Hoşgeldiniz!

Dantes Videoları İzle

Loreena Mckennitt - Dante's Prayer 07:12
Loreena Mckennitt - Dante's Prayer 16.548 izlenme - 6 yıl önce
Loreena Mckennitt - Dantes Prayer - 07:03
Loreena Mckennitt - Dantes Prayer - 2.885 izlenme - 8 yıl önce
dante's peak 00:31
dante's peak 1.422 izlenme - 6 yıl önce ne yaparsanız yapın arkanıza bakmayın! önceden hiçbir uyarı gelmeden gündüz geceye dönüşüyor. hava yanmaya başlıyor ve katı yeryüzü sıcaktan bembeyaz erimiş korkunun ortaya çıkmasına izin veriyor. pierce brosnan devlet için çalışan bir jeoloji uzmanını; linda hamilton ise dante dağı'nın eteklerine kurulan ve örnek bir kasaba olarak çeşitli ödüller alan küçük bir kasabanın belediye başkanı rolünde. ama bu sessiz ve şirin kasaba uzun süre böyle kalmayacak!
dante's ınferno animated 02:02
dante's ınferno animated 1.422 izlenme - 6 yıl önce dante'nin ilahi komedyası'nda adı geçen cehennemdir. burası dokuz kattan oluşur. iyi insanlar arafa giderler. dürüst dinsizler limbo denen birinci kata gider. ne ceza vardır ne ödül. şehvetin pencesine düşenler ikinci kata aç gözlüler üçüncü kata savurganlar dördüncü kata gazap ve öfke verenler beşinci kata düzene ve inançlara karşı gelenler altıncı kata şiddet kullananlar eziyet edenler yedinci kata hilekr ve yobazlar sekizinci kata ve hainler dokuzuncu kata giderler. dokuzuncu kata cocytu
Dante Yanardağı - Fragman 01:22
Dante Yanardağı - Fragman 302 izlenme - 2 yıl önce Ne yaparsanız yapın, arkanıza bakmayın! Önceden hiçbir uyarı gelmeden, gündüz geceye dönüşüyor. Hava yanmaya başlıyor ve katı yeryüzü sıcaktan bembeyaz, erimiş korkunun ortaya çıkmasına izin veriyor. Pierce Brosnan, devlet için çalışan bir jeoloji uzmanını; Linda Hamilton ise Dante Dağı'nın eteklerine kurulan ve örnek bir kasaba olarak çeşitli ödüller alan küçük bir kasabanın belediye başkanı rolünde. Ama bu sessiz ve şirin kasaba uzun süre böyle kalmayacak!
blur animation dantes inferno 07:03
blur animation dantes inferno 352 izlenme - 6 yıl önce ın this cinematic dante is re-imagined as a templar knight as he travels through the nine circles of hell to reclaim the soul of his beloved beatrice from the hands of lucifer.
dante's peak fragmanı 1 00:31
dante's peak fragmanı 1 356 izlenme - 6 yıl önce ne yaparsanız yapın arkanıza bakmayın! önceden hiçbir uyarı gelmeden gündüz geceye dönüşüyor. hava yanmaya başlıyor ve katı yeryüzü sıcaktan bembeyaz erimiş korkunun ortaya çıkmasına izin veriyor. pierce brosnan devlet için çalışan bir jeoloji uzmanını; linda hamilton ise dante dağı'nın eteklerine kurulan ve örnek bir kasaba olarak çeşitli ödüller alan küçük bir kasabanın belediye başkanı rolünde. ama bu sessiz ve şirin kasaba uzun süre böyle kalmayacak!
L'Inferno - 1911 01:07:39
L'Inferno - 1911 98 izlenme - 2 yıl önce Dante' nin, '' inferno-purgatorio-paradiso'' olarak üçe ayırdığı İlahi Komedya'sının cehennem bölümünden esinlenilerek hazırlanan filmin çekimi üç yılı bulmuştur..Eser aynı isimle 1924 ve 1935'te çekilmiş, Dante's Inferno: An Animated Epic adlı animasyona konu olmuştur Müzik: Tangerine Dream(2004 dvd versiyon) Süre: 68 dk.
Dante's İnferno Walkthrough Chapter 2 King Minos Boss Fight 06:38
Dante's İnferno Walkthrough Chapter 2 King Minos Boss Fight 149 izlenme - 6 yıl önce güzelllll
blur animation dantes inferno hell awaits 00:30
blur animation dantes inferno hell awaits 126 izlenme - 6 yıl önce this year's superbowl xlıv was one of the most watched shows on television and its commercials get maximum visibility. wieden kennedy and electronic arts charged blur studio with writing and directing an epic spot to launch a marketing campaign for the famous game "dante's ınferno."