Hoşgeldiniz!

daşşak

Çırılçıplak Survivor - 1. Bölüm 41:17
Çırılçıplak Survivor - 1. Bölüm 252.423 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da VH1 adlı kanalda yayınlanmaya başlayan ancak yasaklanan Survivor'ın daşşaklı versiyonuyla karşı karşıyayız. Erkeklerin kızlara karşı niyetlerinin anında belli olacağı bir yarışma olacağı kesin. Hele hele Jasmine adlı yarışmacıyla konuşurken aklından sushi nasıl yapılıyordu? Uçak fiyatları gibi konular düşünmek zorundasınız.
Tabur Vur, Tabur Dur! 04:29
Tabur Vur, Tabur Dur! 37.582 izlenme - 3 yıl önce Efendim daha çok askerlikte oynanan "tabur vur" adlı oyunu sizlerle paylaşmak istedim. Video gayet eğlenceli fakat buram buram testosteron kokuyor. Buna rağmen izlemenizi tavsiye ederim. Ömer wuri vallah. İzleyelim..
Dayının Mutlaka Ölmeden Önce Yiyin Tavsiyesi 00:25
Dayının Mutlaka Ölmeden Önce Yiyin Tavsiyesi 4.675 izlenme - 9 ay önce Dayı yediği çükün daşşağın tadına doyamamış öve öve bitirememiş.
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 04:31
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 2.969 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki Vitaly adlı rus arkadaşımız bir şaka daha yapmasın. Bu şakasında bisiklete çakma testis sıkıştırarak milleti kandırıyor. yanında bfvsgf'den Jesse var. İyi seyirler.
Şanslı Masa - Taşak Vakası (Küfür İçerir) 01:00
Şanslı Masa - Taşak Vakası (Küfür İçerir) 2.147 izlenme - 3 yıl önce Kimseyle taşak falan geçmiyorum vallahi oğlan böyle diyor. Ama kızın ağzındaki nesnenin yarattığı oral etkilere bakılırsa oğlan haklı gibi beyler. Kumanda masasındaki arkadaşlar halinden gayet memnun "taşak" hiç söylenmemiş gibi, bunu yap şunu yap şunu de şeklinde talimat vermeye devam ediyorlar. Küfür yasaklansa ya da küfür etme özgürlüğü elimden alında herhalde çıldırırım ama burdaki olay küfür değil bence. Bunlar hayatın olağan akışına aykırı davranarak eşeğe su kaçırmışlar kanaatindeyim. İçeriğe yorum yazma olayı beni öldürmeden burada kesiyorum, izleyin.
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 02:00
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 662 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar oturmuş çalışmış ve bacak arasına vuruş tekniklerini geliştirmişler. Bu vuruş içinde 100 farklı sitil kullanmışlar.
giresun derelili üç kanka ahmet önder erman kedi g 00:12
giresun derelili üç kanka ahmet önder erman kedi g 2.235 izlenme - 10 yıl önce giresun derelili üç kanka ahmet önder erman akşam sogunda daşşak yapıyo -2 derecede kedi gibi yoluşilar :))
Hamamcı Teyze - Gökmen Özdenak 01:19
Hamamcı Teyze - Gökmen Özdenak 425 izlenme - 3 yıl önce Valla bu defa gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum arkadaşlar. Sevgili telegol ekibi program kapanışında gökmen özdenak için bir video hazırlamışlar eski zamanlardan sanırım da yılbaşı kutlamasından. Bir güzel onu da yayına vermişler programın sonunda bir de güzel dalgalarını geçmişler. Ee buyurun o zaman sıra bizde.