Hoşgeldiniz!

datacenter dynamics

Datacenter Dynamics Konferansında Neler Konuşuldu? 00:56
Datacenter Dynamics Konferansında Neler Konuşuldu? 36 izlenme - 3 yıl önce Veri merkezi alanında güncel konular ve yeni teknolojilerin tartışıldığı Datacenter Dynamics etkinliği katılımcılarından ATOS Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Yasemin Aylin Köroğlu, etkinlik hakkında şunları söyledi: Etkinlikte güncel konular doğru bir biçimde ele alındı.
Datacenter Dynamics Etkinliğinde Yer Almak Bizi Mutlu Etti 00:25
Datacenter Dynamics Etkinliğinde Yer Almak Bizi Mutlu Etti 31 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı katılımcılarından ATOS Strateji ve İş geliştirme Direktörü Yasemin Aylin Köroğlu, etkinlik hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: Bu yılki etkinlik son derece güncel konular üzerine hazırlanmış ve bu doğru bir yaklaşım olmuş. Böyle bir etkinlikte bulunmak bizi mutlu etti.
Datacenter Dynamics Katılımcı Firmalara Nasıl Yarar Sağlıyor? 00:50
Datacenter Dynamics Katılımcı Firmalara Nasıl Yarar Sağlıyor? 23 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics 2014 etkinliği katılımcılarından ATOS Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Yasemin Aylin Köroğlu, etkinlik hakkında şunları söyledi: Bu organizasyonda ürünlerimizi öne çıkarma fırsatı bulduk. Bununla birlikte iş ortağımız Simens ile geliştirdiğimiz çözümleri yine bilikte anlatma imkanımız oldu.
Datacenter Dynamics Sayesinde Dünyadaki Gelişmeleri Takip Edebiliyoruz 00:39
Datacenter Dynamics Sayesinde Dünyadaki Gelişmeleri Takip Edebiliyoruz 22 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Datacenter Dynamics Konferansı yoğun katılımcıları ile sektörün gündemini tartıştı.
Socomec Elektrik Elektronik Veri Merkezi Alanında Nasıl Bir Fayda Üretiyor? 01:38
Socomec Elektrik Elektronik Veri Merkezi Alanında Nasıl Bir Fayda Üretiyor? 18 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de Wise TV kameralarına konuşan SOCOMEC Elektrik Elektronik A.Ş. Ürün Destek Proje Yönetimi M. Burak Özyol, "SOCOMEC Elektrik Elektronik A.Ş.olarak burada Critickle Power departmanını temsil ediyoruz.
İnform Elektronik Sektörde Nasıl Konumlanıyor? 00:41
İnform Elektronik Sektörde Nasıl Konumlanıyor? 13 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı 2014' de Wise TV kameralarına konuşan İnform Elektronik Sistemler Departmanı Proje Yöneticisi Asuman Çolak şunları söyledi: "Biz İnform Elektronik olarak, piller firmasının distribütörüyüz. Datacenter uygulamaları ile ilgili piller olarak buradayız. Dinamik kesintisiz güç kaynaklarının satışını ve projelendirmesini yapıyoruz.
Anadolu Bilişim Hizmetleri Veri Merkezi Alanında Sektöre Nasıl Katkı Sağlıyor? 01:49
Anadolu Bilişim Hizmetleri Veri Merkezi Alanında Sektöre Nasıl Katkı Sağlıyor? 11 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de Wise TV, kameralarına konuşan Anadolu Bilişim Hizmetleri Sales & Marketing Atakan M. Karaman: 'Anadolu Bilişim Hizmetleri yaklaşık 35 yıldır bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firma ve son 10 yılda yaptığı atılımlarla tam bir bilişim hizmetleri şirketi konumuna geldi.
Datacenter Dynamics Sektörün Güncel Teknolojilerini Tanıtıyor 00:50
Datacenter Dynamics Sektörün Güncel Teknolojilerini Tanıtıyor 9 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de Wise TV kameralarına konuşan SOCOMEC Elektrik Elektronik A.Ş. Ürün Destek Proje Yönetimi M. Burak Özyol 'Öncelikle datacenter sektöründe güncel teknolojilerin tanıtıldığı güzel bir etkinlik Datacenter Dynamics etkinliği. Gerek enerji gerek yapısal kablolama gerek iklimlendirme projeleri ya da konsept projeler olarak bakıldığında Avrupa'daki uygulamalarında artık Türkiye'ye yansıdığını gördüğümüz bir seminer oldu açıkçası benim adıma. Dolayısıyla Avrupadaki projelerin de artık Türkiye'de uygulanmaya başlandığını görebiliyoruz.
Veri Merkezi Sektörünün Gündeminde Hangi Konular Var? 01:23
Veri Merkezi Sektörünün Gündeminde Hangi Konular Var? 10 izlenme - 3 yıl önce Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Datacenter Dynamics'e yoğun bir katılım gerçekleşti. Geleceğin önemli konularından biri olan veri merkezi sistemleri masaya yatırıldı. Biz de sektörün gündemini firmalardan dinledik. Bu firmalardan Fotech'in Satış Koordinatörü sektörün gündemi hakkında şunları söyledi: Bu etkinlik bir veri merkezi konferansı. Burada sektörün güncel konuları ve yeni teknolojiler konuşuluyor. Bu yılın konularına baktığımızda ise veri merkezlerinde yoğunluk, soğutmada optimizasyon ve yönetim yazılımlarının ön plana çıktığını görüyoruz. Olabildiğince optimizasyonun ön planda tuttulduğu ve çok daha yoğun ancak buna rağmen daha fazla enerji tasarrufu sağlayan veri merkezleri yapılmaya çalışıyor. Bizde Fotech olarak bu sürecin her aşamasında rol alıyoruz. Veri merkezinin tasarımından bir ürün olarak teslimine kadar tüm aşamaları yapıyoruz. Bu nedenle de bu konferanstaki tüm konular ilgi alanımıza giriyor.
Datacenter Dynamics Etkinliği Nasıl Bir Fayda Sağlıyor? 00:36
Datacenter Dynamics Etkinliği Nasıl Bir Fayda Sağlıyor? 8 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl Haliç Kongre Merkezi'nde 5'incisi düzenlenen Datacenter Dynamics Konferansı, katılımcılar açısından verimli geçti.
Datacenter Dynamics Konferansı Katılımcı Firmalara Ne Tür Faydalar Sağlıyor? 00:30
Datacenter Dynamics Konferansı Katılımcı Firmalara Ne Tür Faydalar Sağlıyor? 9 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de Wise TV kameralarına konuşan İnform Elektronik Sistemler Departmanı Proje Yöneticisi Asuman Çolak etkinliği, konferans hakkında şunları söyledi: "Burada bulunmak farklı firmalarla tanışmak aynı zamanda buraya gelen son kullanıcılarla birebir temasta olmak projeleri hakkında fikir alışverişi yapmak ve kendi ürünlerimizi onlara anlatmak açısından önemli bir etkinlik oldu.
Datacenter Dynamics Etkinliği Hedef Kitle ile Temasa Geçmemizi Sağlıyor 01:09
Datacenter Dynamics Etkinliği Hedef Kitle ile Temasa Geçmemizi Sağlıyor 7 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı'nı katılımcılarına sorduk. Etkinliği değerlendirenlerden Alp Enerji Genel Müdürü Ekrem Köse, şunları söyledi: Datacenter Dynamics sektörel ve çok önemli bir etkinlik. Veri merkezleri için hazırlanmış ve davetiyeler de son kullanıcılara gidiyor.
Datacenter Dynamics İstanbul 2014 Konferansı Sektör Temsilcilerine Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 01:08
Datacenter Dynamics İstanbul 2014 Konferansı Sektör Temsilcilerine Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 7 izlenme - 3 yıl önce Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Datacenter Dyaimcs Konferansı'nda sorularımızı yanıtlayan SOCOMEC Ürün Destek ve Proje Yönetimi M. Burak Özyol, etkinliğin sektöre ve sektör oyuncularına sağladığı katkılardan söz etti.
Datacenter Dynamics Etkinliği Özellikle It Çalışanları İçin Faydalı Olacaktır 00:43
Datacenter Dynamics Etkinliği Özellikle It Çalışanları İçin Faydalı Olacaktır 7 izlenme - 3 yıl önce Nivea Bilgi İşlem Sorumlusu Hakan Erken, Datacenter Dynamics Konferansı'nı değerlendirdi. 1Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
Datacenter Dynamics Konferansında Öne Çıkan Konuları Neler? 00:45
Datacenter Dynamics Konferansında Öne Çıkan Konuları Neler? 6 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de katılımcılarından Anadolu Bilişim Hizmetleri Satış ve Pazarlama Direktörü Atakan M. Karaman, konferansın gündemini aktardı.
Veri Merkezlerinde Gündem Enerji Verimliliği! 00:50
Veri Merkezlerinde Gündem Enerji Verimliliği! 6 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı'nın önemli gündemlerinden biri de verimli data center konusuydu...........
Elektromekanik İle İlgili Tüm Ürünler Tek Bir Elden Alınacak 01:31
Elektromekanik İle İlgili Tüm Ürünler Tek Bir Elden Alınacak 5 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı'nda sorularımızı yanıtlayan Alp Enerji Genel Müdürü Ekrem Köse, sundukları ürün ve hizmetleri anlattı.
Datacenter Dynamics Etkinliği Katılımcılara Yarar Sağlıyor Mu? 00:28
Datacenter Dynamics Etkinliği Katılımcılara Yarar Sağlıyor Mu? 5 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı, veri merkezi alanında merak edilen konuları masaya yatırdı. 1Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
Datacenterdynamics Konferansı Son Kullanıcılarla Buluşma İmkanı Sağlıyor 00:41
Datacenterdynamics Konferansı Son Kullanıcılarla Buluşma İmkanı Sağlıyor 4 izlenme - 3 yıl önce İnform Elektronik Sistemler Departmanı Proje Yöneticisi Asuman Çolak, Datacenter Dynamics Konferansı'nı değerlendirdi.