Hoşgeldiniz!

dashcam

Gece Vakti Yola Çıkıp Arabaya Oturan Hatun 00:39
Gece Vakti Yola Çıkıp Arabaya Oturan Hatun 8.241 izlenme - 5 ay önce Bugünkü The Road Movie içeriğindeki hatunu sitede aradım ama galiba yokmuş. ya da var ama bulamadım. her neyse buldum yükledim. sizce kıza ne olmuş olabilir beyler?
Kazada Savrulan Smart 00:26
Kazada Savrulan Smart 8.421 izlenme - 3 yıl önce Smartlar aslında şirin ve dönüşleri kolay olan arabalar ama işte böyle anlık durumlardaki tepkilerinize cevap vermesi geç olabiliyor ya da çabuk savruluyor, tabii bir de sürücü yetenekleri var.
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 07:30
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 4.629 izlenme - 4 yıl önce Türkiye genelinde pek yaygın olmasa da tek tük kullanılan araç içi kameralardan elde edilen görüntüler. Kimi zaman kaza, kimi zaman dikkatsiz şoförler, yayalar. En enteresanı da milletimizin birbiriyle konuşup anlaşmak yerine anında argoya veya kaba kuvvete baş vurması.. 01.06'da ve 06.25'de ki görüntüler bunu gayet net açıklıyor. Araç içi kameralar yaygınlaşsa kim bilir daha neler neler göreceğiz...
Kadın Sürücü Düşmanı Zalım Rus Sürücü 05:05
Kadın Sürücü Düşmanı Zalım Rus Sürücü 2.284 izlenme - 3 yıl önce Efendim derdi kadın sürücüleri yolda kıstırıp arabalarınızı süremez hale getirmek olan bu işsiz sürücü nerede kadın sürücü görse, gücü anca onlara yetermiş gibi bayanların araçlarını sıkıstırıyor.
Honda Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz 00:26
Honda Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz 917 izlenme - 4 yıl önce Görüntülerde bir sürücünün seyir halinde görüntülediği kaza yapmış ancak hala seyir halinde sürücüsünü yarı yolda bırakmamış bir araba.
2 Dakikada Rusları Tanımak 02:09
2 Dakikada Rusları Tanımak 1.194 izlenme - 4 yıl önce Daha Önce Japonya, Türkiye ve Brezilya Versiyonu Yayınlanan 2 Dakikalık Dünya Turunda, Sıradaki Ülke Rusya.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 5 03:22
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 5 562 izlenme - 3 yıl önce Rusya'dan araç kameralarından yansıyan iyilik görüntüleri. Galiba bu görüntüler hit aldıkça daha fazla iyilik artışı oluyor.
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 03:20
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 242 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da kil payi atlatilan kazalarin derlendigi bu videoda usta soforlerin becerilerine sahit olacagiz, simdiden iyi seyirler....
Sakarya'da Araç Kameralarından Kaza Görüntüleri 01:54
Sakarya'da Araç Kameralarından Kaza Görüntüleri 246 izlenme - 3 yıl önce Tanıdığım bir usta şoförün dediği gibi; "şoförlük insana ömründe ya hiç lazım olmaz yada sadece bir kez, bir saniyeliğine lazım olur"
Kaza Odaklı Rus Sürücü 00:37
Kaza Odaklı Rus Sürücü 207 izlenme - 4 yıl önce Görüntüler Rusya'da bir sürücünün kullandığı araç kamerasının görüntüleri arkadaşlar. 30 saniyede çarptığı araç sayısıyla daha önce sizlerle paylaşmış olduğum kaza odaklı scooter sürücüsüne rakip olacak cinsten bir sürücü.
Gta Rusya 00:54
Gta Rusya 225 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz Rusya'dan. Sanırsam 20 saatlik uykusuzluk ardından insanlar gerçeklikten böyle kopuyolar.
Korku Filmlerini Aratmayan Rus Kadın (Zombi İçerir) 01:11
Korku Filmlerini Aratmayan Rus Kadın (Zombi İçerir) 115 izlenme - 3 yıl önce Olay elbette Rusya'da geçiyor, ayık görülmeyen yoksul rusların tek çıkar yolu kazalardan alabildikleri küçük miktarda sigorta tazminatları, bunu iyi bilen rus sürücüler tabii ki tedbirli ve araçların çoğunda araç içi kamera mevcut. İzliyoruz.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 4 05:08
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 4 149 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
O Değil De, İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 5 03:22
O Değil De, İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 5 129 izlenme - 4 yıl önce Rusya'dan araç kameralarından yansıyan iyilik görüntüleri. Galiba bu görüntüler hit aldıkça daha fazla iyilik artışı oluyor.
Kazanın Ne zaman Geleceği Belli Olmaz - Rusya 00:22
Kazanın Ne zaman Geleceği Belli Olmaz - Rusya 59 izlenme - 4 yıl önce Kazanın ne zaman geleceği belli olmaz sözünü birebir yansıtan görüntüler her zaman ki gibi Rusya'dan geldi.Öndeki aracın arkasında hiçbirşeyden habersiz şekilde ilerleyen otomobil bir anda fırlayan terkerlekle neye uğradığını şaşırıyor.1 saniye sonrası bile neler olacağını bilmediğimiz bir yalan dünyadayız aslında.
Çok Sakin Rus Sürücü ve Aynı Sakinlikteki Arkadaşı 00:31
Çok Sakin Rus Sürücü ve Aynı Sakinlikteki Arkadaşı 52 izlenme - 4 yıl önce Aralarinda gecen konusma; -batiyoruz. -nereye gidiyoruz sence? -Bilmiyorum, belki kenara cikariz -direksiyonu cevirip durma, ise yaramaz artik.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 04:04
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 46 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3 04:19
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3 43 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
Rusya'nın En Yetenekli Kadın Sürücüsü 00:19
Rusya'nın En Yetenekli Kadın Sürücüsü 40 izlenme - 4 yıl önce Şimdi ilk bakışta olay belli tamam vuracak bu kadın bu arabaya diyorsunuz lakin bu şekilde bir vurmayı kimse tahmin bile edemezken ablamız gerçek kılmış ve de gerçekten üstün bir yetenek sergilemiş...
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 05:33
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 33 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
Araç Kamerası İnceleme G30 - Car Dashcam Review 12:24
Araç Kamerası İnceleme G30 - Car Dashcam Review 2 izlenme - 3 ay önce Son zamanlarda favori olan ve yakın gelecekte de oldukça rağbet görecek olan ARAÇ KAMERA larından birinin kutu açılışını ve menü incelemesini yaptık. Modelin adı G30 ve markası: Shunxinda Phardon.com'da fotoğrafçılık hakkında bilgiler, fotoğraf çekim teknikleri, ürün inceleme videoları bulabilirsiniz. Yorum, öneri ve sorularınızı videolar altına bulunan yorum bölümüne yapabilir veya http://www.phardon.com sitesindeki yazılar altına yorum bırakabilirsiniz. http://www.phardon.com/arac-kamerasi-... Fotoğrafla kalın, Help us caption & translate this video! http://amara.org/v/HOYV/
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 2 04:28
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 2 27 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 5 03:22
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 5 22 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.