Hoşgeldiniz!

Darwin Videoları İzle

Gumball Slayt 2 03:56
Gumball Slayt 2 148.854 izlenme - 3 yıl önce Gumball Slayt 2..
Cubbeli Ahmet Hoca - İbretlik Hikayerler Serisi 1 06:53
Cubbeli Ahmet Hoca - İbretlik Hikayerler Serisi 1 36.692 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca nın ibretlik hikayeler serisinin 1. bölmünden kurban kesmek isteyen gavurun maeceralarından, oruç tutan müslümanın yapması gerkenlere kadar yaşanmış olaylaylardan derlenmiş gerçek ötesi kesitler...
Gumball 2. bölüm Türkçe Dublaj Yeni Sezon 10:53
Gumball 2. bölüm Türkçe Dublaj Yeni Sezon 5.947 izlenme - 2 yıl önce gumball serisinden bir bölüm daha,iyi seyirler kanalımız yeni açıldığı için video sayısı az olabilir fakat ilerleyen zamanlarda çoğalacaktır. bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.
İnsan Vücudunda Bulunan Evrimsel Kanıtlar 03:54
İnsan Vücudunda Bulunan Evrimsel Kanıtlar 8.506 izlenme - 1 yıl önce Charles darwin, İnsan dahil tüm canlı türlerinin doğal seçilim yoluyla bir ya da birkaç ortak atadan evrildiğini öne sürmüş ve o günün şartlarına göre bu teoriyi destekleyen pek çok kanıt sunmuştur. Günümüz dünyasinda Türkiye ve bir kaç orta dogu ülkesi disinda biyoloji ders müfredatında bulunan Evrim'in insan türü üzerindeki kanitlarini izliyoruz. Not: İnsanlar çamurdan geliyorsa şimdiki çamurlar neden insan olmuyor.
Sürekli Dizi ve Gumball Mix 03:37
Sürekli Dizi ve Gumball Mix 16.978 izlenme - 4 yıl önce Niye Ölümüne Patlamalar yazdım diyecekseniz o videoyu face ye koyacaktım ama telif hakları yüzünden video kaldırıldı bende buraya koymak zorunda kaldım.
Gumball Slayt 2 03:56
Gumball Slayt 2 14.033 izlenme - 3 yıl önce Gumball Slayt 2
Evrim Neden Önemlidir? - Akvaryumdaki Balık 10:28
Evrim Neden Önemlidir? - Akvaryumdaki Balık 1.401 izlenme - 3 ay önce Evrim gelişmiş ülkelerde gercekligi bile tartışılmayan - dini dogmaları bir kenara bırakmış bircok ülkenin müfredatta yer verdiği biyolojinin temel diregidir. Biyoloji dersi veriyorsan EVRİM'e yer vermemek, futbol oynamak isteyip top kullanmamaya benzer. Geçtigimiz günlerde Haberturk'de Sakarya'da tarih hocası olan bir şahıs; Evrim müfredattan çıkarılmalı çocukların kafası karıştırılıyor gibi bir aciklama yaptı. Bu yetmedi bilimin bir din olduğunu söyledi. 3 metre insanların yaşadıgına, bir adamın denizi ortadan ikiye yardıgına, konuşan karıncalarin varligina inanan insanların EVRİMi mantıksız bulması bana gülünç geliyor . "buradayız çünkü sıradışı bir balık topluluğu, karada yaşayan hayvanların ayaklarına dönüşecek özel bir yüzgeç anatomisine sahipti; çünkü dünya, buzul çağı boyunca asla tamamen donmadı; çünkü afrika'da bundan bir milyon yıl önce ortaya çıkan küçük ve narin bir tür, bugüne kadar ne yapıp edip canlı kalmayı başardı. daha "yüce" bir yanıt için yanıp tutuşuyor olabiliriz, ama ne yazık ki yok." stephen jay gould -Alıntıdır- Ekibimizden İnan Muslu tarafından Türkçeleştirilen ve Umut Efe tarafından seslendirilen bu Açıkça Açıkla videosunda, evrimsel biyolojinin sunduğu gerçeklerle baş edemeyeceğini fark edenlerin nihayetinde konuyu kapatmak adına sorduğu ve sık sık duyduğumuz o meşhur soruya cevap arıyoruz: "Evrimin ne önemi var? Gerçekten önemli mi?" Evrim karşıtlarının ötesinde, evrimsel biyolojinin önemini kavrayan okurlarımız için de bu sorunun cevabına dair sağlam bir fikre sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterecek bir video olmasını umuyoruz. -alıntıdır-
Evrim Teorisi Hakkında Söylenen Yalanlar ve Doğruları 06:31
Evrim Teorisi Hakkında Söylenen Yalanlar ve Doğruları 1.754 izlenme - 9 ay önce Bu videoda evrim teorisi hakkında söylenen bazı yalanlara değindik. Sizden ricam evrimle ilgili mantığınıza ters düşen bir şey duyduğunuzda ilk önce bunun, evrimciler tarafından ortaya atılan bir iddia olup olmadığına bakın. eğer duyduğunuz iddia gerçekten evrimciler tarafından ortaya atılmışsa konuyu onların kaynaklarından takip edip niçin ve nelere dayanarak bunu savunduklarını anlamaya çalıştıktan sonra kendi mantık süzgecinizden geçirerek kararınızı verin. Gelecek videoda görüşmek üzere, hoşçakalın Telif Hakkı Uyarısı: Video'nun youtube üzerinde yayınlanma hakkı, The Last Fair Player kanalına aittir. İndirilip youtube üzerinde tekrar upload edilmesi halinde telif hakkı ihlali bildirimi yapılacaktır.
MİNECRAFT'TA GUMBALL DÜNYASI PORTALI 22:35
MİNECRAFT'TA GUMBALL DÜNYASI PORTALI 1.918 izlenme - 3 ay önce Premium Minecraft: https://filopi.com/ Instagram: batuhancelik_1 Twitter: batuhancelik_1 Snapchat: batuhancelik31 Sponsorluk ve Reklam teklifleri için: batus0534@gmail.com Grubumuza Katılmak için tıkla: http://goo.gl/ItCJD2
Yaratılışçılara Evrimi Anlatmak 00:45
Yaratılışçılara Evrimi Anlatmak 2.579 izlenme - 1 yıl önce The Big Bang Theory'de Sheldon Cooper yaratılışçılara evrimi anlatmak hakkında konuşuyor.
Celâl Şengör ve Genco Erkal - Okan Bayülgen 08:49
Celâl Şengör ve Genco Erkal - Okan Bayülgen 2.838 izlenme - 8 ay önce Celâl Şengör ve Genco Erkal'ın 2009'da konuk oldukları program.
Gerizekalı Nasıl Olunur? Videolu Anlatım 01:25
Gerizekalı Nasıl Olunur? Videolu Anlatım 4.849 izlenme - 2 yıl önce Memesine pet şişe takıp şişenin içine patlayıcı koyup meme uçlarını yok etmeye çalışıyor, arada evde yangın tehlikesi çıkarıyor. bir umut ile evrilmesini beklerken videonun sonunda o azıcık olan umudunu da yitiyor insan...
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 10:14
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 4.530 izlenme - 2 yıl önce Ehli Sünnet Tv'nin yolu bu kez ateist bir gence rastlıyor.Ateist arkadaşın verdiği samimi cevaplar ile gayet keyifli geçen sohbeti izliyoruz.Sondaki ateist arkadaşın tepkisini mutlak seyredin..
Yüzgeçten Ellere - Tiktaalik Balığı 08:03
Yüzgeçten Ellere - Tiktaalik Balığı 1.704 izlenme - 10 ay önce İçimizdeki Balık belgeselinden alınan bu videoda yüzgeçlerin el formuna geçiş evriminden bahsedilmektedir.
Evrimi Anlatmanın Bedeli 01:50
Evrimi Anlatmanın Bedeli 3.589 izlenme - 1 yıl önce Eski TÜBİTAK başkanı Namık Kemal Pak, evrim kuramının savunucusu olduğu için kendisine yapılan linç kampanyasını anlatıyor.
Charles Darwin and the Tree of Life (BBC) - Altyazılı 59:14
Charles Darwin and the Tree of Life (BBC) - Altyazılı 6.061 izlenme - 2 yıl önce David Attenborough tarafından hazırlanan ve yine kendisinin rol aldığı, BBC yapımı açıklayıcı bir evrim belgeseli sunuyorum sizlere. Evrim hakkında sorusu olanlara, bazı ayrıntıları merak edenlere ve teori hakkında biraz daha fikir sahibi olmak isteyenlere bire birdir. Fosil kayıtlarıyla zenginleştirilmiş, konu açık bir dille anlatılmıştır. İyi seyirler efendim...
Ağaç Taşlayan Şempanzeler Dinsel Davranış mı Sergiliyor? 03:06
Ağaç Taşlayan Şempanzeler Dinsel Davranış mı Sergiliyor? 3.231 izlenme - 1 yıl önce Batı Afrika'nın Gine Cumhuriyeti'ndeki savanlarda yaşayan şempanzeleri ilk defa inceleyen araştırmacılar, daha önce benzeri görülmemiş bir durumla karşı karşıya kaldılar. Belirli ağaçlara taş atan veya bu ağaçların oyuklarında taş biriktiren şempanzelerin, bir tür ayini andıran bu davranışları, dinsel inancın kökenine ışık tutuyor olabilir.
İnsanlığın Evrimsel Gelişimi 01:33
İnsanlığın Evrimsel Gelişimi 3.112 izlenme - 2 yıl önce Evrimsel olarak gelişimimizi 2 dakikada bize anlatmak için yapılmış bir video. Paleoartist John Gurche bulunmuş fosilleri temel alarak bazı çalışmalar yapmış ve bunları bir kitapta birleştirmiş.Bu video 2013 yılında Yale Üniversitesi tarafından yayımlanmıştır.İyi Seyirler
Celâl Şengör'ün Kütüphânesi ve Fosil Koleksiyonu 10:38
Celâl Şengör'ün Kütüphânesi ve Fosil Koleksiyonu 3.104 izlenme - 1 yıl önce Celâl Şengör, evinde evrimi anlatıyor.
 Evrim Teorisi ve Ateizm : Aytunç Altındal - Kuantum Teolojisi, 14:24
Evrim Teorisi ve Ateizm : Aytunç Altındal - Kuantum Teolojisi, 3.105 izlenme - 1 yıl önce Aytunç Altındal, Türkiyenin ileri gelen en iyi araştırmacısı ve teologlarından biridir. Kendisini fazla anlatmak istemiyorum bilmeyen ve merak eden araştırsın lütfen. Bu videoda Aytunç Altındal, aklını kullanan insanların(hristiyan, müslüman, ateist, yahudi farketmez) kafasında bir çok yeni konu ve o konular hakkında bir çok soru işareti bırakıyor(aslında o soruları cevaplıyor ama siz yinede inanmayıp kendiniz araştırın..). Kendisine Allah'tan rahmet, sizede iyi seyirler diliyorum..
Mars'ı Dünyalaştırmak Kolay 03:04
Mars'ı Dünyalaştırmak Kolay 2.419 izlenme - 1 yıl önce Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube'sinin Balçova Termal Otel'de, 2014 yılında düzenlediği etkinliğe katılan Şengör, gezegenler ve dünyanın oluşumu hakkında çeşitli bilgiler vermişti. Şengör, Mars'ın dünya gibi zengin bir atmosfere sahip olduğunu fakat burada oksijenin çok az karbondioksitin ise yüzde 95 oranında olduğunu belirterek, "Merih'e bütün yapmanız gereken oraya gidip bitki ekeceksiniz." dedi.
Celal Şengör - Yaratıcı Diye Bir Şey Yok 02:53
Celal Şengör - Yaratıcı Diye Bir Şey Yok 4.024 izlenme - 2 yıl önce Jeoloji profesörü Celal Şengör, ilahiyat öğrencilerinin; evrim karşıtı sorularına karşılık olarak; yaratıcının olmadığını ve insanların; primatlardan mutasyonla(tesadüf sonucu) evrim geçirerek oluştuğunu iddia ediyor.
Yaşam Nedir? Ölüm Gerçek midir? 06:06
Yaşam Nedir? Ölüm Gerçek midir? 1.814 izlenme - 10 ay önce Yaşamın ortaya çıkışı, yaşam ve ölüm hakkında bir beyin fırtınası. Telif Hakkı Uyarısı: Video'nun youtube üzerinde yayınlanma hakkı, The Last Fair Player kanalına aittir. İndirilip youtube üzerinde tekrar upload edilmesi halinde telif hakkı ihlali bildirimi yapılacaktır. İyi seyirler.
Almanlar'dan Türkiye Genel Seçim Sonuçları Yorumu 04:26
Almanlar'dan Türkiye Genel Seçim Sonuçları Yorumu 3.141 izlenme - 2 yıl önce Almanların 7 Haziran 2015 de yapılan genel seçim hakkında yorumları..
Gusül Abdesti Alan Maymunlar! 02:40
Gusül Abdesti Alan Maymunlar! 1.537 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle videoyu sadece maymun çiftleşmesi olarak algılayıp ergen ergen yorum yazmayın olayın bilimsel tarafından bakınca kafamızdaki dogmalardan sıyrılıp objektif gözle izleyince videoda hemen her kısımda kendimizden bişeyler var diye düşünüyorum özellikle sonda "gusül abdesti" aldıkları kısımda hemen hemen her erkeğin yaptığı davranışlar var. Bu konuda Darwinist ve yaradılışçı arkadaşların saygı sınırları çerçevesinde yorumlarını almak isterim, saygılar.
çok güzel komik videolar müzikli. 01:06
çok güzel komik videolar müzikli. 4.780 izlenme - 8 yıl önce güzel bir müzikle komik video ziyafetine hazırmısın.
Evrim (Belgesel) 45:42
Evrim (Belgesel) 4.496 izlenme - 7 yıl önce Evrim ve yaratılış konusu.
Voyage of Darwins Beagle plus One Small Step For Man BBC documentary 2014   YouTube 52:37
Voyage of Darwins Beagle plus One Small Step For Man BBC documentary 2014 YouTube 377 izlenme - 12 ay önce
Darwin'in Mücadelesi - BBC Belgeseli (2009) 59:07
Darwin'in Mücadelesi - BBC Belgeseli (2009) 1.558 izlenme - 2 yıl önce BBC tarafından hazırlanan 'Darwin's Struggle: The Evolution of the Origin of Species' adlı bu belgeselde Darwin'in, büyük eseri Türlerin Kökeni'ni yazma süreci işlenmektedir. Darwin, bulunduğu çağa göre, fazlasıyla tepki çekecek olan düşüncelerini yaptığı uzun araştırmalar vasıtasıyla kitaba dönüştürecektir. Bu süreç onun için çetrefillidir, fakat inançlı bir insan olan karısı Emma da onun en büyük destekçisi olacaktır. Darwin doğadaki canlılar/türler arasındaki mücadeleye ve bu mücadelenin kazananlarının bulundukları ortama uyum sağlayarak var olmaya devam edecekleri hususuna vurgu yapmaktadır. Belgeselde Darwin'in ailesiyle olan ilişkisi de anlatılmaktadır. İyi seyirler.
İnsan Başlı Yılan 00:39
İnsan Başlı Yılan 1.261 izlenme - 3 yıl önce Evet sonunda buda oldu;insan başlı yılanımız eksikti onuda bulduk sonunda.Hürriyet web tvnin akla ziyan haberlerinden birini daha izliyıruz.Adeta sırma saçlı olan bu yılan ablamıza/abimize* söyleyecek bir söz bulamıyorum.Lakin Darwin buralarda olsa kesin söyleyecek birkaç sözü olurdu buna eminim!