Dansöz Oynatan Adnan Oktar’ın Kanalına Ceza Verdi 02:00
RTÜK Dansöz Oynatan Adnan Oktar’ın Kanalına Ceza Verdi 372 izlenme - 2 ay önce RTÜK, yayın ihlallerine devam eden evlilik programları nedeniyle 6 kanala ağırlaştırılmış para cezası verdi. Ceza alan kanallar arasında Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9 TV'de var.
Korkunç Oryantal! 04:03
Korkunç Oryantal! 143.537 izlenme - 3 yıl önce Arabic Iraqı Super Hits Belly Dance
Egg Wars  Dansöz 22:42
Egg Wars Dansöz 1.930 izlenme - 5 ay önce Merhabalar arkadaşlar bu videoda ---------------- yaptık! Eğer sizde bu eğlenceli,komik videoyu izlemeyi unutmayın! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Facebook'tan takip et: https://www.facebook.com/azizgaming35 Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları izleyip bana destek verdiğiniz için teşekkürler!
Oryantal  Didem 06:56
Oryantal Didem 105.790 izlenme - 3 yıl önce Oryantal Didem
Serdar Ortac - Binlerce Dansöz Var 2013 ( Sound Remix ) Hd Digital 05:54
Serdar Ortac - Binlerce Dansöz Var 2013 ( Sound Remix ) Hd Digital 114.351 izlenme - 3 yıl önce Sound Remix
Bulgar Usulü Düğün Dernek 03:06
Bulgar Usulü Düğün Dernek 16.918 izlenme - 1 yıl önce Ne güzel de oynuyorlar kedi canlarınızı sizin , efem Bulgar düğünlerinden bir kare izliyoruz...
Dansöz ( Türk Filmi ) 03:07
Dansöz ( Türk Filmi ) 661.040 izlenme - 11 yıl önce
Görüntülü Oyun Havaları 14:13
Görüntülü Oyun Havaları 125.637 izlenme - 3 yıl önce AÇ SESİ BİRAZ DAHA - VER COŞGUYU - OYNAKLARIN HEPSİ AHA BURADA
Lübnan Geceleri ve Arap Kızları 03:10
Lübnan Geceleri ve Arap Kızları 24.729 izlenme - 2 yıl önce Lübnan gecelerinden renkli görüntüler eşliğinde arap kızlarının sıcak eğlenceleri ve harika oryantal döktürmeleri Sizlerle ...
Görüntülü Oyun Havalari Süper Çiftetelli 04:16
Görüntülü Oyun Havalari Süper Çiftetelli 200.700 izlenme - 5 yıl önce
Oyun Havaları Çiftetelli 03:37
Oyun Havaları Çiftetelli 96.279 izlenme - 3 yıl önce Oyun Havaları Çiftetelli