Hoşgeldiniz!

darıldın mı cicim bana

Darıldın Mı Cicim Bana 05:17
Darıldın Mı Cicim Bana 1.604 izlenme - 8 yıl önce
Öp Beni Öp Beni Öp (Uzaklardan) 02:04
Öp Beni Öp Beni Öp (Uzaklardan) 605 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık ve Mürüvvet Sim'den Darıldın mı Cicim Bana filminden müthiş bir performans. Filmin hafızalarda kalmasını sağlayan en önemli sahne. 1970 yapımı filmin yönetmeni Atıf Yılmaz.
Sadri Alışık - Darıldın mı Cicim Bana  - Fragman (1970) 03:44
Sadri Alışık - Darıldın mı Cicim Bana - Fragman (1970) 320 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık ın en samimi komedi filmlerinden biridir bu film gerek Mürüvvet Sim ile karşılıklı söylediği şarkılar gerekse Yusuf Sezgin e kız tavlarken yaptığı dalaveralardaki sevimliliği süperdir.Atıf Yılmaz ın rejideki başarısı, Pekcan Koşar ın müthiş Aziz Basmacı dublajı da kayda değer tabi.Bu fragman da Sadri Alışık yine sanki evdeymişcesine rahat ve samimi anlatmış filmi.İlk defa oyuncular hakkında karakterleriyle değil de isimleriyle bahsedildiğini gördüm.Karizma yaratmaya değil aksine bunun bir film olduğunu gözler önüne seren bu metni de Sadri Baba dan başkası böyle güzel okuyamazdı.Bu fragman için kayalarınoğlu kanalına teşekkürler
Zeki Müren - Darıldın mı Cicim Bana 04:07
Zeki Müren - Darıldın mı Cicim Bana 135 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Darıldın mı gülüm bana Hiç bakmıyorsun bu yana Darıldıysan barışalım Kumru gibi koklaşalım Esmerim güzelim tuti dillim Ben yanıyorum çok seviyorum Ben yanıyorum aman allah çok seviyorum Her zaman üzersin beni Ah yaramaz çapkın seni Benim hiç günahım yoktu Baştan sen çıkardın beni Esmerim güzelim tuti dillim Ben yanıyorum çok seviyorum Ben yanıyorum aman allah çok seviyorum
Ergin Kızılay - Darıldın mı Cicim Bana 02:50
Ergin Kızılay - Darıldın mı Cicim Bana 278 izlenme - 6 yıl önce
Ben Bu Dolmaları Yutmam 02:14
Ben Bu Dolmaları Yutmam 148 izlenme - 3 yıl önce Hüsnü nişanlısı Yasemin'i teftişe gelmiş akabinde iki kişilik servis tabaklarından vaziyeti çakarak dedektifliğe soyunmuştur. Tabaktaki milyon tane dolmayı sara sara sarhoş olan Yasemin, kendisiyle aynı çatı altında bulunma talihsizliğini yaşayan Osman'ı saklamak için Hüsnü'yü oyalarken onun bu dolmaları yutmayacağını bilememiştir. "Darıldın mı cicim bana?" adlı 1970 yapımı filmden.
Haldun Özdenizmen - Darıldın mı Cicim Bana? (Şevket Uğurluer Orkestrası) 02:42
Haldun Özdenizmen - Darıldın mı Cicim Bana? (Şevket Uğurluer Orkestrası) 104 izlenme - 3 yıl önce Şevket Uğurluer Orkestrasından Haldun Özdenizmen'in Aysel Tanju ile görüntülerinden oluşan bir film kesiti izleyeceksiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/?kelime=Åevket+UÄŸurluer+Orkestrası
Alaaddin Şensoy - Darıldın Mı Cicim Bana 01:11
Alaaddin Şensoy - Darıldın Mı Cicim Bana 164 izlenme - 6 yıl önce
Mustafa Ertürk - Turan Saka - Darıldın Mı Cicim Bana 02:56
Mustafa Ertürk - Turan Saka - Darıldın Mı Cicim Bana 164 izlenme - 6 yıl önce
Aşkım Şarkılar - Darıldın Mı Cicim Bana 03:03
Aşkım Şarkılar - Darıldın Mı Cicim Bana 20 izlenme - 1 yıl önce
Mine Geçili - Darıldın Mı Cicim Bana 03:27
Mine Geçili - Darıldın Mı Cicim Bana 24 izlenme - 1 yıl önce Download: http://v.blnk.fr/A190p3P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Ertürk, Turan Saka - Darıldın mı Cicim Bana 02:56
Mustafa Ertürk, Turan Saka - Darıldın mı Cicim Bana 10 izlenme - 1 yıl önce Download: http://v.blnk.fr/A181e6P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Ertürk, Turan Saka - Darıldın Mı Cicim Bana 02:56
Mustafa Ertürk, Turan Saka - Darıldın Mı Cicim Bana 4 izlenme - 1 yıl önce Download: http://v.blnk.fr/A190fuP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Hüseyin Bitmez - Darıldın Mı Cicim Bana 02:55
Hüseyin Bitmez - Darıldın Mı Cicim Bana 3 izlenme - 1 yıl önce Download: http://v.blnk.fr/A190dfP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Hayriye Begüm Örnek - Darıldın Mı Cicim Bana 02:56
Hayriye Begüm Örnek - Darıldın Mı Cicim Bana 3 izlenme - 1 yıl önce Download: http://v.blnk.fr/A190maP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!