Hoşgeldiniz!

davay

Heijan- Davay Davay (Feat Muti 2017) 03:49
Heijan- Davay Davay (Feat Muti 2017) 87.715 izlenme - 11 ay önce Heijan- Davay Davay (Feat Muti 2017) Şarkı Sözleri: Yine baştan yine sar baştan Her sene Yeşilköy alevli şorttan Menekşe sahil her taraf saplan Kimisi de tatilde dolanıyor yatla Gece club'te pup'ta en güzel katta Cici bici manitası gözler hep onda Hizmette sınır yok para var kartta Hep localarca hep localarca Jakuzide sızmış elinde puro Odasının adı king kendi kıro Bellboy'a harçlık dolar euro Birgünü maaşım adalet mi bro? Tek eğlencesi jet ski rafting sörf Hep bi ego hep bi tarz sıkıldım öf Ukala tavrı tükendi sabrım Sen buna akıl ver Allahım MUTİ(NAKARAT) Gel benimle dans et benimle kal biraz Antalya Çeşme Bodrum dar gelir bu yaz Elizabeth Natalie İrina Olga Her gece başka ten başka bi kolda Bizemi kalacaktı koskoca dünya Dürtün alemi uyansın bitmeden rüya Haydi durma sende oyna Ukrayna Rusya DAVAY DAVAY Are you Disco Kiss me Baby BY! Güneş teni yakalarken kafalar zoom Her telden çal oyna kendini bul Kimisinin hali güldürür ahaliyi Dansöz misali kırıtan bir kul Gündüz beach club gece barda Müzik son ses ağa herkes hovarda Kimi romantik aşık bi tavırda Kimiside sahilde herkes yolunda Deli bir manzara kıyak bi selfie Renkli bikiniler mini sort terlik Bitti gam keder unuttu derdi Mutluluk saçıyor yine yaz geldi Cıvıl cıvıl ortam gülme sesleri Mevsime böldük aşk denen illeti Sonbaharı ayrılık yaza aşkı Sığdıran aşkı bi kendine gelsin GELSİN GELSİN GELSİN GELSİN!!!! MUTİ(NAKARAT) Gel benimle dans et benimle kal biraz Antalya Çeşme Bodrum dar gelir bu yaz Elizabeth Natalie İrina Olga Her gece başka ten başka bi kolda Bizemi kalacaktı koskoca dünya Dürtün alemi uyansın bitmeden rüya Haydi durma sende oyna Ukrayna Rusya DAVAY DAVAY Are you Disco Kiss me Baby BY!
Dj Mehmet Tekin - Davay Davay. 04:04
Dj Mehmet Tekin - Davay Davay. 267.770 izlenme - 4 yıl önce Keyifli Dinlemeler.
Heijan - Davay Davay (feat. Muti) 03:49
Heijan - Davay Davay (feat. Muti) 2.984 izlenme - 11 ay önce Heijan - Davay Davay (feat. Muti) 2017 Şarkı Sözleri: Yine baştan yine sar baştan Her sene Yeşilköy alevli şorttan Menekşe sahil her taraf saplan Kimisi de tatilde dolanıyor yatla Gece club'te pup'ta en güzel katta Cici bici manitası gözler hep onda Hizmette sınır yok para var kartta Hep localarca hep localarca Jakuzide sızmış elinde puro Odasının adı king kendi kıro Bellboy'a harçlık dolar euro Birgünü maaşım adalet mi bro? Tek eğlencesi jet ski rafting sörf Hep bi ego hep bi tarz sıkıldım öf Ukala tavrı tükendi sabrım Sen buna akıl ver Allahım MUTİ(NAKARAT) Gel benimle dans et benimle kal biraz Antalya Çeşme Bodrum dar gelir bu yaz Elizabeth Natalie İrina Olga Her gece başka ten başka bi kolda Bizemi kalacaktı koskoca dünya Dürtün alemi uyansın bitmeden rüya Haydi durma sende oyna Ukrayna Rusya DAVAY DAVAY Are you Disco Kiss me Baby BY! Güneş teni yakalarken kafalar zoom Her telden çal oyna kendini bul Kimisinin hali güldürür ahaliyi Dansöz misali kırıtan bir kul Gündüz beach club gece barda Müzik son ses ağa herkes hovarda Kimi romantik aşık bi tavırda Kimiside sahilde herkes yolunda Deli bir manzara kıyak bi selfie Renkli bikiniler mini sort terlik Bitti gam keder unuttu derdi Mutluluk saçıyor yine yaz geldi Cıvıl cıvıl ortam gülme sesleri Mevsime böldük aşk denen illeti Sonbaharı ayrılık yaza aşkı Sığdıran aşkı bi kendine gelsin GELSİN GELSİN GELSİN GELSİN!!!! MUTİ(NAKARAT) Gel benimle dans et benimle kal biraz Antalya Çeşme Bodrum dar gelir bu yaz Elizabeth Natalie İrina Olga Her gece başka ten başka bi kolda Bizemi kalacaktı koskoca dünya Dürtün alemi uyansın bitmeden rüya Haydi durma sende oyna Ukrayna Rusya DAVAY DAVAY Are you Disco Kiss me Baby BY!
CS:GO Oynayan Bir Rus'un Günü 06:07
CS:GO Oynayan Bir Rus'un Günü 6.239 izlenme - 3 yıl önce CS: GO'nun lanetli milleti olarak görülen Rusların bir oyun gününü anlatan ironi dolu bir video. İzliyelim.
Dj Mehmet Tekin - Davay Davay. 04:04
Dj Mehmet Tekin - Davay Davay. 5.697 izlenme - 3 yıl önce Keyifli dinlemeler. http://www.youtube.com/watch?v=sZPxX-... Yeni.
Don Genove - Davay Dasvidaniya 02:43
Don Genove - Davay Dasvidaniya 8.298 izlenme - 4 yıl önce Don Genove - Davay Dasvidaniya
Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 2 02:00
Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 2 1.566 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da davay davay'lı bir iş makinası kurtarma etkinliği, ne demiş büyüklerimiz önce tedbir sonra tevekkül... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151539/kepceyi-kurtarip-dogal-yasamina-geri-salmak
THUG LİFE!! , Davay Davay! - CS:GO Rekabetçi - w/Ozan Berkil 15:22
THUG LİFE!! , Davay Davay! - CS:GO Rekabetçi - w/Ozan Berkil 1.858 izlenme - 2 yıl önce ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Arkadaşlar like atarsanız cidden çok mutlu etmiş olursunuz. Mobil uygulama;https://goo.gl/B72PNf Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Facebook Grubu(Kesinlikle katıl yeni açıldı):https://goo.gl/73PGPE Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango
Davay Davay  Naptın Bilemeyom &new Trailer 2011& Coming Soon... 01:46
Davay Davay Naptın Bilemeyom &new Trailer 2011& Coming Soon... 1.076 izlenme - 7 yıl önce
Ti kto Takoy, Davay Dosvidaniya! - Hadi Hoşçakal 08:34
Ti kto Takoy, Davay Dosvidaniya! - Hadi Hoşçakal 607 izlenme - 3 yıl önce Türkçesi 'Hadi Hoşçakal' olan şarkı. Bir azeri düğününde Azerilerin Rusça doğaçlama atışmalarına şahit olacağız şimdi.Bizdeki aşık atışmalarına benziyor aslında biraz.Tabi çoğu Azerinin doğaçlama Rusça atışabilecek kadar Rusça bilmesi de ayrı buruk bir olay bence.Neyse izleyelim efendim.
Soğukkanlı Rus Emmi 00:32
Soğukkanlı Rus Emmi 514 izlenme - 3 yıl önce Videodaki bizim buraların çobanlarına benzediginden dolayı kanım ısınan emmi bir muhabirle röportaj yapıor o sırada bir araba yırtık dondan çıkar gibi fırlayıp geliyor ama emmide milim kıpırdama yok .Hani deyim yerindeyse amuna goduumun arabasını fırlatta bi bakayım deyip fırlattırmış ve keyifle izliyor gibi bi durumu var. izliyoruz.. Ana mesaj: ister fakir ol ister fukara her yemekten sonra yak bi cigara ..
Shahzoda - Davay Dasvidaniya (Concert Version) 03:20
Shahzoda - Davay Dasvidaniya (Concert Version) 353 izlenme - 4 yıl önce Shahzoda - Davay dasvidaniya (concert version)
Beyin Yakan Rus Gençlerin Dansı 04:13
Beyin Yakan Rus Gençlerin Dansı 242 izlenme - 3 yıl önce Romantik çocuk sevdiği kadına bir müzikal hediye hazırlamış izliyelim efem.
Shahzoda - Davay Do Svidaniya 03:09
Shahzoda - Davay Do Svidaniya 131 izlenme - 3 yıl önce Shahzoda - Davay do svidaniya
Yardımlaşmada Gelinen Son Nokta 02:15
Yardımlaşmada Gelinen Son Nokta 142 izlenme - 3 yıl önce Asker olmadığı halde askeri elbiseler giymiş bir grup standart Rus adam, kara saplanmış bir aracı tamamen kendilerinin gücüyle oradan çıkartıyorlar. İzlerken sizde de bir el atalım hissiyatı doğabilir.
Rus Disiplini 00:59
Rus Disiplini 93 izlenme - 4 yıl önce Rus Disiplinine Maruz Kalmış Ördekler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."