Hoşgeldiniz!

dark city

Gizemli Şehir Fragman 02:22
Gizemli Şehir Fragman 1.285 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Rufus Sewell, Kiefer Sutherland, Jennifer Connelly gibi isimlerin yer aldığı ve bilim kurgu tarzında olan Gizemli Şehir (Dark City) filminin resmi fragmanı.
dark city 1 fragmanı 02:14
dark city 1 fragmanı 1.618 izlenme - 7 yıl önce john murdoch tuhaf bir otel odasında gözünü açar ve vahşice işlenmiş bir dizi cinayetin zanlısı olarak arandığını öğrenir. esas sorun hiçbir şey hatırlamıyor olmasıdır. peşinde sadece polis değil gizemli yabancılar da vardır. murdoch kaçarken bir yandan da kişiliğindeki karmaşık bir sırrı çözmeye uğraşır. ancak bazı sırlar ölümcül olabilir.the crow filminin yönetmeni alex proyas bu defa bilimkurguya yeni bir boyut kazandıran bir gerilim ile karşınızda.
The Matrix vs. Dark City 02:06
The Matrix vs. Dark City 276 izlenme - 3 yıl önce Matrix'i bilmeyen yoktur ama aranızda cok az kişinin bildiği bir film Dark City'i izleyenler Matrix'le benzer noktalar olduğunu farkedecektir. Arkadaşlar Dark City Matrix'ten 1 yıl önce sinema gösterimine girmiş bir film benzer noktalar çok fazla sanki Matrix deki Neo'nun önceki hayatını kaleme almış bir yapıt ve Matrix'te devamı aslında bi filmin gibi birşey. İzlemenizi öneririm ama büyük görsel sahneler harika bilgisayar efektleri beklemeyin ama Matrix'i seviyorsanız mutlaka izleyin sizler de çelişkiye düşersiniz. Aslında Matrix felsefesi de benziyor hani videoda bazı sahneler karşılaştırılmış fakat Dark City'i izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlıyacaksınız.
dark city 2 fragmanı 00:31
dark city 2 fragmanı 588 izlenme - 7 yıl önce john murdoch tuhaf bir otel odasında gözünü açar ve vahşice işlenmiş bir dizi cinayetin zanlısı olarak arandığını öğrenir. esas sorun hiçbir şey hatırlamıyor olmasıdır. peşinde sadece polis değil gizemli yabancılar da vardır. murdoch kaçarken bir yandan da kişiliğindeki karmaşık bir sırrı çözmeye uğraşır. ancak bazı sırlar ölümcül olabilir.the crow filminin yönetmeni alex proyas bu defa bilimkurguya yeni bir boyut kazandıran bir gerilim ile karşınızda.
dark city fragmanı 1 02:14
dark city fragmanı 1 355 izlenme - 7 yıl önce
dark city! fragmanı 1 02:14
dark city! fragmanı 1 81 izlenme - 7 yıl önce
dark city! fragmanı 2 00:31
dark city! fragmanı 2 33 izlenme - 7 yıl önce
dark city fragmanı 2 00:31
dark city fragmanı 2 19 izlenme - 7 yıl önce