Hoşgeldiniz!

Darvin Videoları İzle

Evrimin İspatı, Londra Metrosu Sivrisineği 00:50
Evrimin İspatı, Londra Metrosu Sivrisineği 7.214 izlenme - 10 ay önce Dünyanın en eski metrolarından olan (1863 ilk hattın hizmete girişi) Londra metrosunda 1999 yılında keşfedilen bir sivrisinek, evrimin en ilginç ispatı oldu. Çünkü bu hayvan, başka sivrisinek türleri ile çiftleşemiyor ve metro dışındaki alanlarda yaşayamıyordu. Dünyanın en yeni endemik türü, bu sivrisinektir.
Gök İtimi Kanunu 01:52
Gök İtimi Kanunu 5.228 izlenme - 1 yıl önce Gök itimi kanunu bizi üzerinde bulunduğumuz dünyaya bağlar ve bu gök itimi sayesinde kaslarımız, boyumuz şekillenir. Gravitional force diye bir şey yoktur aksine gökten ilahi bir kuvvet uçan şeyleri aşşağı doğru iterek eşsiz dengeyi yaratır. Tüm bunlar tesadüf olamayacağı gibi etrafınızdaki mükemmel sanatın da bir sanatçısı olmak zorundadır. Bakın bir pilot kalem kendi kendine olabilir mi tesadüfen olamaz. O zaman yer çekimi yoktur ilahi bir güç vardır.
evrim teorisinin en büyük kanıtı 00:17
evrim teorisinin en büyük kanıtı 11.150 izlenme - 6 yıl önce darvin haklıymış
Gumball Darvin ve Anaisin babalarını rahat bırakmadığı bir hafta sizlerle 01:29
Gumball Darvin ve Anaisin babalarını rahat bırakmadığı bir hafta sizlerle 3.807 izlenme - 2 yıl önce gumball darwin ve anais'in babalarını rahat bırakmadığı bir hafta sizlerle arkadaşlar umarım beğenirsiniz NOT:Lütfen abone olun arkadaşlar ve gumball severler
Gumballın Hava Atayım Derken Resmen Yıktığı Oda 00:10
Gumballın Hava Atayım Derken Resmen Yıktığı Oda 1.628 izlenme - 2 yıl önce Gumball'ın hava atayım ve popi olayım derken yaptığı sakarlığın sonucun da bütün odayı dağıtması. NOT:Arkadaşlar ve gumball severler üye olmayı unutmayınız.
Evrim (Belgesel) 45:42
Evrim (Belgesel) 4.496 izlenme - 7 yıl önce Evrim ve yaratılış konusu.
Gumball Ve Darvinden Güzel Bir Şarkı 01:18
Gumball Ve Darvinden Güzel Bir Şarkı 954 izlenme - 2 yıl önce Gumball ve Darvin'den çok güzel bir şarkı.Sınavda kopya çektikleri zaman başlarına gelmeyen kalmaz. NOT:Arkadaşlar ve Gumball hayranları abone olmayı unutmayın.
Kırmızı Hap Bölüm 1 - Ateistleri Anlamak - Efe Aydal 28:15
Kırmızı Hap Bölüm 1 - Ateistleri Anlamak - Efe Aydal 1.082 izlenme - 2 yıl önce Her zaman dini kötüye kullananları eleştiren, özgür düşünceyi ve bilimi savunan Efe Aydal uzun süredir takipçilerince beklenen ateizm serisine sonunda başladı.Video uzun deyip izlememezlik yapmayın çünkü gerçekten kaliteli ve emek sarfedilmiş bir yapım. Videodan bir alıntı; " Türk olduğunu unutup Arap kültürünü kendi kültürü sananların olduğu bir yerde vatanseverlerin sürgüne gitmesi normaldir. "
50 & 60'ların En Güzel Parçaları (Klip) 17:37
50 & 60'ların En Güzel Parçaları (Klip) 643 izlenme - 2 yıl önce Zart diye aklıma gelip zort diyerekten yaptığım bir kolaj, yani şarkı listesini klibe ya da açıklamaya dahil etmedim, üşendim valla ne yalan söyleyeyim, öylece yaptım saldım araya. Elli ve altmışlı yıllar arasında meşhur olan doo wop, rock'n roll, soul, blues felan karışık ortaya hazırladık işte. Bu kolaj biraz hareketli şarkılar barındırdığı için Aretha Franklin, Frank Sinatra, Paul Anka, Marvin Gaye, Otis Baba gibi isimler yok. Zihinlerimizde daha baskın olan Pop, New r&b, Progressive Rock ya da Psychedelic Rock tarzları biraz daha geç çıkış yaptığı için dahil değil gibidir kolaja!
Doğada Ki Kusursuz Geometri 03:43
Doğada Ki Kusursuz Geometri 980 izlenme - 7 yıl önce doğada ki kusursuz düzen
Richardın Komik Anları 2 00:22
Richardın Komik Anları 2 202 izlenme - 2 yıl önce Richard'ın komik anları 1 onay almayınca bende 2'yi çektim.Umarım beğenirsiniz arkadaşlar. NOT:Gumball hayranları ve arkadaşlar abone olmayı unutmayın.
Evrim Teorisi 03:12
Evrim Teorisi 467 izlenme - 7 yıl önce
The Amazing World of Gumball: Inner Warrior (Lyrics) 00:40
The Amazing World of Gumball: Inner Warrior (Lyrics) 170 izlenme - 2 yıl önce Gumball ve Darvin'in söylediği savaşçı bölümünden bir şarkı,gerçekten güzel bir şarkıdır. Arkadaşlar umarım beğenirsiniz https://www.facebook.com/pages/Gumball/273161252888138 lütfen beğeniniz gumball hayranları. NOT:Abone olmayı unutmayınız arkadaşlar ve gumball hayranları. Darvinden bir şarkı sözleri: Every time I look in the mirror, all I see..is the inner warrior staring back at me! You hit hard with your best shot, give it everything you've got; Warrior, be the warrior! Bring 'em on, let 'em come, they will never keep me down; Come on Warrior! Be the Warrior! 'Cause you're the best that you can be. Yeaaaa aaeeeaa aaa yeaaa
Sokak Röportajları - İlk İnsan Nereden Gelmiştir 02:08
Sokak Röportajları - İlk İnsan Nereden Gelmiştir 325 izlenme - 2 yıl önce Halkımıza sorduk ve ilk insanın nereden geldiğini öğrendik. Genel kültürümüzün ne kadar yüksek olduğu birkez daha ortaya çıkmıştır.
Arteks - Darwin Duy 02:21
Arteks - Darwin Duy 79 izlenme - 6 yıl önce izmir'im gavur değil ki cumhuriyet bekçisi ...
Carl Sagan'dan İnsan Evrimi Üzerine 06:45
Carl Sagan'dan İnsan Evrimi Üzerine 67 izlenme - 3 yıl önce Carl Sagan Bu Güzel Çizimli Animasyon İle İnsan Oluşumunu Anlatıyor. Hücre Oluşumu, Sudan Karaya Geçiş, Dinazorlar, İlk Memeliler Ve Maymunlar Ve Nihayet İnsanların Ortaya Çıkması. Basit Ama Çok Güzel Anlatımlı Bir Video.
darvin böcekleri 04:59
darvin böcekleri 79 izlenme - 7 yıl önce